کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-10-02 ساعت 20:17)mehdi.aus نوشته:  با سلام خدمت دوستان و پیش کسوتان محترم
من دو تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین البته میدونم در جاهای مختلف صحبت شده اما به دلیل کمبود وقت دوباره میپرسم

1)من مدرک کاردانی فنی و حرفه ای دارم که دیپلم هنرستان آن 11 ساله است الان از نظر dv من شرط اول یعنی دیپلم 12ساله رو ندارم (البته بالای 10 سال سابقه دارم ) و میدونم که با سابقه حله اما میخوام بدونم که از نظر تحصیلی من به مشکل میخورم بعد اینکه من تو ثبت نام چی بزنم کاردانی رو پارسال و دو سال پیش some univercity degree زدم آیا درست میباشد
2) دو ساله که شرکت میکنم و قبول نمیشم امسال یکی از دوستام که فتوشاپ کاره عکسایه منو دید که با اون تو لاتاری ثبت نام کرده بودم گفت هر دوش روتوش داشته آقا دود از سر ما رفت بالا چون التماس عکاسیه رو کرده بودم بدون هرگونه روتوش و ادیت نگو پدر بیامرز یه ذره روتوشو زده بوده تنگش حالا منم که دو ساله دنباله مقصر قبول نشدن میگردم میگم حتما از گردونه خارج شده بودم (البته تو فتو ولیدیتور اوکی داده بودا) ولی یکی از دوستان میگفت اون لینک ایرداته سایز و حجم رو بررسی میکنه حالا موندم چی کار کنم با عکس 2016 کدوم عکاسی برم خودم بگیرم میترسم خراب شه
سلام دوست عزیز
1-شما اگر مدرک فوق دیپلم دارید پس یکی از شرایط لازم در قرعه کشی دارید (یعنی دیپلم 12 سال به بالا )می تونید اقدام کنید مشکلی نیست
و باید گزینه university degree انتخاب کنید
2-برای عکس هم به یک عکاسی معتبر مراجعه کنید و با دادن اطلاعات لازم از ایشون بخواین طبق همین اطلاعات از شما عکس بگیرن
نگران این موضوع نباشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mehdi.aus ، آلیس-1980 ، abbas2003 ، hedyhoney ، King Eagle
Salam be hame
Sharmande font farsi nadaram
Man az us mikham vase pesar khalam sabte nam konam vali nemishe
Kasi midone chera??????
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: arman_ghasr68
مشتاقان 2016
سایت درست شد میتوانید فرم ها را پر کنید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: arman_ghasr68
صبح جمعه پاییزی تمامی بچه های مهاجر سرا بخیر...اقا رتبه بدین دیگه...

[عکس: 51.jpg]
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، babak12 ، abbas2003 ، m.ghoreishi ، hameddjj ، قصه گو ، Sam2014 ، MEHR52 ، King Eagle
(2014-10-02 ساعت 22:23)houshym نوشته:  مشتاقان 2016
سایت درست شد میتوانید فرم ها را پر کنید

دوست عزیز از امضاتون برداشت میکنم که برنده 2015 هستی اما هنوز فرمها رو ارسال نکردی. درسته؟؟ هر چه سریعتر بفرست. چون اگه دیر ارسال کردنت باعث بشه که تا زمان کارنت شدن شمارت کارهای پروندت انجام نشده باشه، نامه ی دومت دیر میاد و مصاحبت عقب میوفته.
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: King Eagle
ببخشید یه سوال مهم داشتم من الان 7 ماهه باردارم و یک فرزند هم دارم باید بنویسم یک فرزند یا دوفرزند ...که بعدا دچار مشکل نشم
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، قصه گو
(2014-10-03 ساعت 13:52)parisrose22 نوشته:  ببخشید یه سوال مهم داشتم من الان 7 ماهه باردارم و یک فرزند هم دارم باید بنویسم یک فرزند یا دوفرزند ...که بعدا دچار مشکل نشم

سلام دوست عزیز همسر من هم پنج ماهه بارداره و من دو نفر زدم شما هم باید برای سه نفر ثبت نام انجام بدین چون اون یکی بچتون هنوز به دنیا نیومده اگه خدا خواست و برنده شدید موقع مکاتبه با KCC باید اطلاع بدین که بعده ثبت نام بچه دار شدین و مشخصات اون رو هم همراه با مشخصات خودتون تو فرم ها بنویسید و ارسال کنید
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: King Eagle ، آلیس-1980 ، قصه گو ، parisrose22
(2014-10-03 ساعت 13:52)parisrose22 نوشته:  ببخشید یه سوال مهم داشتم من الان 7 ماهه باردارم و یک فرزند هم دارم باید بنویسم یک فرزند یا دوفرزند ...که بعدا دچار مشکل نشم
سلام دوست عزیز
یک فرزند
ایشاله وقتی قبول شدید می تونید فرزند دوم چزو کیستون بیارید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: storagemeter ، King Eagle ، آلیس-1980 ، قصه گو ، parisrose22
ما هم اومدیم تا به جمع 2016 ای ها بپیوندیم.....به امید برنده شدن !
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: King Eagle ، rezijon ، King Of Nothing ، babak12 ، قصه گو ، Sam2014
ضمن خسته نباشبد به دوستان فعال چند تا سوال داشتم :

1 ) اسم حسین به انگلیسی چه صورت نوشته باید بشه ( Hussein یا Hossein یا hosein ) چون به هر سه صورت رو زیاد دیدم مینویسند . ( پاسپورتم رو هم فعلا نگرفتم ) البته توی ویکی پدیا دیدم اسم رییس جمهور آمریکا رو نوشته بود : Barack Hussein Obama

2 ) آیا حرف اول رو باید به صورت کپیتال نوشت یا همون اسمال لتر کفایت میکنه ؟

3 ) این جریان امضا چیه من جای توی فرم ندیدم . اگه باید بزنیم یعنی باید اسکن بگیریم ؟

4 ) چه طور باید فیلد های آدرس رو پر کنیم ؟ ( 8c. Address Line 2 - 8b. Address Line 1 - 8c. Address Line 2 و ... )

ممنون Shy
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 22:10)King Of Nothing نوشته:  ضمن خسته نباشبد به دوستان فعال چند تا سوال داشتم :

1 ) اسم حسین به انگلیسی چه صورت نوشته باید بشه ( Hussein یا Hossein یا hosein ) چون به هر سه صورت رو زیاد دیدم مینویسند . ( پاسپورتم رو هم فعلا نگرفتم ) البته توی ویکی پدیا دیدم اسم رییس جمهور آمریکا رو نوشته بود : Barack Hussein Obama

2 ) آیا حرف اول رو باید به صورت کپیتال نوشت یا همون اسمال لتر کفایت میکنه ؟

3 ) این جریان امضا چیه من جای توی فرم ندیدم . اگه باید بزنیم یعنی باید اسکن بگیریم ؟

4 ) چه طور باید فیلد های آدرس رو پر کنیم ؟ ( 8c. Address Line 2 - 8b. Address Line 1 - 8c. Address Line 2 و ... )

ممنون Shy
١) شما چى كار به ايشون دارى مگه ميخواى از آمريكا پاسپورت بگيرى؟ Wink اصولا اين اسماى مشترك در هر جاى دنيا اسپل متفاوت داره، بايد ببينى توى ايران چجورى اسپل ميكنن كه فكر ميكنم hossein رايج تر باشه.
٢) كفايت ميكنه.
٣) نميدونم از چى صحبت ميكنين، اگر فرم ثبت نام منظورتونه چيزى تحت عنوان امضا نداره.
٤) آدرس رو از انتها به ابتدا مينويسن يعنى از واحد و پلاك تا اسم خيابان اصلى، از لاين ١ شروع ميكنين اگر جا كم اومد بقيشو در لاين ٢ بنويسيد، شهر و استان هم كه قسمت مخصوص به خودشون رو دارند.
تشکر کنندگان: ofrfar ، King Eagle
1)ملاک پاسپورته.برای اطمینان خاطر ، اول پاسپورتو بگیرید بعد اقدام کنید.
2)بایدی در کار نیست ولی از نظر گرامری کپیتال باشه بهتره.
3)در راهنما به آن اشاره نشده.
4)اگر در خط 1 آدرس جا کم آوردید به خط 2 می روید
تشکر کنندگان: King Eagle ، Sam2014
(2014-10-02 ساعت 18:36)arman_ghasr68 نوشته:  سلام دوستان آدرسو باید اینطوری بنویسی؟
line1:city ghasrershirin,province kermanshah
line2:no16,khaneghah alley ,pirozi st, moalem sq

خط 1 را با 2 عوض کن
تشکر کنندگان: Sam2014
(2014-10-02 ساعت 20:16)sara1818 نوشته:  فرم باید دانلود کنیم؟؟؟ دیگه انلاین نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

فرم لازم نیست.آنلاینه
تشکر کنندگان: King Eagle ، babak12 ، Sam2014
سلام یه سوال دارم در قسمت in care of چی باید بنویسم ممنون میشم جواب بدین
تشکر کنندگان: hameddjj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان