کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام عزیزان
امروز تولدمه
مطمئنم امسال بهترین کادوی تولدم را با 5 روز تاخیر میگیرم

به دلم افتاده همتون اگه اصفهان بودید 6 می دعوتید روی پله های پل خواجو به صرف بستنی سنتی ساعت 9 شب تعدادم مهم نیست فقط ID مهاجر سرا داشته باشه

بازم دوستتون دارم
(2015-04-30 ساعت 11:24)Msns نوشته:  همه دم از شانس کم قبولی در لاتری میزنند اما چرا اینقدر بدبینانه و منفی به قضیه همه نگاه میکنند؟از دید من شانس قبولی خیلی خوبی برای همه هست و اونی که قبول میشه هم مثل همه ما ها مثل من مثل تو مثل اون درصد شانس قبولیش نه بیشتر بوده نه کمتر.در اینجا اولویت بندی نداریم که بگیم فلانی بالای لیست بوده!

پس به جای اینکه بگیم نمیشه و امکانش نیست بهتره فکر کنیم چرا ما نتونیم جز اون برنده ها باشیم؟؟مگه فرقی بین یک برنده و یک قبول نشده هست؟

بزارید بهتون بگم چه جوری بهتره به قضیه نگاه کرد.

ببینید هر سال تقریبا 7000 نفر قبول میشند از ایران.درسته که تعداد ثبت نام در حد میلیون هست اما شما این طور در نظر بگیرید که هفت هزار بار قرعه کشی میشه!!یعنی اگر دفعه اول اسمتون در نیومد ممکنه با دوم در بیاد.اگر دوم نشد سوم.اگر سوم نشد همینطور ادامه بدید تا 7000.یعنی از بین هفت هزار بار ممکن نیست یک بارش هم اسم شما باشه اون وسط؟

مهم اینه که روی لاتری به عنوان برنامه اصلی زندگی حساب نکرد که اگر کسی برنده نشد ضربه روحی روانی ببینه مخصوصا برای بار اول دومی ها.شما توی بانکی که قراره خونه جایزه بدن حساب باز میکنید که قراره فردا صاحب خونه بشید پس همه برنامه ها به کنار؟!

واقع بین باشید و امیدوار.ارزوی قبولی تک تک بچه های مهاجرسرا.

Hope for the best,expect the worst

یعنی واقعا سیستم قرعه کشی به این صورتی هست که شما گفتین؟یکم عجیبه برام. یعنی به فرض اگه از ایران 1میلیون نفر ثبت نام کرده باشند اونوقت برای انتخاب مثلا 6000سهیمه ویزای ایران ؛ اسم هر کدوم از 1 میلیون نفر 6000 بار مجددا شرکت داده میشه؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، Msns ، Fifi2015 ، pooria_sn1 ، alirezanz ، farzad parsa ، pichak333
لاتاري كه سهله... اگه از بين ١٠٠ نفر ٩٩ نفر قبول بشن من اون يك نفري هستم كه قبول نميشمBig Grin بدبين نيستم چون هركي با من آشنايي داره كاملا به شانس عجيب و غريبم اعتراف مي كنه
٥ روز تا اعلام...
تشکر کنندگان: pouya007 ، pooria_sn1 ، babak82 ، alirezanz ، puryapurya ، pichak333 ، motinus ، msr839
(2015-04-30 ساعت 13:30)mona_usa نوشته:  لاتاري كه سهله... اگه از بين ١٠٠ نفر ٩٩ نفر قبول بشن من اون يك نفري هستم كه قبول نميشمBig Grin بدبين نيستم چون هركي با من آشنايي داره كاملا به شانس عجيب و غريبم اعتراف مي كنه
٥ روز تا اعلام...

نفرمایید، ایشالا که برنده میشین ولی شما بنده رو ندیدین!!!! شانس بنده چند بار نامزد دریافت جایزه شده! در این حد Big Grin
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: alirezanz ، pichak333 ، motinus ، msr839 ، mehrdad_latery
(2015-04-30 ساعت 13:23)John Freeman نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 11:24)Msns نوشته:  همه دم از شانس کم قبولی در لاتری میزنند اما چرا اینقدر بدبینانه و منفی به قضیه همه نگاه میکنند؟از دید من شانس قبولی خیلی خوبی برای همه هست و اونی که قبول میشه هم مثل همه ما ها مثل من مثل تو مثل اون درصد شانس قبولیش نه بیشتر بوده نه کمتر.در اینجا اولویت بندی نداریم که بگیم فلانی بالای لیست بوده!

پس به جای اینکه بگیم نمیشه و امکانش نیست بهتره فکر کنیم چرا ما نتونیم جز اون برنده ها باشیم؟؟مگه فرقی بین یک برنده و یک قبول نشده هست؟

بزارید بهتون بگم چه جوری بهتره به قضیه نگاه کرد.

ببینید هر سال تقریبا 7000 نفر قبول میشند از ایران.درسته که تعداد ثبت نام در حد میلیون هست اما شما این طور در نظر بگیرید که هفت هزار بار قرعه کشی میشه!!یعنی اگر دفعه اول اسمتون در نیومد ممکنه با دوم در بیاد.اگر دوم نشد سوم.اگر سوم نشد همینطور ادامه بدید تا 7000.یعنی از بین هفت هزار بار ممکن نیست یک بارش هم اسم شما باشه اون وسط؟

مهم اینه که روی لاتری به عنوان برنامه اصلی زندگی حساب نکرد که اگر کسی برنده نشد ضربه روحی روانی ببینه مخصوصا برای بار اول دومی ها.شما توی بانکی که قراره خونه جایزه بدن حساب باز میکنید که قراره فردا صاحب خونه بشید پس همه برنامه ها به کنار؟!

واقع بین باشید و امیدوار.ارزوی قبولی تک تک بچه های مهاجرسرا.

Hope for the best,expect the worst

یعنی واقعا سیستم قرعه کشی به این صورتی هست که شما گفتین؟یکم عجیبه برام. یعنی به فرض اگه از ایران 1میلیون نفر ثبت نام کرده باشند اونوقت برای انتخاب مثلا 6000سهیمه ویزای ایران ؛ اسم هر کدوم از 1 میلیون نفر 6000 بار مجددا شرکت داده میشه؟

نه دوست عزیز منظور من این بود به جای اینکه فکر کنید از هر 100 نفر یک نفر قبول میشه,اینجوری به لاتری نگاه کنید که 7000 از بین یک میلیون نفر مثلا قراره اسمشون در بیاد.این تعداد اونقدرا هم کم نیست.دیدتون رو عوض کنید فقط همین.Smile
تشکر کنندگان: pouya007 ، pooria_sn1 ، alirezanz ، tabim4 ، pichak333 ، msr839
(2015-04-30 ساعت 13:34)pouya007 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 13:30)mona_usa نوشته:  لاتاري كه سهله... اگه از بين ١٠٠ نفر ٩٩ نفر قبول بشن من اون يك نفري هستم كه قبول نميشمBig Grin بدبين نيستم چون هركي با من آشنايي داره كاملا به شانس عجيب و غريبم اعتراف مي كنه
٥ روز تا اعلام...

نفرمایید، ایشالا که برنده میشین ولی شما بنده رو ندیدین!!!! شانس بنده چند بار نامزد دریافت جایزه شده! در این حد Big Grin

اسم بدشانسي رو جلو من نياريد كه ناراحت ميشم
من سع تا پي اچ دي بدشانسي دارم
ولي اميدوارم برنده شيم هممون

تشکر کنندگان: pouya007 ، asher ، pooria_sn1 ، babak82 ، alirezanz ، tabim4 ، pichak333 ، msr839 ، mehrdad_latery
٥ روز تا اعلام...

پس حتما منو تو قبول ميشيمBig Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، asher ، pooria_sn1 ، alirezanz ، puryapurya ، pichak333 ، tabim4 ، msr839
٥ روز تا اعلام...

توكل بخدا كن ، حتما اگر چيزي را نداده صلاح ندونسته
ولي يكبار يه جايي يه چيزي بهت ميده كه خودت هم باور نمي كني و خط بطلان ميكشي روي بدشانسي ...به اميد اون روز ، كسي چه ميدونه شايد اون روز پنج مي ٢٠١٥باشه
(2015-04-30 ساعت 13:36)danger_boy540 نوشته:  
٥ روز تا اعلام...

اسم بدشانسي رو جلو من نياريد كه ناراحت ميشم
من سع تا پي اچ دي بدشانسي دارم
ولي اميدوارم برنده شيم هممون

حتما برنده ميشيم ماBig Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، asher ، pooria_sn1 ، alirezanz ، tabim4 ، pichak333 ، motinus ، msr839
(2015-04-30 ساعت 13:21)امید به خدا نوشته:  سلام عزیزان
امروز تولدمه
مطمئنم امسال بهترین کادوی تولدم را با 5 روز تاخیر میگیرم

به دلم افتاده همتون اگه اصفهان بودید 6 می دعوتید روی پله های پل خواجو به صرف بستنی سنتی ساعت 9 شب تعدادم مهم نیست فقط ID مهاجر سرا داشته باشه

بازم دوستتون دارم

تولدت مباررررك شادوووو پيروز باشي
دستت درد نكنه همين الان شيرينيش رو حس كردم ، انشالله كه قبول ميشي به اميد خدا
مهم اينه كه از ته قلبت يه چيزي و بخواي اون موقع همه كائنات واسه اينكه تو به اون برسي با تمام نيرو دست به كار ميشن
اميد داشته باش هممون برنده ايم...
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
(2015-04-30 ساعت 13:37)Fifi2015 نوشته:  
٥ روز تا اعلام...

ولي يكبار يه جايي يه چيزي بهت ميده كه خودت هم باور نمي كني و خط بطلان ميكشي روي بدشانسي ...به اميد اون روز ، كسي چه ميدونه شايد اون روز پنج مي ٢٠١٥باشه

ممنون اما نمي دونم چرا هيچ موفقيتي صلاح من نيستBig Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، asher ، pooria_sn1 ، alirezanz ، tabim4 ، hameddjj ، pichak333 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 19:20)ostokhan نوشته:  جا داره یادی کنیم از کینگ ایگل که جاش خالیه/ سرش گرمه کاریه

واقعا جاش خالی پارسال خیلی فعال بودRolleyesRolleyes
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: asher ، pouya007 ، pooria_sn1 ، tabim4 ، puryapurya ، hameddjj ، pichak333 ، msr839
(2015-04-30 ساعت 13:41)mona_usa نوشته:  
٥ روز تا اعلام...

دقیقا اینجوره کاش یه بار خدا از خودمونم یه نظر خواهی بکنه ببینه چی میخایم خو من میخام لاتاری برنده بشم خدایا به خودت قسم همینو میخام
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: asher ، mona_ir ، nima2016 ، pouya007 ، pooria_sn1 ، alirezanz ، tabim4 ، puryapurya ، pichak333 ، amirmc ، motinus ، ostokhan ، msr839
(2015-04-30 ساعت 13:45)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 13:41)mona_usa نوشته:  
٥ روز تا اعلام...

دقیقا اینجوره کاش یه بار خدا از خودمونم یه نظر خواهی بکنه ببینه چی میخایم خو من میخام لاتاری برنده بشم خدایا به خودت قسم همینو میخام
اميدوارم كه برنده بشي
تشکر کنندگان: pooria_sn1 ، pouya007 ، alirezanz ، tabim4 ، pichak333 ، amirmc ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان