کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-11-08 ساعت 20:50)hossein1049 نوشته:  دوستان تو این 6 ماه تا اعلام نتایج چه اتفاقی میفته؟ یعنی میشینن دونه به دونه عکس ها و اطلاعات چند میلیون نفر رو بررسی می کنن؟ کسی میدونه فرایندش چطوریه؟
نکته ی منفی یا حالا مثبت لاتری اینه که همه ی اونایی که کانفرم رو می گیرن وارد گردونه ی قرعه کشی میشن و کسی تو این مرحله چک نمیشه تو مرحله ی بعد قبولی چک میشن...
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، hossein1049 ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-09 ساعت 21:43)puryapurya نوشته:  
(2014-11-08 ساعت 20:50)hossein1049 نوشته:  دوستان تو این 6 ماه تا اعلام نتایج چه اتفاقی میفته؟ یعنی میشینن دونه به دونه عکس ها و اطلاعات چند میلیون نفر رو بررسی می کنن؟ کسی میدونه فرایندش چطوریه؟
نکته ی منفی یا حالا مثبت لاتری اینه که همه ی اونایی که کانفرم رو می گیرن وارد گردونه ی قرعه کشی میشن و کسی تو این مرحله چک نمیشه تو مرحله ی بعد قبولی چک میشن...

اگه همه کسانی که کانفرم می گیرن تو قرعه کشی شرکت می کنن، پس اونایی که 2بار شرکت کردن یا اونایی که مثلا عکسشون مشکل داره رو بعد از اینکه قبول شدن و تو مصاحبه رد می کنن؟
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-11-09 ساعت 23:02)hossein1049 نوشته:  

اگه همه کسانی که کانفرم می گیرن تو قرعه کشی شرکت می کنن، پس اونایی که 2بار شرکت کردن یا اونایی که مثلا عکسشون مشکل داره رو بعد از اینکه قبول شدن و تو مصاحبه رد می کنن؟

کسانی که دو بار یا بیشتر ثبت نام (کانفرم بگیرن) بکنن
و یا عکسشون استاندارد های ثبت نام رو نداشته باشن
اصلا در قرعه کشی شرکت داده نمیشن.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: hossein1049 ، jsmlz ، alirezanz
سلام من اولین بار 2014 ثبت نام کردم یادش بخیر چه شور و شوقی داشتیم

و حالا 2016 باز ثبت نام کردم

امیدوارم برنده بشید ویزا بگیرید و زندگی خوبی رو داشته باشید
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz
سلام
من امسال عضو جدید هستم
امیدوارم اول قدیمی ها بعدش اگه راه داشت ما جدیدها تو قرعه کشی قبول شیم
به امید خدا
تشکر کنندگان: alirezanz
(2014-11-10 ساعت 13:02)majid7 نوشته:  

پس طبق نظر شما باید گفت که همه ی چند میلیون نفری که ثبت نام کردن تو قرعه کشی شرکت داده نمیشن. بلکه یکبار همه ی درخواست ها بررسی و پالایش میشه و به طور مثال اگه عکسی مشکل داشته باشه کلا از گردونه حذف میشه.
تشکر کنندگان: Baharehpark
به پیشنهاد دارم شاید به درد دوستان هم بخوره
کاش میشد یه صفحه باز میکردن ببینن حداقل و حداکثر زمان برای کلیر شدن چقدر هستش ؟ نظرتون چیه ؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من تو تکمیل فرم یه اشتباه کردم، بجای تاریخ تولد شناسنامه ای، متاسفانه تاریخ تولد واقعی رو زدم
مثلا شناسنامه مرداده، اما من آبان زدم. (سال رو درست زدم)
حالا اگه قبول شدم چی میشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-11 ساعت 00:12)xperia نوشته:  سلام دوستان
من تو تکمیل فرم یه اشتباه کردم، بجای تاریخ تولد شناسنامه ای، متاسفانه تاریخ تولد واقعی رو زدم
مثلا شناسنامه مرداده، اما من آبان زدم. (سال رو درست زدم)
حالا اگه قبول شدم چی میشه؟

نگران نباش بعد از قبولی میتونی تو فرم ds-260 تصحیح کنی.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان:
سلام به همگی. ما هم اولین سالیه که شرکت کردیم. تنها هدفمونم آینده دختر 4 سالمه . امیدوارم هر کس که براش مهمه و زندگیش با مهاجرت بهتر میشه ، اسمش در بیاد.Smile
تشکر کنندگان: ghzlsa ، alirezanz
(2014-11-10 ساعت 17:00)hossein1049 نوشته:  

پس طبق نظر شما باید گفت که همه ی چند میلیون نفری که ثبت نام کردن تو قرعه کشی شرکت داده نمیشن. بلکه یکبار همه ی درخواست ها بررسی و پالایش میشه و به طور مثال اگه عکسی مشکل داشته باشه کلا از گردونه حذف میشه.
پس دوست عزیز نظر شما اینه که حتی اگه ثبت نام کنید و کانفرمیشن بگیرید اگر عکس یکی از شرکت کنندگان مشکل داشت در قرعه کشی شرکت داده نمی شوید‌؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-11 ساعت 09:55)Baharehpark نوشته:  
(2014-11-10 ساعت 17:00)hossein1049 نوشته:  
(2014-11-09 ساعت 21:43)puryapurya نوشته:  نکته ی منفی یا حالا مثبت لاتری اینه که همه ی اونایی که کانفرم رو می گیرن وارد گردونه ی قرعه کشی میشن و کسی تو این مرحله چک نمیشه تو مرحله ی بعد قبولی چک میشن...

پس دوست عزیز نظر شما اینه که حتی اگه ثبت نام کنید و کانفرمیشن بگیرید اگر عکس یکی از شرکت کنندگان مشکل داشت در قرعه کشی شرکت داده نمی شوید‌؟

درسته. تو فایل دستور العمل ثبت نام اومده: «برندگان قرعه کشی به صورتی تصادفی توسط کامپیوتر و از بین تمامی متقاضیان تایید صلاحیت شده ...انتخاب خواهند شد». یا یه جای دیگه میگه:«فرم های ناقص بررسی نخواهند شد». پس قرعه کشی بین کسانی انجام می شه که بررسی و تایید صلاحیت می شن.
تشکر کنندگان: puryapurya ، Baharehpark
یه سوال دارم شاید دغدغه خیلی از دوستان هستش ، بحث زبان رو عرض میکنم
من الان چند سالی میشه دانشگاه رو تموم کردم و سربازی رفتیم و وارد بازار کار شدم .
تا حدودی بگی نگی زبان رو بلد هستیم ولی بحث اساسی تسط روی دیالوگ هستش.
یه نکته هم گرفتن مدرک آیلتس برای بالارفتن رتبه جهت ویزا یکضرب (الهی قسمت همه مهاجرسرایی ها بشه !!!)
به نظرتون تو این 6 ماه چکار میشه کرد ؟ مدرک آیلتس بگیریم ؟ میشه مدرک گرفت ؟ رو دیالوگ کار کنیم ؟
دوستان نظرتون رو بگین
تشکر کنندگان: shaghayegh ، vahidbaq
(2014-11-11 ساعت 12:46)jsmlz نوشته:  یه سوال دارم شاید دغدغه خیلی از دوستان هستش ، بحث زبان رو عرض میکنم
من الان چند سالی میشه دانشگاه رو تموم کردم و سربازی رفتیم و وارد بازار کار شدم .
یه نکته هم گرفتن مدرک آیلتس برای بالارفتن رتبه جهت ویزا یکضرب (الهی قسمت همه مهاجرسرایی ها بشه !!!)
به نظرتون تو این 6 ماه چکار میشه کرد ؟ مدرک آیلتس بگیریم ؟ میشه مدرک گرفت ؟ رو دیالوگ کار کنیم ؟
دوستان نظرتون رو بگین

در مورد زبان اون چیزی که ما فکر میکنیم با اون چیزی که اونجا هست فرق میکنه
یعنی تا حدودی که شما میگی اگه در شرایتطش(لهجه و سرعت)قرار بگیری میبینی که اطلاعات کمی دارید.
به نظر من در کشور مقصد مدرک تافل رو با رغبت بیشتری قبول میکنن(بسته به نوع نیاز شما ,حداقل نمره تافل شما متغییر هست)ولی
برای گرفتن ویزا هیچ امتیازی محسوب نمیشه اما برای پیدا کردن کار و .... بسیار زیاد میتونه کمکتون کنه.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، jsmlz ، puryapurya ، shaghayegh ، vahidbaq ، alirezanz
(2014-11-11 ساعت 12:46)jsmlz نوشته:  یه سوال دارم شاید دغدغه خیلی از دوستان هستش ، بحث زبان رو عرض میکنم
دوستان نظرتون رو بگین

دوست عزیز شما توی این 6 ماه بیخیال باش، اولا ایشالا اگه قبول بشی اگر هم کیس نامبرت زیررررر 1000 باشه از همین الان تا اون زمان یک سال دیگه مونده!! اگرم بالای 3هزار باشی که یک سال و نیم بیشتر زمان مونده تا رفتنت!!!!
بنده به عنوان کارشناس زبان به شما عرض میکنم که اگر زبان کمی بلد هستید و آیلستو حداقل 4ونیم یا 5 هست نیاز ندارید که زبان رو قوی کنید توی ایران!!!! چون فقط کافیه یک ماه توی اجتماع( آمریکا ) باشید... البته این در صورتیه که پیشینه ی زبانتون متوسط باشه حداقل. به فکر جمع کردن پول باشید ...
یا حق
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: majid7 ، battosai ، 2taha ، jsmlz ، puryapurya ، shaghayegh ، azadeh.mohamad ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان