کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-26 ساعت 20:21)aminb نوشته:  آقا بحث چی میکنید؟
هر شخصی که فقط یه بار موقع اعلام نتایج تو مهاجرسرا بوده باشه میفهمه که 90 درصد کاربرای مهاجرسرا بعد از قبولی اومدن اینجا
شما فقط این تاپیک رو نبینید، این تاپیک یه نقطه کوچیک تو یه زمین فوتبال هست نسبت به کل سایت مهاجرسرا
روز اعلام نتیجه حال و روز تاپیک شمارش معکوس اینجوریه که نهایتاً یک نفر از بچه ها میاد میگه قبول شدم و میره و توتاپیکای دیگه و دیگه اینطرفا پیداش نمیشه، یه 3-4 نفری هم میان میگن من فلان کسم قبول شده و یه 7-8 نفری هم میان عدم قبولیشون رو با افتخار اعلام میکنن و بقیه هم کلاً غیبشون میزنه. این وسط چیزی که نمک رو زخم حاظرین میپاشه تعداد انبوهی از دوستانی هست که تاریخ عضویتشون مال چند دقیقه پیشه و این اولین پستشون هست:
"فک کنم من اسمم دراومده ولی نمیدونم چیکار کنم توروخدا یکی منو راهنمایی کنه"
شما هم بعد کلی حرص خوردن میری و تا تاپیک شمارش معکوس سال بعد پیدات نمیشه، اما سال بعد که دوباره اومدی در کمال تعجب میبینی همون دوستانی که روز اعلام نتیجه کمک میخواستن هر کدوم 3-4 تا ستاره خوشگل پشت قبالشون هست و الآن از نظر اطلاعات مهاجرتی و زندگی توی آمریکا تو رو که تا پارسال خیلی ادعات میشد درسته قورت میدن تازه بعضیاشون هم در کمال ناباوری دسترسی مدیریتی هم گرفتن.
بله دوستان زندگی بالا و پایین داره
خدا همه رو به آرزوهاشون برسونه

خخخخخخ ایول خیلی قشنگ گفتی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: aminb ، rezijon ، ostokhan
آقا الان اینقدر بحث میکنید آخرشم اتفاق خاصی نمیفته و تاپیک بسته میشه نکنید این کارارو !!!!!
بیاید به جا این چیزا یه دل باشیم برا هم آرزوی موفقیت کنیم حالا چ فرقی داره ک مهاجرسرایی باشن یا نباشن مهم اینه ک شانس باعاشون یار بوده و لیاقتشو داشتن

ایشالا هرکی لیاقت داره به هدفش برسه چه مهاجرسرایی چ غیر مهاجرسرایی Smile
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، bijan9 ، ostokhan ، someonelikeyou
روزی "اندوه" به روستای ما آمد ، گفتیم رهگذر است ! ماند! گفتیم مسافر است و خستگی در میکند و میرود ، باز هم ماند و نشست و شروع کرد به بلعیدن ذخیره امیدمان ،گفتیم : مهمان بدقدمی ست ! دو سه روز دیگر میرود ...و باز هم ماند و ماند و ماند و تبدیل شد به یکی از اعضای ده مان . حال ، "اندوه" کدخدا شده و تمام کوچه ها بوی "آه" میدهد . تمام امیدها را بلعید و بجایش "حسرت" در دلها انبار کرد .
پیرترها هنوز به یاد دارند :
روزی که اندوه آمد ، "جهل" نگهبان دروازه روستا بود ....
ایشلا از شنبه...
تشکر کنندگان: .samira ، bijan9 ، rezijon ، azadeh.mohamad ، aidaz ، مررداد ، DELPHI5 ، M.Ho ، 2taha
امروز فهمیدم که بابام اعتقاد داره هرکسی مهاجرت میکنه آخرش کارتن خواب میشه و بهترین شغلی که میتونه به دست بیاره گارسونیه
خدا عاقبت منو بخیر کنه بعد از ۵ می چقدر باید باهاش کلنجار برم برا رفتن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: lighter ، pouya007 ، bijan9 ، rezijon ، ostokhan ، mehrdad.mohajersara ، 2taha
خداییش دیدن ویزای آمریکا توو پاسپورت آرزوی ما و خیلی هاست و حس خیلی عجیبی به آدم میده...
می گذرد ...
تشکر کنندگان: pouya007 ، bijan9 ، ostokhan ، rezijon ، 2taha
ديدن ويزاى امريكا تو پاسپورت آرزوييست كه تبديل به حسرت شده البته براى من مخصوصا وقتى ميبينم دوستام سالهاى گذشته اسمشون دراومده و چقدر تغيير تو زندگيشون ايجاد شده ومن هنوز اندر خم يك كوچه نشستم منتظر و نااميد واقعا احساس افسردگى ميكنم اميدوارم سال ٩٤سال خوش شانسى و قبولى براى همه مهاجر سراييا باشه
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، pouya007 ، msr839 ، ostokhan ، shooli ، shahram LA ، 2taha
(2015-02-27 ساعت 03:25).samira نوشته:  ديدن ويزاى امريكا تو پاسپورت آرزوييست كه تبديل به حسرت شده البته براى من مخصوصا وقتى ميبينم دوستام سالهاى گذشته اسمشون دراومده و چقدر تغيير تو زندگيشون ايجاد شده ومن هنوز اندر خم يك كوچه نشستم منتظر و نااميد واقعا احساس افسردگى ميكنم اميدوارم سال ٩٤سال خوش شانسى و قبولى براى همه مهاجر سراييا باشه

ایشالا امسال قبول شید و ویزا رو تو پاسپورت خودتون ببینید
اما اصلا به لاتاری دل نبندید که احتمالش شاید حتی کمتر از 00.01% باشه.
البته قبول دارم رویای شیرینی هست
خود من تا همین 1 سال و نیم یا 2 سال پیش خیلی شوق و ذوق داشتم
همه ی سفرنامه ها و تاپیک های مختلف رو جوری خونده بودم که اگر همون لحظه خبر قبولی میدادن و میگفتن 1 ماه دیگه مصاحبه داری کاملا آماده بودم،که اگر مثلا ابوظبی باشه مصاحبه،چیکار کنم کجاها برم nmc چجوری برم و ...
دروغ چرا حس خوبی هم به آدم دست میده وقتی سفرنامه ها رو میخونه
یادش بخیر تاپیک انتظار 2014 بود فکر کنم .. به قدری صفحات زیاد بود که مدیران 200 صفحه 200 صفحه حذف میکردن ... اگر جمع میشد فکر میکنم به 3000 - 4000 صفحه میرسید تاپیک
شور و حالی بود ....!
اما ...
اسمش روشه: بخت آزمایی
و اینجا هم ماشالا به لطف کافی نت ها و ... هر "دوست عزیزی" که از گرد راه میرسه ثبت نام میکنه(به جرات میتونم بگم 90% شون فکر میکنن برن اونجا خونه و کار و ... آماده اس فقط منتظر این دوستان عزیزن) و شانس قبولیو به طرز عجیبی پایین میارن
از اون موقع به اینور به شدت مشغول ساختن زندگی شدم دوباره
اون اطلاعاتی هم که دارم الآن صرفا اطلاعات عمومی به حساب میاد Smile
به شما و دیگر دوستانی که اینجوری منتظر لاتاری هستید هم پیشنهاد میکنم بچسبید به زندگی تون و اصلا روی لاتاری حساب نکنید
اینجوری میتونید راه رو برای رفتن از طریق راه های دیگه هم هموار کنید

.: شاد باشید :.
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: pouya007 ، bijan9 ، msr839 ، rezijon ، ostokhan ، aminb ، someonelikeyou ، .samira ، ziba62ka ، 2taha
(2015-02-27 ساعت 03:25).samira نوشته:  ديدن ويزاى امريكا تو پاسپورت آرزوييست كه تبديل به حسرت شده البته براى من مخصوصا وقتى ميبينم دوستام سالهاى گذشته اسمشون دراومده و چقدر تغيير تو زندگيشون ايجاد شده ومن هنوز اندر خم يك كوچه نشستم منتظر و نااميد واقعا احساس افسردگى ميكنم اميدوارم سال ٩٤سال خوش شانسى و قبولى براى همه مهاجر سراييا باشه

واقعا درسته
همه كسايي كه رفتن شايد حداكثر تا ٦ ماه سختي كشيده باشن ولي بعد از اون زندگيشون رو خدا رو شكر تونستن سر و سامون بدن
يادمه توو لاتاري ٢٠١٣ يكي از دوستانم كه برنده شدن حتا دغدغه تهيه پول بليط به آمريكا رو داشت و حتا براي نامه تمكن مالي رفته بود پول قرض كرده بود كه بتونه از بانك نامه بگيره براي تمكن مالي ولي الان خدا رو شكر توو آمريكا تونسته زندگي خوب و راحتي براي خودش دست و پا كنه
براي همه دوستان از خداوند هر چي كه به صلاحشونه آرزو ميكنم
اگر مهاجرت صلاحه ماست اميدوارم برنده لاتاري بشيم
می گذرد ...
تشکر کنندگان: rezijon ، ostokhan ، aminb ، someonelikeyou ، .samira ، ziba62ka ، abas_kashan ، vashahri
ويزاي آقا افشين يكي از برندگان ٢٠١٣

[عکس: v6n4wsnrpqfg.jpg]
2016
2017
2019
(2015-02-27 ساعت 09:24)pouya007 نوشته:  ويزاي آقا افشين يكي از برندگان ٢٠١٣

[عکس: v6n4wsnrpqfg.jpg]

وای یعنی میشه منم آره....
ایشالا همه یه دونه ازینا.....Wink
تشکر کنندگان: msr839 ، ostokhan ، pouya007 ، hameddjj ، .samira ، fatima96 ، ziba62ka ، 2taha ، farrokh33
(2015-02-27 ساعت 00:16)someonelikeyou نوشته:  امروز فهمیدم که بابام اعتقاد داره هرکسی مهاجرت میکنه آخرش کارتن خواب میشه و بهترین شغلی که میتونه به دست بیاره گارسونیه
خدا عاقبت منو بخیر کنه بعد از ۵ می چقدر باید باهاش کلنجار برم برا رفتن

کلا یه نسل قبل تر از ما این عقیده رو دارن. نمیدونم واقعا چرا اینجوری فکر میکنن. من فکر میکنم اهل ریسک تو زندگی نیستن
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، rezijon ، hameddjj ، someonelikeyou ، .samira ، mehrdadi ، ziba62ka ، farrokh33
لیست آپدیت شده منتظران لاتری 2016 رو میتونید از خود خود خود این قسمت دانلود کنید.
علاقمندان ورود به لیست برای من مشخصاتشون رو پیام خصوصی کنند. Wink

نکته قابل توجه: تمام افراد کیس 1 نفری و مجرد هستند. همگی مرد و میانگین سنی آنها 26.8 سال هستش که از این لحاظ خیلی خوبه.ماشااله همه که فوق لیسانس و لیسانس رو دارن/ آمریکا دیگه مشکلی از بابت نیروی متخصص نداره. همه چیز حلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
تشکر کنندگان: msr839 ، farzad021 ، aminb ، tenardie2bai ، rezijon ، someonelikeyou ، pouya007 ، puryapurya ، farrokh33
امیدوارم یه روز (که زیاد هم دیر نشده باشه) توفیق هجرت شامل حال همه‌ی ما آرزومندان بشه Wink
می گذرد ...
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، rezijon ، hameddjj ، someonelikeyou ، .samira ، azadeh.mohamad ، shahram LA ، 2taha
سلام دوستان
من هم تو لیست امسال اضافه کنید
باشد تا اسم ما هم تو لیست قبول شده ها باشه

ابوالفضلم 25 سالمه دانشجوی کارشناسی 4 ساله که شرکت می کنم

اما دریغ از یه dear selected
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: msr839 ، ostokhan ، fatima96 ، 2taha
(2015-02-27 ساعت 12:59)ata_bros نوشته:  سلام دوستان
من هم تو لیست امسال اضافه کنید
باشد تا اسم ما هم تو لیست قبول شده ها باشه

ابوالفضلم 25 سالمه دانشجوی کارشناسی 4 ساله که شرکت می کنم

اما دریغ از یه dear selected

ابوالفضل جان اگر اطلاعات دقیق تری طبق لیست بدی ممنون میشم. البته بازم خواسته خودت . اگر نخواستی موردی نداره. اگرم خواستی پیام خصوصی کن
تشکر کنندگان: hameddjj ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان