کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام به همه اعضا
من یک سوال داشتم فرض بر این میگیریم که به امید خدای بزرگ و مهربون تو لاتاری برنده شدیم حالا دقت کینم مراحل اقدام برای دریافت گرین کارت چیه لطفا به ترتیب بنویسید مثلا 1) پرکردن فرم 260 2) گرفتن وقت پزشک 3(.......... و غیره به این صورت و دقیق بنویسید تا آماده بشیم درضمن مدارک لازم هم بنویسید با تشکر
(2015-04-29 ساعت 03:11)tenardie2bai نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 03:09)غلام دلخوش نوشته:  سلام به همگی آگه کسی قبول بشه و معافیت پزشکی به علت ضعیفی چشم داشته باشه بازم به این علت که معافیت پزشکی داره اف بی آی چک میخوره؟

خير ... اتفاقا معافيت پزشكى داشتن احتمال اف بى آى چك خوردنو مياره پايين

نمیخوره من 2014 با معافیت پزشکی یکضرب توریستی گرفتم منم برای چشم گرفتم البته کارتم جدید بود ازم پرسید کدوم ارگانه توضیح دادم پزشکیه گفت دلیل گفتم چشم. فکر کنم برای لاتاری هم پوینت مثبتی باشه
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: pouya007 ، pooria_sn1 ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya
چه شلوغ شد اینجا!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، pouya007 ، pooria_sn1 ، msr839 ، pichak333 ، hameddjj
سلام، من مدرک ۱۲ ساله دیپلم ندارم، و برای پیش شرط لاتاری میخوام به سابقه ی کاری اتکا کنم. من راهنمایی هارو دنبال کردم که باید موضوع کاریم در گروه ۴ یا ۵ باشه و با svp هفت یا به بالا.
حالا توسعه ی وب (طراحی سایت خودمون) توی گروه ۳ هستش با svp شش تا هفت! حالا این یعنی چی؟ یعنی این شغل شغل مناسب حساب نمیشه؟! من سالهاست خرج زندگیم با این میگذره :/
این پروفایل شغل من: http://www.onetonline.org/link/summary/1...00#JobZone

لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. تشکر
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya
دوستان هرچی امید و ارزو برا قبولی هم کردید دیگه بسه ..
الان یواش یواش خودتونو برا واقعیت ها اماده کنید ...
اگه قبول نشدید مهم نیست اگر هم قبول شدید زیاد از خود بی خود نشید چون تازه...
تشکر کنندگان: pouya007 ، گلنسا ، vashahri ، msr839 ، pooria_sn1 ، pichak333 ، کوهنورد
(2015-04-29 ساعت 12:57)mr.nima نوشته:  سلام، من مدرک ۱۲ ساله دیپلم ندارم، و برای پیش شرط لاتاری میخوام به سابقه ی کاری اتکا کنم. من راهنمایی هارو دنبال کردم که باید موضوع کاریم در گروه ۴ یا ۵ باشه و با svp هفت یا به بالا.
حالا توسعه ی وب (طراحی سایت خودمون) توی گروه ۳ هستش با svp شش تا هفت! حالا این یعنی چی؟ یعنی این شغل شغل مناسب حساب نمیشه؟! من سالهاست خرج زندگیم با این میگذره :/
این پروفایل شغل من: http://www.onetonline.org/link/summary/1...00#JobZone

لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. تشکر

فکر کنم ملاک ۷ به بالا باشه ..
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، pooria_sn1 ، pichak333 ، puryapurya
(2015-04-27 ساعت 17:45)ostokhan نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 02:17)***** نوشته:  سلام ، عضو جدیدم و اولین ارسالم تو این فروم هست

منم از شرکت کنندگان و منتظران روز شمار هستم ،
8 روز ! هنوز نمیدونم چی میشه ، قبول شدنم که 100% هستش اما نمیدونم برم یا نه این دقیقه های آخر تصمیمگیری سخته ،

مقصد اول و آخرم هم نیویورک ، بخاطر علاقه به جایی و کاری که اونجاست .

8 روز دیگه اسکرین شات از صفحه اعلام نتیجه ام رو میزارم تو این تاپیک

ما اگه خواستیم شنا رو مخاطب قرار بدیم باید چی شما را خطاب کنیم؟ آقا یا خانم ستاره؟

سلام

Mr 5 star
تشکر کنندگان: msr839 ، runioe ، pouya007 ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4
(2015-04-29 ساعت 12:58)redbull نوشته:  دوستان هرچی امید و ارزو برا قبولی هم کردید دیگه بسه ..
الان یواش یواش خودتونو برا واقعیت ها اماده کنید ...
اگه قبول نشدید مهم نیست اگر هم قبول شدید زیاد از خود بی خود نشید چون تازه...

اره راست ميگي
همه بايد خودشونو اماده كنن
قبولي تازه شروعه يه پروسه طولاني مدته

تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، redbull ، pooria_sn1 ، pichak333 ، hameddjj ، tabim4 ، mehrdad_latery
و اما نيويورك

[عکس: rw43sh.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

دوستان كل هزينه ها از زمان قبولي تا زمان قدم گذاشتن تو خاك امريكا
چقدره حدودا
منظورم هزينه واكسن ها و رفت و امد ها و مصاحبه و بليط ها و خلاصه همه چيز

تشکر کنندگان: runioe ، msr839 ، pouya007 ، redbull ، pichak333 ، hameddjj ، puryapurya ، tabim4 ، ostokhan ، smart
دوستان به هر حال ممکنه با روی دیگه سکه مواجه بشیم و باید بریم آماده بشیم واسه ۲۰۱۷
من همین جا از مدیران لایق و مدبر مهاجرسرا تقاضا میکنم از روز ۶ می تاپیک شمارش معکوس برای ثبت نام در لاتاری ۲۰۱۷ رو باز کنند بخدا حیفه این جمع ما از هم بپاشه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: runioe ، msr839 ، pouya007 ، ali diana ، hamid32 ، redbull ، pooria_sn1 ، pichak333 ، hameddjj ، elnaz.sh ، taherifar ، tabim4 ، ostokhan ، کوهنورد ، .samira
بریم خارج
خارج
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، redbull ، hameddjj ، tabim4 ، vashahri ، puryapurya
سلام
ماشاالله دوستان همه فعال
ایشلا 5 می خب ای خوبی بشنویم

یکی از دوستان در مورد پر کردن فرم 260 و زمان باز شدنش پرسیده بود.
وقتی میری تو لینک تکمیل خودش میگه از کی فرم باز میشه جهت تکمیل.
2015 زمانش 19 می بود .امسال احتمالا دیرتر باشه
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، hameddjj ، elnaz.sh ، tabim4 ، puryapurya ، Hezha ، kuwait
آیا دوستان در صورتیکه قبول شیم چگونه بما اطلاع می دهند دقیقا بگوید باید چگونه مطلع شد ؟
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، puryapurya
(2015-04-29 ساعت 13:21)danger_boy540 نوشته:  دوستان كل هزينه ها از زمان قبولي تا زمان قدم گذاشتن تو خاك امريكا
چقدره حدودا
منظورم هزينه واكسن ها و رفت و امد ها و مصاحبه و بليط ها و خلاصه همه چيز

دوست عزیز یه سر به تاپیک 2015 بزنی همه چی دستت میاد به ریز تمتم هزینه ها.
جوینده یابندست
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان