کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
بچه ها من بخاطر استرس بالایی که دارم فقط میخوام این چند روز دعا کنم و پناه ببرم بخدا
برام خیلی دعا کنید نه بخاطر خودم بخاطر پسرم که برنده بشیم و پامون به اونور برسه و پسرم معالجه بشه (تو دلتون فقط یه آمین بگین) میدونم دلتون خیلی پاکه
بااجازتون تا اعلام نتایج تصمیم گرفتم که دیگه اینجا نیام
انشاا... هر چی خیره براتون اتفاق بیافته
من بعنوان خواهر کوچکترتون امیدوارم همه موفق و شاد و از همه مهمتر از همه مهمتر سلامت باشن
خدا حافظ و نگهدارتون باشه انشاا...
قیافه افراد زمان برنده نشدن

[عکس: abwzj0wtskrteoxsjdj2.jpg]
[عکس: k5revxb8vobh58lons9i.jpg]
دوستان شاید قبلا مطرح شده باشه ولی گفتن مجددش ضرر نداره
به امید خدا و در صورت مصلحت دونستنش همگی یا بیشتر برو بچ قبول میشن
خب حالا باید چکار کنیم
1. از کجا باید فرم260 پر کنیم و چه زمانی باید پرش کنیم و زمان پر کردنش مهمه؟
2.نامه دوم چه زمانی رویت میشه؟
کلا اگه دوستان به تفضیل شرح واقعه بدن ممنون میشم
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya ، taherifar
آمریکا به طور رسمی یک کشور سکولار می‌باشد. در ایالات متحده آمریکا بر اساس متمم اول قانون اساسی ایالات متحده آمریکا، هیچ دینی بطور رسمی وجود ندارد، اما همین متمم نیز آزادی تمام ادیان را تضمین کرده‌است. به همین دلیل است که مثلاً زنان محجبهٔ مسلمان آمریکایی اجازه حضور در مراکز دولتی و دانشگاهی کشور را از نظر قانونی دارند.

در سال ۱۷۷۶ با اعلامیهٔ استقلال، رسماً ایالات متحده آمریکا بنیان‌گذاری شد و چند سال بعد، در ۱۷۹۱، قانون اساسی فعلی آمریکا که شامل اصلاحیهٔ نخست متضمن آزادی‌ها و حقوق مدنی (من‌جمله جدایی نهاد دین از نهاد حکومت، آزادی در انتخاب دین و آزادی در اجرای مناسک دینی) به تصویب رسید. به یمن کثرت و تنوع ادیان ساکنان و نیز اصلاحیهٔ نخست قانون اساسی، آمریکا هیچ‌گاه صاحب دین رسمی و حکومتی نبود.

با وجود جدایی دین از سیاست در آمریکا، دین اهمیت ونقش مهمی در این کشور دارد که نماد آن جمله توکل ما به خداست شعار کشور آمریکا است که بر روی اسکناس دلار آمریکا نیز نقش بسته است گروه‌های مذهبی قدرت اثر گذاری قابل توجهی در آمریکا دارند در دهه ۱۹۲۰ این گروهها توانستند دولت را ترغیب به ممنوعیت تولید و مصرف مشروبات الکلی کنند(اصلاحیه هجدهم قانون اساسی ایالات متحده آمریکا ولی با افزایش خشونت‌ها در پی گسترش قاچاق در اصلاحیه بیست و یکم برداشته شد)و بر تدریس نظریه تکامل در مدارس آمریکا بصورت محدود و در برخی ایالات محدودیت ایجاد کنند..گروههای مذهبی به خصوص پروتستانهای اونجلیکال و کاتولیک‌ها، مواضع سرسختانه‌ای را دربرابر موضوعات چون همجنسگرایی، سقط جنین و آموزش مختلط در مدارس آمریکا، اتخاذ کرده‌اند.

بر اساس آمار سال ۲۰۰۲، ترکیب مذهبی مردم آمریکا به شرح زیر بوده‌است: پروتستان ۵۲٪، کاتولیک ۲۴٪، مورمون ۲٪، یهودی ۲٪، مسلمان ۱٪، دیگران ۱۰٪، بدون دین ۱۰٪.

پروتستانهای آمریکا نیز به فرقه‌های متعددی تقسیم می‌شوند. برخی از آنان میلیون‌ها نفر را دربر می‌گیرند، در حالی که کلیساهای کوچک، تنها هزاران عضو دارند.

برخی از فرقه‌های مذهبی معروف آمریکا عبارت‌اند از:

اپیسکوپلین‌ها، پرسبیترین‌ها، متدیست‌ها، باپتیست‌ها، یونیتارین‌ها، مریدان مسیح، کلیسای اصلاحی هلندی، کویکرها و کانگروگیشنالیست‌ها.
تشکر کنندگان: pouya007 ، runioe ، redbull ، msr839 ، amin arefi ، danger_boy540 ، amirrrrrrr ، amin_j ، hamid32 ، pichak333 ، puryapurya
(2015-04-29 ساعت 11:11)برنده لاتاری 2016 نوشته:  برام خیلی دعا کنید نه بخاطر خودم بخاطر پسرم که برنده بشیم و پامون به اونور برسه و پسرم معالجه بشه (تو دلتون فقط یه آمین بگین) میدونم دلتون خیلی پاکه
بااجازتون تا اعلام نتایج تصمیم گرفتم که دیگه اینجا نیام
انشاا... هر چی خیره براتون اتفاق بیافته
من بعنوان خواهر کوچکترتون امیدوارم همه موفق و شاد و از همه مهمتر از همه مهمتر سلامت باشن
خدا حافظ و نگهدارتون باشه انشاا...

من به شخصه حاضرم اگه قراره برنده بشم نشم. دوست دارم از ته دل شما برنده بشید وبرید اونور. و از ته دل میگم آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمییییننننننننننننننننننننننن
موفق و شاد و سلامت باشید
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
سلام
خاستم بگم من این روزای آخر صبح ها هم هستم شبام هستم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: runioe ، redbull ، msr839 ، pouya007 ، بازگشت ، danger_boy540 ، hamid32 ، pichak333 ، puryapurya ، mehrdad_latery
(2015-04-29 ساعت 11:17)kuwait نوشته:  دوستان شاید قبلا مطرح شده باشه ولی گفتن مجددش ضرر نداره
خب حالا باید چکار کنیم

دوست عزیز اینم فرم 260 که باید بصورت آنلاین پر بشه:
https://ceac.state.gov/iv
تشکر کنندگان: mohsen7337 ، msr839 ، kuwait ، pouya007 ، گلنسا ، danger_boy540 ، shahryar_eng ، asher ، vashahri ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4
دنیا یه روز شبیه رویاهای شما میشه ...
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2015-04-29 ساعت 11:34)tenardie2bai نوشته:  دنیا یه روز شبیه رویاهای شما میشه ...
ولی حیف که اون موقع خیلی دیر شده
تشکر کنندگان: mohsen7337 ، msr839 ، pouya007 ، danger_boy540 ، shahryar_eng ، asher ، pichak333 ، tabim4 ، Gl@diator
(2015-04-29 ساعت 11:37)redbull نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 11:34)tenardie2bai نوشته:  دنیا یه روز شبیه رویاهای شما میشه ...

شایدم اون روز همین سه شنبه هفته بعد باشه.شایدم فردا. مگه نمیشهههه؟
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
(2015-04-29 ساعت 11:10)John Freeman نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 10:12)pouya007 نوشته:  حالا واسه اینکه جو تایپک عوض بشه!
John (جان) برادر من اینقدر زحمت نکش هلاک شدی! تو میری اونور دوستاتو نجات میدی، میای مهاجرسرا پست میزاری! Big Grin
داشتم سریال میدیدم هی یاد کاربر عزیزمون John Freeman با آواتار زیباش میفتادم!!!

[عکس: bqn7y4e4j8q5.jpg]
سلام پویا جان
آقا حداقل یک عکس از صحنه مبارزه ام میگذاشتی . این عکس بعد از تارو مار کردن حدود200 تازامبی خطرناکه. انصافا انرژی میگیرن از آدم ها " این زامبی ها". یکی شون هم با مشت زدن زیر چشم جاش معلومه. ولی خوب بعدش عالی بود رفتم و با اعضای گروه چند تا سنجاب کباب شده خوردیم(از همونا که توی فیلم شکار میکنم) جای شما سبز. الانم دارم تیرکمونمو روغ کاری میکنم.
از خودم: (یکی از فانتزی هام توی تماشای این سریال خوب درک شخصیتی با این بازیگر خوبه. هم ساکته و هم مرموز. یه جور حس مبارزه طلبی به آدم میده . روحیه دفاع و حمایت.فقط نمیدونم از ابتدای سریال موها و ریش صورتش یک میلیمترتغییر نکرد در صورتیکه ریشهای صورت ریک تا بند نافش پایین آومده بود!(که البته در فصل 5 اون lady یه دستی به سرو روش کشید)
همین حس تطابق شخصیتی رو در یک سریال دیگه با شخصیت walter white پیدا کرده بودم "breaking bad"(یادش بخیر ) و با اون نقش آفرینی بی مثالش که ارزش دیدن چند باره داره منو شبانه روز درگیر خودش کرده بود.
چند وخ پیش یک سریال پخش میشد به نام touchکه اگه دوستان دیده بودنش یه ایده جالبی راجع به اتصال و ارتباط سرنوشت افراد به همدیگه داشت . یه پسر بچه که توانایی صحبت کردن هم نداشت به وسیله اعداد و ارقام ارتباط سرنوشت افراد رو با هم دیگه پیدا میکرد و باقی قضایا. دوستان ! شاید بودن ما توی این تاپیک هم اتفاقی نباشه. بله بعد از اعلام نتایج اینجا بسته میشه و هر کی میره دنبال کار و زندگی خودش ولی کلمه به کلمه دوستان توی این تاپیک ممکنه سرنوشت یک فرد و تغییر بده . این موضوع رو جدی بگیرین . و با ابراز نظر یک شخص ولو حتی مغایر با نظرتون(اگه توهین و تحقیر توی اون نظر نباشه)برآشفته نشین. حتی یه کم با دید فراطبیعی و متافیزیکی به این دور همی بودن نگاه کنید . من یه فرد تازه وارد به این جمع هستم . توی چند پستی هم که گذاشتم فارغ از بعضی نکات طنز سعی کردن به مواردی اشاره کنم که ممکنه یه جرقه ایجاد بکنه برای یک تحول فکری و غیره.که متاسفانه بنا به دلایلی مورد استقبال اعضا قرار نگرفت و بعضا حتی احساس کردم توی یکی دوتا پست یه جوری بهش حمله هم شد! البته یک اعترافی هم بکنم که روز اول فکر میکردم جو اینجا باید جدی باشه ولی امروز به این نتیجه رسیدم که نمیشه اینجا بحث جدی کرد و به دنبال جمع بندی و این چیزها بود . پس تصمیم گرفتم دیگه نظرات جدی نگذارم و در حد همون "شمارش معکوس باشه" فکر میکنم شاید تنوع سنی اینجا (من خودم پیرمرد اینجام) یکی ازعوامل این عدم توازن باشه. تاپیک موقته دیگه پس بی خیال
By the way
ای بابا !! تیر کمون من کو؟
دوست خوبمون، جناب Freeman. من تمام پست های شما رو به طور مرتب می خونم و دنبال می کنم و کاملا هم حق به جانب شما می دم که بحث جدی را پیش می کشید، درسته بچه ها دارن به هم روحیه می دن و سعی می کنند که بار تاپیک رو از مسایل جدی به مسایل فان بکشند. ولی بحث جدی شما رو بینهایت دوست دارم و خواهش می کنم شما حداقل این زحمت را بکشید و مطالب تون را (با وجودی که شاید بعضی از دوستانمون زیاد خوششون نیاد) قرار بدید. بالاخره اینجا محلی هست که همه سر یک چیز انتظار می کشند و مسلما تفاوت های افراد و اشخاص در این تاپیک خاص و پرهیجان ایجاب می کنه گاهی شخصی از روی احساسات خودش نسبت به نوشته های دیگر دوستان علاقه مند نشه. بهرحال من کاملا دارم استفاده می کنم از نوشته هاتون با توجه به اینکه وقت کمی دارید و مدام برای زنده ماندن از دست این زامبی ها هرگونه فرصتی هم که مغتنم می شمارید به اینجا یک نیم نگاهی می اندازی. راستی مواظب پشت سرت همیشه باش، ممکنه یک زامبی همیشه در کمین باشه!!
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، redbull ، گلنسا ، shahryar_eng ، asher ، pichak333 ، mehrdad_latery ، tabim4
(2015-04-29 ساعت 11:32)کوهنورد نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 11:17)kuwait نوشته:  دوستان شاید قبلا مطرح شده باشه ولی گفتن مجددش ضرر نداره
خب حالا باید چکار کنیم

ممنون از پاسختون
فقط از کجا معلوم میشه که چه زمانی فعال میشه
چون دوستان گفتن برای2015 از 19 می فعال شده بود
تشکر کنندگان: pouya007 ، danger_boy540 ، shahryar_eng ، asher ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4

ایشالا که خیلی دیر نشه ...

یاد یه جوک با مزه افتادم:

یه پیر مرد امریکایی که از بچگی همیشه به امید برنده شدن جایزه بخت آزمایی بلیط میخرید در سن ۸۰ سالگی جایزه چند صد میلیون دلاری این قرعه کشی رو برد ...و همه پولش رو صرف ساختن دستشویی (موال) در سرتاسر امریکا کرد

ازش پرسیدند چرا واسه ساخت دستشویی ؟ گفت بزار مردم پی پی کنند رو این شانس که بعد از ۸۰ سال من برنده این جایزه بزرگ شدم که هیچ کاری نمی تونم باهاش بکنم
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2015-04-29 ساعت 11:40)runioe نوشته:  

شایدم اون روز همین سه شنبه هفته بعد باشه.شایدم فردا. مگه نمیشهههه؟

فردا نمیخاام همون سه شنبه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، pooria_sn1 ، pouya007 ، asher ، shahryar_eng ، pichak333 ، puryapurya ، mehrdad_latery ، tabim4 ، Gl@diator
(2015-04-29 ساعت 11:32)کوهنورد نوشته:  
خب حالا باید چکار کنیم

چه زمانی می توانید نامه دعوت به مصاحبه خود را مشاهده نمایید:
اگر ویزابولتن اعلام شده ، کیس نامبر (شماره پرونده) شما را هم شامل می شد و از قبل هم کد رهگیری جهت تکمیل و ارسال فرم DS-260 را دریافت کرده بودید ، Coolبه سایت مرجع لاتاری مراجعه فرمایید و تمامی مراحلی که برای مشاهده نامه قبولیتان طی می کردید را مجددا انجام دهید چون این نامه جایگزین نامه قبولی شما خواهد شد. یعنی بعد از اعلام ویزا بولتنی که کیس نامبر شما را هم شامل می شده ، نامه های قبولی برداشته و بجای آنها نامه دیگری جایگزین می شود که اطلاعات مربوط به مصاحبه شما اعم از محل و آدرس سفارت و زمان و تاریخ دقیق آن به شما اعلام می گردد.در خصوص اینکه چقدر طول می کشد تا نامه دعوت به مصاحیه شما یعد از اعلام ویزا بولتن مربوطه جایکزین شود باید عزض کنم که ممکن هست بین یک هفته تا یک ماه جایکزینی این نامه بطول بیانجامد.Wink
تشکر کنندگان: kuwait ، msr839 ، pouya007 ، asher ، amin_j ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان