کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوران حاملگی انسان ۹ ماهه، دوران انتظار لاتاری ۶ ماه
این روزا در حد درد زایمان سخت میگذرهSmile
ایشالا که قدم نورسیده باشه واسه همتون و اسمشو بزارین لاکی لوک اگه دختر بود لاکی لوکهSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، runioe ، moxtar88 ، mona_ir ، merdas ، motinus ، tenardie2bai ، pichak333 ، pouya007 ، amino ، rezijon ، matinng ، danii ، ostokhan ، puryapurya ، tabim4
اگه قبول شیم بریم امریکا عجقو حال
تشکر کنندگان: moxtar88 ، pichak333 ، amino ، rezijon ، matinng ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 13:03)abas_kashan نوشته:  غیر فارسی منفی میدم ، با عرض پوزش

عباس خان واسه همین رتبه من کم شد؟؟ بابا من همش 4 رتبه داشتم زدی نابودش کردیSadSad ولی دمت گرم چشم داداش دیگه فارسی مینویسیم
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، matinng ، puryapurya ، tabim4
دوستی پرسید که دقیقا این همه اینجا چه میکنن؟ والا با این سرعتی که صفحات میره اگه بتونی همشو بخونی باید تبریک گفت چه برسه که فعالیت دیگه غیر از خوندن هم داشته باشی. آفرین بر ان همه اشتیاق. به امید خبرهای خوب واسه همتونننننننننن.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: motinus ، pichak333 ، rezijon ، matinng ، amin_j ، tabim4
بچه ها یه سوال مهم
الان که یه سرچ کامل توی فامیلمون کردم دیدم یه آشنای قدیمی توی لی آنجلس داریم ولی ازونجا که من تصمیمم برا سیاتل قطعیه ولی خب کسی رو‌ندارم توی سیاتل
میشه ورود اولمو بزنم لس آنجلس و دو هفته اونحا بمونم تا گرین کارتم بیاد بعد برم سیاتل ؟ یا بهتره از اول برم سیاتل و‌از خدمات ایمگرنجل استفاده کنم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: گلنسا ، Ali_Hunter ، tenardie2bai ، pichak333 ، pouya007 ، Hezha ، payamshad ، matinng ، ostokhan ، puryapurya ، kuwait ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 13:04)ostokhan نوشته:  ماشااله این همه کابر

ولی یه بخاری ازشون بلند نمیشه. اینا چکار میکنن تو فروم دقیقا؟
من که هیچی .. میام یه نگاه میندازم و میبینم خبری نیست میرم دوباره به کارم میرسم.سوالاتی که بعضی دوستان میپرسن خیلی خوبه و دوستانی که لطف میکنن ج میدن در واقع اگاهی همه رو بالا میبرن
Like the sun we will live to rise
Like the sun we will live and die
And then ignite again
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، rezijon ، matinng ، ostokhan ، puryapurya ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 13:13)someonelikeyou نوشته:  بچه ها یه سوال مهم
الان که یه سرچ کامل توی فامیلمون کردم دیدم یه آشنای قدیمی توی لی آنجلس داریم ولی ازونجا که من تصمیمم برا سیاتل قطعیه ولی خب کسی رو‌ندارم توی سیاتل
میشه ورود اولمو بزنم لس آنجلس و دو هفته اونحا بمونم تا گرین کارتم بیاد بعد برم سیاتل ؟ یا بهتره از اول برم سیاتل و‌از خدمات ایمگرنجل استفاده کنم

بله میشه
ولی به نظرم مستقیم بری سیاتل بهتره
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، matinng ، ostokhan ، tabim4
دوستان سلام... من يه پست شمارش معكوس گذاشتم الان ولى نميبينمش شما هم نميبينيدش آيا؟ من خيالتى شدم يا مورد داشت پاك شد ؟!
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: someonelikeyou ، mona_ir ، pichak333 ، Hezha ، matinng ، Ali_Hunter ، tabim4
یه سوال دیگه ، یکی از برنامه های من اینه که در بدو‌ ورود اسممو عوض کنم چون عربیه و میخام بزارم سام آیا امکانش هست یا نه ؟ یعنی قبل از سیتیزن شدن میشه این کارو‌کرد
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: گلنسا ، pichak333 ، pouya007 ، Hezha ، matinng ، ostokhan ، puryapurya ، tabim4

بله شما میتونید این کار رو انجام بدید.
پ.ن:هر ایالت قوانین خاص خودش رو داره
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، گلنسا ، pichak333 ، pouya007 ، Hezha ، matinng ، ostokhan ، puryapurya ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 13:16)tenardie2bai نوشته:  دوستان سلام... من يه پست شمارش معكوس گذاشتم الان ولى نميبينمش شما هم نميبينيدش آيا؟ من خيالتى شدم يا مورد داشت پاك شد ؟!

همونی که سیاتل بود؟ من دیدمش
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، Hezha ، matinng ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 13:11)jojole نوشته:  اگه قبول شیم بریم آمریکا عجقو حال

اگه برنده شیم میریم خارج نازی
خارج
تشکر کنندگان: pichak333 ، amino ، matinng ، puryapurya ، tabim4

باید یه آدرس بدی حتی شده یه متل یا هتل.

این آدرس رو بعدا میتونی تغییر بدی. چه زمانی که برای سفارت میری یا حتی زمانی که برای اولین بار وارد فرودگاه تو آمریکا میشی

آدرس پستی یه هتلو بدم یعنی مشکلی بعدا در آینده پیش نمیاد؟

============================================================================

سلام
بله جتما باید یه ادرس آمریکا بدی
شما که کسی رو نداری .تو تا چاره بیشتر نداری
1-از خدمات ایمیگرنجل استفاده کنی
2-بری تو تاپیک جایی که میخای بری و با یکی دوست شی و ازش بخای ادرسشو بهت بده

میشه بگی خدمات ایمیگرنجل دیگه چیه؟

===============================================================================

در مورد ذکر کردن اعضای خانواده منظورشون فقط همسر و فرزندان هست صرف نظر از اینکه اون افراد مایل به مهاجرت هستند و یا نیستند...

و در مورد سئوال دوستی که در مورد آدرس پرسندند. بگم که یک آدرس حتما باید ارائه بدید. حتی اگر فرم 260 رو بدون آدرس آمریکا هم بفرستید توی روز مصاحبه ازتون یه آدرس توی آمریکا خواسته میشه. صد در صد...

مرسی، بابت جواب

===================================================================================

حالا یه سوال دیگه :

چقدر فرصت دارم فرم 260 رو بعد از روئت قبولی پر کنم ؟

و یه سوال مهم تر :

من برخلاف نام کاربریم! دیپلمه هستم!!!Big Grin راستش اونم دیپلمه هنرستان (بعدشم رفتیم خدمت و کلا درسو...) و فکر میکنم همین موضوع شاید، البته شاید مشکل ساز بشه

به خاطر همین اگه قرعه به نامم خورد باید از طریق کاری مراحل رو پیش ببرم (البته اگه کسی میتونه در مورد دیپلم هنرستان کمک کنه ممنون میشم)

باز مشکل اینجاس که توی این چند سال بعد از خدمت من سابقه کاری مداومی نداشتم، اپراتور دستگاه سی ان سی بودم، تعمییر کار و فروشنده کامپیوتر بودم و یکی دوتا کار دیگه

ولی تقریبا 3 ساله که توی کار سهام هستم. فکر کنم سازمان بورس بتونه یه چیزی بهم بده که نشون بده من توی این سه سال گذشته توی خرید و فروش سهام فعالیت داشتم

حالا، من باید چیکار کنم؟

دیپلمه رو برم دنبالش میتونم معادلی چیزی براش اکی کنم یا برم واسه مدرک کاری ( که انگاری رتبه بالایی هم داره توی آمریکا) ؟

مرسی از همه که جواب میدین

تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، pichak333 ، گلنسا ، matinng ، puryapurya ، tabim4

اصلا ً منطقيش اينه كه ورود اول لس آنجلس باشه ...البته با تحقيقاتى كه من كردم ...از لحاظ آشنايى بيشتر پليس لس آنجلس با ايرانيا خيلى سخت نميگيرند هم تو كارهاى ادارى هم گمركى تازه مهاجرم زياد ميره پاكت زرده رو دستت ببينن سه سوته رات ميندازن ... من يكى از دوستام ورود اولش هيوستون بود تو گمرك خيلى اذيت شده بود ولى دوست دخترم لس آنجلس بود ميگفت خيلى راحت بوده همه چى تازه يه پليس ايرانيم بوده كه كمكش كرده تو كاراى ادارى
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، pichak333 ، Hezha ، گلنسا ، matinng ، ostokhan ، puryapurya ، tabim4 ، kuwait
(2015-05-02 ساعت 13:16)someonelikeyou نوشته:  یه سوال دیگه ، یکی از برنامه های من اینه که در بدو‌ ورود اسممو عوض کنم چون عربیه و میخام بزارم سام آیا امکانش هست یا نه ؟ یعنی قبل از سیتیزن شدن میشه این کارو‌کرد

سلام
والا در مورد تغییر اسم به امریکایی شنیدم
ولی نمی دونم قبل یا بعد سیتیزنیه
ولی می تونی اسم امریکایی بزاری
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، pichak333 ، Hezha ، matinng ، ostokhan ، puryapurya ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان