کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-01 ساعت 13:06)keivin نوشته:  سلام 2 سوال : کسی که اف بی آی چک بخوره چند در صد احتمال داره که بهش (ویزا - گرين کارت ) برسه؟ و اگر خودش برنده لاتری نشه و همسرش بعنوان سرپرست خانوار برنده شده باشه آیا تغییری در شرایطش خواهد داشت یعنی همسر و فرزندش گرین کارت بگیرن و خودش بعد از گذشت مراحل اف بی آی چک نهایتا بتونه ویزا بگیره؟

ما جمله اسیران من و مای خویشیم اینجاست همان علت صد دستگی ما

معمولا اگه خانم خانه دار برنده بشه به احتمال 90% اف بی ای چک نمیخوره به خاطر قضیه سربازی و شغل دولتی و ...

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، tabim4 ، msr839
هیجانم زیاد شد اهنگ جاستین بیبر گزاشتم دکمه بک نداره کجاست ؟ الان چند ساعته قطع نمیشه [عکس: aFu_CrazyKermit.gif]
خارج
تشکر کنندگان: redbull ، Hezha ، tabim4 ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، reza0611 ، abas_kashan
(2015-05-01 ساعت 11:40)ostokhan نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 11:35)reza0611 نوشته:  من دو تا از نزدیکانم رفتند و دیگه هم برای همیشه ماندگار شدند

اولی پسر عموم بود که رفت آلمان و الان دو ، سه سالی یکبار میاد حرفی که میزنه همیشه میگه : اونجا بدرد شما نمیخوره
حالا من نمیدونم چرا ؟ چرا بدرد خودش خورده؟ یا شاید چون خیلی سختی کشیده این رو میگه؟

دومی هم یک آشنا دور خانوادگی هست که اونا رفتن ام ری ک ا و هر 3 یا 4 سال یکبار میان . که البته اینا راضین

ناگفته نماند پسر یکی از آشنا ها انگلیس بود وضعشون توپه اونم نموند و برگشت
اون روز تو خیابون دیدمش مونده بودم چی بگم لندن رو ول کردی اومدی اینجا چیکار؟؟؟؟؟؟؟

البته چون وضعشون خوبه اینجا براش به نظرم خیلی بهتر نهایتش سالی یکبار بره مسافرت.

فکر میکنم این حالت برای همه برنده ها پیش بیاد که بعد از برنده شدن و انجام همه کارها تردید داشته باشند.

ایشالا همه برنده بشیم و راحت با تصمیم خودمون تصمیم بگیریم بریم یا نریم.

خب شاید واقعا ما هم نتونید دووم بیاریم.
غم غربت واقعا کم چیزی نیست. من خودم از نزدیک یه مدت احساسش کردم. واقعا دیوانت میکنه
دوستان نظر منو بخواي اونا انگيزه و برنامه ريزي ندارن ادم بايد خودش بخواد از نظر من زندگي كردن خارج از كشور فقط فقط زبان
اگه زبان دست پا شكسته هم باشي واقعا سخت ميگذره
تشکر کنندگان: tabim4 ، msr839 ، pichak333 ، reza0611
[عکس: Sshot2.jpg]

کسی میدونه صفحه اعلام برنده شدن به این صورت با آرم میاد؟؟/
[font=Tahoma]خدارو شکر همه چیز روبراهه[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر همه چیز بر وفق مراده[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر ویزاامریکاروبه شیوه ای عالی گرفتم[/font]Smile
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333
(2015-05-01 ساعت 12:05)ostokhan نوشته:  ای آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآقا حالا که نتایج هنوز اعلام نشده

ولی با این پستهایی که میزارید آدم میگه اگرم قبول شم و ویزا رو بگیرم کار درستی میکنم که از اینجا میرم؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا شک و دو دلی رو ایجاد میکنید با این پستها. منکه واقعا رعشه به بدنم میفته پست هایی رو میخونم که میگه اونجا جهنمه. به نظرم باید یه بار دیگه تجدید نظر کنیم در رابطه با مهاجرت.

از دوستان خواهش میکنم این روزهای /اخری دیگه با گذاشتن این پست ها دل بچه ها رو خالی نکنن چون همه به اندازه کافی استرسشون بالاست و با این پستها هیچ کمکی به کسی نمیکنید. فاز + نمیدید دیگه خواهشا - نکنید.
بزارید نتایج اعلام شه بعد هر کسی میدونه چه روالی رو داشته باشه
نهایتا یا میره یا نمیره دیگه!!!!چه ناراحتی مگه داره؟!؟!
فقط سختیش زبان و مبانه...اینجور چیزها نیست
بلکه اون قبول شرایط جدید ذهنیه ....میفهمییییییییدد؟قبول فضای ذهنی ی کاملا جدید و آپدیت کردن خودت در سریعترین زمان ممکن.....
شدیدترین مشکل همینه....
....همین و بس....فضای ذهنی تونو باید کاملا مهیا کنی...
تشکر کنندگان: redbull ، mohsen7337 ، Hezha ، msr839 ، pichak333 ، reza0611
(2015-05-01 ساعت 13:14)John Freeman نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 13:12)online27H نوشته:  دوستانی که رتبه گرفتنو و پس ندادن لطفا سریعتر به پرداخت رتبشون اقدام کنن تا سه روز دیگه هستیم بعد همه ناپدید میشیمااا !!! Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

چند تا از دوستان هم به من رتبه دادند ولی من بلد نیستم بهشون رتبه بدم . لطفا راهمایی کنید تا از شرمندگی شون در بیام

دوست عزیز من رو حساب شوخی عرض کردم اما جدا از اون رتبه پنجم رو بهتون دادم حالا شما میتونید به هر کسی که خواستید رتبه بدید ... طریقه کارشم اینه که روی رتبه طرف کلیم میکنید و در قسمت بالا و راست روی کلید رتبه دادن کلیک میکنید که یک صفحه باز میشه و شما متن مورد نظرتونو مینویسید و رتبرو ثبت میکنید ...
تشکر کنندگان: mohsen7337 ، tabim4 ، Hezha ، msr839 ، pichak333 ، گلنسا ، reza0611
دوستان عزیز و گلم ، برنده های لاتاری 2016 ،
یک سوال : موقعی که اعلام میکنن برنده لاتاری 2016 شدیم ،این پیج میاد؟؟
چه پیجی میاد وقتی برنده میشی؟ [عکس: 2014_04_21_112015_SCROLL_B.jpg]
[font=Tahoma]خدارو شکر همه چیز روبراهه[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر همه چیز بر وفق مراده[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر ویزاامریکاروبه شیوه ای عالی گرفتم[/font]Smile
تشکر کنندگان: Hezha ، msr839 ، pichak333 ، reza0611
هر كسي روز بهي ميطلبد از ايام، علت آنست كه هر روز بتر ميبينم
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، msr839 ، pichak333
(2015-05-01 ساعت 13:36)foruzanfar نوشته:  دوستان عزیز و گلم ، برنده های لاتاری 2016 ،
چه پیجی میاد وقتی برنده میشی؟ [img][/img]

اره خود نامردشه :d
پ.و. مثله اینکه نامه دوم هست

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: foruzanfar ، Hezha ، msr839 ، we are one ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4
(2015-05-01 ساعت 12:20)hameo981 نوشته:  473 صفحه آرزو / توهم / خیال
واقعا یکی از مشکلاتی که این ثبت نام تو لاتاری داره همین استرس الکی و مسخره ای هس که به آدم دس میده و ساعت هایی که هدر میره سر همین خیال پردازی . یعنی من خیلی خودمو کنترل کردم که از مهر که ثبت نام کردم بی خیال لاتاری شم تا اعلام نتایج منتها یه ماه اخیر هی میام یه سری مطلب این ور اون ور میخونم آخر سرم به احتمال بالای 90 درصد قبول نمیشم . مثل سال گذشته و مثل یکی دیگر از دوستان من که 10 ساله داره ثبت نام میکنه و هنوز اسمش در نیومده . حالا شما حسابشو بکنید که توی این ده سال ، اگر یه ماه تو توهم بوده باشه هر سال میشه ده ماه وقت تلف کنی و اعصاب خورد کنی . آخر سرشم با کلمه ی NOT روبرو میشه . البته نمیخوام کسی رو نا امید کنم . ولی خوب احتمال برنده شدن کمه دیگه . باز هم ثبت نام خواهم کرد ولی باید یه فکری بکنم به حال این روزایی که آدم میره تو برزخ و توهم تا 5 می که دوباره به روال عادی بر میگرده (اونم بعد از یه افسردگی خفیف/شدید که به خاطر کلمه ی NOT بش دس میده). کلا روی این قضیه ی لاتاری اصن نباید حساب باز کرد حتی به اندازه ی یه نخود .
از این طرفم بعضیا خیلی باحالن سال اول ثبت نام میکنن همون سالم قبول میشن .
بد بینی خوب نیست ولی خوش بینی افراطی هم خوب نیست . کلا لاتاری بنا بر اینه که کسی قبول نشه . مگر این که خلافش ثابت شه و یکی این وسط استثنا دراد.
حیف این یه ماهی که الاف بودم و از کار و زندگی افتادم .
بفرمایید دوستانی که مدام ساز خوش بینی میزنن....و همه ی کار و زندگیشونو به لاتری گره زدن....ممکنه این حرفم تخریب کننده باشه ولی واقعیته....
ببخشید که باعث ناراحتی یه سری از دوستان میشم.....
تشکر کنندگان: Hezha ، msr839 ، we are one ، samirasamira1010 ، mohsen7337 ، pichak333 ، tabim4
همه ایران سرای من است ... تهران و شیراز و اصفهان و تبریز و آبادان و زاهدان و مشهد و کرمان و .. نداریم همه ایرانیم و به ایرانی بودنمون افتخار می کنیم همینطور به مشاهیر ادبی کشور چند هزار سالمون

حالا اگه از جای دیگه بهتون فشار اومده دلیل نداره که اصلتون رو یادتون بره :|
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: Hezha ، Ali_Hunter ، abas_kashan ، msr839 ، pichak333 ، amirrrrrrr ، puryapurya ، tabim4
(2015-05-01 ساعت 13:36)foruzanfar نوشته:  دوستان عزیز و گلم ، برنده های لاتاری 2016 ،
چه پیجی میا[/img

سلام
نه این نامه دومه
نامه زمان و مکان مصاحبه
تشکر کنندگان: foruzanfar ، msr839 ، mohsen7337 ، pichak333 ، tabim4
(2015-04-30 ساعت 19:55)javadgorgani نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 19:43)msr839 نوشته:  با آنکه کمتر میکند درد دلم را او کمی
لیکن دیازپامی قوی کمتر نکرده رفتنت

دوست من ببخشید که رک میگم ولی شعرت اصلا خوب نبود Big Grin

گر تو بهتر مي زني بستان بزن Big Grin
می گذرد ...
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، mohsen7337 ، pichak333 ، tabim4 ، fatima96 ، Hezha
(2015-05-01 ساعت 12:22)ostokhan نوشته:  آمریکا برای خیلی از مردمان کشورهای دیگه آرزو نیست وگرنه تعداد شرکت کننده هاش 14 میلیون نبود. اونجا برای ایرانیها آرزوست که 1/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها رو به خودشون اختصاص میده.
ایران = 1/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها
260 کشور دیگه = 13/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها
ایران با بیش از 1 میلیون ثبت نام کننده. به نظرم وزارت امور خارجه آمریکا باید توجه جداگونه ای به ایرانیها داشته باشه
بحث اصلا آمریکا نیست....بحث بیشتر جنبه ی روانی داره....
و ممکنه بری اونجا اون چیزی که تو ذهن ماست اصلا با اون چیزی که هست فرق داره ....
البته اینم بگم اینم(تعداد شرکت کننده ها رو میگم) از اون کارهای ایرانیهاست!!!!(هجوم برای ثبت نام!)...
تشکر کنندگان: msr839 ، mohsen7337 ، pichak333 ، tabim4
(2015-05-01 ساعت 13:27)foruzanfar نوشته:  [عکس: Sshot2.jpg]

کسی میدونه صفحه اعلام برنده شدن به این صورت با آرم میاد؟؟/
این صفحه مصداق یک کلاهبرداری آشکاره و بطور واضح یک شیوه کلاهبرداری از برندگان لاتاری را نمایان می کند از کجا گرفتی این صفحه را؟
تشکر کنندگان: msr839 ، mohsen7337 ، pichak333

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان