کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام به بچه هاي اميدوار مهاجرسرا. دو سال پيش ، من و همسرم بعد از دوازده سيزده سال ثبت نام كردن، ديگه تو فاز چك كردن نبوديم. كه يهو روز پنجشنبه اول مي ، دخترم كه اون موقع شانزده ساله بود، بدون اينكه به ما بگه مشغول چك كردن شد، اسم و فاميل باباشو زد و متني اومد كه پذيرفته نشديد، اسم و فاميل من رو زد، اين بار متن تغيير كرد كه شما ثبت نام نكرديد !! دخترم شك كرد و شروع كرد اسم و فاميل ها رو جا به جا وارد كردن، براش باباش همون متن عدم پذيرش اومد و براي من ...،،اينجا بود كه با بهت و بغض و گريه گفت مامان اسمش واسه گرين كارت در اومده، و ما مبهوت فقط نگاش مي كرديم. گيجي عجيبي بود!
اسم و فاميل رو جا به جا فرستاديم كه البته مشكل ساز نيست و با يك ايميل kcc رو در جريان گذاشتيم. اسم و فاميل تون رو همه جوره چك كنيد.
فقط شما رو به خدا مواظب باشيد اخلاق خوبتون با هم ديگه به هم نريزه! حق من بود و حق فلاني نبود ، فلاني نميدونه آمريكا كجاست و يارو بلد نيست انگليسي حرف بزنه ، طرف پول شو نداره كه بره و پيره و جوونه و مجرده و متآهله و...خلاصه قول بديد از اين حرفاي خوشگل اينجا تايپ نكنيد.ممنونم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
صبح همگی دوستان بخیر و سلامت.... Tongue
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
همه چیز را به خدای مهربان می سپارم............همه چیز نزد اوست و بس.
..................................................................................................................................
پروردگارا دوستانم برادرم و مرا در لاتاری 2016 برگزین . الهی به امید تو
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
(2015-04-30 ساعت 06:33)amirmc نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 23:08)Msns نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 22:18)John Freeman نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 21:27)amirmc نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 21:03)John Freeman نوشته:  حیف نیس واسه یه همچین اتفاقی فقط برید رستوران؟
پیشنهاد من یه تور2 یا 3 روزه دبی هست هم فاله هم تماشاست.
یه هتل خوب توی شیخ زاید بگیرین مثلا هتلPark Rgis Kiris Kinکه واقعا یه هتل فوق العاده دنجی هست .نبش مترو هم هس. زیرش هم k.f.cو روبروش همMacdonaldهست. بعدالظهر پیاده روی نبش اتوبان فراموش نشه خیلی جالب و رویایی هست (یکی از تفریحات سالم من هم همینه!) از اونجا دو ایستگاه مترو تا world trade center هست اونجا هم منطقه خیلی شیک و آرومیه اصلا میتونید اونجا هتل Ibis رو بگیرین . خیلی هتل دنجیه فقط داخل اتاقاش کمی اداری هست ولی بیرون هتل پر از رستوران مکزیکی وچینی و آمریکاییه و.... بغلش هم یه مجموعه ورزشی هست که معمولا توش مسابقات مختلف برگذار میشه و میتونید ازش استفاده کنید . البته این هتل یه مزیت خیلی خوبش اینه که تا از هتل میاین بیرون روبروتون ایستگاه مترو هست که به منطقه راشدیه یا جبل علی میره . خلاصه اطلاعات دیگه خواستین بگین تا بگم.
در کل یه جشنی بگیرین که خاطره انگیز باشه نه مثل من که جشن هام نهایتا خلاصه میشه در فلافل 2 نونه و البته بدون ترشی!
من برم دیگه جنگل داره تاریک میشه و زامبی ها داره پیداشون میشه . راستی تیر کمون من احیانا پیش شما نیس؟

مرسی از پیشنهادتون.....

پس .....
.

Ich will lieber auf Kurfürstendamm gehenSmile
?Wo ist Kurfürstendamm
Liebe freunde und freundinnen
Big Grin Bitte sprechen auf Persisch
تشکر کنندگان: msr839 ، بازگشت ، Msns ، pichak333 ، pouya007 ، pooria_sn1 ، puryapurya ، Iaccept
سلام دوستان منتظر
ما از برندگان 2015 هستیم که خدا رو شکر ویزا رو هم گرفتیم.
امیدوارم شما هم طعم خوش برنده شدن رو بچشید.
موفق باشید همگی.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

ما اعتراض داریم. یعنی من اعتراض دارم. سرعت تا÷یک زیاده نمیشه رسید بهش. ماشاالله به این همه انرژی. همینجوری انرژیتونو داشته باشید تا آخرش. چیزی نمونده فقط 5 روز. به امید برنده شدن همه ی دوستان. همه.

ما اعتراض داریم. یعنی من اعتراض دارم. سرعت تاپیک زیاده نمیشه رسید بهش. ماشاالله به این همه انرژی. همینجوری انرژیتونو داشته باشید تا آخرش. چیزی نمونده فقط 5 روز. به امید برنده شدن همه ی دوستان. همه.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: msr839 ، lottory2015 ، Msns ، pichak333 ، foruzanfar ، pouya007 ، taherifar
(2015-04-30 ساعت 03:52)2014families lottery winners نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: 2014families lottery winners، alireza2753، 4 مهمان

مثل اینکه از بچه های سایت من آنلاین هستم و آقای علی رضا ایشون که ساکن آمریکا هستن و الان اونجا طهر چهارشنبه است و اینجا صبح پنجشنبه واین نشونه خوبی هست من یا یکی از عزیزانم حتما امسال قبول میشیم.
همتون خوابیدید و این شانس رو از دست دادینSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

سلام دوست عزیز امروز ظهر ساعت نهار تونستم سری به سایت بزنم و یادی هم از گذشته بکنم امیدوارم امسال موفق بشید اگه یادم مونده باشه چند باری به هم پیام دادیم برای دوستانم ارزو میکنم هر چه خیرشون اتفاق بیافته
شماره کیس ++2013as104 تعداد 4 نفر تاریخ رویت قبولی 1 می 2013
تاریخ ارسال مدارک 7 می مصاحبه هفته دوم آگوست ایروان تاریخ کلیر شدن 31 augتاریخ دریافت ویزا 9 سپتامبر تاریخ ورود به امریکا 8 فوریه 2014 ساکن سن دیه گو
آقا اینجا چقدر آلمانی زبون داشتیم خودمون خبر نداشتیم. رسما تاپیک شده انستیتو گوته !

راستی یه چیزی بگم یه عده ای خوشحال بشن:

دوستانی که خارج از ایران مقیم هستن خبر خوب دارم براشون. تجربه نشون داده ایرانی هایی که در کشورهای خارج (!) بالاخص اروپایی مقیم هستن خیلی راحت تر و اکثرا بدون AP ویزا بدستشون میرسه. خوش به حالتون. پس امیدوار باشید
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
تشکر کنندگان: payamshad ، msr839 ، بازگشت ، pichak333 ، pouya007 ، pooria_sn1 ، puryapurya
(2015-04-29 ساعت 23:24)milade نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 22:43)غلام دلخوش نوشته:  بچه ها من یه سوالی ذهنم مشغول کرده بعید میدونم کسی جوابش بدونه ایا قرعه کشی انجام شده ولی نتایج اعلام نتایج 5 می هست یا همون 5 می قرعه کشی انجام میشه واعلام میشه
معمولاً طبق صحبت های دوستان و حدس هایی که میشه زد ، از قبل اعلام میشن . منجمله اینکه باید مشخص بشه که با توجه به محل های برندگان ، کنسول هاشون انتخاب و به اونها منتصب بشه .
دلیل این هم که اینهمه صبر به وجود میاد ، اجازه به شرکت کنندگان پارسال هست تا پروسه خود رو پیش ببرن و کنسول ها برای منتخبین جدید اماده بشوند .
(2015-04-29 ساعت 22:55)tabim4 نوشته:  پاسخ به این سوال شما را فکر نکنم کسی بدرستی و موثق بده ولی یک ابهام ذهن مرا درگیر کرده است و آن این است که چطور امکان داره فاصله بین کلیک کردن شما و دیدن نتیجه حدود یک دهم ثانیه هم نباشه آنهم درست در لحظه ایکه میلیونها نفر در آن واحد هجوم می برند تا نتیجه را ببینند این سرور چطوری در کمتر از یکدهم ثانیه در مقابل درخواست میلیونی با این سرعت باورنکردنی پاسخ میده؟
دوست عزیز کل کل جهان تنها 100 هزار نفر انتخاب میشن ، در نتیجه ساختار دیتابیس های کنونی هم پردازش 100 هزار رکورد با ساختار FTS رو در کمتر از هزارم ثانیه پردازش میکنه . اگر اسم شما در اون دیتابیس باشه فرضاً ، شما انتخاب شدید و اطلاعاتتون رو نشون میده . اگرنه صفحه پیش فرض NOT SELECTED !
در ثانی مباحث کشینگ اطلاعات و پردازش ابری هم در این سرعت تاثیر گذاره .
هرچند به دلیل بازدید میلیونی کاهاً سایت هم از دسترس خارج میشه و عملاً لودینگ سرورها میره بالا ...

موفق باشید .
با تشکر فراوان از آقای میلاد بخاطر پاسخ تخصصی و حرفه ای به این قضیه ای که مطرح کرده بودم.ممکنه خواهش کنم نظرتان را در مورد این فرآیند ثبت نامی که در پایین آن را مطرح می کنم بفرمائید آیا شدنی است؟
بهترین روش برای جلوگیری از ثبت نامهای پرتعداد و الکی توسط یک نفر و ثبت نامهای سودجویانه , تشخیص هویت به روش زیر است:
ثبت نام فقط با تلفن همراه و تبلت بخاطر چک کردن همزمان آی پی و جی پی اس فرد شرکت کننده:
1- اگر آی پی و موقعیت مکانی همخوانی نداشته باشد نمی تونی ثبت نام کنی
2- اگر آی پی تکراری داشته باشی نمی تونی ثبت نام کنی تغییر آی پی هم نمی تونی بدی چون اطلاعات جی پی اس باید با آن مطابقت داشته باشد.
تشکر کنندگان: payamshad ، elnaz.sh ، milade ، msr839 ، pichak333 ، pouya007
پرتابت که کنند آنجا می روی که آنان می خواهند
پس پرواز را بیاموز ...!!!
پرنده ای که پرواز بلد نیست
به قفس میگوید
          " تقدير"
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، pouya007 ، pooria_sn1
انگار تا 1 می صبر می کردیم کم بود، 5 روز دیگه هم باید صبر کنیم Smile)))
ببینیم خدا چی می خواد..........
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، pouya007 ، amino ، pooria_sn1 ، puryapurya ، abtune
(2015-04-30 ساعت 01:00)karkiaa نوشته:  نازی نازی شروع شد؟
نازی

(2015-04-30 ساعت 09:03)tabim4 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 23:24)milade نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 22:43)غلام دلخوش نوشته:  بچه ها من یه سوالی ذهنم مشغول کرده بعید میدونم کسی جوابش بدونه ایا قرعه کشی انجام شده ولی نتایج اعلام نتایج 5 می هست یا همون 5 می قرعه کشی انجام میشه واعلام میشه
معمولاً طبق صحبت های دوستان و حدس هایی که میشه زد ، از قبل اعلام میشن . منجمله اینکه باید مشخص بشه که با توجه به محل های برندگان ، کنسول هاشون انتخاب و به اونها منتصب بشه .
دلیل این هم که اینهمه صبر به وجود میاد ، اجازه به شرکت کنندگان پارسال هست تا پروسه خود رو پیش ببرن و کنسول ها برای منتخبین جدید اماده بشوند .
(2015-04-29 ساعت 22:55)tabim4 نوشته:  پاسخ به این سوال شما را فکر نکنم کسی بدرستی و موثق بده ولی یک ابهام ذهن مرا درگیر کرده است و آن این است که چطور امکان داره فاصله بین کلیک کردن شما و دیدن نتیجه حدود یک دهم ثانیه هم نباشه آنهم درست در لحظه ایکه میلیونها نفر در آن واحد هجوم می برند تا نتیجه را ببینند این سرور چطوری در کمتر از یکدهم ثانیه در مقابل درخواست میلیونی با این سرعت باورنکردنی پاسخ میده؟
دوست عزیز کل کل جهان تنها 100 هزار نفر انتخاب میشن ، در نتیجه ساختار دیتابیس های کنونی هم پردازش 100 هزار رکورد با ساختار FTS رو در کمتر از هزارم ثانیه پردازش میکنه . اگر اسم شما در اون دیتابیس باشه فرضاً ، شما انتخاب شدید و اطلاعاتتون رو نشون میده . اگرنه صفحه پیش فرض NOT SELECTED !
در ثانی مباحث کشینگ اطلاعات و پردازش ابری هم در این سرعت تاثیر گذاره .
هرچند به دلیل بازدید میلیونی کاهاً سایت هم از دسترس خارج میشه و عملاً لودینگ سرورها میره بالا ...

موفق باشید .
با تشکر فراوان از آقای میلاد بخاطر پاسخ تخصصی و حرفه ای به این قضیه ای که مطرح کرده بودم.ممکنه خواهش کنم نظرتان را در مورد این فرآیند ثبت نامی که در پایین آن را مطرح می کنم بفرمائید آیا شدنی است؟
بهترین روش برای جلوگیری از ثبت نامهای پرتعداد و الکی توسط یک نفر و ثبت نامهای سودجویانه , تشخیص هویت به روش زیر است:
ثبت نام فقط با تلفن همراه و تبلت بخاطر چک کردن همزمان آی پی و جی پی اس فرد شرکت کننده:
2- اگر آی پی تکراری داشته باشی نمی تونی ثبت نام کنی تغییر آی پی هم نمی تونی بدی چون اطلاعات جی پی اس باید با آن مطابقت داشته باشد.

خواهش میکنم .

به نظر من دولت آمریکا نمیخواد خودش رو درگیر این قضایا کنه و همون بهتر که این کار رو نمیکنه !
اجازه بدید قضایای موجود که همون مشکل در تعداد بالای ثبت نام در ایران هست رو و موضوع چک کردن کاربران از دید شما برای جلوگیری از این نگرانی ها رو بررسی کنیم.

در ابتدا همون طور که مستحضر هستید RIPE که سرویس دهنده ایپی های ورژن چهار در اسیا و اروپا هست ، در حالا اتمام ایپی ها هست . یعنی به نظر من تا چند سال اینده تعداد ایپی های ورژن چهار تمام خواهد شد . اما تکنولوژی همچنان به حیات خودش ادامه میده و هر روزه به تعداد کاربران افزوده میشه .
این وسط سرویس دهنده ها مجبور هستند ایپی ها رو بین کاربران تقسیم کنند .
حالا اگر شما در روز باز شدن ثبت نام ها ، با چهار نفر دیگه ایپیتون مشترک باشه و یکی از اونها زودتر از شما ثبت نام کنه ، شما دیگه این امکان رو نخواهید داشت که ثبت نام کنید !
این دید خوب قضیه هست . دید بد اونجاست که تعداد عضیمی از هموطنان به دلیل محدودیت های اینترنت ، از چیکتر شکن ها استفاده میکنند که ایپی اونها هم مشترک هست و به طبع اونها هم نمیتونند ثبت نام کنند .

پس همین جا بحث ایپی به کار خودش خاتمه میده .

دولت امریکا روش های مختلفی رو برای جذب استعداد ها به کار بسته ، که لاتاری یکی از اونهاست که شانسی ترین هست . یعنی دولت میخواد این نابرابری هایی که در تعداد مردم هر کشور وجود داره رو کمتر کنه . پس برای دولت مهم نیست کسی که میاد مهندس باشه یا دیپلمه . اون فقط هدفش تعادل هست .

حالا اگر بخواد خودش محدودیت بگذاره روی جی پی اس و اینها ، عملاً خیلی ها که از تکنولوژی به دور هستند مثل کشور های افریقایی و برخی شهر ها و روستاهای ایران ، در حقیقت دیگه اسم این روش رو نمیشه لاتاری ( بخت ازمایی ) گذاشت ،

من شما رو به این طرز تفکر دعوت میکنم که همه کسانی که در همین ابران خودمون حاضرن 20 تومن فرضاً بدهند واسه لاتاری ، هرچند که فانی ثبت نام کرده باشند ، اما در موقع ثبت نام روزنه امیدی دارند که از این فلاکت رهایی بیابند . همون طور که مایی که جدی ثبت نام کردیم ، همین دلیل رو داریم .

در آخر ما هیچ زحمتی به جز پر کردن یک فرم در این پروسه بخت آزمایی نمیکشیم که بخوایم به اون خیلی امیدوار باشیم ، چه بسا انسان هایی که برای رهایی از موقعیتشون الان سالهاست که در کمپ های پن.آ.هن.دگی اسیر هستند و کسانی که سالها به واسطه علم و ثروتی که به دست آورده اند ، به سرزمین آرزوها سفر میکنند . پس دلیلی نداره ما خودمون رو سر هیچ اذیت کنیم و اگر تصمیمون رفتن هست ، به هر فلاکتی که شده ، خواهیم رفت .
اما شما به این فکر کنید که امریکا 1% اون چیزی که شاید خیلی ها واسه خودشون متصور میشوند نیست . اونجا عمری کار هست و یک کشور سرمایه داری هست .

موفق باشید .
تشکر کنندگان: msr839 ، moxtar88 ، saidoo ، ElAl2014 ، Gl@diator ، pouya007 ، pichak333 ، Msns ، tenardie2bai ، amin_j ، pooria_sn1 ، tabim4 ، puryapurya ، alireza2753 ، abtune ، aaraam
سلام دوستان
صبح همگي بخير. من خودم شخصا با ثبت نام هاي اين چنيني و گروهي و از روي سود جويي و بي برنامه موافق نيستم ولي البته هر آدمي به شخصه براي شركت در قرعه كشي يك شانس داره حالا يكي ميخواد استفاده كنه يكي نميخواد. ولي در نهايت افسر پرونده در سفارت تشخيص ميده كسي صلاحيت داره ويزا بگيره يا نه . به خاطر هيمنه كه دوبرابر ظرفيت برنده اعلام ميكنن. با اين همه پول حرف اول و آخر رو ميزنه كسي كه ميخواد مهاجرت كنه بايد حداقل 50 ميليون تومن پول با خودش ببره چون اگر كسي برنده بشه همه چيز خوب پيش بره فقط حدود 10 ميليون بايد هزينه كنه تا به خاك آمريكا برسه. (هزينه سفر به سفارت،معاينات پزشكي، هرينه ويزا، بليط هواپيما و ...). بعد از رسيدن هم يه سري هزينه براي اجاره خونه و خريد لوازم ضروري منزل و اياب و ذهاب بايد پرداخت. البته بايد تو خوبينانه ترين حالت شش ماه دنبال كار گشت يعني بايد هزينه زندگي تو شش ماه رو از جيب پرداخت. (من خودم شش ما حساب كردم ولي تا يكسال آماده ام) البته شايان ذكره همش رو دانشجويي (ارزون) حساب كردم. حالا اگه يه اتفاق غير منتظره هم بيافته ديگه هيچي. بايد كلي پياده بشي. مثلا جريمه تخلفات رانندگي حدود 500 تا 1000 دلاره دوبار جريمه بشي پنج شش ميلون تومن توپاچته. از اين جور هزينه ها و جريمه ها زياده اگه يكيشون رو پرداخت نكني بايد فاتحه سيتيزني رو بخوني. اينها رو نگفتم كه پشيمون بشيد گفتم كه با ديد بهتر و دقت بيشتر اقدام كنيد حالا اوني كه الابختكي ثبت نام كرده و اصلا نميدونه با چي قراره روبرو بشه حسابش جداست من كه فكر نميكنم بتونه تا اخرش بره. البته آمريكا مثل ايران نيست كسي كه اهل و كار و تلاش و تحصيل نباشه به هيچ عنوان نميتونه اونجا زندگي كنه.
البته فراموش كردم بگم مهمتر از همه زبان انگليسيه. اگر انگليسي شما خوب نباشه خيلي دچار مشكل ميشيد. خيلي ها زبان رو جديدي نميگيرن و اونجا دچار مشكلات زيادي ميشن. تمام آزمونها و قرارداد ها اونجا انگليسه مثل آزمون راهنمايي و رانندگي، قرارداد هاي بيمه ، قرارداد هاي خريد يا اجاره خودرو و ملك ، آزمون ورودي دانشگاه ها، آزمون ورودي موسسات دولتي و ...
آره اين عكس هاي كه دوستان ميزارن هم هست عشق و حال هم هست رفاه هم هست ولي اون جوري كه فكر ميكنين نيست بايد تلاش كرد تا خوب زندگي كنيد.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: payamshad ، Gl@diator ، pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، amin_j ، pooria_sn1 ، redbull ، tabim4 ، puryapurya ، abtune ، aaraam
سیاه پوشیده بود، به جنگل آمد... من هم استوار بودم و تنومند! من را انتخاب کرد... دستی به تنه و شاخه هایم کشید تبرش را درآورد و زد و زد..... محکم و محکمتر.... من هم به خودم میبالیدم دیگر نمیخواستم درخت باشم، آینده ی خوبی در انتظارم بود میتوانستم یک قایق باشم شاید هم چیز بهتری.....
درد ضربه هایش بیشتر میشد و من هم به امید آینده ی بهتر تحمل میکردم، اما....
ناگهان چشمش به درخت دیگری افتاد، شاید او تنومندتر بود... شاید هم نه!!
اما هر چه بود به نظر مرد تبر به دست، آن درخت بهتر بود، چوب بهتری داشت و من جلوه ای برایش نداشتم!
مرا رها کرد با زخم هایم و او را برد....
من دیگر نه درخت بودم، نه تخته سیاه مدرسه، نه عصایی برای پیرمرد و نه قایق و ... خشک شدم....

این عادت انسانهاست، قبل از اینکه مطمئن شوند انتخاب میکنند... خواسته یا ناخواسته ضربه هایشان را میزنند، اما شرایط بهتری که سر راهشان آمد او را به حال خودش رها میکنند... بی توجه به راه نیمه رفته!

تا مطمئن نشدی تبر نزن....
تا مطمئن نشدی احساس نریز...
دیگری زخمی میشود... خشک میشود!!

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: saidoo ، Gl@diator ، pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، amin_j ، pooria_sn1 ، puryapurya ، abtune ، aaraam

[/quote]

نظر شخصی من فقط اطاع رسانیه. دیده شده کسی ثبت نام کرده فکر میکرده اگه برنده بشه بدون هزینه میره و کار و همه چیز واسش آمادست. باید اطلاع رسانی کرد تا همه بفهمند که بابا این لاتاری پروسه ای هست که پول میخواد وقت میخواد زبان میخواد تخصص میخواد و ......میخواد. بعد از این هر کی که ثبت نام کنه به همه چیزش واقفه. به عبارتی پس از اطاع رسانی توسط امسال من و شما اونوقت هر کی ثبت نام کنه با همه مشکلاتش آشناست .البته این نظر من شخصیه و ممکنه راه های دیگری هم باشه.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، amin_j ، tabim4 ، abtune

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان