کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-29 ساعت 13:16)danger_boy540 نوشته:  [quote='redbull' pid='600314' dateline='1430296125']
دوستان هرچی امید و ارزو برا قبولی هم کردید دیگه بسه ..
الان یواش یواش خودتونو برا واقعیت ها اماده کنید ...
اگه قبول نشدید مهم نیست اگر هم قبول شدید زیاد از خود بی خود نشید چون تازه...

اره راست ميگي
همه بايد خودشونو اماده كنن
قبولي تازه شروعه يه پروسه طولاني مدته

اگر هم قبول نشدید به خودتون بگیر بهتر از اینه که قبول میشدم و بعد از کلی هزینه کردن و وقت گذاشتن بهم بگن ویزا تموم شد
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 19:07)ostokhan نوشته:  خط فقر و درامد ساليانه

در لينك زير، ميزان خط فقر در امريكا براي سال ٢٠١٥ نشان داده شده.
براي ٤٨ ايالت امريكا و ٢ ايالت ديگر هاوايي و الاسكا جدول جداگانه اي ارائه شده.
ستون سمت چپ اين جداول تعداد افراد خانواده و ستون سمت راست درامد ساليانه روي خط فقر را نشان ميدهد.
http://aspe.hhs.gov/poverty/15poverty.cfm#thresholds
اين كمك خوبي است براي دوستان عزيزي كه برنده خوشبخت لاتري خواهند بود و مايل هستند بدانند حداقل ميزان پولي كه بايد در حسابشون باشد و به سفارت در روز مصاحبه نشان بدهند، چقدر است.

یعنی مثلا در این 48 ایالت اگر درآمد یک خانواده 2 نفره "در سال" زیر 15,930 دلار باشه فقیر محسوب میشه، درسته؟
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، puryapurya
بچه ها در مورد خرید خونه و اینکه چقدر باید پول پیش داد و اینکه اصلا آیا باید پول پیش داد کسی اطلاعاتی داره؟
آیا حتما باید کار "دائم" داشت برای خرید خونه؟
در مورد وام گرفتن از بانک برای خرید خونه چطور؟ شرط بالا باید باشه؟
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007
[font=Times New Roman]
I still believe in a place called Hope, a place called America
[/font]
با آنکه کمتر میکند درد دلم را او کمی
لیکن دیازپامی قوی کمتر نکرده رفتنت
می گذرد ...
از بس که سرعت فروم رفته بالا دیگه نمیرسم ارسال های دوستان رو لایک کنم
به همین خاطر عذرخواهی می کنم از همه دوستان خوبم Smile
می گذرد ...
(2015-04-30 ساعت 19:43)msr839 نوشته:  با آنکه کمتر میکند درد دلم را او کمی
لیکن دیازپامی قوی کمتر نکرده رفتنت

دوست من ببخشید که رک میگم ولی شعرت اصلا خوب نبود Big Grin
تشکر کنندگان: usa001 ، tabim4 ، ostokhan ، pooria_sn1
وای این استیک وای یعنی وایییییی ، پسر دیوانشم ،دمت گرم لایک داریییییییی
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، redbull
توجه توجه توجه
اقااااااااااا من دارم از راه های دیگه مثل درخواست ویزای کاری به امریکا اقدام می کنم مشکلی که نداره در پروسه بردن گرین کاردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، tabim4 ، puryapurya ، kuwait ، mehrdad_latery ، pooria_sn1
4
days

23
hours

47
minutes

کاربران در حال بازدید این موضوع: amin_j، DELPHI5، elahe mousavi، fatima96، Hezha، hossein2، John Freeman، MEHR52، pichak333، saidoo، 4 مهمان
تشکر کنندگان: tabim4 ، Hezha ، puryapurya
(2015-04-30 ساعت 19:41)amirrrrrrr نوشته:  بچه ها در مورد خرید خونه و اینکه چقدر باید پول پیش داد و اینکه اصلا آیا باید پول پیش داد کسی اطلاعاتی داره؟
سلام دوست عزیز
این اطلاعاتی که میگم از خواهرم شنیدم که الان اونجا زندگی میکنه. اگر بخواین وام بگیرین برای خرید خونه بهتره صبر کنید 1 سال در اون ایالت بمونید چون کسی در یه ایالت 1 سال بمونه بهش وام 1 درصد میدن که مثلا 5000 تا بزارین تو بانک 45000 تا وام میدن که با 5000 تای خودتون میشه 50000 تا. ولی اگر بخواین اولش وام بگیرین با سود 25 درصده. و باید گردش حسابتون خوب باشه و مالیاتا رو داده باشین.
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
تشکر کنندگان: tabim4 ، amirrrrrrr ، کوهنورد ، Hezha ، puryapurya ، pooria_sn1
توجه توجه توجه
اقااااااااااا من دارم از راه های دیگه مثل درخواست ویزای کاری به آمریکا اقدام می کنم مشکلی که نداره در پروسه بردن گرین کاردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، Hezha
(2015-04-30 ساعت 20:43)matinng نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 19:41)amirrrrrrr نوشته:  بچه ها در مورد خرید خونه و اینکه چقدر باید پول پیش داد و اینکه اصلا آیا باید پول پیش داد کسی اطلاعاتی داره؟
سلام دوست عزیز
این اطلاعاتی که میگم از خواهرم شنیدم که الان اونجا زندگی میکنه. اگر بخواین وام بگیرین برای خرید خونه بهتره صبر کنید 1 سال در اون ایالت بمونید چون کسی در یه ایالت 1 سال بمونه بهش وام 1 درصد میدن که مثلا 5000 تا بزارین تو بانک 45000 تا وام میدن که با 5000 تای خودتون میشه 50000 تا. ولی اگر بخواین اولش وام بگیرین با سود 25 درصده. و باید گردش حسابتون خوب باشه و مالیاتا رو داده باشین.

البته به ایالت بستگی داره ولی من تا به حال وام یک درصد برای خونه حتی با کردیت عالی و سابقه خوب پرداخت مالیات نشیده بودم
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، pouya007 ، Hezha ، pichak333 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 20:43)matinng نوشته:  
سلام دوست عزیز

ممنون بابت راهنماییتون دوست عزیز
این مبلغ وام یعنی 9 برابر پولی که در بانک گذاشتم یک سال؟ یعنی مثلا اگر 50هزار دلار در بانک بگذارم بعد از یکسال می تونم 450 هزار دلار وام بگیرم؟
مدت بازپرداختش اونوقت قابل مذاکره است؟
یه سوال دیگه. تو مدت این یکسال حتما باید کار کنی یا میشه درسم خوند ؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، Hezha ، pichak333 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 20:45)usa001 نوشته:  توجه توجه توجه
اقااااااااااا من دارم از راه های دیگه مثل درخواست ویزای کاری به آمریکا اقدام می کنم مشکلی که نداره در پروسه بردن گرین کاردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توجه توجه توجه

1. مواظب باش سرت کلاه نگذارن . ویزای کاری امریکا دست کم 2 سال طول میکشه روندش .

2. در صورت گرفتن ویزای کاری گرین کارت میدن بهت کلاً دیگه چه نیازی به لاتاری ؟

3. خیر در مورد ویزای کاری مشکلی نداره . اما شما که لاتاری شرکت کردید شاید برای ویزاهای غیر مهاجرتی بهتون گیر بدن . اما کاری چون خودش مهاجرتی هست مشکلی نیست .

موفق باشی
تشکر کنندگان: گلنسا ، pouya007 ، Hezha ، pichak333 ، puryapurya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان