کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
خدایا ایشلا بعد قبولی با این روبرو نشیم

[عکس: Untitledt.png]
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، rezijon ، tabim4 ، redbull ، javadgorgani ، msr839 ، pooria_sn1 ، ostokhan
(2015-04-29 ساعت 19:27)msr839 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 19:23)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 18:08)ostokhan نوشته:  به به یه 20 صفحه ای تاپیک از دیشب رفته جلو. دوستان فعال شدند.

دیگه داریم به آخر خط میرسیم. اونایی که برنده میشن مبارکشون باشه اونایی هم که نمیشن بازم شرکت میکنن تا پوزه کنتاکی کنسولار رو به خاک بمالونن

دااش قسمت خودتو خوندی

داداش به خاطر فعالیت عالیت خواستم بهت رتبه بدم ولی مثل اینکه نمیشه دوبار به یک نفر رتبه داد
خلاصه داداش دمت گرم Smile

من کوچیکتم داداش
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، taherifar
(2015-04-29 ساعت 19:26)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 18:52)کوهنورد نوشته:  تو جمع دوستانمون کسی هست از الآن شروع به زدن واکسناسیون و ترجمه مدارک کرده باشه ؟Cool

من چند مرحله جلو ترم دارم محله های سیاتلو زیر و رو میکنم خونه هاشو میبینم وایه اجاره اتاق
هر روزم سایت ایندیید رو‌چک‌ میکنم ببینم وضعیت شغلای مختلف چطوره
از همه بد تر دارم خاطرات سال آینده رو از الان‌مینویسم

خيلي خوبه كه شما انقد اميدوار به آينده نگاه ميكنين بهتون تبريك ميگم منم از اين حرف شما متحول شدم و فردا سايت هاي مختلفو براي پذيرش در دانشگاه هاي امريكا چك ميكنم
خاطرات سال آينده نوشتن هم يكي از نكات مثبتي است كه به همه پيشنهاد ميكنم امتحان كنن حس خوبي به ادم ميده
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
دوستان یکی از موارد مورد نیاز بعد قبولی و رفتن داشتن گواهینامه بین المللی هست
لینک صدور گواهینامه بین المللی
تشکر کنندگان: pouya007 ، someonelikeyou ، pichak333 ، tabim4 ، ziza ، javadgorgani ، msr839 ، puryapurya ، babak_m ، ziba62ka ، pooria_sn1 ، taherifar
ایشلا همه تا یه سال دیگه با این صفحه روبرو میشیم
البته خودم تا 8 ماه دیگه

(2015-04-29 ساعت 19:40)nima2016 نوشته:  خدایا ایشلا بعد قبولی با این روبرو نشیم

میشه توضیح بدی این چیه تا حالا من این رو ندیدم چرا میگی انشالله با این روبرو نشی
تشکر کنندگان: rezijon ، pouya007 ، pichak333 ، کوهنورد ، msr839 ، pooria_sn1
سلام دوست عزیز اون چیزی که من از این نوشته متوجه شدم فکر میکنم این مورد ریجکت شده. بنده خدا. خدا واسه هیچکس نخواد
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، javadgorgani ، msr839 ، mohsen7337 ، pooria_sn1
بچه ها من هیجان دارم ولی زیر پوستیه .چون شوهرم یادش نیس که هفته آینده جوابا میاد.منم می خوام وقتی صفحه برنده شدنمون رو دیدم بهش بگم. شماره کیسمون رو تو یه کاغذ بنویسم بعد کیک درست کنم بزارم وسطش وقتی اومد بخوره کاغذه معلوم بشه و اولش به شوخی بگم کاغذ دستور پخته وقتی داشتم کیک می پختم با آردا افتاده توش بعدش که بازش کرد بخونه که برنده شدیم.هیسسسسسسسسسسسسسسسسسس بهش نگیناااااا خخخخخخخخ
(2015-04-29 ساعت 19:26)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 18:52)کوهنورد نوشته:  تو جمع دوستانمون کسی هست از الآن شروع به زدن واکسناسیون و ترجمه مدارک کرده باشه ؟Cool

من چند مرحله جلو ترم دارم محله های سیاتلو زیر و رو میکنم خونه هاشو میبینم وایه اجاره اتاق
هر روزم سایت ایندیید رو‌چک‌ میکنم ببینم وضعیت شغلای مختلف چطوره
از همه بد تر دارم خاطرات سال آینده رو از الان‌مینویسم

من در مقابل شما کم آوردم . کار تون درسته Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، John Freeman ، javadgorgani ، someonelikeyou ، msr839 ، mohsen7337 ، Gl@diator

[عکس: jc509ws2nbxosizby7qm.jpg]

Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
(2015-04-29 ساعت 19:57)hmahmoudi نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 19:40)nima2016 نوشته:  خدایا ایشلا بعد قبولی با این روبرو نشیم

[align=center]
میشه توضیح بدی این چیه تا حالا من این رو ندیدم چرا میگی انشالله با این روبرو نشی

دوست عزیز
این پنل چک کردن وضعیت کیس هست
متاسفانه این خانم که پارسال برنده شده بود ولی در ثبت نام اشتباه داشت، رد شد
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، mohsen7337 ، ostokhan ، puryapurya ، mehrdad_latery ، pooria_sn1 ، kuwait
(2015-04-29 ساعت 20:25)ziza نوشته:  بچه ها من هیجان دارم ولی زیر پوستیه .چون شوهرم یادش نیس که هفته آینده جوابا میاد.منم می خوام وقتی صفحه برنده شدنمون رو دیدم بهش بگم. شماره کیسمون رو تو یه کاغذ بنویسم بعد کیک درست کنم بزارم وسطش وقتی اومد بخوره کاغذه معلوم بشه و اولش به شوخی بگم کاغذ دستور پخته وقتی داشتم کیک می پختم با آردا افتاده توش بعدش که بازش کرد بخونه که برنده شدیم.هیسسسسسسسسسسسسسسسسسس بهش نگیناااااا خخخخخخخخ

شما هم که مثل من فکر می کنید. سالگرد ازدواج مون هفته دیگه و یک روز بعد از جواب ها هستش. دارم فکر می کنم یا فانتزی سازی می کنم که اگر احیانا برنده یکی مون شد. به همسرم اصلا نگم و یا همون شب بگم که مثلا برنده نشدیم البته برخلاف شوهر شما ایشون، استرس از الان داره. بذارم روز بعدش (یعنی چند ساعت بعدش) به یک رستوران شیک دعوتش کنم و به گارسن موقع آوردن صورتحساب بگم این ورق را هم ضمیمه صورتحساب کنه !! اون موقع ببینم چه حالی می شه!! Big GrinTongue اگر ایده دیگه دارین برای اونروز سریع به من اطلاع بدین دوستان. چون از الان استرس بیشتر برای کادوی سالگرد ازدواج دارم!!Wink
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، ziza ، MEHR52 ، ziba62ka ، pooria_sn1 ، taherifar
دوستان راهنمای تکمیل فرم 260 اپدیت شد
تشکر کنندگان: reza0611 ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، mohsen7337 ، azadeh.mohamad ، pooria_sn1 ، گلنسا ، taherifar
[emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، pooria_sn1
این هم چند تا سایت که خوبه یک سری بهشون بزنید کمی قیمت ها دستتون بیاد

اولی مسکن ارزان قیمت و متناوب شبانه
اسم مقصد و مدت رو بزنید همه قیمت میاد مثلا واشنگتن رو زدم 4 تخته شبی 37 دلار نفری شبی 9 دلار همراه با صبحانه
http://www.hihostels.com

اطلاعات در مورد قیمت ماشین های نو و دست دوم

Kelley Blue Book
تشکر کنندگان: pichak333 ، someonelikeyou ، amin_j ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya ، pooria_sn1 ، گلنسا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان