کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
کاربران در حال بازدید این موضوع: reyhaneh_h، usa001
کماکان من و ریخانه خانم هستیم و ساعت 4:40 دقیقه بامداد هست کم کم باید شیفت رو داد به صبح تا روز ها
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، foruzanfar ، reyhaneh_h ، abtune ، msr839 ، hamid32 ، pichak333 ، pouya007 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 02:22)minanew نوشته:  منم کماکان منتظرروزموعود هستم.ولی خودمونیم من برندما

تبریک و خداروشکر که در لاتاری ۲۰۱۶ همگی برنده شدیم ,میشه تعداد زیاد و بی سابقه ای از برندگان امسال رو دید و لمس کرد ,فقط شکر خدا باید گفت تو این لحاظات انتظار شیرین رسیدن ... Smile
[font=Tahoma]خدارو شکر همه چیز روبراهه[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر همه چیز بر وفق مراده[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر ویزاامریکاروبه شیوه ای عالی گرفتم[/font]Smile
ساعت 5 صبح هست دوستان جیگر دیگه ای چشاشون قلمه چفت شده رو تایپک و ندای الله اکبر بانگ اذان کماکان بلند شده

(2015-04-30 ساعت 04:41)foruzanfar نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 02:22)minanew نوشته:  منم کماکان منتظرروزموعود هستم.ولی خودمونیم من برندما

تبریک و خداروشکر که در لاتاری ۲۰۱۶ همگی برنده شدیم ,میشه تعداد زیاد و بی سابقه ای از برندگان امسال رو دید و لمس کرد ,فقط شکر خدا باید گفت تو این لحاظات انتظار شیرین رسیدن ... Smile

چی مصرف می کنی . هرچی هست عالیه
تشکر کنندگان: foruzanfar ، John Freeman ، msr839 ، pichak333 ، pouya007 ، pooria_sn1 ، puryapurya ، kuwait ، mehrdad_latery ، aaraam
خداروشکر حس خوب برنده شدن در لاتاری ۲۰۱۶ رو دارم ,شکرت که لمسش میکنم و فراوانی و نعمت هایت شامل برنده شدن در لاتاری ۲۰۱۶ برای همه مشتاقان این ویزای شیرین فراهم شد به تو ای خدا اعتماد دارم
(2015-04-30 ساعت 04:43)usa001 نوشته:  ساعت 5 صبح هست دوستان جیگر دیگه ای چشاشون قلمه چفت شده رو تایپک و ندای الله اکبر بانگ اذان کماکان بلند شده

چیزی که مصرف میکنم عشق بخداست و اعتماد به قوانین خدا قانون جذب
تشکر کنندگان: usa001 ، msr839 ، pichak333 ، شادی رستگار ، pouya007
خداروشکر همه بچه ها امیوارن
کلا دم ایرانی جماعتی که نیت و فکر رفتن دارن گرم
تشکر کنندگان: foruzanfar ، usa001 ، msr839 ، pichak333 ، pouya007 ، amino ، pooria_sn1 ، puryapurya ، mehrdad_latery
(2015-04-30 ساعت 04:49)foruzanfar نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 04:43)usa001 نوشته:  ساعت 5 صبح هست دوستان جیگر دیگه ای چشاشون قلمه چفت شده رو تایپک و ندای الله اکبر بانگ اذان کماکان بلند شده

چیزی که مصرف میکنم عشق بخداست و اعتماد به قوانین خدا قانون جذب

همین رو می خواستم بشنوم خدا شاهده دست مریزاد . به خدا باید توکل کرد .اون رحمان و رحیم اون کریم .اون قادر دانای توانای بی نیاز جورش کنه انشالله
خدایا ارزوهایم رو اجابت کن همچنین همه خوب ها و دلدادگان رو ..

عضوهای شیفت جدید پیوستند دیگه میدان را یواش یواش باید خالی کرد
کاربران در حال بازدید این موضوع: foruzanfar، John Freeman، usa001، بانومون
ساعت 5:00 بامداد
اینجا تهران است
صدای ما را از مهاجرسرا می شنوید ...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
سلام بر دوستان
یه صبح دیگه است و دارم آماده میشم برم جنگل برای شکار . کسی چیزی لازم داره بگه ها
تشکر کنندگان: foruzanfar ، msr839 ، Msns ، moxtar88 ، pichak333 ، pouya007 ، pooria_sn1 ، mehrdad_latery
(2015-04-30 ساعت 05:00)reyhaneh_h نوشته:  ساعت 5:00 بامداد
اینجا تهران است
صدای ما را از مهاجرسرا می شنوید ...

هیچ آرزویی اونقدرها بزرگ نیست که دست نیافتنی باشه,پس با یک جمله تشکر آمیز از اون نزدیکتر میشی به خواسته ات...
بازم شکرت خدا ,که همسفرهای خوبی تو این راه دارم Smile
خدا چنان کن سرانجام صلاح کار که توخشنود باشی وما رستگار
یا کریم یا رحمان و رحیم .
تو را به بزرگی و بخشایندگی ات به نگاه ویژه به ما بنداز دلی کوچک دارم اما امیدی به وسعت دریا امیدی به اندازه رحمت های بی کرانت
یا ذلجلال والاکرام
فقط خدا .... خدایا دستم بگیر...
[img] https://www.google.com/search?q=page+sit...491%3B1001[/img]
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، pouya007
چی می خونه انگلیسیش مفهوم نی تند می خونه در مورد چیه
تشکر کنندگان: msr839 ، Msns ، pichak333 ، pouya007 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 02:23)khatarnak نوشته:  قرعه کشی وزارت خارجه آمريکا برای تعيين برندگان واجد شرايط انجام مصاحبه و دريافت اقامت دائم يا کارت سبز در ماه مه سال جاری انجام شد. برندگان اين قرعه کشی تا آخرماه سپتامبر، ۹ مهرماه، فرصت دارند با کنسولگری های آمريکا تماس گرفته و برای انجام مصاحبه اقدام کنند.

در سال جاری ميلادی نزديک به ۳۷۰ هزار نفر از ايرانيان برای شرکت در قرعه کشی کارت سبز آمريکا شرکت کرده بودند که از بين واجدين شرايط بيش از شش هزار نفر به قيد قرعه برنده شدند و به مرحله بعدی راه يافتند

2013

خانم گرو، برای سال آينده چند متقاضی ايرانی داشتيد و چند نفر از آنها برنده شدند؟

برای سال ۲۰۱۳ تعداد ۳۶۹ هزار ايرانی در اين قرعه کشی شرکت کردند و از اين تعداد، شش هزار و ۲۹ نفر برای طی مراحل مصاحبه ويزا و مراحل ديگر انتخاب شدند.

و تعداد امسال بیشتر از 6000 نفر خواهد بود

مهم اینه که اون قبولی ها ؛ قبولی واقعی باشند.
شاید باور نکنید ولی شنیدم پارسال یک عده سود جوی بی وجدان که از هر موقعیتی برای پر کردن جیبهاشون استفاده میکنند توی روستاها راه افتاده بودند و با اخذ مبالغی از افراد نا آگاه و بی سواد و... و از طریق اینترنت وایر لس اسم اونها رو هم توی لاتاری2016 ثبت نام کردند !!
این میدونید یعنی چی ؟بقیه اش رو دیگه خودتون حدس بزنید
تشکر کنندگان: amin_j ، msr839 ، tabim4 ، Msns ، pichak333 ، pouya007 ، pooria_sn1 ، taherifar ، گلنسا ، mehrdad_latery
(2015-04-29 ساعت 23:08)Msns نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 22:18)John Freeman نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 21:27)amirmc نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 21:03)John Freeman نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 20:43)amirmc نوشته:  شما هم که مثل من فکر می کنید. سالگرد ازدواج مون هفته دیگه و یک روز بعد از جواب ها هستش. ....

حیف نیس واسه یه همچین اتفاقی فقط برید رستوران؟
پیشنهاد من یه تور2 یا 3 روزه دبی هست هم فاله هم تماشاست.
یه هتل خوب توی شیخ زاید بگیرین مثلا هتلPark Rgis Kiris Kinکه واقعا یه هتل فوق العاده دنجی هست .نبش مترو هم هس. زیرش هم k.f.cو روبروش همMacdonaldهست. بعدالظهر پیاده روی نبش اتوبان فراموش نشه خیلی جالب و رویایی هست (یکی از تفریحات سالم من هم همینه!) از اونجا دو ایستگاه مترو تا world trade center هست اونجا هم منطقه خیلی شیک و آرومیه اصلا میتونید اونجا هتل Ibis رو بگیرین . خیلی هتل دنجیه فقط داخل اتاقاش کمی اداری هست ولی بیرون هتل پر از رستوران مکزیکی وچینی و آمریکاییه و.... بغلش هم یه مجموعه ورزشی هست که معمولا توش مسابقات مختلف برگذار میشه و میتونید ازش استفاده کنید . البته این هتل یه مزیت خیلی خوبش اینه که تا از هتل میاین بیرون روبروتون ایستگاه مترو هست که به منطقه راشدیه یا جبل علی میره . خلاصه اطلاعات دیگه خواستین بگین تا بگم.
در کل یه جشنی بگیرین که خاطره انگیز باشه نه مثل من که جشن هام نهایتا خلاصه میشه در فلافل 2 نونه و البته بدون ترشی!
من برم دیگه جنگل داره تاریک میشه و زامبی ها داره پیداشون میشه . راستی تیر کمون من احیانا پیش شما نیس؟

مرسی از پیشنهادتون.....

پس .....
.

Ich will lieber auf Kurfürstendamm gehenSmile
?Wo ist Kurfürstendamm
تشکر کنندگان: msr839 ، Msns ، pichak333 ، pouya007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان