کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
وااااااااااای بچه ها 4 روز دیگه Big Grin
وااااااااااای اگه برنده بشم چی میییشه [عکس: avatar04.jpg]
ایشالا ایندفعه حداقل چند نفر از قدیمی های سایت برنده بشن تا هی نگیم هر کی برنده میشه تازه میاد عضو سایت میشه Smile
در ضمن،من میخوام برم لاس وگااااااااااااااس ... میدونم ربطی نداشت ولی دوست داشتم بگم Cool
خداوند پشتیبان مهاجرین است.
(2015-05-01 ساعت 14:09)msr839 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:07)tenardie2bai نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:05)msr839 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:03)pichak333 نوشته:  ای واییی
دوباره رد بول چی شد؟؟؟

رفيق ما چي شد مگه؟

به هموطنان شیرازی توهین کرد محروم شد

شوخي كرده حتما آخه خودش هم شيرازي بود Sad

منم همینو میگم که آدم نباید اصلش رو فراموش کنه حالا هر چقدر هم فشار روحی روش باشه ... منی که شیرازی نیستم به حافظ و سعدی افتخار می کنم ولی خودش میاد و ... بگذریم

امیدوارم با برنده شدن تو لاتاری روحیش عوض بشه ...شاید بره آمریکا و از دور به شیراز و ایران و مشاهیر ادبی کشورش نگاه کنه نظرش عوض بشه
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: we are one ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya
سلام
من ديشب خواب ديدم تو لاتاري برنده شدم بعد يدفعه ديدم نوشته شما سال ٢٠١١ برنده شديد و الان ديگه كاري نميتونيد بكنيد ؛)
اخه من همش فكرم مشغول اينه كه چرا سالهاي پيش دوبار اسممون رو چك نكرديم چون خيلي ها همينجا گفتند روز اول اسمشون جز قبولي ها نبود ولي بعد ديدند قبول شدند!!!
البته ما سالهاي پيش اينقدر با علاقه نتيجه رو دنبال نميكرديم گاهي يكماه بعد تازه يادمون ميومد بايد چك كنيم.ولي امسال كل خانواده لحظه شماري ميكنند.
تشکر کنندگان: we are one ، msr839 ، someonelikeyou ، foruzanfar ، pichak333 ، reza0611 ، tabim4
(2015-05-01 ساعت 14:11)mona_usa نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:08)someonelikeyou نوشته:  آقا منم هستم اینجا نشستم یکمی خستم در اتاقو بستم یکیو‌میخام یه لیوان آب بده دستم دیگه فهمیدید رد داده مغزم ؟
رمان که می نویسی...رپر هم هستی؟Big Grin
تو با این همه استعداد واقعا حقته برنده بشی بری...فرار مغرهاTongue

خخخخخخخ مرسی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: foruzanfar ، pichak333 ، tabim4
(2015-05-01 ساعت 14:12)tenardie2bai نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:09)msr839 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:07)tenardie2bai نوشته:  
دوباره رد بول چی شد؟؟؟

رفيق ما چي شد مگه؟

به هموطنان شیرازی توهین کرد محروم شد

شوخي كرده حتما آخه خودش هم شيرازي بود Sad

منم همینو میگم که آدم نباید اصلش رو فراموش کنه حالا هر چقدر هم فشار روحی روش باشه ... منی که شیرازی نیستم به حافظ و سعدی افتخار می کنم ولی خودش میاد و ... بگذریم

امیدوارم با برنده شدن تو لاتاری روحیش عوض بشه ...شاید بره آمریکا و از دور به شیراز و ایران و مشاهیر ادبی کشورش نگاه کنه نظرش عوض بشه
اگه ماها فارسي حرف مي زنيم و فرهنگ ايرانيمون رو حفظ كرديم و مثل مصر و بعضي كشورا زبونمون عربي نشده به خاطر سعي و تلاش اين بزرگان بوده
می گذرد ...
تشکر کنندگان: we are one ، tenardie2bai ، Ali_Hunter ، pichak333 ، tabim4 ، Hadi_20 ، puryapurya ، pouya007
(2015-05-01 ساعت 14:12)ziba62ka نوشته:  سلام
من ديشب خواب ديدم تو لاتاري برنده شدم بعد يدفعه ديدم نوشته شما سال ٢٠١١ برنده شديد و الان ديگه كاري نميتونيد بكنيد ؛)
اخه من همش فكرم مشغول اينه كه چرا سالهاي پيش دوبار اسممون رو چك نكرديم چون خيلي ها همينجا گفتند روز اول اسمشون جز قبولي ها نبود ولي بعد ديدند قبول شدند!!!
البته ما سالهاي پيش اينقدر با علاقه نتيجه رو دنبال نميكرديم گاهي يكماه بعد تازه يادمون ميومد بايد چك كنيم.ولي امسال كل خانواده لحظه شماري ميكنند.

من پارسال خواب دیدم برنده نشدم و واقعا خوابم تعبیر شد...
انشا... خواب شما هم تعبیر بشه و برنده بشید ما خوشحال شیم...
تشکر کنندگان: we are one ، msr839 ، ziba62ka ، foruzanfar ، pichak333 ، tabim4
(2015-05-01 ساعت 14:14)someonelikeyou نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:11)mona_usa نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:08)someonelikeyou نوشته:  آقا منم هستم اینجا نشستم یکمی خستم در اتاقو بستم یکیو‌میخام یه لیوان آب بده دستم دیگه فهمیدید رد داده مغزم ؟
رمان که می نویسی...رپر هم هستی؟Big Grin
تو با این همه استعداد واقعا حقته برنده بشی بری...فرار مغرهاTongue

خخخخخخخ مرسی

مخلص بروبچ هنرمند و گرين كارت دوست هستيم Wink
می گذرد ...
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، someonelikeyou ، Ali_Hunter ، tabim4 ، pichak333 ، puryapurya
کاش منم برنده میشدم SadSadSad
تشکر کنندگان: msr839 ، ziba62ka ، tenardie2bai ، amirrrrrrr ، tabim4 ، pichak333 ، Ali_Hunter ، puryapurya
سلام به همه ی مهاجر سراییا
من و همسرم از سال 2000 تا الان شرکت کردیم.
یعنی میشه امسال در بیایم؟ Sad
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، msr839 ، tenardie2bai ، ziba62ka ، amirrrrrrr ، foruzanfar ، Ali_Hunter ، tabim4 ، pichak333 ، sanazali ، Hezha
(2015-05-01 ساعت 14:08)pichak333 نوشته:  
دوباره رد بول چی شد؟؟؟

رفيق ما چي شد مگه؟

محروم شده
مگه چیزی گفت؟

چیز خاصی نگفت فقط گفت سعدی و حافظ کشکه
من متاسفم Sad

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، puryapurya
من خواب یک ستاره قرمز را وقتی خواب نبودم دیدم
و کور شوم اگر دروغ بگویم ...........

یادش بخیر و روحش شاد
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: msr839 ، tenardie2bai ، foruzanfar ، tabim4 ، pichak333 ، Ali_Hunter ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 14:16)mona_usa نوشته:  

خواب دیــدم مي روي تعبـیـر آمد میرسی
هرچه من دیوانه بودم ابن سیرین بیشتر...
می گذرد ...
تشکر کنندگان: mona_ir ، someonelikeyou ، ziba62ka ، tenardie2bai ، foruzanfar ، tabim4 ، pichak333 ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 12:08)msr839 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:05)ostokhan نوشته:  ای آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآقا حالا که نتایج هنوز اعلام نشده

ولی با این پستهایی که میزارید آدم میگه اگرم قبول شم و ویزا رو بگیرم کار درستی میکنم که از اینجا میرم؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا شک و دو دلی رو ایجاد میکنید با این پستها. منکه واقعا رعشه به بدنم میفته پست هایی رو میخونم که میگه اونجا جهنمه. به نظرم باید یه بار دیگه تجدید نظر کنیم در رابطه با مهاجرت.

از دوستان خواهش میکنم این روزهای /اخری دیگه با گذاشتن این پست ها دل بچه ها رو خالی نکنن چون همه به اندازه کافی استرسشون بالاست و با این پستها هیچ کمکی به کسی نمیکنید. فاز + نمیدید دیگه خواهشا - نکنید.
بزارید نتایج اعلام شه بعد هر کسی میدونه چه روالی رو داشته باشه

پيشنهاد ميكنم رو يه كاغذ مشكلات و سختي ها و كمبودايي كه اينجا داري رو يادداشت كن بعد ايشالا رفتي آمريكا هر وقت دلسرد شدي اون كاغد رو بردار و بخون بعد خودت اتوماتيك اوكي ميشي Smile
دوستان اگه احساس دل تنگي و سختي ميكنين قبل از رفتن حتما پيش مشاوره برين خيلي بدردتونً ميخوره
تشکر کنندگان: msr839 ، tenardie2bai ، tabim4 ، pichak333 ، reza0611
(2015-05-01 ساعت 14:16)mona_usa نوشته:  

ايشالااا با همممم
تشکر کنندگان: msr839 ، mona_ir ، someonelikeyou ، foruzanfar ، tabim4 ، pichak333
(2015-05-01 ساعت 14:18)someonelikeyou نوشته:  من خواب یک ستاره قرمز را وقتی خواب نبودم دیدم
و کور شوم اگر دروغ بگویم ...........

یادش بخیر و روحش شاد

شاعرش کور شد آخر؟Big Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، tabim4 ، pichak333

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان