کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
به یاد خاطرات قدیم و نوستالوژی هایی که با مهاجر سرا دارم امدم این جا امشب...حس حال چند ساعت قبل از اعلام نتا یج یکم سخته درک می کنم ...ساعت الان 11:30 پنجشنبه شب به وقت دالاس تگزاس است امیدوارم فردا ظهر همه ی دوستان جواب بگیرند و برنده باشند
شماره کیس: 2011AS0000143
تاریخ مصاحبه: 11 اسفند 1389
ورود به امریکا(دالاس, تگزاس): 27 مرداد 1390
دریافت گرین کارت: 20 شهریور ماه 1390
دریافت سیتزن شیپ : چندین ماه دیگر انتظار در غربت

[عکس: 3er9puiz35g8s0xuhafu.jpg]

Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
(2015-05-01 ساعت 03:07)pani.sh نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 02:56)reyhaneh_h نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 02:47)pani.sh نوشته:  سلام

ایشالله هر چی خیر و صلاحه
راستی دوستان , مدرک ارشد شیمی در هنگام مصاحبه مشکلی ایجاد میکنه ؟

تا جایی که من میدونم مدرک شیمی مشکلی نداره ولی مدرک مهندسی شیمی (چون خودم این مدرکو دارم زیاد راجبش سرچ کردم) ممکنه باعث FBI چک بشه ولی زیاد بودن کسایی که با همین مدرک هم یک ضرب ویزاشونو گرفتن.

مرسی عزیزم
دیگه چیزی تا اعلام نتایج نمونده ...

هموند گرامی...اف بی آی چک برای همه صورت می گیرد...ولی برای بعضی جواب آن زودتر می آید و برای برخی دیرتر...بطور مثال برادر من از سالها پیش در آمریکا و سپس کانادا ساکن است برای ورود به آمریکا همه مشخصات سجلی همه اقوام درجه یک را گرفتند....حتی شماره سریال شناسنامه را هم.....ولی پسر من که در 2011 برنده لاتاری شد در همان روز مصاحبه جواب اف بی آی چک او آماده بود و یک ضرب ویزا را گرفت...بدون مکث....
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، kuwait ، pooria_sn1
سلام من قبول بشم فردا که ولادت حضرت علی هم هست 2 تا گوسفند قربونی میدم.
تشکر کنندگان: milade ، pouya007 ، pichak333 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 22:59)usa001 نوشته:  منظورم همون ویزای دعوتی بازدید هست ؟؟؟؟؟؟؟
اقا مشکلی برای گرین کاردم به وجود نمی یاره
من پشیمونم اقدام کردمممممممممممممممممم

نه داداش خبری نیست .
فقط ممکنه چون لاتاری شرکت کردی حساسیت نشون بدن و اگر ریجکتی بخوره تو پاسپورتت برای بارهای بعدی که میری واسه ویزاهای غیر مهاجرتی دیگه ، یه کم بد هست و حساسیت ایجاد میکنه ..

موفق باشی

(2015-05-01 ساعت 09:15)tarkan_tan نوشته:  سلام من قبول بشم فردا که ولادت حضرت علی هم هست 2 تا گوسفند قربونی میدم.

وعده سرخرمن میدی ؟
اعلام نتیجه 4 روز دیگس .. ShyBig Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، tarkan_tan ، we are one ، abas_kashan ، azadeh.mohamad ، pichak333 ، amin_j ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 03:54)redbull نوشته:  خدایا ما را از الافی نجات بده

هر انسانی باتوجه به شرایط، درجه ی از اختیار را داره ..
شما باید خودتون بتونید خودتون نجات بدین!
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، pichak333 ، puryapurya ، pooria_sn1 ، milade
سلام دوستان
باورمیکنید بوالله من هنوز که هنوزه نتونستم یک نفر پیدا کنم که رفته باشه اونور و راضی بوده باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چرا اخه !!!؟
یعنی امریکا لولو خوره داره !
(2015-05-01 ساعت 09:50)redbull نوشته:  سلام دوستان
باورمیکنید بوالله من هنوز که هنوزه نتونستم یک نفر پیدا کنم که رفته باشه اونور و راضی بوده باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چرا اخه !!!؟
یعنی آمریکا لولو خوره داره !

هرکسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
نمیدونم چرا اخه !!!؟

ببخشید دوستان ولی من اصلا درک نمیکنم چرا میگن آمریکا بده اگر به کارهای خدماتی و چیپ باشه من که خیییییییلی دوست دارم از صفر شروع کنم تو ایران هیچ وقت برای من یکی پیش نمیاد پله به پله پیشرفت کنم لامصب سختیاشم باحاله. ممل آمریکایی یادتونه؟؟؟ من خواهرشم خخخخخ
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: redbull ، someonelikeyou ، mehrdad_latery ، pouya007 ، pichak333 ، Hezha ، tabim4 ، pooria_sn1
صبح همگی بخیر

4

DAYS

10

HOURS

18

MINUTES

37

SECONDS
Praise the Lord, my soul; all my inmost being, praise his holy name
Praise the Lord, my soul, and forget not all his benefits—
who forgives all your sins, and heals all your diseases -Psalm 103
تشکر کنندگان: ostokhan ، we are one ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 10:01)fatima96 نوشته:  
نمیدونم چرا اخه !!!؟

ببخشید دوستان ولی من اصلا درک نمیکنم چرا میگن آمریکا بده اگر به کارهای خدماتی و چیپ باشه من که خیییییییلی دوست دارم از صفر شروع کنم تو ایران هیچ وقت برای من یکی پیش نمیاد پله به پله پیشرفت کنم لامصب سختیاشم باحاله. ممل آمریکایی یادتونه؟؟؟ من خواهرشم خخخخخ

فاطیما تو ایران هم انواع کارهای خدماتی وجود داره هرنوعشو بخوای . بهانه نیار. خیلی ببخشید دور از جون بچه ها حمالی تو هر کشوری پیدا میشه . کار پشت میزی که نیستش!!!!!!
در ضمن من هنوز فاز ردبول رو نفهمیدم. یه جور دو گانگی داره. از یه طرف میگه من کسی رو ندیدم بگه اونور به به و چه چه هستش از یه طرف ثبت نام کرده. در واقع با دست پس میزنه با پیش میکشه.
سیاست ا س ت ع م ا ر گر پیر رو داره Big Grin
(2015-05-01 ساعت 10:12)ostokhan نوشته:  
نمیدونم چرا اخه !!!؟

فاطیما تو ایران هم انواع کارهای خدماتی وجود داره هرنوعشو بخوای . بهانه نیار. خیلی ببخشید دور از جون بچه ها حمالی تو هر کشوری پیدا میشه . کار پشت میزی که نیستش!!!!!!
در ضمن من هنوز فاز ردبول رو نفهمیدم. یه جور دو گانگی داره. از یه طرف میگه من کسی رو ندیدم بگه اونور به به و چه چه هستش از یه طرف ثبت نام کرده. در واقع با دست پس میزنه با پیش میکشه.

آقای استخون من حرفتون قبول دارم هست ولی حداقل من اجازه ندارم هیچ وقت تو ایران اینجور جاها کار کنم اونم با فرهنگ شهرستانیا بعدشم همه میدونن که اونجا به همه نوع کاری احترام گذاشته میشه حداقل صد بار تو مهاجر سرا گفته شده بعدشم رد بول مثل اینکه میخواد چیزی بگه ولی تو تاپیک نمیتونه خخخخخ
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: redbull ، mehrdad_latery ، pouya007 ، pichak333 ، Hezha ، tabim4 ، amin_j ، pooria_sn1
کاربران در حال بازدید این موضوع: abas_kashan، Ehsandaei، farzad parsa، fatima96، hamed shayan، jeihan، m.a.masoud، milade، ostokhan، 3 کاربر مخفی، 2 مهمان
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، pichak333 ، Hezha ، pooria_sn1 ، milade
نمیدونم چرا اخه !!!؟
سلام دووست عزیز
اینجور که میگن اینطور نی
والا فامیلا رفیقا ما هستن کاملا راضی هستن . اگه سفر نامه ارش rs بخونی با پول خیلی کمی زندگی خودشو چرخوند ما ایرانیا دوست داریم یک شبه پولدار شیم . زمان میبره چندسال طول میکشه تا پای خودت وایستی. اخه کسانی هستن در خودشان چیزی نمیبنن میرن ایالت بزرگ هزینه خیلی بالایی داره
هم خونه هم غذا اگه با برنامه پیش برن هیچ مشکلی پیش نمیاد
تشکر کنندگان: ostokhan ، redbull ، we are one ، pouya007 ، pichak333 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، amin_j ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 10:21)fatima96 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 10:12)ostokhan نوشته:  
نمیدونم چرا اخه !!!؟

آقای استخون من حرفتون قبول دارم هست ولی حداقل من اجازه ندارم هیچ وقت تو ایران اینجور جاها کار کنم اونم با فرهنگ شهرستانیا بعدشم همه میدونن که اونجا به همه نوع کاری احترام گذاشته میشه حداقل صد بار تو مهاجر سرا گفته شده بعدشم رد بول مثل اینکه میخواد چیزی بگه ولی تو تاپیک نمیتونه خخخخخ

اولا آقای استخوان نداریم. یا استخوان یا فرزاد
ثانیا ردبول ماشااله 3 بار نام کاربری عوض کرده در اثر بیان کردن عقیده و مباحثش.
پس از چی روش نمیشه من نمیدونم. ردبول جااااااان راحت باش. شل کن داداش
تشکر کنندگان: redbull ، tenardie2bai ، fatima96 ، pouya007 ، pichak333 ، Hezha ، tabim4 ، pooria_sn1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان