کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان تو این 6 ماه تا اعلام نتایج چه اتفاقی میفته؟ یعنی میشینن دونه به دونه عکس ها و اطلاعات چند میلیون نفر رو بررسی می کنن؟ کسی میدونه فرایندش چطوریه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. يه سؤال داشتم. كسانى كه در امريكا دانشجو هستند يا ويزاى كار دارند، لاتارى بهشون تعلق نميگيره؟ ينى حتى اگر قبول هم بشن بحساب نمياد؟!
تشکر کنندگان:
من دانشجو هستم در امريكا و قصد تغيير ويزا دارم. با يه وكيل كه حرف ميزدم گفت حتى اگه لاتارى قبول هم بشيد به شما كه در امريكا حضور داريد تعلق نميگيره. ميخواستم بدونم واقعا اينجوريه؟ دوستان كسى راجب اين موضوع ميدونه؟؟ ممنون
تشکر کنندگان:
اگر شما سهمیه بندی رو موقع ثبت نام درست زده باشید و در صورت قبولی ، هیچ مشکلی برای تغییر وضعیت شما (change of status ) پیش نمیاد
اصلا نگران نباشید
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: dv2016 ، puryapurya ، alirezanz
دوستان من يه سوال داشتم كه مربوط به اين تاپيك نيست تو تاپيكاي ديگه پرسيدم ولي يا كسي جوابشو بلد نبود يا حال نداشت بگه Smile)
لطفا اگر ميدونيد راهنمايي كنيد
خيلي ذهنم رو مشغول كرده
پاسپورت من تا مرداد سال ديگه وقت داره ، يعني از الان ٩ ماه ، من هفته ي پيش ويزام يه ضرب اپروو شد و به خاطر تاريخ سفر قرار شد پاسم رو ژانويه بفرستم واسه ويزا
تاريخ سفر من هم ٨ مارچ هست ، يعني از تاريخ سفرم به امريكا تنها پايم ٥ ماه اعتبار داره
حالا سوالم اينه كه من بايد پاسم رو عوض كنم بهشون ايميل بزنم بگم كه پاسم رو عوض كردم و بعد جفت پاسارو واسه پيكاپ بفرستم يا اينكه از قبلش ايميل بزنم و بپرسم كه چيكار بايد بكنم؟
ا
B1 : no clearance , 04,11,2014
DV 2016 waiting
تشکر کنندگان:
(2014-11-08 ساعت 20:50)hossein1049 نوشته:  دوستان تو این 6 ماه تا اعلام نتایج چه اتفاقی میفته؟ یعنی میشینن دونه به دونه عکس ها و اطلاعات چند میلیون نفر رو بررسی می کنن؟ کسی میدونه فرایندش چطوریه؟
نه دوست عزیز. هیچ کاری نمی کنن تا بعداز قرعه کشی. اونموقع اونایی که برنده شدن و فرم پرکرن و فرستادن، اطلاعاتشون چک میشه.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: hossein1049 ، alirezanz
(2014-11-08 ساعت 23:56)SORAYA1368 نوشته:  سلام دوستان. يه سؤال داشتم. كسانى كه در امريكا دانشجو هستند يا ويزاى كار دارند، لاتارى بهشون تعلق نميگيره؟ ينى حتى اگر قبول هم بشن بحساب نمياد؟!
من دانشجو هستم در امريكا و قصد تغيير ويزا دارم. با يه وكيل كه حرف ميزدم گفت حتى اگه لاتارى قبول هم بشيد به شما كه در امريكا حضور داريد تعلق نميگيره. ميخواستم بدونم واقعا اينجوريه؟ دوستان كسى راجب اين موضوع ميدونه؟؟ ممنون

هرکس که متولد ایران باشه هرجای دنیا که باشه میتونه برای لاتاری ثبت نام کنه. (فقط باید محل تولدشو ایران بزنه چون نمی تونه از سهمیه جای دیگه استفاده کنه). تازه به نظر من اگر با یه ویزای دیگه داخل آمریکا باشد بهتره، چون قبلن مراحل کلیرنس براتون طی شده و درضمن ابهامی در مورد این که وقتی رفتین امریکا می خواهید چکار کنید وجود نداره.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، amir2640 ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-09 ساعت 09:29)aliaz91 نوشته:  دوستان من يه سوال داشتم كه مربوط به اين تاپيك نيست تو تاپيكاي ديگه پرسيدم ولي يا كسي جوابشو بلد نبود يا حال نداشت بگه Smile)
خيلي ذهنم رو مشغول كرده
پاسپورت من تا مرداد سال ديگه وقت داره ، يعني از الان ٩ ماه ، من هفته ي پيش ويزام يه ضرب اپروو شد و به خاطر تاريخ سفر قرار شد پاسم رو ژانويه بفرستم واسه ويزا
تاريخ سفر من هم ٨ مارچ هست ، يعني از تاريخ سفرم به امريكا تنها پايم ٥ ماه اعتبار داره
حالا سوالم اينه كه من بايد پاسم رو عوض كنم بهشون ايميل بزنم بگم كه پاسم رو عوض كردم و بعد جفت پاسارو واسه پيكاپ بفرستم يا اينكه از قبلش ايميل بزنم و بپرسم كه چيكار بايد بكنم؟
ا

به نظر من شما قبل از هرکاری بهشون ایمیل بزن و کسب تکلیف کن که خیالت راحت بشه.موفق باشی
تشکر کنندگان: 2taha ، jsmlz ، alirezanz
دوستانی که مشکل زبان دارند من بهشون پکیج دیالوگ پیشنهاد میکنم از صفر شروع میشه تا دوره متوسط.
با یه سرچ تو گوگل میتونید پیداش کنید.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-11-09 ساعت 15:13)Ali_Hunter نوشته:  دوستانی که مشکل زبان دارند من بهشون پکیج دیالوگ پیشنهاد میکنم از صفر شروع میشه تا دوره متوسط.

خوب عزیز دل برادر لینک بزار قربان تو بشم
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، dv2016
(2014-11-08 ساعت 20:50)hossein1049 نوشته:  دوستان تو این 6 ماه تا اعلام نتایج چه اتفاقی میفته؟ یعنی میشینن دونه به دونه عکس ها و اطلاعات چند میلیون نفر رو بررسی می کنن؟ کسی میدونه فرایندش چطوریه؟

آره واقعا من موندم تو این 6ماه چه کار میکنن!
کل مراحل که کامپیوتری هست آخه چقدر وقت لازمه واسه یه قرعه کشی؟
ولی حتما یه دلیلی داره دیگه :d

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: hossein1049 ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-09 ساعت 15:16)hedyhoney نوشته:  
(2014-11-09 ساعت 15:13)Ali_Hunter نوشته:  دوستانی که مشکل زبان دارند من بهشون پکیج دیالوگ پیشنهاد میکنم از صفر شروع میشه تا دوره متوسط.

خوب عزیز دل برادر لینک بزار قربان تو بشم

داداش بر خلاف قوانین فروم هست
تو گوگل سرچ کن "دانلود آموزش زبان دیالوگ"
دوتا پکیج 90 قسمتی هست که میشه 180 قسمت تقریبا 30گیگ میشه.

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: hedyhoney ، babak12 ، hossein1049 ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-09 ساعت 15:19)Ali_Hunter نوشته:  

اینجوری اگه اسممون در نیومد فقط 6 ماه تا قرع کشی بعدی میمونه ولی اگه زود اعلام کنن میشه 1 سال Big Grin
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، alirezanz
(2014-11-09 ساعت 15:19)Ali_Hunter نوشته:  

قرعه کشی که زمان زیادی نمیخواد درسته،بحث طولانی شدن به دلیل بچه های سال قبله که الان کارنت شدن و هر ماه حدودا 2000 نفر بره مصاحبه دعوت میشن دلیل طولانی شدن اینه....؟؟!!Cool
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-09 ساعت 09:29)aliaz91 نوشته:  دوستان من يه سوال داشتم كه مربوط به اين تاپيك نيست تو تاپيكاي ديگه پرسيدم ولي يا كسي جوابشو بلد نبود يا حال نداشت بگه Smile)
خيلي ذهنم رو مشغول كرده
ا
ویزات به احتمال زیاد تا وقتش تموم نشه تمدید اعتبار نمی کنن،اگه عوض کنن و اعتبار شو تمدید کنن خب انجام بدی یعنی پاستو عوض کنی خیال خودت راحت میشه.
تشکر کنندگان: تارا ریحانه ، jsmlz ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان