کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-30 ساعت 17:03)someonelikeyou نوشته:  بیاین یکم ترسناکش کنیم ماجرا رو

مثلن خود من که کسی رو توی آمریکا ندارم و در بهترین حالت همه دوستای مهاجرسرایی مث استخان و علی هانتر و تناردیه و پویا و ... که میخواستن بیان سیاتل نظرشون عوض شده و کلن میخوان یه ایالت دیگه برن خیلییییی ترسناکه اولین ورود اولین روز اولین هفته
گیج و مبهوت مث اح م ق ها حتی اون یکم انگلیسی که بلد بودی یادت رفته فقط میتونی کلمه بگی بجای جمله
با بدبختی یه هتل ارزون پیدا کردی و یه هفتس توشی هنوز نتونستی خونه پیدا کنی نگران دلارای بی زبونتی که دارن خرج میشن
از ایراندخانوادت هی زنگ میزنن میپرسن در چه حالی اوضات چطوره بعد تو فقط میگی همه خوبه همه چی ردیفه

ولی هیچی خوب نیس صب میری دنبال انجام دادن یه کار هزار بار گم میشی ، میخوای یع سوال بپرسی باید از قبل ده دقیقه رو جمله بندیا کار کنی

ولی بخدا می ارزه

کاکو نگران نباش من مقصد نهاییم سیاتل هست حتی یکی از دوستای صمیمم تو پنسیلوانیا زندگی میکنه ولی من پیشش نمیرم ترجیح میدم از روز اول تو سیاتل باشم.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: pichak333 ، ostokhan ، pouya007 ، someonelikeyou ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 15:13)someonelikeyou نوشته:  اگه قرار بر این باشه که در مقابل چیزی که میگیری یه چیز از دست بدی
به جز سلامتی و خانواده شما در مقابل قبول شدن در لاتاری حاضرید چه چیز هایی رو از دست بدید؟
بجز اون دو مورد ذکر شده...
هیچی واسه از دست دادن ندارم
تازه میخوام شروع کنم!
In Pursuit of US
Soroush
(2015-04-30 ساعت 17:12)GabrielProwler نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 15:13)someonelikeyou نوشته:  اگه قرار بر این باشه که در مقابل چیزی که میگیری یه چیز از دست بدی
به جز سلامتی و خانواده شما در مقابل قبول شدن در لاتاری حاضرید چه چیز هایی رو از دست بدید؟
تازه میخوام شروع کنم!

ولی من اقعا چیزهای زیادی برای از دست دادن دارم
دق خوردن، استرس، جنگ اعصاب و ...
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، pichak333 ، payamshad ، someonelikeyou ، کوهنورد ، pouya007 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 17:06)John Freeman نوشته:  سلام
دوستان این آهنگ American Oxygen اثر بانوRihanna رو حتما گوش کنید البته با صدای بلند و استریو . یه انرژی خاصی توش هست که صبحا کله سحر با یه بار گوش کردن خواب از سرم میپره. الانم که دارم براتون مینویسم به طور اتومات توی ذهنم داره تکرار میشه. توی جنگل هم با همین آهنگ و هدفون به گوش خیلی ریلکس به تار و مار کردن زامبی ها ادامه میدم.
در ضمن یه سوال اززبان دانان گرامی دارم اونم اینکه Idiom های native که اغلب استفاده میشه رو از کجا میشه به صورت یک pack قابل دانلود تهیه کنم البته updateباشه ونه برای دهه 40 یا 50 . ترجیحا generalباشه و مختص black american نباشه.
شب جمعه هم هست پس:
Heil Hitler

من اهنگ love you like a love song از selena gomez تو ذهنم پخش میشه هر کاری هم میکنم stop نمیشه :d حتما dl کنید قشنگه.

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: pichak333 ، fatima96 ، pouya007 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 17:22)Ali_Hunter نوشته:  
دوستان این آهنگ American Oxygen اثر بانوRihanna رو حتما گوش کنید البته با صدای بلند و استریو . یه انرژی خاصی توش هست که صبحا کله سحر با یه بار گوش کردن خواب از سرم میپره. الانم که دارم براتون مینویسم به طور اتومات توی ذهنم داره تکرار میشه. توی جنگل هم با همین آهنگ و هدفون به گوش خیلی ریلکس به تار و مار کردن زامبی ها ادامه میدم.
در ضمن یه سوال اززبان دانان گرامی دارم اونم اینکه Idiom های native که اغلب استفاده میشه رو از کجا میشه به صورت یک pack قابل دانلود تهیه کنم البته updateباشه ونه برای دهه 40 یا 50 . ترجیحا generalباشه و مختص black american نباشه.
شب جمعه هم هست پس:
Heil Hitler

من اهنگ love you like a love song از selena gomez تو ذهنم پخش میشه هر کاری هم میکنم stop نمیشه :d حتما dl کنید قشنگه.

شما چقد ذهناتون با کلاسه ذهن من همش یا آهنگ پلنگه چش قشنگه مرتضی توش پخش میشه یا رفتیم دبی از اسی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: fatima96 ، Ali_Hunter ، ostokhan ، pichak333 ، کوهنورد ، pouya007 ، pooria_sn1
وووووووی خیییییییلی استرس دااااااااااارم دارم میرم به نذر و نیازم برسم همتون دعا میکنم انشاالله برنده بشین دلم ميخواد پست بزارم ولی حرفم نمیاد اصلا
A man with dreams needs a woman with vision
(2015-04-30 ساعت 16:35)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 16:28)milade نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 16:16)msr839 نوشته:  ركورد ٢٠١٥ شكسته شد Big Grin

2015 مال یک ماه بود کل تاپیک که 450 صفحه شد :|

مهم تعداد صحفه هست :d :d
عجیب امروز خوشحال هستم :d نمیدونم چرا? Sad

داداش این حس رو تغریباً اکثر افرادی که نمیخوان برنده بشن دارند ، در حقیقت خدا توی این چند روز خوشحالشون میکنه و 5 می از پشت پاشون در میاره تا دیگه پا نشن برن سی یخ دارنگون و باغای قلات دور همی ، و بابا بستنی و شب چره و اینا خوش بگذرونن :|| Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، ostokhan ، pichak333 ، puryapurya ، pouya007 ، pooria_sn1
سلام
از اینکه میبینم تو ۴۰ روز گذشته عمر گران مایه را حرام کردم احساس خوبی ندارم .....این تایپیک اولین بار گفتم به ۳۰۰ صفحه هم نمیرسه....اما الان خودم به تنهایی ۸۰ صفحه چَرت وپَرت نوشتم !!!!
اما ناراحت نیستم...
کم کم ب روزای اخر نزدیک میشیم ...میگن شاهنامه اخرش خوشه...اما من میدونم قبول نمیشم...چون شانسم اصلا خوب نیست...

Pichak پست های محشری گذاشتی تو این مدت ...

امیدوارم اخرش برا همتون خوب باشه ....
به اندازه یک اپسیلون فرررررررررررررررررض کنید ایران لاتری بلک کارد بزاره. بیا و ببین چی میشه!!!!!!!!!

سایت ثبت نام که مدام ارور میده از بسکه تعداد متقاضی بالاست

ثبت نام کنندگان در مورد منطقه یاخچی آباد گوگل میکنند و آرزوشونه یه روزی به این منطقه بیان

برای مصاحبه هم باید بیان ایران اداره آگاهی شاپور.........

تااااااااااااااااااااازه اگه تا اعلام نتایج ذوق مرگ نمیشدن
(2015-04-28 ساعت 22:47)Abdorrezaa نوشته:  [quote='moxtar88' pid='599991' dateline='1430244901']
آغا من رفتم یه لیوان آب بخورم برگشتم 10 صفحه رفتیم جلو، ماشالله به این پشتکار ........ خدایا این شور و شوق رو از ما نگیر ، من برم صفحات از دست رفته رو بخونم
مطمئنی تو لیوان آب بودهBig Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، puryapurya ، کوهنورد ، pouya007 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 17:28)someonelikeyou نوشته:  
شب جمعه هم هست پس:
Heil Hitler

شما چقد ذهناتون با کلاسه ذهن من همش یا آهنگ پلنگه چش قشنگه مرتضی توش پخش میشه یا رفتیم دبی از اسی

ترکیدم از خنده :d

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، someonelikeyou ، pouya007 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 17:14)ostokhan نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 17:12)GabrielProwler نوشته:  
تازه میخوام شروع کنم!

ولی من اقعا چیزهای زیادی برای از دست دادن دارم
دق خوردن، استرس، جنگ اعصاب و ...
مطمئنا از لحاظ روانی خیلی چیزها، مخصوصا در بدو ورود، از دست میره.
همه به این موضوع واقف هستیم که مهاجرت یه پروسه ی سخت توی زندگیه یه مهاجره! شاید مهمترین دلیلش اول دوری از خانواده و دومیش زبون نفهمیه.
یه تکنیک روانی هست که گهگاهی اگه بتونم خودم هم اجراش میکنم و بعدش کمتر باعث سرخوردگی و ناامیدی میشه، اونم اینکه:
هر اتفاقی که احتمال این رو میدین در اینده قراره بیفته، خودتون رو برای بدترین نوعش آماده کنین. مثلا اگه امتحان ریاضیات رو دادین و خودتون حس کردین نمره ی کامل رو میگیرین، این آمادگی و تلقین ذهنی رو به خودتون بدین که ۱۵ میشین که اگه ۲۰ شدین کلی خوشحال میشین و با انرژی و امید خیلی بیشتری برای بعد آماده میشین و اگر که ۱۵ بشین مطمئنا خیلی کمتر از لحاظ روانی اذیت میشین چون آمادگیش رو درخودتون ایجاد کردین.

البته این تکنیک رو بعضیا بهش عادت دارن و معمولا خوب هم جواب میده و احتمال موفق کردن و خستگی ناپذیر کردن رو بیشتر میکنه...
In Pursuit of US
Soroush
(2015-04-30 ساعت 17:28)someonelikeyou نوشته:  
شب جمعه هم هست پس:
Heil Hitler

ذهن من که مدام توش آهنگ های حسن خشتک و یه دختتر دارم ش ا ه نداره پلی بک میشه Big Grin
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، pichak333 ، someonelikeyou ، Hezha ، pouya007
(2015-04-30 ساعت 17:29)milade نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 16:35)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 16:28)milade نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 16:16)msr839 نوشته:  ركورد ٢٠١٥ شكسته شد Big Grin

2015 مال یک ماه بود کل تاپیک که 450 صفحه شد :|

مهم تعداد صحفه هست :d :d
عجیب امروز خوشحال هستم :d نمیدونم چرا? Sad

داداش این حس رو تغریباً اکثر افرادی که نمیخوان برنده بشن دارند ، در حقیقت خدا توی این چند روز خوشحالشون میکنه و 5 می از پشت پاشون در میاره تا دیگه پا نشن برن سی یخ دارنگون و باغای قلات دور همی ، و بابا بستنی و شب چره و اینا خوش بگذرونن :| Big Grin:

دسخوش رفیق شیرازی Smile
بابا بستی رو خیلی خوب اومدی.

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: GabrielProwler ، someonelikeyou ، pichak333 ، puryapurya ، milade ، pouya007 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 17:30)ostokhan نوشته:  به اندازه یک اپسیلون فرررررررررررررررررض کنید ایران لاتری بلک کارد بزاره. بیا و ببین چی میشه!!!!!!!!!

سایت ثبت نام که مدام ارور میده از بسکه تعداد متقاضی بالاست

ثبت نام کنندگان در مورد منطقه یاخچی آباد گوگل میکنند و آرزوشونه یه روزی به این منطقه بیان

برای مصاحبه هم باید بیان ایران اداره آگاهی شاپور.........

تااااااااااااااااااااازه اگه تا اعلام نتایج ذوق مرگ نمیشدن

تا حالا دقت کردی کشورای دیگه وقتی میخوان از شر یکی خلاص بشن ولی نمیتونن بکشنش از کشور اخراجش میکنن یا اگه طرف تو‌ خارج باشه ورودشو به کشور ممنوع میکنن اما توی ایران درحا طرفو ممنوا الخروج میکنن تا بیشترین ضدحالو خورده باشه پیدا کنید پرتقال فروشو
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، John Freeman ، pichak333 ، ostokhan ، Hezha ، کوهنورد ، pouya007 ، ziba62ka ، pooria_sn1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان