کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-03-14 ساعت 15:44)Ali.ghz نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 15:35)ziba62ka نوشته:  سلام من يه سوال داشتم كه هيچ تاپيك مرتبطي براي پرسيدن پيدا نكردم
اگه كسي كه برنده لاتاري هست ديپلم داشته باشه ولي همسرش ديپلم نداشته باشه تكليفشون چي ميشه؟؟؟؟

مهم برنده اصلي هست برنده اصلي يا بايد مدرك ديپلم داشته باشه يا حداقل سابقه ٥ سال كار تو مشاغل مورد تاييد اعلام شده رو داشته باشه همراهان يا همون افراد زير پوشش مهم نيست مدركشون و فقط برنده اصلي مهم هست
موفق باشيد
**با آرزوي موفقيت همه در زندگي ، لاتاري، و هر چيزي كه آرزوشو دارن**
بله
البته دو سال سابقه کار نه پنج سال
تشکر کنندگان: msr839 ، vashahri
مرسي از همه دوستاني كه پاسخ دادند
تشکر کنندگان: Ali.ghz ، msr839
(2015-03-14 ساعت 15:39)nima2016 نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 15:35)ziba62ka نوشته:  سلام من يه سوال داشتم كه هيچ تاپيك مرتبطي براي پرسيدن پيدا نكردم
اگه كسي كه برنده لاتاري هست ديپلم داشته باشه ولي همسرش ديپلم نداشته باشه تكليفشون چي ميشه؟؟؟؟

سلام
مهم دیپلم یا سابقه کار برنده اصلی هست
و همراهان زیاد مهم نیست.
همچنین کسی که دیپلم نداره میتونه از طریق پویش بگیره یا میتونه سابقه کار ارایه بده

ممنون،پويش چي هست؟؟؟اين سوال رو براي كسي ميپرسم كه ٦٠ سال سن دارند و ديپلم رديه فني و حرفه اي هستند؟؟؟اگه خودشون برنده اصلي باشند راهكارش چيه؟؟؟شغلشون هم ازاد
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-14 ساعت 15:57)ziba62ka نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 15:39)nima2016 نوشته:  

سلام
مهم دیپلم یا سابقه کار برنده اصلی هست
و همراهان زیاد مهم نیست.
همچنین کسی که دیپلم نداره میتونه از طریق پویش بگیره یا میتونه سابقه کار ارایه بده

ممنون،پويش چي هست؟؟؟اين سوال رو براي كسي ميپرسم كه ٦٠ سال سن دارند و ديپلم رديه فني و حرفه اي هستند؟؟؟اگه خودشون برنده اصلي باشند راهكارش چيه؟؟؟شغلشون هم ازاد
سلام
همون اموزش از راه دور
ایشون می تونند سابقه کار ارایه بدن
یا معادل سازی بکنن مدرک دیپلمشونو
نگران نباشید
این موضوعات قابله حلع
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-13 ساعت 22:40)shooli نوشته:  Surah An-Nisa, Verse 97:
إِنَّ الَّذِينَ تَوَفَّاهُمُ الْمَلَائِكَةُ ظَالِمِي أَنفُسِهِمْ قَالُوا فِيمَ كُنتُمْ قَالُوا كُنَّا مُسْتَضْعَفِينَ فِي الْأَرْضِ قَالُوا أَلَمْ تَكُنْ أَرْضُ اللَّهِ وَاسِعَةً فَتُهَاجِرُوا فِيهَا فَأُولَٰئِكَ مَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ وَسَاءَتْ مَصِيرًا

کسانی که فرشتگان (قبض ارواح)، روح آنها را گرفتند در حالی که به خویشتن ستم کرده بودند، به آنها گفتند: «شما در چه حالی بودید؟ (و چرا با اینکه مسلمان بودید، در صفِ کفّار جای داشتید؟!)» گفتند: «ما در سرزمین خود، تحت فشار و مستضعف بودیم.» آنها [= فرشتگان‌] گفتند: «مگر سرزمین خدا، پهناور نبود که مهاجرت کنید؟!» آنها (عذری نداشتند، و) جایگاهشان دوزخ است، و سرانجام بدی دارند.
(Farsi)

via iQuran
مفهوم پیچیده ای برداشت کردم از این آیه؟! میگه چونکه به خود (همان خویشتن) ستم کردید (حالا "خویشتن" خودش تفسیر بسیار داره(به نظرم 4 نفس انسان به عبارتی نفس اماره-لوامه-مطمئنه-ویکی دیگه -یادم نیست الان)) جزء کسانی خواهید بود که به دوزخ میروند!!!!بعد راه حلی که مطرح شده این است که "مهاجرت کنید (مگر سرزمین خدا پهناور نیست؟!)(حالا منظور از مهاجرت چیست نمیدونم؟!مهاجرت فیزیکی یا مهاجرت غیرفیزیکی؟!)
مهاجرت کنید..........
من اینو برداشت کردم...
نظر دوستان؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، bestgmx ، azadeh.mohamad
(2015-03-14 ساعت 20:42)puryapurya نوشته:  
(2015-03-13 ساعت 22:40)shooli نوشته:  Surah An-Nisa, Verse 97:
إِنَّ الَّذِينَ تَوَفَّاهُمُ الْمَلَائِكَةُ ظَالِمِي أَنفُسِهِمْ قَالُوا فِيمَ كُنتُمْ قَالُوا كُنَّا مُسْتَضْعَفِينَ فِي الْأَرْضِ قَالُوا أَلَمْ تَكُنْ أَرْضُ اللَّهِ وَاسِعَةً فَتُهَاجِرُوا فِيهَا فَأُولَٰئِكَ مَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ وَسَاءَتْ مَصِيرًا

کسانی که فرشتگان (قبض ارواح)، روح آنها را گرفتند در حالی که به خویشتن ستم کرده بودند، به آنها گفتند: «شما در چه حالی بودید؟ (و چرا با اینکه مسلمان بودید، در صفِ کفّار جای داشتید؟!)» گفتند: «ما در سرزمین خود، تحت فشار و مستضعف بودیم.» آنها [= فرشتگان‌] گفتند: «مگر سرزمین خدا، پهناور نبود که مهاجرت کنید؟!» آنها (عذری نداشتند، و) جایگاهشان دوزخ است، و سرانجام بدی دارند.
(Farsi)

via iQuran
مفهوم پیچیده ای برداشت کردم از این آیه؟! میگه چونکه به خود (همان خویشتن) ستم کردید (حالا "خویشتن" خودش تفسیر بسیار داره(به نظرم 4 نفس انسان به عبارتی نفس اماره-لوامه-مطمئنه-ویکی دیگه -یادم نیست الان)) جزء کسانی خواهید بود که به دوزخ میروند!!!!بعد راه حلی که مطرح شده این است که "مهاجرت کنید (مگر سرزمین خدا پهناور نیست؟!)(حالا منظور از مهاجرت چیست نمیدونم؟!مهاجرت فیزیکی یا مهاجرت غیرفیزیکی؟!)
مهاجرت کنید..........
من اینو برداشت کردم...
نظر دوستان؟؟؟؟؟

فکر کنم منظور ایه را اگر بخایید به مهاجرت به امریکا ربط بدید اینکه توی وطتنتون اگر که نمیتونید از توانایی هاتون استفاده کنید مهاجرت کنید چون عدم استفاده از توانمندیهاتون یک جور کفران نعمته. در ضمن پوریا جان من تو کف مهاجرت غیر فیزیکی موندم این دیگه چه صیغه ای لطفا مارا روشن بفرمایید ؟با سپاس
تشکر کنندگان: bijan9 ، shooli ، msr839 ، puryapurya ، azadeh.mohamad
(2015-03-14 ساعت 12:20)Ali.ghz نوشته:  منم یه پیشنهاد دارم که هر یک از بچه ها بیان بگن بعد از مهاجرت به آمریکا هدفشون چیه و میخوان چکار کنن چه برنامه ای برای زندگیشون دارن و اصلا چرا آمریکا Smile

رفتن به دانشگاه ادامه تحصیل در رشته کارگردانی سینما...
بعد اینکه سینما خوندم میخوام رباتیک بخونم.
کلا درد و مرض خوندن و یاد گرفتن دارم! Big GrinCoolRolleyes
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، Ali.ghz ، babak_m ، puryapurya
واقعا چقدر به نظرم اهمیت دادیدBig Grin
ممنون از همکاری صمیمانتونCool
تشکر کنندگان: msr839 ، puryapurya
منم خودمو بگم تصمیمم اینه که برم کالیفرنیا رشته الکترونیک بخونم و بعدشم شاید مهندسی پزشکی خوندم Smile بعدشم میخوام تو یه جای معتبر شروع به کار و خوشحال به زندگیم ادامه بدم Smile Smile
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: abas_kashan ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، ostokhan
(2015-03-14 ساعت 23:17)Ali.ghz نوشته:  منم خودمو بگم تصمیمم اینه که برم کالیفرنیا رشته الکترونیک بخونم و بعدشم شاید مهندسی پزشکی خوندم Smile بعدشم میخوام تو یه جای معتبر شروع به کار و خوشحال به زندگیم ادامه بدم Smile Smile

من فعلا تصمیم خاصی ندارم...
اما مطمئنا درس نمیخونم اونجا Big Grin
تشکر کنندگان: Ali.ghz ، pichak333 ، bestgmx ، msr839 ، puryapurya ، ostokhan
شکر خدا بعد از تحقیقات شهرم مشخص شد

شهر لینکولن ایالت نبراسکا

کسی هست بسم الله
تشکر کنندگان: farzad021 ، msr839 ، ostokhan ، taherifar
(2015-03-14 ساعت 23:44)abas_kashan نوشته:  شکر خدا بعد از تحقیقات شهرم مشخص شد

کسی هست بسم الله

میشه در مورد این شهر و ایالت و اینکه چرا این شهر رو انتخاب کردید یه توضیحی بدید شاید ماهم باشیمSmile
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: fatima96 ، abas_kashan ، msr839 ، ostokhan
من میخوام برم اونجا و آزاد باشم نه حجاب آزاد توی زندگی کردن توی انتخاب میخوام مستقل باشم حتما تحصیل میکنم پژوهش میکنم و هدفم این که روزی انقدر قوی بشم هم از نظر معلومات و... که بتونم روزی شهردار یکی از شهر های آمریکا بشم مطمئنم هنر ادامه میدم و توی مسابقات رقص و خوانندگی شرکت میکنم و بزرگترین آرزو و هدفم این که روزی زندگینامه ام رو به عنوان یک فرد موفق بنویسن. همیشه وقتی از همه جا دلخور میشم این جمله رو میگم: ای انسان روزی شبیه رویاهایت میشوی
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: abas_kashan ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-14 ساعت 23:59)Hadi_20 نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 23:44)abas_kashan نوشته:  شکر خدا بعد از تحقیقات شهرم مشخص شد

کسی هست بسم الله

میشه در مورد این شهر و ایالت و اینکه چرا این شهر رو انتخاب کردید یه توضیحی بدید شاید ماهم باشیمSmile
من بدلیل زبان ضعیفم بیشتر روی زمان و مخارج تمرکز دارم یعنی با حداقل سرمایم بتونم بیشترین زمان بدون پیدا کردن کار طی کنم
از جهتی دیگه این شهر علاوه بر هزینه سیستم پشتیبان شهروند خوبی داره مثل بیمه سلامت جالب و بسته های حمایتی
سوم نبود مهاجران افریقایی و اسپانیایی که شانس منو بیشتر میکنه
چهارم کلاس زبان مجانی و .....
تشکر کنندگان: pichak333 ، bestgmx ، msr839 ، puryapurya ، we are one ، Hadi_20
(2015-03-14 ساعت 23:36)mona_usa نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 23:17)Ali.ghz نوشته:  منم خودمو بگم تصمیمم اینه که برم کالیفرنیا رشته الکترونیک بخونم و بعدشم شاید مهندسی پزشکی خوندم Smile بعدشم میخوام تو یه جای معتبر شروع به کار و خوشحال به زندگیم ادامه بدم Smile Smile

من فعلا تصمیم خاصی ندارم...
اما مطمئنا درس نمیخونم اونجا Big Grin

والا منم فعلا هیچ تصمیمی ندارم ولی قطعا با شما دوست عزیز هم قطارم
درس خوندن رو کلا بیخیالشم
تشکر کنندگان: msr839 ، ostokhan ، mona_ir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان