کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
امیدوارم همتون برنده بشین
امضامم بخونین ..
لطفا
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
دوستان عکس از american food گذاشتم پست پاک شد !!!!!
تشکر کنندگان: Hezha ، pichak333 ، puryapurya ، pooria_sn1
علیرضا اگه این پستو میبینی امشب ساعت یازده سفرنامه میاد حالا ده مین اینور یا اونور
زود نخابین امشب فردا جمعس

برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، Ali_Hunter ، puryapurya ، Hezha ، Alirezawee ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 20:56)milade نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 20:45)usa001 نوشته:  توجه توجه توجه
اقااااااااااا من دارم از راه های دیگه مثل درخواست ویزای کاری به آمریکا اقدام می کنم مشکلی که نداره در پروسه بردن گرین کاردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توجه توجه توجه

1. مواظب باش سرت کلاه نگذارن . ویزای کاری آمریکا دست کم 2 سال طول میکشه روندش .

2. در صورت گرفتن ویزای کاری گرین کارت میدن بهت کلاً دیگه چه نیازی به لاتاری ؟

3. خیر در مورد ویزای کاری مشکلی نداره . اما شما که لاتاری شرکت کردید شاید برای ویزاهای غیر مهاجرتی بهتون گیر بدن . اما کاری چون خودش مهاجرتی هست مشکلی نیست .

موفق باشی

چه کلاهی لطفا بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من برای ویزای دعوت بازدید د اقدام کردم یعنی مشکل داره برای گرین کارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 14:26)alirezanz نوشته:  کسی نیو یورک نمیره؟؟؟ Smile

من Cool
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: pichak333 ، puryapurya
(2015-04-30 ساعت 21:19)tabim4 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 19:00)reza0611 نوشته:  میزان مهاجرت به آمریکا در 5 سال
لینک تمام مهاجرت ها به آمریکا از سال 2005 تا 2010

هر کشوری که به رنگ قهوه ای تیره در بیاد یعنی ظرفیتش تکمیل شده و میره تو رنگ خاکستری روشن که از گردونه لاتاری خارج میشه برای سالهای بعد
ای وای .......!SadSad خیلی حیف شد چون عقل سلیم میگه تو این نقشه رنگ کشور ایران به احتمال قوی امسال و یا به احتمال خیلی قوی (شاید صد در صد) از سال آینده از رنگ قهوه ای روشن به رنگ قهوه ای تیره در خواهد اومد ........!!!SadSadSadSad معنی و مفهوم آن این است که سهمیه ایران برای لاتاری dv 2017 به احتمال پنجاه پنجاه تکمیل خواهد شد یعنی دیگه لاتاری بی لاتاری ....! به عبارت دیگر ویزای لاتاری برای ایران میتونه از امسال به مدت شاید پنج سال دیگه حذف بشه و با این حساب لاتاری 2018 هم به احتمال خیلی قوی برای ما ایرانی ها تعطیل......! اگه فرض کنیم برای یک مدت پنج ساله سهمیه ایران وجود نداشته باشه شاید دوباره از سال 2023 سهمیه لاتاری مجددا برای کشور ایران برقرار بشه اما بطور قطعی نمی توان گفت که مجددا از چه سالی برای ایران دوباره سهمیه ویزای لاتاری منظور خواهد شد.
البته پیشگولان بزرگ معاصر به اتفاق بر این باورند که در یکی از دو سال 2023 و یا 2060 حیات روی کره زمین محو خواهد شد!
نتیجه نهایی اینکه دوستان دعا کنید سهمیه لاتاری تا دو سال دیگه برای ایران حذف نشه
[I
دوست عزیز چرا شایعه پراکنی میکنی؟
عکسی که در لینک اصلی هست رنگ ایران سبزه. در عکس اصلی هم اصلا هم رنگ آبی یا صورتی به اون شکلی که شما رنگ آمیزی کردی خودت وجود نداره!!
در ضمن هاست لینک عکس شما یه سایت ایرانیه!
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، pouya007 ، puryapurya ، Alirezawee ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 21:28)amirrrrrrr نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 21:19)tabim4 نوشته:  کشور ایران برقرار بشه اما بطور قطعی نمی توان گفت که مجددا از چه سالی برای ایران دوباره سهمیه ویزای لاتاری منظور خواهد شد.[/b][/color]
البته پیشگولان بزرگ معاصر به اتفاق بر این باورند که در یکی از دو سال 2023 و یا 2060 حیات روی کره زمین محو خواهد شد!
نتیجه نهایی اینکه دوستان دعا کنید سهمیه لاتاری تا دو سال دیگه برای ایران حذف نشه
[I
دوست عزیز چرا شایعه پراکنی میکنی؟
عکسی که در لینک اصلی هست رنگ ایران سبزه. اصلا هم رنگ آبی یا صورتی به اون شکلی که شما رنگ آمیزی کردی خودت وجود نداره!!
در ضمن لینک عکس شما یه سایت ایرانیه!
خودتی داداش!Tongue

دقیقا منم میخاستم همینو بگم اصلا این رنگا واقعی نیس چون یه سری کشورا تو‌اروپا فکر میکنم مث لهستان و‌حتی همین کانادا و از آسیا بنگلادش توی قرعه کشی نیستن که اصن کلن با این نقشه نمیخونه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، pichak333 ، pouya007 ، puryapurya ، Hezha ، pooria_sn1
دوستان من ی سوال خیلی فنی داشتم !
ایا برنده لاتاری میتونه در صورتی که بخاد اونجا ادامه تحصیل بده ارز دانشجویی دریافت کنه ؟
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، tapartoor600 ، pouya007 ، rezijon ، puryapurya ، Hezha
(2015-04-30 ساعت 21:38)redbull نوشته:  دوستان من ی سوال خیلی فنی داشتم !
ایا برنده لاتاری میتونه در صورتی که بخاد اونجا ادامه تحصیل بده ارز دانشجویی دریافت کنه ؟

ردبول جان من بهت جواب نمیدم فقط به حالت متفکرانه الان بهت خیره شدم
برنده خوش شانس

"تا جایی که من اطلاع دارم" قوانین ارز دانشجویی دائما در حال تغییر است. گاهی ازت وثیقه میخان (که تا 90 میلیونش رو شنیدم). و گاهی هم تعهد بازگشت به وطن و کار در کشور به تعداد ماه هایی که بابتش ارز گرفتی Big Grin

من که دورشو خط کشیدم
تشکر کنندگان: pichak333 ، tapartoor600 ، pouya007 ، redbull ، rezijon ، puryapurya ، pooria_sn1
ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ : Ali_Hunter ، alonak ،
pichak333 ، sami2004 ، 3 ﮐﺎﺭﺑﺮ ﻣﺨﻔﯽ، 3 ﻣﻬﻤﺎﻥ

پست بزارید عزیزان تا از محضرتون مستفیض بشیم :d

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 21:22)usa001 نوشته:  
اقااااااااااا من دارم از راه های دیگه مثل درخواست ویزای کاری به آمریکا اقدام می کنم مشکلی که نداره در پروسه بردن گرین کاردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توجه توجه توجه

3. خیر در مورد ویزای کاری مشکلی نداره . اما شما که لاتاری شرکت کردید شاید برای ویزاهای غیر مهاجرتی بهتون گیر بدن . اما کاری چون خودش مهاجرتی هست مشکلی نیست .

موفق باشی

چه کلاهی لطفا بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من برای ویزای دعوت بازدید د اقدام کردم یعنی مشکل داره برای گرین کارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
یکی از دوستان من برای ویزای کاری اقدام کرده کارفرماهم پیدا کرده ولی بهش گفتند 7 سال طول میشکه تا بهت نوبت سفارت بدن، حالا فکر کن تا 7 ساله دیگه چه اتفاقاتی می افته؟
در ضمن تا اونجایی که من اطلاع دارم با توجه به شرایط فعلی در امریکا (منظورم بازار کار و بیکاری تقریباً 7 درصدی) خیلی سخت ویزای کاری میدن.
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، puryapurya ، pooria_sn1
اوضاعت خرابه ، تریاکی نشی خوبه
تشکر کنندگان: hamhi ، pouya007 ، redbull ، someonelikeyou ، rezijon ، puryapurya ، pichak333 ، Alirezawee ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 21:52)alonak نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 21:22)usa001 نوشته:  

توجه توجه توجه

موفق باشی

سلام
یکی از دوستان من برای ویزای کاری اقدام کرده کارفرماهم پیدا کرده ولی بهش گفتند 7 سال طول میشکه تا بهت نوبت سفارت بدن، حالا فکر کن تا 7 ساله دیگه چه اتفاقاتی می افته؟
در ضمن تا اونجایی که من اطلاع دارم با توجه به شرایط فعلی در آمریکا (منظورم بازار کار و بیکاری تقریباً 7 درصدی) خیلی سخت ویزای کاری میدن.

اقا یکی جواب بده من ویزا کاری (دعوتی ) اقدام کردم الان پشیمونم اقدام کردم رفته . می گم خدایی نکرده برای گرین کارد مشکلی پیش نمی یاره برنده بشم
توروخدا یکی درست و حسابی جواببب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، pooria_sn1
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻓﺮﻗﻬﺎﯼ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ ﻭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﯼ " ﭘﻮﻝ ﺧﺮﺩ " ﻫﺴﺖ . ﺗﻮﯼ
ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺑﻘﯿﻪ ﭘﻮﻟﺖ 1 ﺳﻨﺖ ﻫﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﻬﺖ ﺑﺮ ﻣﯿﮕﺮﺩﻭﻧﻦ .
ﯾﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻗﻀﯿﻪ :
ﺍﻭﺍﯾﻠﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎ، ﺑﺎﯾﺪ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺍﯼ ﺭﻭ ﻣﺎﻫﺎﻧﻪ ﺑﻪ
ﺻﻮﺭﺕ ﭼﮏ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﭘﺴﺖ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻣﯿﮑﺮﺩﯾﻢ . ﺍﯾﻦ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻣﺒﻠﻎ 199
ﺩﻻﺭ ﻭ 80 ﺳﻨﺖ ﺑﻮﺩ . ﻣﺎ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﭼﮏ ﺭﻭ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﺍﺭﺳﺎﻝ
ﮐﻨﯿﻢ، ﻣﺒﻠﻎ ﭼﮏ ﺭﻭ 200 ﺩﻻﺭ ﺯﺩﯾﻢ ‏( 20 ﺳﻨﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﻣﺒﻠﻎ
ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ‏) . ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﯾﮏ ﻫﻔﺘﻪ ﺩﯾﺪﯾﻢ ﯾﮏ ﻧﺎﻣﻪ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﻭ
ﭼﮑﻤﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﺍﺧﻞ ﭘﺎﮐﺖ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺑﺮﮔﺮﺩﻭﻧﺪﻥ ﻭ ﻧﻮﺷﺘﻦ ﮐﻪ ﻣﺒﻠﻎ ﭼﮏ ﺭﻭ
ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻗﯿﻖ 199 ﺩﻻﺭ ﻭ 80 ﺳﻨﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯿﻦ . ﺧﻼﺻﻪ ﻣﺎ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﭼﮏ
ﻧﻮﺷﺘﯿﻢ ﻭ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﺑﺎ ﭘﺴﺖ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﯾﻢ ‏( 20 ﺳﻨﺖ ﺍﺭﺯﺵ ﺯﻣﺎﻥ ﻭ
ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﭘﺴﺖ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺖ ﺁﯾﺎ؟؟ ﺍﻭﻧﻢ ﭼﯽ؟ ﻣﺎ 20 ﺳﻨﺖ ﺍﺿﺎﻓﻪ
ﺗﺮ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﻧﻪ ﮐﻤﺘﺮ ! ﺍﻣﺎ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﮑﺮﺩﻥ (!!!

منبع fb/life in us

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: pouya007 ، someonelikeyou ، rezijon ، puryapurya ، pichak333 ، Hezha ، MEHR52 ، mehrdad_latery

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان