کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-03-19 ساعت 17:54)لیلا... نوشته:  سلام دوستان عزیز معتبرترین دیکشنری فارسی به انگلیسی رو کدوم برنامه میدونید؟
ممنونم برا راهنماییتون
امیدوارم سال 94 پراز برکت و شادی و آرامش براهمگی باشه
آقای Dg.amir کاملا موافقم هیچی مثل دعا نیست
همه برا همدیگه دعا کنیم به امیدخدا که بیایم اینجا و خبرای خوشو بهم بگیم
وقتی امیدت به خدا باشه و تلاش داشته باشی
هیچ چیز دور از دسترس نیست
دوستان ممنون میشم اگر هرکسی تجربه زبان خوندن دارند که خوب بوده جواب گرفتین بگین
آقا بیژن ممنون اما اگر بصورت خلاصه و لیستی بگین بهترر
مثلا 1:توجه به معانی...........
دوستان معرفی برنامه دیکشنری فارسی به انگلیسی برای موبایل؟؟ تشکر
سال نو پیشاپیش مبارک و پر از امید و شادیWink
سلام
به نظر من بهترین دیکشنری inteleget dic هست یا intellidict
از بازار میتونی بخری
تشکر کنندگان: mona_ir ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-19 ساعت 17:54)لیلا... نوشته:  سلام دوستان عزیز معتبرترین دیکشنری فارسی به انگلیسی رو کدوم برنامه میدونید؟
ممنونم برا راهنماییتون
سلام برا موبایل اگه فارس انگلیش میخوای تقریبا همشون یکی هیچکدوم کامل نیستن مثل کتاب های کاغذی اما بهترینش fastdic اخرین ورژن تلفظ افلاین هم داره بهتره

اما اگه انگلیس ب انگلیس میخای oald یا oxford advace learn dic غوغا کرده حجمش ۵۰۰ مگابایت البته با تلفظ اصلی حجمش یخورده بالاست ....

اما اینها برا اندروید هست
تشکر کنندگان: msr839
زبان هم تا جونت در نیاد یاد نمیگیری ....
دارم اینو میگم ک حساب کار دستت بیاد چقدر سخته البته اگه اصولی و اکادمکیک بخوای یاد بگیری ...میتونی از برنامه هایی مثل english for you و ی سری سریال خاص امریک که اگهدخاستی لیست بهت میدم ......روزی ۴ ساعت بمدت ۶ ماه مسلط به زبان هستی....
کلاس زبان نرو
تشکر کنندگان: mona_ir ، msr839 ، bijan9
در اینجا ما در حال ورود به ماه ژوئن و ژولای هستیم! به این دو همه میگن باربیکیو Months. دلیلشم اینه که هرچی‌ که گیر میرندو میندازند رو گریلو بعدشم میخورند!تو ایالت ما هرکی‌ در آمدش از ۱ عددی کمتر باشه میره ۱ دفتر داریم اونجا میگه اینو اونم SSN رو چک میکنند و بعدش تا سقف ۳۰۰ دلار بهش کمک هزینه غذا میدند! ۳۰۰$ ماهیانه می‌شه باهاش ۱ تن گوشت خورد! بعدشم اینجا بری کلیسا بگی‌ من فقیرو بیچارم کلی‌ بهت حال میدند! من اینجا که اومدم اون هفته اول هیچکیو نداشتم و نمیشناختم تا خونه بگیرم خوب طول می‌کشید. ۱ ایرانیم اینجا بود که من ۲ شب رفتم پیشش رو زمین خوابیدم ۲ ماه بعدش اینقدر پشت سر ما حرف زد که ای‌کاش پام میشکستو آسان نمی‌رفتم اونجا! آسان دلیل تنفره من از ایرانیا اینجا اینه! حتا بچه‌های ایرانیم اینجا ۱ کیشون گفت برم خونشون گفتم نه نمیام می‌خوابم تو دانشگاه! خلاصه نرفتم و نخاهمم رفت!هتلم شعبی‌ ۸۵ $ بود! خلاصه ۱ کی‌ از این آمریکایی یا به ما گفت اینجا ۱ جای هستش که مال اقامت موقت بیخانه منست! برو اونجا بهت کمک میکنند! ۲-۳ روزی اونجا بمون تا خونت آماده بشه! منم رفتم از دور ساختمونو دیدم خیلی‌ ترو تمیز بود. رفتم تو که با مسئولش صحبت کنم که دیدم دارند غذا میخورند تو سالن غذا خوری گفتم بذار ۱ نگاهی‌ بندازم ببینم می‌شه موند! یعنی‌ امنه و تمیزه یا نه! به جون مادرم سیاه پست ۱ جفت کفش NIKE پاش بود اندازه ۴۰۰$ می‌ارزید! انطرف ۱ خانواده بودند ک ۲-۳ تا بچه داشتند که سرو وضعشون خیلی‌ بهتر از من بود! تازه همه اینم هم موبیل داشتند هم ماشین! اونم ماشینای خوب! اول فککردم که اشتباه اومدم! خلاصه اومدم بیرون ۱ ذره به خودم فک کردم و گفتم: یعنی‌ اینا بیخنمنند! اگه اینا بیخانمان پس منچیم؟؟؟ بیخانمان اینا سرو وزش از خیلی‌ از عدم حسابیهای ایران بهتر بود! تا اینکه ۱ سیاهه اومد بهم گفتش که اسمش MIKE هستس و من چی‌ کار دارم. خلاصه بهش گفتم که داستان چیه و این خونه من کی‌ آماده می‌شه. اونم گفت که بیع برو بشین ۱ چیزی بخور بعدشم ۱ اتاق با همچی‌ داد بهم گفت حالشو‌ ببر!
تشکر کنندگان: kuwait ، samirasamira1010 ، msr839 ، bijan9 ، bestgmx ، babak_m
سلام به همه دوستان گل
میگم کسی از شرایط عوض کردن پاسپورتی که هنوز 2.5 سال از اعتبارش مونده چیزی میدونه؟ آخه من اسمی که باهاش لاتاری ثبت نام کردم با اسمی که تو پاسپورتم هست اسپلش فرق میکنه البته این عمدی بوده بنا به دلایلی که مفصله و من میخواستم اگه اسمم در اومد پاسپورتم رو عوض کنم اما امروز یکی از دوستام بهم گفت عوض کردن پاسپورتی که هنوز اعتبار داره غیر ممکنه و این خیلی داره منو میترسونه
تشکر کنندگان: msr839 ، someonelikeyou
Smile 
(2015-03-19 ساعت 18:17)faryas نوشته:  زبان هم تا جونت در نیاد یاد نمیگیری ....
دارم اینو میگم ک حساب کار دستت بیاد چقدر سخته البته اگه اصولی و اکادمکیک بخوای یاد بگیری ...میتونی از برنامه هایی مثل english for you و ی سری سریال خاص امریک که اگهدخاستی لیست بهت میدم ......روزی ۴ ساعت بمدت ۶ ماه مسلط به زبان هستی....
کلاس زبان نرو

سپاس از پاسخ دوستان عزیز
ممنون میشم اگر اون لیست رو لطف کنی. من راسش کلاس میرم چون الان اوایل خوندن اوصولی هستم تا راه بیافتم خودم فمیکنم یه محرک لازم دارم . تشکر از محبتتون.
تشکر کنندگان: msr839 ، bijan9 ، puryapurya
(2015-03-19 ساعت 19:00)aminb نوشته:  سلام به همه دوستان گل
میگم کسی از شرایط عوض کردن پاسپورتی که هنوز 2.5 سال از اعتبارش مونده چیزی میدونه؟ آخه من اسمی که باهاش لاتاری ثبت نام کردم با اسمی که تو پاسپورتم هست اسپلش فرق میکنه البته این عمدی بوده بنا به دلایلی که مفصله و من میخواستم اگه اسمم در اومد پاسپورتم رو عوض کنم اما امروز یکی از دوستام بهم گفت عوض کردن پاسپورتی که هنوز اعتبار داره غیر ممکنه و این خیلی داره منو میترسونه

یه سالو میشه کاری کرد ولی دو و نیم سال فکر نکنم بشه
نگران نباش اون اسپل ها درست میشه شما بزار اول برنده بشی بعد
تشکر کنندگان: aminb ، rezijon ، msr839 ، bijan9
(2015-03-19 ساعت 19:20)nima2016 نوشته:  شما بزار اول برنده بشی بعد

حق با شماست Big Grin
تشکر کنندگان: nima2016 ، rezijon ، msr839
(2015-03-19 ساعت 18:00)someonelikeyou نوشته:  آقا الان ایران ساعت چنده؟؟؟

سامی ایران نپرس که نمیدونم. من فقط ساعت به وقت محلی سیاتل رو میدونم دادا Big Grin از این بروبچ آشخور فروم بپرس Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: msr839 ، fatima96
(2015-03-19 ساعت 04:33)DG-AMIR نوشته:  من هم امیرحسین از تهران 22ساله ..استخوان جون جاضافه کن به لیست ..صفاشو ببر جیگر

دایی اطلاعاتت ناقصه . اگه میتونی طبق مینوت فایل منتظران 2016 مشخصاتتو پی ام کن
(2015-03-19 ساعت 20:01)ostokhan نوشته:  

سامی ایران نپرس که نمیدونم. من فقط ساعت به وقت محلی سیاتل رو میدونم دادا Big Grin از این بروبچ آشخور فروم بپرس Big Grin Tongue
7:05 ب.ظ مملکتم دنبال ماهی قرمز و سبزه
تشکر کنندگان: ostokhan ، mona_ir ، msr839
[size=large][color=#006400]

این دقیقا قضیه ماست!!!!!!!!!!!

[عکس: g523an0uck253ju3o1vr.jpg]
تشکر کنندگان: kuwait ، mona_ir ، pichak333 ، 2taha ، msr839 ، radman87 ، azadeh.mohamad
پیشاپیش اینجانب یعنی استخوان یا همن فرزاد عید رو به تمامی اعضای مهاجرسرا تبریک و مبارکباد میگه و خواستار اینه که سال دیگه سال نو رو در کنار این شکوفه های گیلاس تحویل بگیرن

[عکس: t1noxmvt0q507nwamk43.jpg]

Wink
تشکر کنندگان: rezijon ، pichak333 ، aminb ، abas_kashan ، 2taha ، msr839 ، لیلا... ، pouya007 ، bijan9 ، mona_ir ، bestgmx ، radman87 ، fatima96 ، azadeh.mohamad ، puryapurya ، roadhog

وقت دیروزه
ممنونم برا راهنماییتون

درسته و یه مثلی هست براتون عرض می کنم
با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن
با خدا ادم باشه همه چی به روی ادم گشایش پیدا می کنه .. به شرطی دلت از ته وجود به یاد خدا باشه و همه چی رو ادم به فال نیک بگیره
تشکر کنندگان: rezijon ، msr839 ، bijan9 ، bestgmx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان