کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
Exclamation 
(2015-04-30 ساعت 14:12)taherifar نوشته:  .
بچه ها ، يادتون باشه هروقت پاتون به امريكا رسيد اصالت ايراني و زبون خودتونو به هيچوجه فراموش نكنيد

يكي از كارهايي كه حتماً حتماً قبل از رفتن به US بايد انجام بدين و از كارهايي بيخودي مثل يادگرفتن زبان و جمع كردن پول و انتخاب ايالت و... مهمتر هست اينه كه برين به سايت حرفنگستان زبان فارسي و همه كلمات معادل رو به فارسي ياد بگيرين و اينطوري اصالت زبان فارسي رو حفظ كنيد.

حرفنگستان در آخرين شاهكار خود به جای واژه عربی مثلث، واژه فارسی "سه بر" را جایگزین کرده و به جای مثلث متساوی الاضلاع، "سه برِ سه بر برابر" و به جای مثلث متساوی الساقین، "سه برِ دو بر برابر" را پیشنهاد داده.

حالا تصور کنید بخواهیم این جمله « وقتی دو ضلع نا مساوی از یک مثلث متساوی الساقین با دو ضلع نامساوی از یک مثلث متساوی الساقین دیگر مساوی باشد آن دو مثلث متساوی الساقین باهم مساوی هستند» رو به زبان اصيل فارسی بگوییم باید گفت:

هرگاه دو بر نابرابر از یک سه بر دوبر برابر برابر دوبر نابرابر از یک سه بر دوبر برابر دیگر باشد آن دو سه بر دوبر برابر برابرند.
Big GrinBig GrinBig Grin
خیلی باحاله . خوبه لااقل یه چیزی یاد گرفتم که به درد بخورهShy Big Grin
Like the sun we will live to rise
Like the sun we will live and die
And then ignite again
ﻣﻦ ﺍﮔﻪ ﭘﺴﺖ ﮐﻢ ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ ﺩﻟﯿﻞ ﺑﺮ
ﻏﯿﺮ ﻓﻌﺎﻝ ﺑﻮﺩﻧﻢ ﻧﯿﺴﺖ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺧﺪﺍ ﺷﺎﻫﺪﻩ
.
.
.
.
ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﺑﻬﻢ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﺸﯿﻦ
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
(2015-04-30 ساعت 14:13)matinng نوشته:  دوستای اردیبهشتی تولد هر دوتون مبارک. منم 17 اردیبهشتم. ایشالا خدا کادوی تولدمون رو 5 می بده. البته با آرزوی قبولی همه کسایی که از ته دل میخوان برن
تولدت مبارک دوست من Smile به امید قبولی Cool
کسی نیو یورک نمیره؟؟؟ Smile
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، pichak333 ، ostokhan ، pouya007 ، msr839
خدایا بفهمانم که بی تو چه میشوم اما نشانم نده!!!
خدایا هم بفهمانم و هم نشانم بده که با تو چه خواهم شد...

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، alirezanz
الان اینجا همه میخندن یا دعا ..
اما وقتی نتایج میاد ..
همه در حال گرین یا فرار ..
فعلا خوشحال باشین تا اون روز!
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: redbull ، puryapurya ، pichak333 ، pouya007 ، motinus ، msr839 ، alirezanz
(2015-04-30 ساعت 14:19)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 14:17)alirezanz نوشته:  چطور باس عضو با سابقه شد؟؟؟؟Smile

باید تعداد ارسال هات بیشتر از 250 تا بشه.
توضیحات بیشتر در لینک زیر:
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟
تشکر کنندگان: khatarnak ، pichak333 ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz
(2015-04-30 ساعت 13:23)John Freeman نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 11:24)Msns نوشته:  همه دم از شانس کم قبولی در لاتری میزنند اما چرا اینقدر بدبینانه و منفی به قضیه همه نگاه میکنند؟از دید من شانس قبولی خیلی خوبی برای همه هست و اونی که قبول میشه هم مثل همه ما ها مثل من مثل تو مثل اون درصد شانس قبولیش نه بیشتر بوده نه کمتر.در اینجا اولویت بندی نداریم که بگیم فلانی بالای لیست بوده!

پس به جای اینکه بگیم نمیشه و امکانش نیست بهتره فکر کنیم چرا ما نتونیم جز اون برنده ها باشیم؟؟مگه فرقی بین یک برنده و یک قبول نشده هست؟

بزارید بهتون بگم چه جوری بهتره به قضیه نگاه کرد.

ببینید هر سال تقریبا 7000 نفر قبول میشند از ایران.درسته که تعداد ثبت نام در حد میلیون هست اما شما این طور در نظر بگیرید که هفت هزار بار قرعه کشی میشه!!یعنی اگر دفعه اول اسمتون در نیومد ممکنه با دوم در بیاد.اگر دوم نشد سوم.اگر سوم نشد همینطور ادامه بدید تا 7000.یعنی از بین هفت هزار بار ممکن نیست یک بارش هم اسم شما باشه اون وسط؟

مهم اینه که روی لاتری به عنوان برنامه اصلی زندگی حساب نکرد که اگر کسی برنده نشد ضربه روحی روانی ببینه مخصوصا برای بار اول دومی ها.شما توی بانکی که قراره خونه جایزه بدن حساب باز میکنید که قراره فردا صاحب خونه بشید پس همه برنامه ها به کنار؟!

واقع بین باشید و امیدوار.ارزوی قبولی تک تک بچه های مهاجرسرا.

Hope for the best,expect the worst

یعنی واقعا سیستم قرعه کشی به این صورتی هست که شما گفتین؟یکم عجیبه برام. یعنی به فرض اگه از ایران 1میلیون نفر ثبت نام کرده باشند اونوقت برای انتخاب مثلا 6000سهیمه ویزای ایران ؛ اسم هر کدوم از 1 میلیون نفر 6000 بار مجددا شرکت داده میشه؟

خیر دوست عزیز این مساله اشتباه هست .
در واقع ما در مجموعه 900 هزار تایی سعی میکنیم جایگشت 6000 رو داشته باشیم که با در نظر گرفتن امار و احتمال و مساله جایگشت ها خواهیم داشت :
[عکس: 47ba4f60c615.jpg]
چراکه در هر مرحله شانس برنده شدن هر نفر 1 بر روی نهصد هزار هست که با حذف برندگان هر سری از انتخابات ما در بهترین حالت 1 بر روی 894000 شانس داریم که عملاً هیچه :دی

موفق باشید .
تشکر کنندگان: khatarnak ، pichak333 ، puryapurya ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz
تبعید یک فاجعه نیست بلکه یک حادثه ناگوار است و تغییر مکان، بخشی از زندگی است، انسان میتواند با کمک نیکی و احساس مسئولیت در همه جا در خانه باشد و احساس خوشبختی نماید Big Grin

امروز 5 شنبه است
تشکر کنندگان: puryapurya ، pichak333 ، ostokhan ، pouya007 ، motinus ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz ، amin_j ، pooria_sn1
اینم واقعا زیباست :

مارادونا مدتی به خاطر افسردگی پس از ترك اعتياد در بيمارستان بستری بود وقتی مرخص شد حرف قشنگی زد.
اونجا ديوانه های زيادی بودند، يكی ميگفت من چگوارا هستم همه باور ميكردن، يكی ميگفت من گاندی ام همه قبول ميكردن.
ولی وقتی من گفتم مارادونا هستم همه خنديدن و گفتن هيچ كس مارادونا نميشه..!!
اونجا بود كه من خجالت كشيدم كه چه بر سر خودم آوردم..
در اين دنيا غرور دمار از روزگار آدم در مياره و دقيقا گرفتار چيزی ميشی كه فكر ميكنی هرگز در دامش نخواهی افتاد..

مراقب خودتان باشيد برگ ها هميشه زمانی ميريزند كه فكر ميكنند طلا شدند..

( ديگو آرماندو مارادونا )
تشکر کنندگان: khatarnak ، pichak333 ، babak_m ، taherifar ، amirrrrrrr ، pouya007 ، redbull ، Ali_Hunter ، tabim4 ، گلنسا ، msr839 ، alirezanz
کسی که روح شادی دارد، همیشه وسیله خوبی برای شادمانی و خنده پیدا می کند.Cool
تشکر کنندگان: pichak333 ، someonelikeyou ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz ، pooria_sn1
تعدادی موش آزمایشگاهی رو به یک استخر پر آب انداختند.
و زمان گرفتن تا ببینند چند ساعت موش ها در آب دوام میارند،حداکثر زمانی رو که تونستن دوام بیارن 17 دقیقه و بیست ثانیه بود. و بار دیگر موش ها را با توجه به این که حداکثر 17 دقیقه می توانند زنده بمونن به همون استخر پر آب انداختند، اما این بار قبل از 17 دقیقه نجاتشون دادند. بعد از اینکه زمانی رو نفس تازه کردن دوباره موش ها را به استخر انداختند.
حدس بزنید چقدر دوام آوردن؟
.
.
.
26 ساعت !!!!!!!!!!!! پس از بررسی به این نتیجه رسیدند که علت زنده بودن موش ها این بوده که اونها امیدوار بودن تا دستی باز هم اونها رو نجات بده و توانستند این همه مدت را دوام بیاورند.

امید، قوه محرک زندگی است.
ساموئل اسمایلزو
شخصاً همیشه آمادهٔ آموختن هستم. با وجود این، هیچ‌گاه دوست ندارم که به من درس بدهند.
تشکر کنندگان: pichak333 ، puryapurya ، tenardie2bai ، pouya007 ، tabim4 ، motinus ، msr839 ، alirezanz
(2015-04-30 ساعت 14:40)milade نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 13:23)John Freeman نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 11:24)Msns نوشته:  همه دم از شانس کم قبولی در لاتری میزنند اما چرا اینقدر بدبینانه و منفی به قضیه همه نگاه میکنند؟از دید من شانس قبولی خیلی خوبی برای همه هست و اونی که قبول میشه هم مثل همه ما ها مثل من مثل تو مثل اون درصد شانس قبولیش نه بیشتر بوده نه کمتر.در اینجا اولویت بندی نداریم که بگیم فلانی بالای لیست بوده!

پس به جای اینکه بگیم نمیشه و امکانش نیست بهتره فکر کنیم چرا ما نتونیم جز اون برنده ها باشیم؟؟مگه فرقی بین یک برنده و یک قبول نشده هست؟

بزارید بهتون بگم چه جوری بهتره به قضیه نگاه کرد.

ببینید هر سال تقریبا 7000 نفر قبول میشند از ایران.درسته که تعداد ثبت نام در حد میلیون هست اما شما این طور در نظر بگیرید که هفت هزار بار قرعه کشی میشه!!یعنی اگر دفعه اول اسمتون در نیومد ممکنه با دوم در بیاد.اگر دوم نشد سوم.اگر سوم نشد همینطور ادامه بدید تا 7000.یعنی از بین هفت هزار بار ممکن نیست یک بارش هم اسم شما باشه اون وسط؟

مهم اینه که روی لاتری به عنوان برنامه اصلی زندگی حساب نکرد که اگر کسی برنده نشد ضربه روحی روانی ببینه مخصوصا برای بار اول دومی ها.شما توی بانکی که قراره خونه جایزه بدن حساب باز میکنید که قراره فردا صاحب خونه بشید پس همه برنامه ها به کنار؟!

واقع بین باشید و امیدوار.ارزوی قبولی تک تک بچه های مهاجرسرا.

Hope for the best,expect the worst

یعنی واقعا سیستم قرعه کشی به این صورتی هست که شما گفتین؟یکم عجیبه برام. یعنی به فرض اگه از ایران 1میلیون نفر ثبت نام کرده باشند اونوقت برای انتخاب مثلا 6000سهیمه ویزای ایران ؛ اسم هر کدوم از 1 میلیون نفر 6000 بار مجددا شرکت داده میشه؟

خیر دوست عزیز این مساله اشتباه هست .
در واقع ما در مجموعه 900 هزار تایی سعی میکنیم جایگشت 6000 رو داشته باشیم که با در نظر گرفتن امار و احتمال و مساله جایگشت ها خواهیم داشت :
[عکس: 47ba4f60c615.jpg]
چراکه در هر مرحله شانس برنده شدن هر نفر 1 بر روی نهصد هزار هست که با حذف برندگان هر سری از انتخابات ما در بهترین حالت 1 بر روی 894000 شانس داریم که عملاً هیچه :دی

موفق باشید .

دوست عزیز یک چیزو مد نظر قرار ندادی که اگه دو هزار بار قرعه کشی بشه شانس ما یک در تعداد شرکت کننده در دوهزار قرعه کشی میشه
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، milade ، tabim4 ، msr839
با سلام خدمت شما دوستان عزيزم.راستشو بخواين من حدود چندين ماه هست كه مطالب اين سايت رو دنبال ميكنم مخصوصا همين روزشمار رو.من هم مثل خيلي از شما دوستان براي اولين بار هست كه براي لاتاري ثبت نام كردم.و همين امروز گفتم بزار عضو شم و شايد همين عضويت در دقيقه ٩٠ به كمكم بياد و اسمم امسال در بياد؛)).
اميدوارم هر چي كه اون بالايي خودش صلاح ميدونه برامون درست كنه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان