کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
آقا من چند تا سوال دارم لطفا جواب بدین

تاریخ اعلام نتیجه لاتاری چند روز دیگس؟
این حرف درسته که اونجا دولت بهمون خونه با وسایل زندگی مفتی میده؟

در ضمن من که اصلن واسم مهم نیس فقط خواستم شانسمو امتحان کنم

الکی مثلن من هیچ اطلاعی از لاتاری و امریکا ندارم خدایاااااا خربزه خوردوم تو بیو قاچم کن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: abas_kashan ، redbull ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، elnaz.sh ، msr839 ، amirrrrrrr ، taherifar
(2015-04-28 ساعت 21:19)motinus نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 21:08)John Freeman نوشته:  گفتن از مشکلات و سختی ها برای کسی که واقعا قصد و نیت رفتن و موندن و جنگیدن داره یه جور نعمته . باعث بالا رفتن دیدش میشه و کمک میکنه تا دنبال راهکار باشه و حداقل اش اینه که شخص به صورت مجازی توی ذهنش ؛ خودش رو در اون موقعیت خاص قرار بده تا وقتی در موقعیت واقعی قرار گرفت جا نخوره و بهترین تصمیم رو بگیره.

با حرفتون موافقم ولی مثلا منی که تجربه ای ندارم نمیتونم کمکی بکنم
ولی اگه از دوستان با تجربه کسی به این تایپیک سر بزنه و بهمون کمک کنه خوب میشه
یا اگه کسی از دوستان یا فامیلشون تجربه ای دارن خوب میشه اینجا بیان بشه.
ولی کمتر کسی از دوستان با تجربه به این تایپیک سر میزنه
مگه این که توی تایپیک مخصوص اون ایالت بریم
اما من خوشحال میشم دوستان از تجربیاتشون بگن
چون من هم میدونم اونجا یه جهنمیه مثل اینجا اما حداقل دلیلم برای رفتن اینه که میدونم اونجا بهتر درمان میشم اگه حداقل اینجا درمان درست حسابی داشتم شاید نمیرفتم و...

منم دقیقا منظورم همینه . هر کسی در حد وسع خودش اگه خبری راجع به هر چیزی که بتونه به بالا بردن اطلاعات فردی کمک کنه لطفا مضایقه (مزایقه؟ مذایغه؟مزایغه؟) نکنه.
توی پستهای قبلی یکی از دوستان سوال خوبی کرده بود و بی پاسخ مانده و اونهم این بود که چه دوره های حرفه ای رو میشه اینجا با قیمت پایین گذروند و مدرکشو گرفت تا اونجا توی ورود سریع به بازار کار به افراد( البته قبول شدگان خوش شانس) کمک بکنه.
بله همه ما تحصیلات دانشگاهی داریم و غالبا هم مهندس هستیم و دارای تجربه توی فیلد تخصصی خودمون . ولی با علم به اینکه نمیشه همون ابتدای امر روی کار تخصصی مرتبط حساب کرد پس شرط عقل حکم میکنه که فرد به 1 الی 2 کار دیگه در حد آشنایی پایه ای تسلط داشته باشه. ممنکنه شخصی بگه خوب حالا من قبول بشم میرم مثلا توی وال مارت قوطی کنسرو میچینم ساعتی 6 دلار! خوب ایشون هم نظرشون محترم ولی آیا همه میتونند این کار رو انجام بدند؟ کسی که مهندس برق هست همون ابتدا بهش نمیگن بفرما طراحی ابزار دقیق بکن. ولی همین شخص اگه به طور مثال آچار به دست باشه میتونه توی یک تعمیرگاه با شل و سفت کردن 2 تا پیچ از ساعتی 20 دلار شروع کنه نه با ساعتی 6 دلار. یا ایضا صافکاری ماشین بلد باشه یا بتونه توی تهیه کیک و کلوچه فعالیت کنه.
این موردی که گفتم مشتی از خروار هست .و فایده ای به مراتب بیشتر از چاق سلامتی مکرر توی پستهای پی در پی داره.
و البته اینم بگم بعد از قبولی هم تاپیکهای مختلف وجود داره که میشه تخصصی تر پیگیرموضوع شد ولی طرح همین موضع در اینجا یه جور پایه ریزی برای یه کار بزرگه.
در ضمن صمیمانه دوست دارم شما جزو برندگان امسال باشین تا به خواسته تون برسید.
تیر کمون من کو؟
تشکر کنندگان: msr839 ، گلنسا
(2015-04-28 ساعت 22:19)someonelikeyou نوشته:  آقا مگه شهر واشنگتن توی ایالت مریلند نی؟ مگه واشنگتن پایتخت آمریکا نی؟ پس چرا بالتیمور مرکز ایالت مریلنده؟؟؟

زمینشو ایالت های مجاورش اهدا کردن و در کل واشنگتن دی سی متعلق به هیچ ایالتی نیست.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، msr839
من که می دونم برنده نمی شم ولی این هیجانشو دوست دارم.
دیگه چیزی نمونده، برای شوک آماده هستید؟
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: redbull ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، pooria_sn1 ، گلنسا
(2015-04-28 ساعت 23:13)DELPHI5 نوشته:  اجازه بدید شفاف سازی کنم .
لیست برنده فریاس جان اینا بودن
azade.Mohammad و pichak 33 از خانوما و pouyapouya و‌delphi از آقایون
حالا بعد چند روز این لیست شش نفر شده .
پیچک خانم هم دارند یکسری مکاتبات خصوصی انجام میدن . حالا پیدا کنید پرتغال فروش را
آقایون دداشا م
گفته بشم ، این لیست واس . یعنی کلش ماس ماس .
طبق بند یک اساسنامه ، هر کی بخواد تغییرات تو این لیست اعمال کنه مسئولیتش با شماست {فریاس}
Big Grin
گمان بد به مردم نبند که گمان بد بهت میبرند ....این برا بحث اول

در ضمن به لیستم استخان و سام وان اضاف شد ....سام وان خودش گفت
یک تومن میدم منم گفتم نیکی و پرسش
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، pooria_sn1 ، azadeh.mohamad
این ادمایی که دم ب دقیقه برا هم ارزو میکنند قبول شن....

اینا هیچکدوم قبول نمیشن ...اونی قبول میشه اصلا تو این فازا نیست
پیچک خانم هم دارند یکسری مکاتبات خصوصی انجام میدن . حالا پیدا کنید پرتغال فروش را
آقایون دداشا م
طبق بند یک اساسنامه ، هر کی بخواد تغییرات تو این لیست اعمال کنه مسئولیتش با شماست {فریاس}
Big Grin
ببین دلفی جان خود فریاس قبوله بیخود داره میگه من قبول نمیشم...فرار به جلو میکنه...چون یه مقدار بیم و امید پیدا کرده و بعدش یه مقدارم حس ناسیونالیستی...
تشکر کنندگان: khatarnak ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، azadeh.mohamad
یعنی میخواید بگید ما قبول نیسیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا شاهده یعنی خدا شاهده اگر من قبول نشم به جان خودم اگر کاری بکنم.سال دیگه هم باز ثبت نام میکنم.والاااااااااا
تشکر کنندگان: puryapurya ، someonelikeyou ، redbull ، khatarnak ، pichak333 ، pouya007 ، elnaz.sh ، msr839
(2015-04-28 ساعت 23:26)redbull نوشته:  
آقایون دداشا م
Big Grin
گمان بد به مردم نبند که گمان بد بهت میبرند ....این برا بحث اول

در ضمن به لیستم استخان و سام وان اضاف شد ....سام وان خودش گفت
یک تومن میدم منم گفتم نیکی و پرسش

خرابتم داداش

فقط یه سوال از استخان قول چقد گرفتی؟ یا اشانتیون یه تومن منه؟؟؟
الهیییی استخان از حالا خوابیده
استخان تو سیاتل ازین خبرا نیس هرشب زود بری بخابیااا
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: khatarnak ، redbull ، pichak333 ، pouya007 ، msr839
جناب عباس آقای گل
من یک محمد توی دی وی لاتاری میشناختم که فعال بود و برنده شد . اینو چی دارین بگین .
البته اینو بگم که من میدونم که برنده نمیشم چون تا بحال هیچ جایی حتی یک پول سیاه هم برنده نشدم . Smile

پاینده باشی
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: khatarnak ، puryapurya ، redbull ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 23:29)redbull نوشته:  این ادمایی که دم ب دقیقه برا هم ارزو میکنند قبول شن....

اینا هیچکدوم قبول نمیشن ...اونی قبول میشه اصلا تو این فازا نیست
کاملا موافقم Big Grin
تشکر کنندگان: khatarnak ، redbull ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 12:35)msr839 نوشته:  آنهايی که "از ایران" رفته اند همانطور که دارند يک غذای سر دستی درست می‌کنند تا تنهايی بخورند، فکر می‌کنند آنهايی که مانده‌ند الان دارند دور هم قورمه سبزی با برنج زعفرانی می‌خورند و جمعشان جمع است و می‌گويند و می‌خندند.
آنهايی که مانده اند "در ایران" همانطور که دارند يک غذای سر دستی درست می‌کنند فکر می‌کنند آنهايی که رفته‌ند الان دارند با دوستان جديدشان گل می‌گويند و گل می‌شنوند و از آن غذاهايی می‌خورند که توی کتاب‌های آشپزی عکسش هست.
آنهايی که رفته‌ند فکر می‌کنند آنهايی که مانده‌ند همه‌ش با هم بيرونند. کافی‌شاپ، لواسان، بام تهران و درکه می‌روند. خريد می‌روند… با هم کيف دنيا را می‌کنند و آنها را که آن گوشه دنيا تک افتاده‌ند فراموش کرده‌ند.
آنهايی که مانده‌ند فکر می‌کنند آنهايی که رفته‌ند همه‌ش بار و ديسکو می‌روند و خيلی بهشان خوش می‌گذرد و آنها را که توی اين جهنم گير افتاده‌ند فراموش کرده‌ند.
آنهايی که رفته‌ند می‌فهمند که هيچ کدام از آن مشروب‌ها باب طبعشان نيست و دلشان می‌خواهد يک چای دم کرده حسابی بخورند.
آنهايی که مانده‌ند دلشان می‌خواهد يکبار هم که شده بروند يک مغازه ای که از سر تا تهش مشروب باشد که بتوانند هر چيزی را می‌خواهند انتخاب کنند.
آنهايی که رفته‌ند، پای اينترنت دنبال شبکه 3 و فوتبال با گزارش عادل يا سريالهای ايرانی و اخبارهايی با کلام پارسی و ايرانی هستند.
آنهايی که مانده‌ند در حسرت دیدن کانال‌های ماهواره بدون پارازيت کلافه می‌شوند و دائم پشت ديش هستند.
آنهايی که رفته اند می‌خواهند برگردند.
آنهايی که مانده‌ند می‌خواهند بروند.
آنهايی که رفته‌ند به کشورشان با حسرت فکر می‌کنند.
آنهايی که مانده‌ند از آن طرف، دنیایی رویایی می‌سازند.
اما هم آنهايی که رفته اند و هم آنهايی که مانده‌ند در يک چيز مشترکند:
آنهايی که رفته اند احساس تنهايی می‌کنند.
آنهايی که مانده‌ند هم احساس تنهايی می‌کنند.
آنها که می‌روند وطن‌فروش نیستند.
آنهايی که می‌مانند عقب مانده نیستند.
آنهايی که می‌روند، نمی‌روند آن طرف که مشروب بخورند.
آنهايی که می‌مانند، نمانده‌‌ند که دینشان را حفظ کنند.
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.
و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.

"نشریه دانشجویی شریف"
و اینک ما همه چیز هستیم و هیچ چیز......
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، khatarnak ، redbull ، pichak333 ، pouya007 ، elnaz.sh ، msr839 ، pooria_sn1 ، گلنسا ، taherifar
لاه اله الله

باز که دردو دل ها شروع شد ؟؟؟

6
DAYS
20
HOURS
44
MINUTES
5
SECONDS

ساعت به وقت واشنگتن و سیاتل

12:19:1
تشکر کنندگان: soheil1360 ، redbull ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، elnaz.sh ، msr839
من ترجیح میدم برم اونور احساس تنهایی کنم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، Richard ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، elnaz.sh ، msr839 ، ziba62ka ، Hezha
(2015-04-28 ساعت 23:50)someonelikeyou نوشته:  من ترجیح میدم برم اونور احساس تنهایی کنم

داداش باهم میریم که تنها نباشی ...

پس من اینجا چه کارم ؟؟؟Cool
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، redbull ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، kuwait ، msr839 ، pooria_sn1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان