کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-30 ساعت 15:21)someonelikeyou نوشته:  بخدا اگه یه پولی رو هم بزاریم همه صفحات این تاپیکو به انگلیسی ترجمه کنیم و بفرستیم واسه جان کری حتما به هممون‌ویزا میده

لازم به ترجمه نيست.... بفرست واسه آلن اير

[عکس: hqdefault.jpg]
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: mohsen7337 ، someonelikeyou ، pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz ، puryapurya ، redbull ، ostokhan
(2015-04-30 ساعت 15:13)someonelikeyou نوشته:  اگه قرار بر این باشه که در مقابل چیزی که میگیری یه چیز از دست بدی
به جز سلامتی و خانواده شما در مقابل قبول شدن در لاتاری حاضرید چه چیز هایی رو از دست بدید؟

من اگه 65 سال زنده باشم , بیست سال آخر رو میدم
همین الان اگه کسی میتونه همچین معامله ای انجام بده من استقبال میکنم
I am solomon northupSad for 25years
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz ، mehrdad_latery
آقا من عاشق لهجه این آلن ایر هستم. خیلی شیرین ایرانی میحرفه
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، tabim4 ، taherifar ، Ali_Hunter ، msr839 ، alirezanz ، rezijon ، redbull
(2015-04-30 ساعت 15:34)ostokhan نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 15:25)kamyar2 نوشته:  دوستان يه سوال:
اگر خدا خواست در لاتاري قبول شديم به نظرتون به دوستان و آشنايان اين مطلب رو بگيم ؟؟!!
خيلي ها موافق گفتن هستن چون نظرشون اينه كه شايد راهي در ذهنشون باشه كه ما از اون بي خبريم و خيلي ها هم ميگن تا وقتي ويزات تو پاست نيومده به هيچكي نگو
نظر شما چيه؟ بگيم يا نه؟

تو قبول شو تا بعدش. اگه قبول شدی به اونایی که دهنشون چفت و بست داره بگو . نه اوناییکه have a big mouth
م خودم سعی میکنم به یکی از دوستام و اعضای درجه یک خانواده م بگم

البته همه اينا در صورتيه كه لحظه برنده شدن بتوني خودتو كنترل كني تو اون لحظه ادم دوست داره كل دنيارو با خبر كنهBig Grin
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz ، rezijon ، mehrdad_latery
(2015-04-30 ساعت 15:35)mohsen7337 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 15:13)someonelikeyou نوشته:  اگه قرار بر این باشه که در مقابل چیزی که میگیری یه چیز از دست بدی
به جز سلامتی و خانواده شما در مقابل قبول شدن در لاتاری حاضرید چه چیز هایی رو از دست بدید؟

این‌که نسیه هستش البته ایشالا صد و بیست سال زنده باشی اما درباره چیزایی که داری گفتم نه چیزایی که هنوز نداری
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 15:39)someonelikeyou نوشته:  

این‌که نسیه هستش البته ایشالا صد و بیست سال زنده باشی اما درباره چیزایی که داری گفتم نه چیزایی که هنوز نداری

من حاظرم تمام وسايل مادي رو بدم بره ولي وسايل معنوي رو نه
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz ، rezijon ، puryapurya ، mehrdad_latery ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 15:39)someonelikeyou نوشته:  

من حاضرم از چوق هایی که شما بعنوان باج و زیر م ی ز ی به من بدید بگذرم. کرمو میبینیدBig Grin
تشکر کنندگان: kamyar2 ، pichak333 ، someonelikeyou ، گلنسا ، pouya007 ، Ali_Hunter ، msr839 ، tabim4 ، alirezanz ، babak82
(2015-04-30 ساعت 15:22)Ehsandaei نوشته:  [عکس: 68c4628a7be85c0301eb16b917c71191.jpg]

ميشه واقعا اينو ببينيم؟؟!!!!

چه جالب همشهری من بود که سال 2012 برنده شده.
ایشالا امسال من از شیراز برنده میشم :d

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
(2015-04-30 ساعت 15:44)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 15:22)Ehsandaei نوشته:  [عکس: 68c4628a7be85c0301eb16b917c71191.jpg]

ميشه واقعا اينو ببينيم؟؟!!!!

چه جالب همشهری من بود که سال 2012 برنده شده.
ایشالا امسال من از شیراز برنده میشم :d

اينشالاه هممون به عنوان نماينده هاي مهاجر سرا برنده ميشيم
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...

من حاضرم 2 سال سربازیم رو دو دستی تقدیم کنم :d
چیز دیگه ای ندارم :d

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
(2015-04-30 ساعت 15:47)Ali_Hunter نوشته:  

من حاضرم 2 سال سربازیم رو دو دستی تقدیم کنم :d
چیز دیگه ای ندارم :d

من خودم یه دوس دختر دارم اونو از دست میدم واسه خاطر لاتاری
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pichak333 ، Ali_Hunter ، pouya007 ، msr839 ، tabim4 ، alirezanz ، ostokhan ، puryapurya ، kuwait ، mehrdad_latery ، pooria_sn1
سلام دوستان گرامی؛
چند روزی بیشتر تا اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۶ نمونده، امیدوارم دوستان این تاپیک در 5May دست پر به تاپیک های بعدی لاتاری بروند. بنده با توجه به تجربه ای که در این مسیر با خانواده، اقوام، دوستان و... داشتم،
پیشنهاد می کنم، پیشنهاد می کنم، پیشنهاد می کنم
موقعی که ویزای آمریکا داخل پاسپورتتان چسبیده شد، به هر کسی که دوست داشتین، اعلام بفرمایید که می خواهید به آمریکا مهاجرت کنید. مسیر پروسه لاتاری طولانی و غیر قابل پیش بینی هستش، آدم صبور و تودار می خواد، با تمام وجودم آرزو می کنم هورااااااااااااااااااااااای همتونو در روز اعلام نتایج بشنوم...
روزگار به کام...

يه سوال دوستان
اگه خدايي نكرده لاتاري به نتيجه اي نرسيد فكره بعدشو كردين؟ يعني به همين منوال ميخواين به ثبت نام تو لاتاري ادامه بدين يا يك كشور ديگه اي براش اقدام ميكنين يا تو ايران ميمونين يا....
بياين بگين برنامه هاتون چيه بعد لاتاري
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، Ali_Hunter ، rezijon ، msr839 ، tabim4 ، alirezanz ، pooria_sn1 ، ostokhan
(2015-04-30 ساعت 15:56)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام دوستان گرامی؛
چند روزی بیشتر تا اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۶ نمونده، امیدوارم دوستان این تاپیک در 5May دست پر به تاپیک های بعدی لاتاری بروند. بنده با توجه به تجربه ای که در این مسیر با خانواده، اقوام، دوستان و... داشتم،
پیشنهاد می کنم، پیشنهاد می کنم، پیشنهاد می کنم
موقعی که ویزای آمریکا داخل پاسپورتتان چسبیده شده، به هر کسی که دوست داشتین، اعلام بفرمایید که می خواهید به آمریکا مهاجرت کنید. مسیر پروسه لاتاری طولانی و غیر قابل پیش بینی هستش، آدم صبور و تودار می خواد، با تمام وجودم آرزو می کنم هورااااااااااااااااااااااای همتونو در روز اعلام نتایج بشنوم...
روزگار به کام...

ممنونم از شما به خاطر انرژي مثبتتون ... منتظر هوراي همه هستيمSmile
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
(2015-04-30 ساعت 15:58)kamyar2 نوشته:  يه سوال دوستان
اگه خدايي نكرده لاتاري به نتيجه اي نرسيد فكره بعدشو كردين؟ يعني به همين منوال ميخواين به ثبت نام تو لاتاري ادامه بدين يا يك كشور ديگه اي براش اقدام ميكنين يا تو ايران ميمونين يا....
بياين بگين برنامه هاتون چيه بعد لاتاري

ادامه درس در مقطع کارشناسی ارشد.

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: kamyar2 ، pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، msr839 ، tabim4 ، alirezanz ، amirrrrrrr ، کوهنورد ، pooria_sn1 ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان