کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-27 ساعت 10:42)John Freeman نوشته:  خدایا میدونم خیلی سرت شلوغه ولی ازت میخوام 1 ثانیه هم به من توجه کنی .
جسارت نباشه امسال دیگه واقعا واقعا واقعا وقتشه.

سلام
ایشلا امسال برتده بشی

ای ول عکس پروفایلت قشنگه
من از این هنر پیشه خیلی خوشم میاد
مخصوصا بازیش تو سریال the walking dead
با ریک
خخخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، victor2016 ، pouya007 ، someonelikeyou ، pichak333 ، John Freeman ، msr839 ، puryapurya ، ostokhan ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 10:57)nima2016 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 10:42)John Freeman نوشته:  خدایا میدونم خیلی سرت شلوغه ولی ازت میخوام 1 ثانیه هم به من توجه کنی .

سلام
ایشلا امسال برتده بشی

ای ول عکس پروفایلت قشنگه
با ریک
خخخ

منم خیلی ازش خوشم میاد شخصیت پیچیده ای داره تو سریال!
آخ آخ ما با این سریال چه خاطره ها که نداریم!

امیدوارم امسال سال ماها باشه! (همه بچه های مهاجرسرا)
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: nima2016 ، someonelikeyou ، pichak333 ، John Freeman ، msr839 ، fatima96 ، puryapurya ، ziba62ka ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 01:05)lottory2015 نوشته:  خدایا خودت میدونی بوسه بر دستان مادر و پدرم را با هیچ چیزی در دنیا عوض نمیکنم
خدایا خودت میدونی قصد جدایی از پدر و مادر رو به خاطر آزادی بیشتر و ... نمی خوام
خدایا خودت میدونی کشورم ایران رو از هر جای دیگه ای از دنیا دوست دارم
خدایا خودت میدونی به فرهنگ کشورم افتخار میکنم
خدایا خواستم بدونی اگه قسمت شد و قبول شدیم بعد از اینکه قبول شدم و به آمریکا رفتم ،بعد از گرفتن اقامت به کشورم بر می گردم

واقعا خسته نباشید دوست عزیز. هرکاری کردم جوابی ننویسم نشد. با کمال احترام، اگر نهایتا قصد برگشتن دارید، اصلا برای چی می خواید برید؟ درسته گرفتن ویزای توریستی آمریکا یکم سخته ولی اونقدر ها هم سخت نیست. لازم هم نیست منتظر شانس برای برنده شدنش باشید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، javadgorgani ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 09:19)taherifar نوشته:  .

دو صفحه بزرگ سياتل در اينستا :

https://instagram.com/seattle.city/

https://instagram.com/seattlefeature/

ممنون از شما واقعا پیج خوبیه!

دوستان به شما هم توصیه می کنم!

[عکس: 7wdyyqj3ln1w.jpg]
2016
2017
2019
[عکس: 6djufqamf4c9.jpg]
2016
2017
2019
توصیه های دوستانه این حرفها را از عموتون جدی بگیرین لطفاً
قابل توجه کلیه منتظران اقبال , مخصوصا سیاتلی های عزیز:
یواش یواش بند و بساط را مرتب کنید چون قراره نقل مکان کنیم به فروم برندگان 2016 ایشالله
1-مراجعه کنید به فروم برندگان 2015 فرم DS260 را از تاپیک مربوطه پیدا کنید و راهنمای تکمیل کردن آن را از امضای برندگان 2015 پیدا کنید از آن پرینت بگیرید و با مداد چندین بار آن را تکمیل و ویرایش کنید تا هیچ غلط و اشتباهی نداشته باشید دقت کنید که ممکن است فرم DS260‌ امسال تغییر کند و شاید روش عوض شود.
2- فرم DS260 بایستی بعد از 5 می بطور آنلاین پر شود بعد از یکبار تکمیل و ارسال نهایی ؛ این فرم برای شما لاک خواهد شد و امکان تغییر آن نیست مگر اینکه احیاناً اگه اشتباهی داشته باشید باید درخواست آنلاک نمودن آن را نمائید ولی چنین حرکتی واقداماتی مانند درخواست بعدی تغییر محل مصاحبه و همچنین درخواست تغییر زمان مصاحبه شما را از دهها و شاید هم صد ها نفر عقب می اندازد یک روز که زودتر فرم را بفرستید از دهها شاید هم از صدها نفر جلوتر می افتید و این یک نوع گارانتی است که خیالتون کمی راحتتر می شود بنابراین از استرس ,کابوس و ماتم پر شدن سهمیه ویزا در شهریور ماه 2016 کمی بدور خواهی بود مخصوصا اونهاییکه کانفیرمیشن نامبر آنها بالای 4000 است.(لطفا سوال نکنید و آخرین پستهای تاپیک کلیرنس برندگان 2013 و 2014 را بخونید تا متوجه این داستان غم انگیز تمام شدن ویزا ها در شهریور ماه هر سال بشوید)
پس اگه بخت و اقبال با شما باشه و برنده بشید خودتان را آماده یک ماراتن نفس گیر و شب و روز انتظار پر از استرس بمدت یک الی یک و نیم ساله برای تصاحب ویزا نمائید.

من وجدانم و احساس مسئولیتم ایجاب کرد تا این اطلاعات حیاتی را گوشزد نمایم چونکه اصلا دلم نمی خواد اونهاییکه عشقی و الکی ثبت نام کرده اند و یا توسط دوستان ثبت نام شده اند پاپیچ شما بشند و از شما جلوتر بیفتند چون حقشان نیست زیرا مطمئنم اکثرشون در همون ابتدای امر ویا نیمه راه و یا حتی در پایان راه بیخیال رفتن میشند چون از اولش هم نه اراده ای نه قصدی ونه امکانی برای رفتن داشته اند و بیشتر از روی تفنن و بیکاری ثبت نام کرده اند تا بعد ازبرنده شدن فقط پز بدند. رتبه و لایک فراموش نشه چون من هم مثل اکثریت تشنه لایک و گشنه رتبه هستمBig Grin
(2015-04-27 ساعت 10:57)nima2016 نوشته:  

سلام
ایشلا امسال برتده بشی

ای ول عکس پروفایلت قشنگه
با ریک
خخخ

ممنون از تو دوست عزیز و من هم متقابلا همین رو برای شما آرزومندم
اشک تو چشام حلقه زده
تشکر کنندگان: msr839 ، tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، nima2016 ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 11:10)victor2016 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 01:05)lottory2015 نوشته:  خدایا خودت میدونی بوسه بر دستان مادر و پدرم را با هیچ چیزی در دنیا عوض نمیکنم
خدایا خواستم بدونی اگه قسمت شد و قبول شدیم بعد از اینکه قبول شدم و به آمریکا رفتم ،بعد از گرفتن اقامت به کشورم بر می گردم

واقعا خسته نباشید دوست عزیز. هرکاری کردم جوابی ننویسم نشد. با کمال احترام، اگر نهایتا قصد برگشتن دارید، اصلا برای چی می خواید برید؟ درسته گرفتن ویزای توریستی آمریکا یکم سخته ولی اونقدر ها هم سخت نیست. لازم هم نیست منتظر شانس برای برنده شدنش باشید.
اگر جسارت نباشه خدای نکرده، این سوال من هم هست که اگر می خوای آخرش برگردی به کشور پس اصلا برای چی می خواهی بری؟ فکر کردین اونور خبریه؟ خیلی ها را کامل می شناسم که بی هدف رفتن و پس از سه ماه برگشتن ایران. چون برای خودشون از اونطرف کاخی رویایی ساخته بودن و مجبور شدن کاخی که واقعا تو ایران را داشته اند (حالا هرچی که بوده) را کامل بفروشن یا راحت از دست بدن!! امسال که هیچی ولی خواهشا از سال آینده برای شرکت در لاتاری بعدی این دوستان یک مقدار بیشتر تامل و تفکر کنند. این ایده البته شخص حقیر هست و امیدوارم به کسی برنخوره.
تشکر کنندگان: msr839 ، battosai ، tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، puryapurya ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 07:46)برنده لاتاری 2016 نوشته:  من خیلی از خدا میخوام که قسمتم کنه لاتاری برنده بشم

دیروز از دکتر با ناامیدی تموم اومدم بیرون، فکر میکردم دیگه ته ته دنیام، اگه یه قدم برم جلوتر پرتگاه عمرمه، یدفعه یاد لاتاری افتادم، دوباره امیدوار شدم
متأسفانه برای معالجه پسرم داروهای خاصی لازمه که اینجا اصلا گیر نمیاد
بخاطر اونه که میخوایم از مملکتمون دل بکنیم، از پدر و مادر، از شغلمون که سالها براش تلاش کردیم و سختی کشیدیم و از همه مهمتر درس خوندیم
وگرنه ما اینجا اصلا مشکل مالی و ... نداریم
تورو خدا یوقت بکسی توهین نشه، اینجا یجورایی برای منم آمریکاس، چون دلم خوشه اینجا به هرچی که خدا بهم داده
بچم اینجوریه بازم میگم خدایا شکرت و راضیم به رضای خودت

تمام انرزی مثبت من والبته که تمام بچه های گل مهاجر سرا تقدیم به تو و خانواده محترمت .
البته که امسال باید سال تو باشه وبرنده باشی
منتظر لحظه اعلام برنده شدنت هستم
چه جشنی بگیریم ما
(2015-04-27 ساعت 11:14)pouya007 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 09:19)taherifar نوشته:  .

دو صفحه بزرگ سياتل در اينستا :

https://instagram.com/seattle.city/

https://instagram.com/seattlefeature/

ممنون از شما واقعا پیج خوبیه!

دوستان به شما هم توصیه می کنم!

[عکس: 7wdyyqj3ln1w.jpg]

عکس قشنگیه
فقط من موندم چرا 2 تا خورشید توی عکس هست؟
اشک تو چشام حلقه زده
تشکر کنندگان: tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، amirmc ، pichak333 ، alirezanz
همه ماجراي حضور روني كلمن قهرمان پرورش اندام جهان در ايران رو شنيديم
مازیار ناظمی مديركل روابط عمومي وزارت ورزش در حساب اینستاگرام خود آورده است:"رونی کلمن را بی محاسبه آوردیم و با هیاهو هم ردش کردیم ولی یک نکته جالب داشت شبی که می خواست برگرده از هفده هزار دستمزدش فقط پنج هزارتا برداشت گفت من برنامه ای اجرا نکردم حق من همین قدر است".
می گذرد ...
تشکر کنندگان: battosai ، fatima96 ، tabim4 ، pouya007 ، taherifar ، amirmc ، redbull ، pichak333 ، online27H ، nima2016 ، puryapurya ، ziba62ka ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 11:53)amirmc نوشته:  

اگر جسارت نباشه خدای نکرده، این سوال من هم هست که اگر می خوای آخرش برگردی به کشور پس اصلا برای چی می خواهی بری؟ فکر کردین اونور خبریه؟ خیلی ها را کامل می شناسم که بی هدف رفتن و پس از سه ماه برگشتن ایران. چون برای خودشون از اونطرف کاخی رویایی ساخته بودن و مجبور شدن کاخی که واقعا تو ایران را داشته اند (حالا هرچی که بوده) را کامل بفروشن یا راحت از دست بدن!! امسال که هیچی ولی خواهشا از سال آینده برای شرکت در لاتاری بعدی این دوستان یک مقدار بیشتر تامل و تفکر کنند. این ایده البته شخص حقیر هست و امیدوارم به کسی برنخوره.

چهقدر این امیر پسر خوبیه واقعن درست میگی
تشکر کنندگان: msr839 ، amirmc ، tabim4 ، pouya007 ، saidoo ، puryapurya ، ostokhan ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 12:00)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 11:53)amirmc نوشته:  

چهقدر این امیر پسر خوبیه واقعن درست میگی

خواهش می کنم دوست عزیز
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، tabim4 ، saidoo ، battosai ، ostokhan ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 05:54)elnaz.sh نوشته:  همه چیز تنها در نزد اوست ولاغیر...........گر بخواهد میشود....آری!
.............................................................................................................................................................................
خداوندا دوستانم برادرم و مرا یاری فرما تا در لاتاری 2016 پذیرفته شویم. الهی به امید تو!
.............................................................................................................................................................................

من چقدرررر دعا های شمارو دوست دارم فکر میکردم برادرتون آقا پیام باشن. انشاءالله قبول بشین التماس دعا
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، saidoo ، msr839 ، pichak333 ، nima2016 ، Hezha ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 11:44)tabim4 نوشته:  توصیه های دوستانه این حرفها را از عموتون جدی بگیرین لطفاً
قابل توجه کلیه منتظران اقبال , مخصوصا سیاتلی های عزیز:
یواش یواش بند و بساط را مرتب کنید چون قراره نقل مکان کنیم به فروم برندگان 2016 ایشالله
1-مراجعه کنید به فروم برندگان 2015 فرم DS260 را از تاپیک مربوطه پیدا کنید و راهنمای تکمیل کردن آن را از امضای برندگان 2015 پیدا کنید از آن پرینت بگیرید و با مداد چندین بار آن را تکمیل و ویرایش کنید تا هیچ غلط و اشتباهی نداشته باشید دقت کنید که ممکن است فرم DS260‌ امسال تغییر کند و شاید روش عوض شود.
2- فرم DS260 بایستی بعد از 5 می بطور آنلاین پر شود بعد از یکبار تکمیل و ارسال نهایی ؛ این فرم برای شما لاک خواهد شد و امکان تغییر آن نیست مگر اینکه احیاناً اگه اشتباهی داشته باشید باید درخواست آنلاک نمودن آن را نمائید ولی چنین حرکتی واقداماتی مانند درخواست بعدی تغییر محل مصاحبه و همچنین درخواست تغییر زمان مصاحبه شما را از دهها و شاید هم صد ها نفر عقب می اندازد یک روز که زودتر فرم را بفرستید از دهها شاید هم از صدها نفر جلوتر می افتید و این یک نوع گارانتی است که خیالتون کمی راحتتر می شود بنابراین از استرس ,کابوس و ماتم تمام شدم ویزا در شهریور ماه 2016 کمی بدور خواهی بود مخصوصا اونهاییکه کانفیرمیشن نامبر آنها بالای 4000 است.(لطفا سوال نکنید و آخرین پستهای تاپیک کلیرنس برندگان 2013 و 2014 را بخونید تا متوجه این داستان غم انگیز تمام شدن ویزا ها در شهریور ماه هر سال بشوید)
پس اگه بخت و اقبال با شما باشه و برنده بشید خودتان را آماده یک ماراتن نفس گیر و شب و روز انتظار پر از استرس بمدت یک الی یک و نیم ساله برای تصاحب ویزا نمائید.

من وجدانم و احساس مسئولیتم ایجاب کرد تا این اطلاعات حیاتی را گوشزد نمایم چونکه اصلا دلم نمی خواد اونهاییکه عشقی و الکی ثبت نام کرده اند و یا توسط دوستان ثبت نام شده اند پاپیچ شما بشند و از شما جلوتر بیفتند چون حقشان نیست زیرا مطمئنم اکثرشون در همون ابتدای امر ویا نیمه راه و یا حتی در پایان راه بیخیال رفتن میشند چون از اولش هم نه اراده ای نه قصدی ونه امکانی برای رفتن داشته اند و بیشتر از روی تفنن و بیکاری ثبت نام کرده اند تا بعد ازبرنده شدن فقط پز بدند. رتبه و لایک فراموش نشه چون من هم مثل اکثریت تشنه لایک و گشنه رتبه هستمBig Grin

عرض ادب و ارادت
میگم ... هیچ وکیل یا کار بلدی نیست که در این موارد کار رو درست و پاکیزه واسه آدم انجام یده؟ چون احتمال اشتباه پر کردن یا چه میدونم بلایای غیرمنتظره تو اینجور کارها زیاده !!! اگه سراغ دارید لطفا اعلام بفرمائید. سپاس
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، amirmc ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان