کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
ا م ر ی ک ا - ا م ر ی ک ا ... Big Grin
ما داریم میام....
میدونم منتظر ماییSmileBig Grin
[font=Tahoma]خدارو شکر همه چیز روبراهه[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر همه چیز بر وفق مراده[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر ویزاامریکاروبه شیوه ای عالی گرفتم[/font]Smile
تشکر کنندگان: pichak333 ، usamohajer ، tenardie2bai ، Iaccept ، tabim4 ، amirrrrrrr ، mehrdad_latery ، ziba62ka
(2015-05-01 ساعت 20:23)Iaccept نوشته:  200 صفحه تو tapatalk عقب افتادم [emoji16]
چ خبره این تاپیک
ایشالآآ ک تمام اعضا مهاجرسرا از این تاپیک کوچ کنن ب تاپیک تکمیل فرم DS260 [emoji4]
بگوآآمیننن

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

ایشالا شمام ویزاتو بگیری بری امریکا اونجا یه ایرانی موفق بشی یک کمپانی بزرگ بزنی هممونو استخدام کنی Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، foruzanfar ، reza0611 ، Iaccept ، tabim4 ، puryapurya ، mehrdad_latery
رتبه خورنه جووووووووووووووووووووووووووون

مبارک همه دوستانWinkWink
من که فقط پنج روز آخر میام و بعد در افق محو میشم تا سال بعد و لاتاری بعد
اما امیدوارم امسال محو بشم و برم تو تایپیک برندگان Big GrinBig Grin
همراه شما البته
تشکر کنندگان: pichak333 ، foruzanfar ، Iaccept ، tabim4 ، puryapurya ، mehrdad_latery
خارج خارج بریم خارج
خارج
تشکر کنندگان: amir_ebrahimi99 ، abas_kashan ، Iaccept ، milade ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 20:21)LORDAmiroo نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:45)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:18)LORDAmiroo نوشته:  سلام به همه ی مهاجر سراییا
من و همسرم از سال 2000 تا الان شرکت کردیم.
یعنی میشه امسال در بیایم؟ Sad

یعنی 15 ساله دارید ثبت نام میکنید هر دو نفر??
اگه از روش های دیگه اقدام کرده بودی الان سیتیزن شده بودی :d

درست میگی ولی ما چند سال مشکلات مختلفی داشتیم که نتونستیم اقدام کنیم و فقط از همین راه تونستیم شانسمون رو امتحان کنیم که تا الانم به نتیجه نرسیدیم Sad

منم از سال 2000 تا الان شرکت میکنم ولی نشده. این دوست عزیز که میگه اگه از راه های دیگه اقدام کرده بودید تا حالا سیتیزن شده بودید قبول ندارم چون از هر راهی که آدم بخواد بره باید پول زیادی داشته باشه که من خودم ندارم. پس فقط میمونه لاتاری
تشکر کنندگان: Iaccept ، tabim4 ، pichak333 ، puryapurya
ماشاالله چه فعالیت عجیبی دارینا!!! به سرعت دارین پیج اضافه میکنین ، فتبارک الله احسن المسجین ، خخخخخخخ
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: Iaccept ، tabim4 ، kuwait ، pichak333
(2015-05-01 ساعت 20:31)crysis نوشته:  خارج خارج بریم خارج
میریم
تشکر کنندگان: Iaccept ، crysis ، matinng ، pichak333
یک پیشنهاد

مجرد های که هنوز مقصدشون معلوم نیست کیا هستند ؟ که اگر خدا خواست و برنده شدیم با هم یک جلسه بذاریم یک مقصد رو انتخاب کنیم.

فکر کنم فکر بدی نباشه هر کی از دوستان موافقه تایید کنه
آقا یه سوال ، من به یک کشفی در مورد برندگان لاتاری رسیدم ، واسه اطمینان از این کشف اگه ممکنه تعداد اعداد کانفرمیشن نامبرتون رو بگین ، خیلی مهمه ، اگه کشفم درست باشه احتمالا بتونم برنده ها رو تشخیص بدم
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
تشکر کنندگان: Iaccept ، matinng ، tabim4 ، pichak333 ، amirrrrrrr ، mehrdad_latery
عباس خان شدى عباس سالهاى قبل، پر انرژى و فعال اميدوارم بقيه دوستان قديمى مثل بازگشت و كينگ ايگل و بقيه عزيزانى كه آيدياشون رو به خاطر ندارم هم به جمععون اضافه بشند و به همراه دوستان جديد همه با هم كوچ كنيم به تاپيك دوست داشتنى برندگان لاتارى ٢٠١٦

فقط دوستان خواهشى كه دارم اين سه روز باقيمانده رو مراعات كنند پست جنجالى نذارند قوانين مهاجرسرا رو رعايت كنند و به همديگه احترام بگذارند ميدونم فشار روحى و روانى سنگينه ولى منافع جمعى نسبت به همه چى ارجحيت داره نذاريم چراغ اين تاپيك و در كل مهاجرسرا بخاطر پست هاى نامربوط و خارج از چارچوب قوانين خاموش بشه ، يادمون نره مهاجرسرا بر اساس قوانين حكومتى اداره ميشه و دليل فيلتر نبودنش هم همينه

مچكرم
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2015-05-01 ساعت 20:33)usamohajer نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 20:21)LORDAmiroo نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:45)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:18)LORDAmiroo نوشته:  سلام به همه ی مهاجر سراییا
من و همسرم از سال 2000 تا الان شرکت کردیم.
یعنی میشه امسال در بیایم؟ Sad

یعنی 15 ساله دارید ثبت نام میکنید هر دو نفر??
اگه از روش های دیگه اقدام کرده بودی الان سیتیزن شده بودی :d

درست میگی ولی ما چند سال مشکلات مختلفی داشتیم که نتونستیم اقدام کنیم و فقط از همین راه تونستیم شانسمون رو امتحان کنیم که تا الانم به نتیجه نرسیدیم Sad

درست میگی مشکل عمده ی ما هم همین پول بوده و هست Big Grin وگرنه خیلیا هستن که با سرمایه گذاری هم حتی میرن خارج نمونش یکی تو فامیل خودمون که اینطوری مستقیمو ساده رفت استرالیا حالا داره کیف میکنهRolleyes

منم از سال 2000 تا الان شرکت میکنم ولی نشده. این دوست عزیز که میگه اگه از راه های دیگه اقدام کرده بودید تا حالا سیتیزن شده بودید قبول ندارم چون از هر راهی که آدم بخواد بره باید پول زیادی داشته باشه که من خودم ندارم. پس فقط میمونه لاتاری
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: matinng ، tabim4 ، pichak333 ، foruzanfar
آقا یه سوال ، من به یک کشفی در مورد برندگان لاتاری رسیدم ، واسه اطمینان از این کشف اگه ممکنه تعداد اعداد کانفرمیشن نامبرتون رو بگین ، خیلی مهمه ، اگه کشفم درست باشه احتمالا بتونم برنده ها رو تشخیص بدم، فقط تعداد اعداد رو بگین نه چیز دیگه

تشکر کنندگان: rezijon ، pouya007 ، abas_kashan ، matinng ، aryano ، pichak333
آقا من امسال کانفرمیشن نامبرم با سال تولدم میخونه

من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: rezijon ، matinng
دوستان یادتون باشه برای چیزهایی که تو زندگی واقعی هیچ ارزشی حساب نمیشه و فقط معیاریه واسه دنیای مجازی، دل کسی رو نشکونید.
ممکنه همین دل شکستن های مجازی باعث بشه نتیجه ش تو زندگی واقعی سراغتون بیاد.
خوش باشید
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: pani.sh ، tenardie2bai ، Ali_Hunter ، matinng ، pichak333 ، mehrdad_latery ، puryapurya
من یه نصف روز نبودم اینهمه پست !!!!!
تشکر کنندگان: pouya007 ، tenardie2bai ، matinng ، pichak333

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان