کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان شب زنده دار ( نميدونم برخلاف قوانين اين حرفم يا نه ولي اين پست رو پاك ميكنم) نظرتون چيه كه تو يه مسنجر يا همچين چيزي يه گروه تشكيل بديم و اونجا هم باشيم ، چون راحت تر ميتونيم صحبت كنيم اونجا ؟! شما چي ميگين ؟
تشکر کنندگان: redbull ، m.a.masoud ، pouya007 ، pichak333 ، puryapurya ، pooria_sn1
خدایا ما را از الافی نجات بده
تشکر کنندگان: nima2016 ، tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، Hezha ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 03:53)Anamis نوشته:  دوستان شب زنده دار ( نميدونم برخلاف قوانين اين حرفم يا نه ولي اين پست رو پاك ميكنم) نظرتون چيه كه تو يه مسنجر يا همچين چيزي يه گروه تشكيل بديم و اونجا هم باشيم ، چون راحت تر ميتونيم صحبت كنيم اونجا ؟! شما چي ميگين ؟

والا گروه لاین داریم ولی کسی فعال نیست
صبر کنید تا بعد اعلام نتایج
تشکر کنندگان: redbull ، m.a.masoud ، tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، puryapurya ، اشکان 3D ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 03:53)Anamis نوشته:  دوستان شب زنده دار ( نميدونم برخلاف قوانين اين حرفم يا نه ولي اين پست رو پاك ميكنم) نظرتون چيه كه تو يه مسنجر يا همچين چيزي يه گروه تشكيل بديم و اونجا هم باشيم ، چون راحت تر ميتونيم صحبت كنيم اونجا ؟! شما چي ميگين ؟

اگر بر خلاف قوانین نباشه خیلی پیشنهاد خوبیه.
تا خدا چه خواهد و دست تقدیر چگونه رقم زند..................
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، pichak333 ، pooria_sn1
ساعت ٤ و نيم تقريبا
من جواد منتظر جواب
از كرج
چاكرييييم

تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، kuwait ، اشکان 3D ، pooria_sn1
سلام دوستان گلم

بعد از چند ماه اومدم یه سر به مهاجر سرا زدم

دیدم بعضی‌ از دوستان واقعا آرزوی اومدن به اینجارو در حدی دارن که قابل توصیف نیس

بگذریم دوستان! من کسی‌ بودم که اصلا برام فرقی‌ نمیکرد ایران باشم یا اینجا!

بخدا هنوز ایران خودمونو بیشتر از اینجا دوست دارم ! یادتون باشه اینجا بهشت نیست! اینجام جاییه که روزمین و بالا سرتونم آسمونه خداست ! آسمونشم همیشه آبیه!

شاید توی ذهنتون بگید که این الان اونور ....

من خودم بیشتر از ۲ ماه نتونستم اینجا دووم بیرم ! چند روز دیگه برمیگردم ایران و زندگی‌ سابقمو ادامه میدم چون واقعا زندگی‌ کنار خانواده و دوستان صفای دیگه‌ای داره.

هرکسیم خواست واقعا دلیل حرفامو بدونه و از ترجبهٔ ناچیزم استفاده کنه پیغام خصوصی بده .

ولی‌ یادتون باشه لاتاری و فرم ۲۶۰ و کارنت شدنو نامهٔ دوم و مصاحبه و یضرب و ف‌‌‌ ب‌ای چک همش خاطرست . سعی‌ کنید زندگیتون روال اددیشو طی‌ کنه و پل‌های پشت سرتونو به اشتباه خراب نکنید!
تشکر کنندگان: renausa ، mhb161 ، Aroma ، tabim4 ، pouya007 ، tajhizgaran ، کوهنورد ، pichak333 ، pani.sh ، puryapurya ، mvreza ، kuwait ، amirmc ، amin_j ، pooria_sn1
کاربران در حال بازدید این موضوع: reyhaneh_h، 14 مهمان

من موندم دست تنها با این همه مهمون Big Grin
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: usa001 ، پدی ، A_A ، pouya007 ، tenardie2bai ، milade ، ali diana ، Alirezawee ، pichak333 ، Ali_Hunter ، kuwait ، pooria_sn1
ما شیفت شبی ها دیگه باید بریم لالا
شب بخیررررررر

البته باید بگم صبح بگیر چون ساعت 6:10 دقیقه صبحه ومن شیفتم رو به صبح تا عصری ها واگذار می کنم انجمن رو بچرخودند

کاربران در حال بازدید این موضوع: usa001
Smile Smile

فکر کنم هیچکی اندازه من معتاد نی
تشکر کنندگان: پدی ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، pooria_sn1
هیچکس نیومده Big Grin
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: usa001 ، pouya007 ، pichak333 ، pooria_sn1
چرا من از دیروز تا حالا هنوزز نخوابیدم والان 8 صبح میرم لالا تا 7 بعدظهر
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 02:15)nima2016 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 02:04)Aroma نوشته:  سلام دوستان عزيز
اميدوارم امسال هممون برنده بشيم . امسال ٥ مي لاتاري برنده ميشم فرداشم مصاحبه كانادا دارم به من ويزا ميدهند .
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر

عه
مگه برنده نشدین
توضیح بدین لطفا

دوست عزيزم چرا برنده شديم فرد برنده همسرم بود كه ٣٠ سال پيش سربازي رفته بود اف بي آي چك خورد و ويزا تموم شد و به ما هم نرسيد
اون سال كه برنده شده بوديم خورد و خوراكمون شده بود مهاجر سرا ولي آدم خودش بايد سرش به سنگ بخوره كه اينقدر نبايد وقت تلف كنه به خودم قول دادم بعضي وقتا بيام و سر بزنم اينجا هر كسي هم سؤال داشت با ايميل در خدمتتون هستم .
به چه زبوني بگم شانسيه لاتاري همسرم فكر مي كرد ديگه برنده شده تموم شده گفتم هر وقت ويزا را زدن تو پاسمون باور مي كنم . دوستان عزيزم پنج مي نطق من باز ميشه .
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، سوار ، کوهنورد ، pichak333 ، puryapurya ، kuwait ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 22:25)piroouz نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 19:37)amirrrrrrr نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 19:07)ostokhan نوشته:  خط فقر و درامد ساليانه

در لينك زير، ميزان خط فقر در امريكا براي سال ٢٠١٥ نشان داده شده.
براي ٤٨ ايالت امريكا و ٢ ايالت ديگر هاوايي و الاسكا جدول جداگانه اي ارائه شده.
ستون سمت چپ اين جداول تعداد افراد خانواده و ستون سمت راست درامد ساليانه روي خط فقر را نشان ميدهد.
http://aspe.hhs.gov/poverty/15poverty.cfm#thresholds
اين كمك خوبي است براي دوستان عزيزي كه برنده خوشبخت لاتري خواهند بود و مايل هستند بدانند حداقل ميزان پولي كه بايد در حسابشون باشد و به سفارت در روز مصاحبه نشان بدهند، چقدر است.

یعنی مثلا در این 48 ایالت اگر درآمد یک خانواده 2 نفره "در سال" زیر 15,930 دلار باشه فقیر محسوب میشه، درسته؟
با حساب ارز مبادلاتی بانک مرکزی 34 میلیونی نیازه
تا اونجا که من میدونم با ارز آزاد باید حساب کرد و البته باید چند درصد بیشتر که دقیقا نمیدونم چقدر هست بیشتر از خط فقر حساب کنی
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، piroouz ، اشکان 3D
صبح آدینه همگی بخیر!
آقا راجب بنده بحث هایی شده بود که از همه پست ها تشکر میکنم و درجواب باید بگم:
"آقا من تکذیب می کنم!! Big Grin فکر کردین خودم اینکارو میکنم؟ نه! دستم خود به خود میره رو تشکر! Smile (اعتیاد که شاخ و دم نداره)"

[عکس: qsyziebglw7a.jpg]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: aryano ، Sky of NY ، t_arian_n ، we are one ، سوار ، ostokhan ، pichak333 ، Hezha ، kuwait ، اشکان 3D ، pooria_sn1
کاربران در حال بازدید این موضوع: empyrium، pouya007، validehghanizadeh، امید به خدا، 4 مهمان
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، Hezha
هموندان گرامی....اینجانب ازسال 1998 پیوسته در لاتاری شرکت کرده ام.....پسرم در لاتاری 2011 برنده شد.....من هم بهیچوجه من الوجوه مایوس نشده ام.....امید خود را از دست ندهید.....اگر قصد مهاجرت دارید ثابت قدم باشید.....اسعدالله ایامنا و ایامکم (چه پیش از اعلام نتایج و چه پس از آن....)
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، pouya007 ، ostokhan ، pichak333 ، Hezha ، puryapurya ، kuwait ، اشکان 3D ، amin_j ، pooria_sn1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان