کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-27 ساعت 00:16)someonelikeyou نوشته:  امروز فهمیدم که بابام اعتقاد داره هرکسی مهاجرت میکنه آخرش کارتن خواب میشه و بهترین شغلی که میتونه به دست بیاره گارسونیه
خدا عاقبت منو بخیر کنه بعد از ۵ می چقدر باید باهاش کلنجار برم برا رفتن

مامان منم اعتقاد داره اگه ما از ایران بریم همه معتاد میشیمBig Grin بچمون هم ول در میرهBig Grin
چند روز پیش هم میگفت باید چند میلیارد پول داشته باشی تا بتونی بری.
چقدر خوبه ادم مامانش اینجوری فکر کنه، حداقل از الان غصه رفتنمون رو نمخوره. چون فکر میکنه میلیاردی باید رفت زیاد پا پیچ ما نمیشه موقع خوندن زبان، با تمسخر نگامون میکنهBig GrinBig Grin
البته اون فکر میکنه ما خودمون رو مسخره کردیم، انشالا همه به هدفشون برسن و ما هم همینطور
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: hameddjj ، msr839 ، someonelikeyou ، .samira ، puryapurya
(2015-02-26 ساعت 20:21)aminb نوشته:  آقا بحث چی میکنید؟
هر شخصی که فقط یه بار موقع اعلام نتایج تو مهاجرسرا بوده باشه میفهمه که 90 درصد کاربرای مهاجرسرا بعد از قبولی اومدن اینجا
شما فقط این تاپیک رو نبینید، این تاپیک یه نقطه کوچیک تو یه زمین فوتبال هست نسبت به کل سایت مهاجرسرا
روز اعلام نتیجه حال و روز تاپیک شمارش معکوس اینجوریه که نهایتاً یک نفر از بچه ها میاد میگه قبول شدم و میره و توتاپیکای دیگه و دیگه اینطرفا پیداش نمیشه، یه 3-4 نفری هم میان میگن من فلان کسم قبول شده و یه 7-8 نفری هم میان عدم قبولیشون رو با افتخار اعلام میکنن و بقیه هم کلاً غیبشون میزنه. این وسط چیزی که نمک رو زخم حاظرین میپاشه تعداد انبوهی از دوستانی هست که تاریخ عضویتشون مال چند دقیقه پیشه و این اولین پستشون هست:
"فک کنم من اسمم دراومده ولی نمیدونم چیکار کنم توروخدا یکی منو راهنمایی کنه"
شما هم بعد کلی حرص خوردن میری و تا تاپیک شمارش معکوس سال بعد پیدات نمیشه، اما سال بعد که دوباره اومدی در کمال تعجب میبینی همون دوستانی که روز اعلام نتیجه کمک میخواستن هر کدوم 3-4 تا ستاره خوشگل پشت قبالشون هست و الآن از نظر اطلاعات مهاجرتی و زندگی توی آمریکا تو رو که تا پارسال خیلی ادعات میشد درسته قورت میدن تازه بعضیاشون هم در کمال ناباوری دسترسی مدیریتی هم گرفتن.
بله دوستان زندگی بالا و پایین داره
خدا همه رو به آرزوهاشون برسونه

دقیقا همینه. نمونش هم خود بنده هم هستم. ایشالله چند ماه دیگه خودم همه سوالاتونو در مورد پر کردن فرم 260 و ویزا بولتن و انتظار برای مصاحبه جواب بدم. واسه ویزای منم دعا کنید Big Grin
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: msr839 ، aminb ، DELPHI5
(2015-02-27 ساعت 12:03)ostokhan نوشته:  لیست آپدیت شده منتظران لاتری 2016 رو میتونید از خود خود خود این قسمت دانلود کنید.
علاقمندان ورود به لیست برای من مشخصاتشون رو پیام خصوصی کنند. Wink

نکته قابل توجه: تمام افراد کیس 1 نفری و مجرد هستند. همگی مرد و میانگین سنی آنها 26.8 سال هستش که از این لحاظ خیلی خوبه.ماشااله همه که فوق لیسانس و لیسانس رو دارن/ آمریکا دیگه مشکلی از بابت نیروی متخصص نداره. همه چیز حلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

استخان جان ما که یه رییس جمهپر داشتیم میخاست از توی تهران دنیا رو مدیریت کنه دیگه من و تو راحت میتونیم سیاتلو بچرخونیم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، ostokhan ، ziba62ka
اگه دو نفر اسمو فمیلیشون یکی باشه هر دو تو لاتاری ثبت نام کنن هردو شون حزف مشین ؟ نازی
خارج
تشکر کنندگان:
(2015-02-27 ساعت 18:20)crysis نوشته:  اگه دو نفر اسمو فمیلیشون یکی باشه هر دو تو لاتاری ثبت نام کنن هردو شون حزف مشین ؟ نازی
تاریخ تولد مهمه در ان موارد و ادرس
تشکر کنندگان: crysis
(2015-02-27 ساعت 20:49)abas_kashan نوشته:  
(2015-02-27 ساعت 18:20)crysis نوشته:  اگه دو نفر اسمو فمیلیشون یکی باشه هر دو تو لاتاری ثبت نام کنن هردو شون حزف مشین ؟ نازی
تاریخ تولد مهمه در ان موارد و ادرس
تو دستورالعملش نوشته اگه 1 نفر 2 بار شرکت کنه در قرعه کشی شرکت داده نمیشود.
توی ثبت نام لاتری :
-اسم
- middle name
- فامیل
-تاریخ تولد
ایمیل
-آدرس
-تحصیلات
-عکس
- و....

دیگه یه نفر خیلی باید بد شانس باشه که همهچیشون مثل هم باشه.
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: crysis ، pouya007
[عکس: Wj83c.png]
تشکر کنندگان: crysis ، pouya007 ، ostokhan ، ziba62ka ، .samira ، rezijon ، 2taha ، puryapurya ، aidaz ، shooli
لیست آپدیت شده منتظران لاتری 2016 تا تاریخ 93.12.8
این قسمت دانلود کنید
متقاضیانی که میخوان وارد لیست بشن پیام خصوصی بدن
تشکر کنندگان: abas_kashan ، nima2016
سلااااااااااام دوستیام دلم براتون تنگ شده بود امیدوارم حالتون خوب باشه این چند روز خیییییییییلی استرس دارم هم واسه لاتاری هم کنکور سراسری امیدوارم همتون قبول بشید و به مراد دلتون برسید دیشب هم خواب دیدم رفتیم با عمه پتی و عمو جرل همسایه شدیم :-D ? ? :-D
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: ziba62ka ، msr839
(2015-02-27 ساعت 14:07)aidaz نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 20:21)aminb نوشته:  آقا بحث چی میکنید؟
هر شخصی که فقط یه بار موقع اعلام نتایج تو مهاجرسرا بوده باشه میفهمه که 90 درصد کاربرای مهاجرسرا بعد از قبولی اومدن اینجا
شما فقط این تاپیک رو نبینید، این تاپیک یه نقطه کوچیک تو یه زمین فوتبال هست نسبت به کل سایت مهاجرسرا
روز اعلام نتیجه حال و روز تاپیک شمارش معکوس اینجوریه که نهایتاً یک نفر از بچه ها میاد میگه قبول شدم و میره و توتاپیکای دیگه و دیگه اینطرفا پیداش نمیشه، یه 3-4 نفری هم میان میگن من فلان کسم قبول شده و یه 7-8 نفری هم میان عدم قبولیشون رو با افتخار اعلام میکنن و بقیه هم کلاً غیبشون میزنه. این وسط چیزی که نمک رو زخم حاظرین میپاشه تعداد انبوهی از دوستانی هست که تاریخ عضویتشون مال چند دقیقه پیشه و این اولین پستشون هست:
"فک کنم من اسمم دراومده ولی نمیدونم چیکار کنم توروخدا یکی منو راهنمایی کنه"
شما هم بعد کلی حرص خوردن میری و تا تاپیک شمارش معکوس سال بعد پیدات نمیشه، اما سال بعد که دوباره اومدی در کمال تعجب میبینی همون دوستانی که روز اعلام نتیجه کمک میخواستن هر کدوم 3-4 تا ستاره خوشگل پشت قبالشون هست و الآن از نظر اطلاعات مهاجرتی و زندگی توی آمریکا تو رو که تا پارسال خیلی ادعات میشد درسته قورت میدن تازه بعضیاشون هم در کمال ناباوری دسترسی مدیریتی هم گرفتن.
بله دوستان زندگی بالا و پایین داره
خدا همه رو به آرزوهاشون برسونه

دقیقا همینه. نمونش هم خود بنده هم هستم. ایشالله چند ماه دیگه خودم همه سوالاتونو در مورد پر کردن فرم 260 و ویزا بولتن و انتظار برای مصاحبه جواب بدم. واسه ویزای منم دعا کنید Big Grin

ایشالا زودتر ویزاتون بیاد
ببینم شما از milad fathi از قبول شدگان 2015 اطلاعی ندارید؟ خیلی نگرانشم!
تشکر کنندگان: rezijon
مث اینکه منم قبول شدم الان خیلی استرس دارم تو رو خدا کمکم کنید فرم هارو چطور باید پر کنم ؟ به نظرتون با دی اچ ال بفرستم یا با ایمیل؟ کاش از قبولیای ۲۰۱۵ کسی اینجا بود کمکمون میکرد ؟
استخان؟ عباس؟ امین ؟ پویا ؟ رضی جون؟ تو رو خدا اگه شما فرم هاتونو کامل پر کردین بیاین اینجا با هم چک کنیم نکنه اشتباهی توش باشه.....

ایشالا این پست رو بعد از ۵ می دوباره بذارم اینجا
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: abas_kashan ، pouya007 ، aminb ، vashahri ، rezijon ، msr839 ، 2taha ، aidaz ، farrokh33
(2015-02-28 ساعت 02:57)someonelikeyou نوشته:  مث اینکه منم قبول شدم الان خیلی استرس دارم تو رو خدا کمکم کنید فرم هارو چطور باید پر کنم ؟ به نظرتون با دی اچ ال بفرستم یا با ایمیل؟ کاش از قبولیای ۲۰۱۵ کسی اینجا بود کمکمون میکرد ؟
استخان؟ عباس؟ امین ؟ پویا ؟ رضی جون؟ تو رو خدا اگه شما فرم هاتونو کامل پر کردین بیاین اینجا با هم چک کنیم نکنه اشتباهی توش باشه.....

ایشالا این پست رو بعد از ۵ می دوباره بذارم اینجا
به من باشه تو دیزی فروشی بشینیم فرم پر کنیم و اشنا بشیم باهم
تشکر کنندگان: farzad021 ، someonelikeyou ، aminb ، vashahri ، rezijon ، msr839 ، 2taha ، farrokh33
بار الهی
از تو میخواهم به تمامی دوستانم در این پیج آرامش عطا فرمائی .
بهترین ها را برای یکایکشان آرزو دارم .
دوستان ، بیایید به نظرات یکدیگر احترام بذاریم و بیهوده وقت خود و دیگران را برای کل کل و به کرسی نشاندن حرفمان نگیریم . همگی در یک سالن انتظار هستم دقیقا مثل سالن انتظار برای مصاحبه در سفارت ا م ر ی ک ا . بیایید احترام خریدن ، احترام گذاشتن و شخصیت ساختن را از همینجا آغاز کنیم
Smile
در ضمن خوب است که همه چیز را به دانای عالم که بر همه چیز تواناست بسپاریم و به او اعتماد کنیم .
فکر میکنم توی این جمع من از لحاظ سنی از سایرین مسن تر باشم . تجربه به من ثابت کرده که خدا بهترین دوستدار من بوده و در تمامی این سالهایی که شرکت میکردم به دلایلی صحیح مرا از رفتن وا داشته .
باز هم تکرار میکنم { به خدا اطمینان کنیم } Smile
پیروز باشید و ایام به کام

Smile انرژی مثبت +++++++++ Smile
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: Officer ، azadeh.mohamad ، ziba62ka ، asher ، .samira ، aminb ، pouya007 ، msr839
دوستان این خطوط برگرفته از پیج انرژی مثبت است و بنده صرفا نقل قول مینمایم
Smile
بخشي از ديالوگ‌هاي فيلم راز، فيلمي كه در جهان سروصداي زيادي كرد.

سراسر اين فيلم نظرات نويسنده‌هاي بزرگ، فيلسوفان، روان‌شناسان و درمانگراني است كه همه به وجود قانون جذب و اثرات آن اعتقاد دارند و بيننده را هم تشويق مي‌كنند تا آن را در زندگي جدي گرفته و به تأثيرات شگرف آن ايمان بياورند.

جيمز آرتوري (فيلسوف): هر آن‌چه كه تا به امروز داريم و يا هستيم، نتيجه افكار و احساسات گذشته ما بوده كه الان نتيجه‌اش را مي‌بينيم. پس اگر بخواهيم آينده‌اي درخشان (بنا به خواسته خود) داشته باشيم، بايد از هم اكنون تمام افكار و احساسات خود را به‌صورت مثبت به آن سمت هدايت كنيم.

دكتر جان ويتال (فيزيكدان كوانتوم): شكرگزاري؛ كليد فراواني و بركت الهي است. وقتي فكري كرده و تشكر مي‌كنيم بيشتر جذب مي‌كنيم. هر روز صبح به خاطر آن‌چه كه داريد و آن‌چه كه هستيد شكرگزاري كنيد.

مايك دولي (نويسنده): وقتي آرزوي خود را تجسم كرده و با چشماني بسته و با تمام وجود آن را حس مي‌كنيد قطعاً به آن آرزو خواهيد رسيد. چون ذهن انسان قدرت تشخيص واقعيت از خيال را ندارد. وقتي شما تصور مي‌كنيد كه مثلاً در يك مسابقه برنده شده‌ايد. و با تمام وجود جزييات آن را احساس مي‌كنيد و از برنده شدن لذت مي‌بريد، ذهن آن را به كاينات ارسال مي‌كند و آن خيال به واقعيت مي‌انجامد.

ميكائيل بكويت (روان‌شناس): احساسي كه همراه با شور و اشتياق فراوان باشد تبديل به قدرت دروني مي‌شود. در نتيجه قدرت كاينات را افزايش مي‌دهد.

وظيفه ما چگونگي رسيدن به خواسته نيست، وظيفه ما فقط خواستن از ته دل است، كاينات خودش چگونگي آن را براي‌مان فراهم مي‌سازد. فقط ايمان داشته باشيد كه رسيدن به آن‌ها براي شما امكان‌پذير است و شما لياقتش را داريد.
علاوه بر تجسم آن را احساس كنيد و از آن لذت ببريد و شكر گزارش باشيد.

جك كانفيلد (نويسنده): هر آن‌چه كه ذهن انسان قادر باشد آن را درك كند، مي‌تواند واقعيت پيدا كند.
هر روز دقايقي با چشماني بسته و در حالت آرامش خواسته خود را مجسم كنيد و با تمام وجود آن را احساس كرده و از آن لذت ببريد. به افكار الهام شده خود اعتماد كرده و به آن عمل كنيد.

مثلاً وقتي به بدهكاري خود مي‌انديشيد احساس منفي و بدي پيدا مي‌كنيد، در نتيجه فركانسي كه به كاينات مي‌فرستيد، منفي است و شما اين موضوع را قوت مي‌بخشيد و در نتيجه بدهكاري شما بيشتر مي‌شود (يعني بدهكاري را جذب مي‌كنيد).

جيمز آرتوري (فيلسوف): فكرتان را عوض كنيد. ثروت يك قرارداد ذهني است و هر كس قادر به تغيير اين باور است، به شرط خواستن شما، پول، بخشي از ثروت است. زندگي بايد در همه وجوه غني و عالي باشد. بايد ابتدا به آرامش و شادي دروني دست يافت، وقتي آن را به دست آوريد، بقيه خواسته‌ها پديدار خواهند شد.
همه ما خالقان جهان خود هستيم، پس دريابيد كه چه افكار و احساساتي داريد. چرا كه نتيجه آن تعيين كننده نوع زندگي شماست.
خودتان را غني كنيد. از درون عشق و شادي را حس كرده و لذت ببريد زيرا اين احساس به بيرون منعكس مي‌شود و جهان همان احساسات را چند برابر قوي‌تر به شما بر مي‌گرداند.

باب پراكتور (فيلسوف): عاشق خودتان باشيد. وقتي عميقاً خود را دوست بداريد، مي‌توانيد ديگران را نيز همان‌طور كه هستند، دوست بداريد.

استرهيگز (درمانگر): احساس خوب را فقط مي‌توانيد از درون خودتان بيابيد. هيچ‌كس ديگري قادر نيست اين احساس را به شما بدهد، مگر اين كه خودتان آن را داشته باشيد و ديگران آن را به شما منعكس كنند.
دست از كنترل ديگران برداريد و فقط روي افكار و احساس خود متمركز شويد.

جان‌گري (نويسنده): افكار و احساسات ما عملكرد جسم ما را هدايت و كنترل مي‌كنند. توجه داشته باشيد كه تنها يك داروخانه خوشبختي وجود دارد و آن ذهن انسان است كه بزرگ‌ترين عامل شفا بخشي است.

دكتر جان دمارتيني (فيلسوف): بيماري و ناراحتي، نتيجه تنش و افكار منفي است. افكار و احساسات منفي، نشانه و علامت به وجود آمدن بيماري‌ها هستند. تفاوت بين ترس و اميدواري، بيماري و سلامتي است.

دكتر مبين جانسون (پزشك): ما قادريم كه از درون، خود را شفا دهيم. هر روزه سلول‌هاي بسياري در بدن مي‌ميرند و از نو ساخته مي‌شوند، پس اگر بخواهيم مي‌توانيم تنش فيزيولوژيكي را برداريم. بعد خود به خود، بدن، خودش را ترميم مي‌كند.

جان‌‌‌گري (نويسنده): مهم اين نیست كه ديگران در مور دشما چه فكر مي‌كنند و چه نظري دارند، مهم آن است كه ما در مورد خودمان چگونه فكر مي‌كنيم و چگونه ذهن‌مان را تحت كنترل خود در مي‌آوريم. اگر قادر باشيم چنين كنيم. همه چيز را مي‌توانيم به حالت اوليه و سالم بر گردانيم.

جك كانفليد (نويسنده): انسان همان چيزي مي‌شود كه به آن مي‌انديشد. با ناخواسته‌هاي خود نجنگيد، چرا كه قوي‌تر و بزرگ‌تر مي‌شوند. با اين كار تمام تمركز خود را بر روي چيزهايي كه نمي‌خواهيم، مي‌گذاريم و ناخواسته‌ها را به سوي خود جذب مي‌كنيم.
اگر ضد جنگ هستيد در گروه ضد جنگ فعال نباشيد، بلكه به گروه صلح بپيونديد.

ميكائيل بكويت (روانشناس): به ياد داشته باشيد كه در عالم به اندازه همه افراد نعمت و فراواني وجود دارد و اين دروغي بزرگ و يك كابوس است كه به اندازه همه نعمت نيست و كمبود وجود دارد. واقعيت اين است كه بيشتر از نياز همه ما در جهان نيرو، عشق، انرژي و نعمت وجود دارد.

هرگز در مورد چيزهايي كه نمي‌خواهيد، نه چيزي بخوانيد و نه حرفي بزنيد. تمام توجه خود را فقط به روي خواسته‌هاي‌تان متمركز سازيد.

دكتر بين جانسون (پزشك): در بدن ما بعد از مولكول‌ها، به اتم و بعد از اتم به جريان انرژي مي‌رسيم كه در سر تا سر وجودمان با سرعت در حركت هستند.
به خوبي مي‌دانيم كه انرژي را هرگز نمي‌توان به وجود آورد و يا از بين برد، انرژي ابدي و هميشگي است فقط مي‌توانمد از شكلي به شكل ديگر درآيد.

به ياد داشته باشيد هر آنچه كه امروز هستيد نتيجه افكار، احساسات و رفتار گذشته شما بوده پس اكنون بخواهيد زندگي‌تان متحول شود به خوبي قادريد زندگی خود را تغيير دهيد. چرا كه شما هرگز يك قرباني نيستند.

افكارتان را هدفمند انتخاب كنيد، زيرا شما مدير افكار خود هستيد.
قانون جاذبه، انسان را از عادات ارثي و ناتواني‌ها آزاد مي‌سازد.

جك كانفليد (نويسنده): شما در مورد خود هر فكري داشته باشيد همان درست است نتيجه همان خواهد بود اگر بگوييد ناتوانم، ناتوان مي‌شويد و اگر بگوييد قدرتمندم، قدرتمند خواهيد شد.

نيل دونالد والش (نويسنده):
در دنيا هيچ تخته سياهي وجود ندارد كه سرنوشت شما را نوشته باشد. در حقيقت اين خود ما هستيم كه سرنوشت‌مان را مي‌سازيم. مأموريت ما توسط خود ما انتخاب مي‌شود.

احساس و تجربه لذت است. هدف آن است كه در زندگي احساس عشق و آرامش و لذت كنيم. پس هر آن‌چه را كه به شما احساس عشق و لذت مي‌بخشد دنبال كنيد. رسالت واقعي شما قطعاً همان كار خواهد بود. كاري در جهان وجود ندارد كه شما نتوانيد انجام دهيد؛ اين خواسته خداوند است.

ميكائيل بكويت (روانشناس): شما فوق‌العاده‌ايد نيرويي در درون شماست كه از خودتان هم عظيم‌تر است كه شما را هدايت و راهنمايي مي‌كند. نيرويي بسيار قوي و عظيم كه وقتي به آن اجازه رشد و شكوفايي مي‌دهيم و به آن اعتماد مي‌كنيم ما را به مقصد نهايي كه همان عشق و آرامش و شادي است.

جان آساراف: در واقع راز بر اساس قانوني به اسم قانون جاذبه قرار دارد و به زبان علمي بايد گفت كه هر چيز فركانس خودش را دارد. همه چيز در حال ارتعاش است.

راز مي‌خواهد درست فكر كردن را به شما بياموزد تا بدن شما و افكارتان ارتعاش درست داشته باشند تا آن‌چه را مي‌خواهيد به زندگي خود جذب كنيد.
Smile
پیروز باشید و ایام به کام
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: azadeh.mohamad ، farzad021 ، tenardie2bai ، مررداد ، babak433 ، Ali.ghz ، rezijon ، pouya007 ، msr839 ، 2taha ، shooli ، farrokh33
شما رو به شنیدن یه قطعه موسیقی قدیمی ایرانی ولی زیبا دعوت میکنم

دانــــــــــــــــلود
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: abas_kashan ، rezijon ، M.Ho ، msr839 ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان