کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
خدایا خودت میدونی بوسه بر دستان مادر و پدرم را با هیچ چیزی در دنیا عوض نمیکنم
خدایا خودت میدونی قصد جدایی از پدر و مادر رو به خاطر آزادی بیشتر و ... نمی خوام
خدایا خودت میدونی کشورم ایران رو از هر جای دیگه ای از دنیا دوست دارم
خدایا خودت میدونی به فرهنگ کشورم افتخار میکنم
خدایا خواستم بدونی اگه قسمت شد و قبول شدیم بعد از اینکه قبول شدم و به آمریکا رفتم ،بعد از گرفتن اقامت به کشورم بر می گردم
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: nima2016 ، shahin2737 ، tabim4 ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya
من این چیز رو درباره خودم میگم و امیدوارم به کسی برنخوره چرا ما فقط تو سختیها یادمون به این میفته که خدایی هست و همه به دعا متوسل میشیم ولی وقتی مشکلشون حل شد و یااینکه تو حالت عادی به یاد خدا نیستیم امیدوارم به کسی برنخوره الان که همه دوست دارند لاتاری قبول بشن همه خدا رو از ته دل میخونیم ولی تا چند وقت قبل ویا چند مدت بعد دوباره میشیم همون کسی که کاری با خدا نداره
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، shahin2737 ، Ali_Hunter ، tabim4 ، moxtar88 ، payamshad ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya ، Hesam s
چون فقط خدارا برای منافع و منفعت طلب می کنیم

نه برای مشکلات روز مرمون
تشکر کنندگان: tabim4 ، payamshad ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya
(2015-04-27 ساعت 01:07)غلام دلخوش نوشته:  من این چیز رو درباره خودم میگم و امیدوارم به کسی برنخوره چرا ما فقط تو سختیها یادمون به این میفته که خدایی هست و همه به دعا متوسل میشیم ولی وقتی مشکلشون حل شد و یااینکه تو حالت عادی به یاد خدا نیستیم امیدوارم به کسی برنخوره الان که همه دوست دارند لاتاری قبول بشن همه خدا رو از ته دل میخونیم ولی تا چند وقت قبل ویا چند مدت بعد دوباره میشیم همون کسی که کاری با خدا نداره

سلام
کاملا درست میگید
تقریبا همه اینطورین
خود من بعضی موقع ها خجالت میکشم دعا کنم
ولی چکار کنیم که پروییم
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، tabim4 ، payamshad ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya
سفر نامه....

آقا مگه شماهام واسه سیر شدن غذا نمیخورید؟ رستوران میرید که در و‌دیوارو نگاه کنید یا غذا بخورید؟

من دوس دارم کارام طبیعی باشه و اگه میخوام اقدامی بکنم برخورد غیر مستقیم‌ داشته باسم که اگه جواب منفی گرفتم سه نشم!!! حتی وقتی ایران بودم قصد داستم به بهانه عید دیدنی با خانواده بریم خونه یکی از نیمه های گمشده بالقوه و توی لفافه حرفمونو بزنیم که اگه دختره خودشو لوس کرد بگیم مام حالا یه حرفی زدیم ولی در اصل اومدیم عید دیدنی بگذریم

چند شب پیش که بازم خونه ما دوستان بعد از مدت خیلی طولانی یعنی دو شب تشریف آورده بودن در یه لحظه سلنا از رو‌مبل کنار سارا پا شد من خیلی عادی رفتم نشستم سر جاش که مثلن تابلو نباشه و گذاشتم پونزده ثانیه بگذره و خیلی عادی رو به سارا گفتم تو از پیاده روی خوشت میاد که یهو ذوق کرد گفت آره خیلییییییی من عاشق پباده رویم ولی حیف پنی فقط عشق ماشینه و من بعضی وقتا که خیلی دلم میخاد تنهایی میرم .. البته مستحضرید که اینارو‌به زبون انگلیسی و لهجه سیاتلی گفت
منم با یکصد و ده کیلو‌وزن مفید گفتم ععععهههه چه جالب منم عاشق پیاده رویم ولی این استخان باهام نمیاد منم مجبورم تنهایی برم اصلن حالا که اینجوره شنبه صبح با هم بریم پیاده روی از برج میلاد شروع کنیم تاااا اسکله روبروی جزیره... منم اینا رو به انگلیسی و لهجه کردی گفتم
گفت اوووووووووه تو چقد استقامتی پیاده روی میکنی من نمیتونم اینقد بیام که خلاصه توافق کردیم هرچقدر اون تونست بریم
و این بود تلاش من برای دعوت از یه دختر برای شام دو نفره
ادامه پست بعد
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: nima2016 ، Alirezawee ، moxtar88 ، taherifar ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya ، ostokhan
من که میرم چرا حولم می دی ؟

خوب سه شنبه ی هفته ی بعد عید

Wink منکه از همین حالا دارم ساکمو جمع می کنم از کنگره بهم خبر دادند

که کارا ردیفه Rolleyes پرونده ی منم توسط اباما مهر زده شد

Tongue به پارتی مثل من داشته باشی کارت راه می افته

اما بهم توصیه کردند کسی بوی نبره مثل ادما برو سفارت ویزاتو بگیرو بیاSad
تشکر کنندگان: nima2016 ، elnaz.sh ، tabim4 ، pouya007 ، msr839 ، ostokhan ، Mansour92
[عکس: fee515e7609f23fe5a3490bf9d3b0533.jpg]

برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: nima2016 ، taherifar ، pouya007 ، .samira ، msr839 ، ostokhan
دوستان ببخشید چون یهو دکمه ارسال ازکار افتاد مجبور شدم از چیزی که نوشتم عکس بگیرم با تاپاتاک بذارم

برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، .samira ، msr839 ، fatima96 ، puryapurya ، ostokhan
بچه ها کسی میدونه کدوم ایالت ارزونتر از لحاظ خوراک و خانه و شهر بازی خوبی داشته باشه و کدوم کالج رشته پزشکی رو با ارزونترین قیمت داره
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839
سلام ، عضو جدیدم و اولین ارسالم تو این فروم هست

منم از شرکت کنندگان و منتظران روز شمار هستم ،
8 روز ! هنوز نمیدونم چی میشه ، قبول شدنم که 100% هستش اما نمیدونم برم یا نه این دقیقه های آخر تصمیمگیری سخته ،

مقصد اول و آخرم هم نیویورک ، بخاطر علاقه به جایی و کاری که اونجاست .

8 روز دیگه اسکرین شات از صفحه اعلام نتیجه ام رو میزارم تو این تاپیک
تشکر کنندگان: nima2016 ، khatarnak ، elnaz.sh ، tabim4 ، moxtar88 ، taherifar ، pouya007 ، msr839 ، hamid32 ، puryapurya ، ostokhan
کاربران در حال بازدید این موضوع: reyhaneh_h
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، khatarnak ، tabim4 ، taherifar ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya
همه چیز تنها در نزد اوست ولاغیر...........گر بخواهد میشود....آری!
.............................................................................................................................................................................
خداوندا دوستانم برادرم و مرا یاری فرما تا در لاتاری 2016 پذیرفته شویم. الهی به امید تو!
.............................................................................................................................................................................
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان: khatarnak ، tabim4 ، payamshad ، pouya007 ، msr839 ، fatima96
[quote='khatarnak' pid='598883' dateline='1430082290']
من که میرم چرا حولم می دی ؟

....................................................................................................................................................................................................................................................................
اقای نه خیلی خطرناک خوب منم با خودتون ببرید.....شما که اشنا داریدSad دل یه جون را هم شاد کنید!
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان: khatarnak ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya
(2015-04-27 ساعت 01:34)khatarnak نوشته:  من که میرم چرا حولم می دی ؟

....................................................................................................................................................................................................................................................................
اقای نه خیلی خطرناک خوب منم با خودتون ببرید.....شما که اشنا داریدSad دل یه جون را هم شاد کنید!

رو چشمم چرااا که نه

الان که دیگه صبح شب امریکاست امشب به

نانسی پلوسی زنگ می زنم ....Big Grin

الان ایشون توی خواب ناز Rolleyes
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، elnaz.sh ، msr839 ، puryapurya
من خیلی از خدا میخوام که قسمتم کنه لاتاری برنده بشم

دیروز از دکتر با ناامیدی تموم اومدم بیرون، فکر میکردم دیگه ته ته دنیام، اگه یه قدم برم جلوتر پرتگاه عمرمه، یدفعه یاد لاتاری افتادم، دوباره امیدوار شدم
متأسفانه برای معالجه پسرم داروهای خاصی لازمه که اینجا اصلا گیر نمیاد
بخاطر اونه که میخوایم از مملکتمون دل بکنیم، از پدر و مادر، از شغلمون که سالها براش تلاش کردیم و سختی کشیدیم و از همه مهمتر درس خوندیم
وگرنه ما اینجا اصلا مشکل مالی و ... نداریم
تورو خدا یوقت بکسی توهین نشه، اینجا یجورایی برای منم آمریکاس، چون دلم خوشه اینجا به هرچی که خدا بهم داده
بچم اینجوریه بازم میگم خدایا شکرت و راضیم به رضای خودت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان