کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان
اصلا به این موضوعات مضحک که امسال سال آخر لاتاری هست توجه نکنید هر سال همین حرفا رو شایعه میکنند . فقط و فقط با انرژی مثبت پیش بسوی برنده شدن برید .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: redbull ، khatarnak ، someonelikeyou ، Msns ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، pooria_sn1
(2015-04-29 ساعت 00:16)redbull نوشته:  چهره ۶ برنده هنگام قبولی

[عکس: 30yiu387lec2p22uc3kv.jpg]

چهره ۶ برنده هنگام کارت ب کارت

[عکس: t9h4s6sqrxe0bx0o6vu8.jpg]

خدایی من با چهره گشاده واست کارت به کارت میکنم ولی دیگه به هیچ احد الناسی شیرینی نمیدم بعدش
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: ali diana ، redbull ، khatarnak ، Msns ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، pooria_sn1
[عکس: OSPMayFountn1.jpg]

[عکس: Volunteer+Park]
تشکر کنندگان: Msns ، redbull ، someonelikeyou ، puryapurya ، pichak333 ، matinng ، pouya007 ، moxtar88 ، kuwait ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540 ، taherifar
معذرت میخوام نمیدونستم سوالم تکراریه صفحات قبلو خوندم متوجه شدم
تشکر کنندگان: redbull ، someonelikeyou ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540
ﻛﻴﻒ ﭘﻮﻝ ﺯﻥ ﻫﻤﺴﺎﻳﻤﻮﻥ ﺭﻭ ﺯﺩﻥ
ﻣﻴﮕﻪ عیبی ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻣﻦ ﮐﻪ ﺍﺯﺵ ﮔﺬﺷﺘﻢ
ﻭﻟﯽ ﺍﻟﻬﯽ ﺧﺮﺝ ﺩﺍﺭﻭ ﻭ ﺩﺭﻣﻮﻥ ﻭ ﺍﻭﺭﮊﺍﻧﺲ ﻭ ﺗﺼﺎﺩﻓﺶ ﺑﺸﻪ
ﺍﻟﻬﯽ ﺧﺮﺝ ﺳﺪﺭ ﻭ ﮐﺎﻓﻮﺭ ﻋﺰﻳﺰﺍﺵ ﺑﺸﻪ
ﺍﻟﻬﻲ ﺧﺪﺍ ﺑﺰﻧﺘﺶ ﺑﻪ ﺯﻣﻴﻦ ﮔﺮﻡ ﻓﻠﺞ ﺑﺸﻪ
ﺑﻪ ﻧﻈﺮﻡ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻔﻬﻮﻡ ﮔﺬﺷﺖ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺻﺤﺒﺖ ﻛﻨﻢ :|
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، puryapurya ، pichak333 ، matinng ، amin_j ، pouya007 ، moxtar88 ، kuwait ، msr839 ، pooria_sn1 ، taherifar
ضمن عرض تبریک به خودم و معاونم پویا برای عضو با سابقه شدنمون و امیدوارم سال آینده عضو با سابقه اینجا در لس آنجلس باشیم نه در اینجا. انشاءالله خدا کمکمون کنه من که دیگه نوزده سالم شد و از فسقل مهاجرین در اومدم دیگه باید باز نشسته بشم پویا ترفیع میگیره. اگر باد گران بودیم رفتیم هیییییی
تشکر کنندگان: puryapurya ، someonelikeyou ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540
امسال به امید خدا یا عمو باراک ما رو میطلبه یا خاله مرکل پس خوشا به سعادت هر کدوم که این افتخار توسط اینجانب قراره نسیبشون بشهSmileCool
تشکر کنندگان: puryapurya ، pichak333 ، lighter ، pouya007 ، tabim4 ، msr839
دوستان یک سوال فنی Big Grin
آیا مردم ایالتی با یک ایالت دیگه با هم مشکل دارن؟
مثلا تو ایران انزلی با رشت مشکل داره! البته منظور من امریکایی اصیل هست نه کسی که امریکایی شده.
2012-2017
تشکر کنندگان: puryapurya ، someonelikeyou ، pichak333 ، amin_j ، mehrdad_latery ، asher ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، taherifar
[عکس: Untitled.png]
تشکر کنندگان: puryapurya ، pichak333 ، حامد ، asher ، pouya007 ، tabim4 ، msr839
(2015-04-29 ساعت 00:16)redbull نوشته:  چهره ۶ برنده هنگام قبولی

[عکس: 30yiu387lec2p22uc3kv.jpg]

چهره ۶ برنده هنگام کارت ب کارت

[عکس: t9h4s6sqrxe0bx0o6vu8.jpg]
ali-hunter جان بابا بیا یه کم این فریاس همشهری تونو به خویشتن داری دعوت کن و این همه احساسی برخورد نکنه با این قضیه ی لاتری....
با این عکسش ما رو.....
راستی این مرغه و نوکش کجه و صاحبش .....چه ارتباطی داره با حلقه زدن اشک تو چشات...Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، asher ، pouya007 ، tabim4 ، msr839
مراحل روشنفکري در دنیا:

1-تحصيلات عاليه
2-مدارک معتبر
3-مطالعات گسترده
4-اطلاعات عمومي بسيار بالا
5-جامعه شناسي
6-نوشتن کتاب
7-نوشتن مقاله
8-نظريه هاي تاييد شده
9-سفر به نقاط مختلف دنيا
10-شخصيت و انسانيت بالا
11- احترام به تمامی مذاهب و عقاید
و..

مراحل روشنفکري در ايران:

0- کشیدن سیگار و خوردن قهوه
1-قهر کردن با ننه
2-مخالفت با دين و مذهب
3-خواندن جملاتي چند از نيچه و ميچه
4-حمايت از اون مرد آمريکاييه که با بزغاله يک چشم ازدواج کرده
5-درک کردن تمام چرت و پرت گویان دنيا
6-طلاق گرفتن
7-موزيک خارجي گوش کردن
8-سفرهاي مكرر به تايلند
9-نگهداري از سگ يا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزيز شمردن
تشکر کنندگان: pichak333 ، babak_m ، asher ، redbull ، pouya007 ، moxtar88 ، tabim4 ، msr839
خوب بچه ها من امشب ساعت 8:30 چک کردم و قبولیمو دیدم هورااااااااااااااااااااااااااااااااا

اینم صفحه قبولیممممممممممممم

[عکس: Winner2016families_lottery.jpg?lgfp=1000]
هفته دیگه این موقع من این جمله رو میگم
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، ziba62ka ، Hezha
(2015-04-29 ساعت 00:41)Richard نوشته:  دوستان یک سوال فنی Big Grin
مثلا تو ایران انزلی با رشت مشکل داره! البته منظور من آمریکایی اصیل هست نه کسی که آمریکایی شده.

داداش سوالت خیلی قشنگ بود دمت گررررم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: puryapurya ، pichak333 ، Richard ، matinng ، mehrdad_latery ، asher ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، taherifar
(2015-04-29 ساعت 00:46)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 00:41)Richard نوشته:  دوستان یک سوال فنی Big Grin
مثلا تو ایران انزلی با رشت مشکل داره! البته منظور من آمریکایی اصیل هست نه کسی که آمریکایی شده.

داداش سوالت خیلی قشنگ بود دمت گررررم

graciasTongue ولی کو جوابWink
2012-2017
تشکر کنندگان: pichak333 ، someonelikeyou ، mehrdad_latery ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1
متن بسیار زیبا نوشته یک بانوی ایرانی (مربوط به ماجرای چند ماه پیش):
ﻣﻦ ﺳﺎﻛﻦ ﺍﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﺴﺘﻢ . ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺳﮕﻬﺎﻯ ٢٠٠ ﻛﻴﻠﻮﻳﻰ ﺑﺎ ﺩﻧﺪﺍﻧﻬﺎﻯ ﺗﻴﺰ ﺗﺮ ﺍﺯ ﻛﺎﺗﺮ ﻭ ﺍﺳﻴﺪ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﻯ ﻧﻮﺯﺍﺩﺷﻮﻥ ﺗﻨﻬﺎ ﻣﻴﮕﺬﺍﺭﻧﺪ ﻭ ﺑﺎ ﺧﻴﺎﻝ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﻪ ﻛﺎﺭﻫﺎﺷﻮﻥ ﺭﺳﻴﺪﮔﻰ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺑﻴﺪﻳﻨﻬﺎ ﻭ ﻧﺎﻣﺴﻠﻤﺎﻧﻬﺎ ﺷﺮﻁ ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺭﻭ ﺣﺪﺍﻗﻞ ٣٠ ﺳﺎﻋﺖ ﻛﺎﺭ ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻧﻪ ﺑﺮﺍﻯ ﺳﺎﻟﻤﻨﺪﺍﻥ ﻭ ﻣﻌﻠﻮﻟﻬﺎ ﻭ ﻧﻴﺎﺯﻣﻨﺪﺍﻥ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺩﺭ ﻫﺮ ﻓﺮﻭﺷﮕﺎﻩﺑﺰﺭﮔﻰ ﺑﺴﺘﻪ ﻫﺎﻯ ﻳﻚ ﻭﻋﺪﻩ ﻏﺬﺍﻯ ٥ ﺩﻻﺭﻯ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﻣﻴﺨﺮﻧﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺳﺒﺪﻯ ﺑﺮﺍﻯ ﮔﺸﻨﻪ ﻫﺎﻯ ﺁﺑﺮﻭ ﻣﻨﺪ ﻣﻴﮕﺬﺍﺭﻧﺪ ،ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺯﻧﻬﺎﻯ ﺗﻨﻬﺎﻳﻰ ﻛﻪ ﺟﺪﺍ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﮕﺮﺩﻧﺪ ﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ ﻭ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﺠﺎﻧﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﭘﺮ ﻣﺎﺭﻛﺘﻬﺎ ﺷﻜﻤﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺳﻴﺮ ﻛﻨﻨﺪﻭ ﺻﻴﻐﻪ ﻯ ﻫﻴﭻ ﺁﻗﺎ ﻭ ﺁﻗﺎ ﺯﺍﺩﻩ ﺍﻯ ﻧﺸﻮﻧﺪ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺑﺎ ﺑﭽﻪ ﺧﻮﺍﻧﺪﻩ ﻫﺎ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﻤﻴﻜﻨﻨﺪ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭﺍﻧﺸﺎﻥ ﺟﺪﺍ ﻧﻤﻴﻜﻨﻨﺪ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻧﻤﻴﺪﻫﻨﺪ ﻫﻴﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﻰ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﻛﺴﻰ ﺭﺍ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﮔﻴﺮﺩ ﺍﻳﻨﺠﺎ ، ﺍﻳﻨﺠﺎ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﻯ ﻣﺎ ﺍﺯ ﺷﺪﺕ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﻇﻠﻢ ﺷﻤﺎ ﺩﻳﻨﺪﺍﺭﻫﺎ ﺑﻪ ﺑﻰ ﺩﻳﻨﻰ ﺭﺳﻴﺪﻩ ﺍﻳﻢ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻋﺪﺍﻟﺘﻲ ﺟﺎﺭﻳﺴﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺩﻳن ﺷﻤﺎ ﻭﻋﺪﻩ ﺍﺵ ﺭﺍ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻳﺪ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺑﺎﺭ ﺩﻳﺪﻥ ﺻﻮﺭﺗﻬﺎﻯ ﻟﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﺯ ﺍﺳﻴﺪ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺁﺗﺶﻣﻴﮕﻴﺮﺩ،ﻫﻤﺪﺭﺩﻯ ﻣﺮﺍ ﺑﭙﺬﻳﺮﻳﺪ.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان