کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان اینقدر نگید آمریکا بلاد کفر....بلاد کفر!
یعنی چی بلاد کفر؟
اتفاقا اونا دارن اسلام واقعی رو اجرا میکنند،نه ما!!!!
اونا همه چیشون درسته.همه چیشون رو نظمه.
مبنای حرفاشون راسته،نه دروغ مثل ما!
به حسابداری آمریکا میگن حسابداری امام علی ع.میفهمین یعنی چی؟ یعنی حق هیچکس خورده نمیشه.یعنی مالیات ها به دقت داده میشه.یعین تمام حسابو کتابا درست! ولی ما چی؟
اونا مثل ما نیستن حسادت کنند،غیبت کنند،تو زندگی مردم فضولی کنند.مردم آزاری کنند.آسایش رو از همسایه بگیرن.تهمت بزنند.کمتر از چیزی که حق توئه بهت بدن.
اونجا تو یه کوچه میبینی از ده ملیت مختلف دارن زندگی میکنن بدون اینکه به کار همدیگه کار داشته باشن.ولی ما چی؟ ماها هممون ایرانی هستیم ولی به خون هم تشنه ایم.
اگه منظورتون از بلاد کفر،همون روابط نامشروع و همون چیزایی که توی فیلمهای مبتذل هست،بهتون قول میدم ایران ما از اونجا بدتره! شک داری؟ یه روز برو پارک (فلان جا)،بعد میفهمی که از خیابون استریپ لاس وگاس هم بدتره.
من نمیگم آمریکایی ها معصوم هستند،ولی مطمئن باشید خیلی از دستورات دین ما رو اونا دارن بهش عمل میکنند،نه ما!
حالا هی بگید بلاد کفر....بلاد کفر!
تشکر کنندگان: aminb ، msr839 ، mona_ir ، bijan9 ، baran21 ، shooli98 ، fatima96
(2015-03-17 ساعت 20:55)DELPHI5 نوشته:  
(2015-03-16 ساعت 15:16)مررداد نوشته:  سلام بر دوستان
خواستم فقط

Big GrinBig GrinSmile سلام
برام سواله . دوستمون پاسخ گذاشته . 3 نفر هم لایک کردن (تبریک و تشکر) .
واقعا یعنی چی . همینطور فقط تشکر میکنیم Rolleyes

خب مگه بده تشکر؟
DELPHI جان من از شما تشکر میکنم
این بد بود؟ Wink
تشکر کنندگان: msr839 ، rezijon
این جماعت دارن ناخواسته باعث فیل.تر شدن سایت مهاجرسرا میشن. این تاپیک تریبون نیست.از مدیر تقاضا دارم شدت عمل نشون بده.
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: DELPHI5 ، msr839 ، vashahri ، abas_kashan ، puryapurya
(2015-03-18 ساعت 01:31)aminb نوشته:  
خواستم فقط

خب مگه بده تشکر؟
این بد بود؟ Wink

آخه شما از این جمله "سلام بر دوستان خواستم فقط" چی متوجه میشید که تشکر میکنید
Smile
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: aminb ، msr839
(2015-03-18 ساعت 01:19)aminb نوشته:  
(2015-03-17 ساعت 21:04)rezijon نوشته:  
(2015-03-17 ساعت 20:27)shooli98 نوشته:  دوستان به خاطر فشار زیاد جناحین... دیگه تصمیم گرفتم بچه خوبی بشم دیگه بحث ۳۰ یا C نمیکنم
امیدوارم دیگه به خاطر طرز تفکرم از فروم اخراج نشم !

سلام اقای شولی، انشالا اخراج نمیشین دیگه، پارسال هم من با طناب چند تا از دوستان افتادم تو چاه اخطار،
عکس کاربریتون خیلی ترسناکهWink

هه هه اینا رو
اگه بهتون بگم من پارسال برای چی یک ماه اخراج شدم باورتون نمیشه
من پارسال خیلی رو نتیجه لاتاری حساب کرده بودم به خاطر قضیه موج مثبت انقد موج مثبت داده بودم که واقعاً باورم نمیشد قبول نشدم و این باعث شد راه بیفتم تو انجمن به صورت آشکارا پیشنهاد ازدواج بدم!!!!! بندگون خدا مدیران محترم هم فک کرده بودن دارم پیشنهاد ص.و.ر.ی میدم(هر چند پیشنهاداتم واقعی ولی از روی احساسات بود) و این شد که اخراج شدم واقعاً زده بود به سرم از ناراحتی
از اون موقع به بعد دیگه هیچ اعتقادی به کائنات و موج مثبت ندارم الآن فقط و فقط خدا.

آقا امین
خیلی خندیدم . خدا یک در دنیا و صد در آخرت به شما عطا فرماید
یعنی چی رافتادی تو انجمن و ب هاین و اون پیشنهادهای بیشرمانه دادی ؟؟؟؟Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: aminb ، msr839 ، rezijon ، shooli98
(2015-03-18 ساعت 01:45)DELPHI5 نوشته:  
(2015-03-18 ساعت 01:31)aminb نوشته:  
خواستم فقط

خب مگه بده تشکر؟
این بد بود؟ Wink

آخه شما از این جمله "سلام بر دوستان خواستم فقط" چی متوجه میشید که تشکر میکنید
Smile

والا اگه بخوام صادق باشم من از خیلی جمله ها و حرفایی که تو این انجمن زده میشه چیزی متوجه نمیشم ولی تشکر میکنم چون تشکر به آدم روحیه میده
یکمی به من روحیه بدید
تشکر کنندگان: msr839 ، vashahri ، rezijon
نقل قول:کاربران در حال بازدید این موضوعBig GrinELPHI5 2کاربر مخفی

این کاربران مخفی که الان 2 تاشون توی انجمن هستند کین . و اگر مخفی ان چرا این پایین نشونشون میده
SmileBig Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، rezijon ، bijan9
(2015-03-18 ساعت 01:48)DELPHI5 نوشته:  
(2015-03-18 ساعت 01:19)aminb نوشته:  
(2015-03-17 ساعت 21:04)rezijon نوشته:  
(2015-03-17 ساعت 20:27)shooli98 نوشته:  دوستان به خاطر فشار زیاد جناحین... دیگه تصمیم گرفتم بچه خوبی بشم دیگه بحث ۳۰ یا C نمیکنم
امیدوارم دیگه به خاطر طرز تفکرم از فروم اخراج نشم !

سلام اقای شولی، انشالا اخراج نمیشین دیگه، پارسال هم من با طناب چند تا از دوستان افتادم تو چاه اخطار،
عکس کاربریتون خیلی ترسناکهWink

هه هه اینا رو
اگه بهتون بگم من پارسال برای چی یک ماه اخراج شدم باورتون نمیشه
من پارسال خیلی رو نتیجه لاتاری حساب کرده بودم به خاطر قضیه موج مثبت انقد موج مثبت داده بودم که واقعاً باورم نمیشد قبول نشدم و این باعث شد راه بیفتم تو انجمن به صورت آشکارا پیشنهاد ازدواج بدم!!!!! بندگون خدا مدیران محترم هم فک کرده بودن دارم پیشنهاد ص.و.ر.ی میدم(هر چند پیشنهاداتم واقعی ولی از روی احساسات بود) و این شد که اخراج شدم واقعاً زده بود به سرم از ناراحتی
از اون موقع به بعد دیگه هیچ اعتقادی به کائنات و موج مثبت ندارم الآن فقط و فقط خدا.

آقا امین
خیلی خندیدم . خدا یک در دنیا و صد در آخرت به شما عطا فرماید
یعنی چی رافتادی تو انجمن و ب هاین و اون پیشنهادهای بیشرمانه دادی ؟؟؟؟Big GrinBig Grin

والا آدمی که میزنه به سرش دیگه نمیفهمه داره چیکار میکنه
از همین تریبون از مدیران تشکر میکنم که یک ماه دسترسی منو بستن و نگذاشتن اوضاع از این خرابتر بشه
تشکر کنندگان: msr839 ، rezijon
(2015-03-18 ساعت 00:12)nima2016 نوشته:  به به
دوستان جدید میبینم
خوش اومدین
ایشالاامسال سال اخر هممون باشه

ضمن خوشامدگویی به دوستان جدید .نیما جان جمله آخر خوب اومدی یک مقدار هم شبیه به نفرینه و آرزوی مرگ Tongue Big Grin. ان شا الله سال 94 ساله برنده شدن همه ی دوستان گل مهاجر سرایی باشه بویژه شما نیما جان.
تشکر کنندگان: DELPHI5 ، msr839 ، vashahri ، rezijon ، hesam.inanloo ، bijan9 ، nima2016 ، 2taha ، puryapurya
(2015-03-17 ساعت 23:49)DELPHI5 نوشته:  
(2015-03-17 ساعت 22:29)alireza_guitar نوشته:  

یه درد و دل خیلی کوچیک که درد دل بزرگ همه ی کسانی هست که فرد عزیزی رو توی خاک آمریکا دارن یا حتی میخوان برای توریستی یا سر زدن به اقوام برن سفارت و ویزا بگیرن، یا کارای لاتریشون رو انجام بدن....
بچه ها دعا کنید که روزی برسه و ما شاهدش باشیم که بتونیم با یک خط اتوبوس یا یکی دو ساعت رانندگی خودمون رو بدون هیییچ هزینه و دردسری به سفارت آمریکا توی خاک خودمون ایران (داخل تهران) برسیم.
بحث رو سی آ 30 نکنید.
فقط دعا کنید.
کارهای مدیر های محترم هم خیلی سبک میشه!
چون تاپیک های سفر به ارمنستان، دبی و... کاااملا خالی و بی دردسر میشه
یا حق

برخلاف میل باطنی ام مطمئنم همچین روزی هیچگاه نخواهد رسیدSad
سلام دوست عزیز ولی من برخلاف شما میگم حتما اون روز فرا میرسه اون هم به این زودی که من و شما اون روز زیبا رو می بینیم یک نگاهی به تاریخ نه چندان دور کشور هایی که با ....حتی جنگ داشتن بنداز و بعد رابطه های امروزشون رو ببین وبعد امیدوار باش .همیشه شاد باشید
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، msr839 ، rezijon ، shahram LA ، puryapurya
دوستان عزیز مهاجرسرایی
آخریین چهارشنبه سال رو میگذرونیم و کمتر از 3 روز به پایان سال مونده
براتون بهترینها رو از خداوند آرزو دارم و در صورتیکه قبولی توی لاتاری کلید گشایش توی زندگیتون است ، اون رو اختصاصا از خدا براتون میخوام .

پیروز باشید و سربلند
سالتون خوش
(2015-03-18 ساعت 04:42)farrokh33 نوشته:  
(2015-03-17 ساعت 23:49)DELPHI5 نوشته:  
(2015-03-17 ساعت 22:29)alireza_guitar نوشته:  

یه درد و دل خیلی کوچیک که درد دل بزرگ همه ی کسانی هست که فرد عزیزی رو توی خاک آمریکا دارن یا حتی میخوان برای توریستی یا سر زدن به اقوام برن سفارت و ویزا بگیرن، یا کارای لاتریشون رو انجام بدن....
بچه ها دعا کنید که روزی برسه و ما شاهدش باشیم که بتونیم با یک خط اتوبوس یا یکی دو ساعت رانندگی خودمون رو بدون هیییچ هزینه و دردسری به سفارت آمریکا توی خاک خودمون ایران (داخل تهران) برسیم.
بحث رو سی آ 30 نکنید.
فقط دعا کنید.
کارهای مدیر های محترم هم خیلی سبک میشه!
چون تاپیک های سفر به ارمنستان، دبی و... کاااملا خالی و بی دردسر میشه
یا حق

برخلاف میل باطنی ام مطمئنم همچین روزی هیچگاه نخواهد رسیدSad
سلام دوست عزیز ولی من برخلاف شما میگم حتما اون روز فرا میرسه اون هم به این زودی که من و شما اون روز زیبا رو می بینیم یک نگاهی به تاریخ نه چندان دور کشور هایی که با ....حتی جنگ داشتن بنداز و بعد رابطه های امروزشون رو ببین وبعد امیدوار باش .همیشه شاد باشید

من تقریبا سه ماه پیش فقط برای شنیدن یک جمله ،تقریبا 6 میلیون (برای دو نفر، کشور ترکیه)خرج کردم!
جمله ی آقای آفیسر(مرد عینکیه لاغر) با اون لهجش هنوز توی ذهنمه که گفت:
...........
متاسفانه ما نمیتوانیم به شما ویزای توریست بدیم!
..........
سفارت که به امید خدا به زودی توی خاکمون شروع به کار می کنه کار رو برای مهاجرین و مسافرین،راحت و بی دردسر می کنه.
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: vashahri ، rezijon ، hesam.inanloo ، bijan9 ، baran21 ، 2taha ، msr839 ، farrokh33 ، puryapurya
سلام Shy
تشکر کنندگان: bijan9 ، abas_kashan ، we are one ، rezijon ، msr839 ، farrokh33 ، puryapurya
(2015-03-18 ساعت 12:42)mona_usa نوشته:  سلام Shy

علیک
قیافت آشناس Big Grin!
تشکر کنندگان: rezijon ، msr839
(2015-03-18 ساعت 08:43)alireza_guitar نوشته:  [quote='farrokh33' pid='585912' dateline='1426637551']
[quote='DELPHI5' pid='585885' dateline='1426619994']
[quote='alireza_guitar' pid='585876' dateline='1426615184']

سفارت که به امید خدا به زودی توی خاکمون شروع به کار می کنه کار رو برای مهاجرین و مسافرین،راحت و بی دردسر می کنه.

ببینین عزیزان، یکم اطلاعات تاریخی و پلتیکال خودتونو بالا ببرین!!! سفارت آمریکا تو ایران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حتی نویسنده هالیوودی که علف کشیده باشه درحال نوشتن یک فیلمنامه علمی تخیلی باشه هم انقدر تخیلی فکر نمیکنه. اونم در چنین شرایطی کاملا غیر ممکنه.
اصلا علاقه به بحث سیاسی ندارم و این اولین و آخرین متنم در این مورده
اما خواهشن خودتونو فریب ندین و سطح تلاشتون رو پایین نیارین چون به مشکل برمیخورین.
تشکر کنندگان: msr839 ، DELPHI5

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان