کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
با درود فراوان به همگی کاربران محترم و مدیران و سرپرستان بزرگوار این انجمن ؛ دوستان بنده یک پیشنهاد داشتم اگر موافق هستید اعلام کنید تا مدیریت محترم مد نظر قرار بدند:
1- پیشنهاد قفل شدن این تاپیک در همان ثانیه اول شروع اعلام نتایج تا با گفتمان خوشایند یا احیاناً ناخوشایند بعد از اعلام نتایج در هم نیامیزد و بدین ترتیب یکی از پر خاطره ترین لحظات زندگیمان جاودانه بماند .
2- پیشنهاد باز شدن تاپیک سوالات و موضوعات مرتبط با اعلام نتایج لاتاری 2016 در همان ثانیه اول شروع اعلام نتایج تا عزیزان بتوانند به تبادل نظر و احساس همدردی با رد شدگان و تبریک به قبول شدگان در این تاپیک به مدت محدود تا آغاز اعلام اسامی اولین سری کارنت شدگان بپردازند.
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، Hezha ، hameddjj ، گلنسا ، keivin ، matinng ، Mansour92 ، mona_ir ، ostokhan ، Ali_Hunter ، DELPHI5 ، taherifar
(2015-05-02 ساعت 13:46)milade نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 13:40)someonelikeyou نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 13:39)milade نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 13:16)someonelikeyou نوشته:  یه سوال دیگه ، یکی از برنامه های من اینه که در بدو‌ ورود اسممو عوض کنم چون عربیه و میخام بزارم سام آیا امکانش هست یا نه ؟ یعنی قبل از سیتیزن شدن میشه این کارو‌کرد

خیر تا قبل از سیتیزن شدن نمیتوانید اسمتون رو تغییر بدید و اگر هم بخواد تغییری داشته باشد باید در ایران انجام شود

میترسم چون اسمم عربیه توی پیدا کردن کار مشکل پیدا کنم

دوست عزیز به همین خاطر اسمتون رو عوض نکنید .
چون اگر اسمتون رو عوض کنید ، در مراحل بعدی میخوان اسم های قبلتون رو هم ارائه بدید ، و ممکنه سوء زن پیدا کنند که چرا این کار رو کردی .
پس اجازه بدید اداره اف بی ای کار خودش رو انجام بده و اگر مشکلی نداشته باشید کلیر میشید .
ضمناً دولت ایران اسم های عربی مثل محمد و علی و اینها رو تغییر نمیده به اسم دیگه . اعدامتون نکنن به جرم ارتداد خوبه :|

توی ایران اسم عربی را تغییر میدن ولی وکیل میخواد
حدود 1 تومن خرجشه
و توی قسمت توضیحات شناسنامه هم درج میشه که اسم قبلی چی بوده
---------

اگر کسی برنده شد و پدرش ارتشی بود ریجکت میشه یا کلیرنس میخوره و اگر کلیرنس خورد چقدر حدودا طول میکشه؟
تشکر کنندگان: reza0611 ، pouya007 ، Hezha ، hameddjj ، milade ، گلنسا ، matinng ، puryapurya ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 13:51)tabim4 نوشته:  با درود فراوان به همگی کاربران محترم و مدیران و سرپرستان بزرگوار این انجمن ؛ دوستان بنده یک پیشنهاد داشتم اگر موافق هستید اعلام کنید تا مدیریت محترم مد نظر قرار بدند:
1- پیشنهاد قفل شدن این تاپیک در همان ثانیه اول شروع اعلام نتایج تا با گفتمان خوشایند یا احیاناً ناخوشایند بعد از اعلام نتایج در هم نیامیزد و بدین ترتیب یکی از پر خاطره ترین لحظات زندگیمان جاودانه بماند .
2- پیشنهاد باز شدن تاپیک سوالات و موضوعات مرتبط با اعلام نتایج لاتاری 2016 در همان ثانیه اول شروع اعلام نتایج تا عزیزان بتوانند به تبادل نظر و احساس همدردی با رد شدگان و تبریک به قبول شدگان در این تاپیک به مدت محدود تا آغاز اعلام اسامی اولین سری کارنت شدگان بپردازند.

.................................................................................................

به نظرم زیاد ایده خوبی نیست

بهتره یک دو سه روزی باز بمونه
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، pouya007 ، hameddjj ، Hezha ، matinng ، ostokhan ، puryapurya
(2015-05-02 ساعت 13:48)keivin نوشته:  سلام , برای کسی که در لاتری برنده میشه داشتن شنگن و سفر به اروپا در نخوردن FBI چک تاثیر داره یا نه ؟
خیر . اگر قبلاً اف بی ای چک خورده باشید توی انواع دیگه ویزا ، ممکنه در صورت نگذشتن از یه تاریخ خاصی ، دیگه بهتون نخوره اف بی ای چک . اما اروپا و اینا ربطی نداره .
تشکر کنندگان: hameddjj ، pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، keivin ، matinng ، ostokhan ، tabim4 ، puryapurya
من که دوستان اصلا دقدقه بعضی از دوستانو ندارم ...سال اول که برنده نشدم خیلی ناراحت شدم اما الان خیلی ارومم مخصوصا الان که نزدیک نتایجه .....قبول شدیم که شدیم ...نشدیم هم مهم نیست زندگی ادامه داره ....خدمتو تموم میکنیم
بعد میریم سراغ راه های دیگه مهاجرت ........حالا اینم بگم که انرژی +++++++ بگیرید من رفیقم سال پیش برنده شد برابار اول ...تازه خودش هم ثبت نام نکرده بود و حتی کسی دیگه بهش خبر قبولی رو داد ......اما رفیق ام واقعا لیاقتشو داشت

چون انسان با لیاقت سخت کوشی بود هم اینجا و هم اونجا که رفت ......از کاینات بخواهید که هر کسی که لیاقت داره خبر خوش بشنوه ......امید وارم ما هم در زمره ادم های با لیاقت باشیم

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، گلنسا ، pichak333 ، tabim4 ، matinng ، ostokhan ، puryapurya
یادش به خیر....پارسال این موقع همه تو شوک بودن...... از کل بچه های فعال این بخش مهاجرسرا یه نفرم قبول نشده بود.... همه دپرس و ناراحت بودن... تو اطاق(!) بقلی که مربوط به سوالای برندگان 2015 بود یه عده خوشحال بودن ازینکه خدا بهشون نظر کرده و لاتاری رو برنده شدن و تو پوست خودشون نمیگنجیدن و هی به هم تبریک میگفتن....
اینو گفتم که بدونید زیاد به قبولی دل نبندید و اگر جمله ی کزایی you have not been....... رو دیدید نخوره تو پرتون و دپرس بشید...شانس قبولی 1درصد وشاید کمتره...
امیدوارم همه تون با جمله ی you are among those people...... مواجه بشید و از خوشحالی جیغ بزنید Big Grin
با آرزوی موفقیت برای همه تون...
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: pichak333 ، khatarnak ، someonelikeyou ، pouya007 ، matinng ، pani.sh ، Fifi2015 ، ostokhan ، beigebar ، Ali_Hunter ، tabim4 ، kuwait ، puryapurya
خدا برسونش ...

[عکس: 15q6d61.jpg]
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: pichak333 ، khatarnak ، payamshad ، amir_cool_2001 ، pouya007 ، rezijon ، matinng ، pani.sh ، mona_ir ، ostokhan ، Ali_Hunter ، tabim4 ، kuwait ، amino ، taherifar
[عکس: The-California-Wine-Festival-in-Santa-Barbara-1.jpg]

من یه روزی توی کف آمریکا بودم وقتی چند کشور رفتم احساسی بهم دست

داد کی ایکاش یکی از این کشورها وطن من بود

دلایل مختلفی داشتم که اینجا جای ذکر انها نیست

حال اگر بروم که می روم دیر یا زود برای داشتن زندگی خوب و براورد کردن

رویاها و آرزوها باید احساس تنهای و غربت زدگی را کنار بزارم مگر انکه یک

روزی ایران مان همانند سرزمینی باشد که رویای مارا براورده کند

خیلی ها رفتند 50 سال حتی تا دم مرگ ایرانشان را ندیدند

خیلی ها موفق شدند و ما نیز با سختی ها باید مبارزه کنیم تا شاید

روزی نیز با افتخار بگیم ما نیز موفق شدیم

ایران شاید 50 سال اینده تکانی بخورد و پیشرفت کند ولی حیف از

حوونی ما هست که شاید این باوررا داشته باشیم که جوونی ما جز

نشستن در خونه اعتیاد و گناه و چیز دیگری در پی نداشته باشد

پیشرفت ما در یک سرزمین پیشرفته باشد

من برم ناهار بخورم جای دوستان خالی غذای خرچنگ با سس مخصوصی

که مامانم برام درست کرده دوباره میام فعلا ( داره صدام می کنه زود برم)
تشکر کنندگان: pichak333 ، keivin ، pouya007 ، matinng ، گلنسا ، tabim4 ، amino ، puryapurya
(2015-05-02 ساعت 13:46)milade نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 13:40)someonelikeyou نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 13:39)milade نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 13:16)someonelikeyou نوشته:  یه سوال دیگه ، یکی از برنامه های من اینه که در بدو‌ ورود اسممو عوض کنم چون عربیه و میخام بزارم سام آیا امکانش هست یا نه ؟ یعنی قبل از سیتیزن شدن میشه این کارو‌کرد

خیر تا قبل از سیتیزن شدن نمیتوانید اسمتون رو تغییر بدید و اگر هم بخواد تغییری داشته باشد باید در ایران انجام شود

میترسم چون اسمم عربیه توی پیدا کردن کار مشکل پیدا کنم

دوست عزیز به همین خاطر اسمتون رو عوض نکنید .
چون اگر اسمتون رو عوض کنید ، در مراحل بعدی میخوان اسم های قبلتون رو هم ارائه بدید ، و ممکنه سوء زن پیدا کنند که چرا این کار رو کردی .
پس اجازه بدید اداره اف بی ای کار خودش رو انجام بده و اگر مشکلی نداشته باشید کلیر میشید .
ضمناً دولت ایران اسم های عربی مثل محمد و علی و اینها رو تغییر نمیده به اسم دیگه . اعدامتون نکنن به جرم ارتداد خوبه :|

آره واقعن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pichak333 ، milade ، pouya007 ، matinng ، ostokhan ، Ali_Hunter ، tabim4
سوی دیار عاشقان،سوی دیار عاشقان، من به LA میروم،من به LA میروم
تشکر کنندگان: pichak333 ، babak_m ، someonelikeyou ، pouya007 ، matinng ، elnaz.sh ، tabim4 ، javadgorgani
(2015-05-02 ساعت 13:57)milade نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 13:48)keivin نوشته:  سلام , برای کسی که در لاتری برنده میشه داشتن شنگن و سفر به اروپا در نخوردن FBI چک تاثیر داره یا نه ؟
خیر . اگر قبلاً اف بی ای چک خورده باشید توی انواع دیگه ویزا ، ممکنه در صورت نگذشتن از یه تاریخ خاصی ، دیگه بهتون نخوره اف بی ای چک . اما اروپا و اینا ربطی نداره .

مرسی از توضیحاتتون
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، milade ، matinng ، tabim4
اميدوارم كه امسال از بچه هاي مهاجر سرا برنده زياد داشته باشيم براي همه آرزوي برنده شدن و موقيت دارم.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
آقا من فکر میکردم استرس نمیگیرم ولی گرفتم چقد جالببببب
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، matinng ، amirrrrrrr ، ostokhan ، Ali_Hunter ، tabim4 ، amino ، puryapurya
با وارد كردن اسم خودتون در اين سايت مي تونين آمار تعداد اسم خودتون رو در امريكا بدست بيارين

Poke My Name
[font=Tahoma]خدارو شکر همه چیز روبراهه[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر همه چیز بر وفق مراده[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر ویزاامریکاروبه شیوه ای عالی گرفتم[/font]Smile
تشکر کنندگان: pouya007 ، aydin-j ، pichak333 ، nima2016 ، matinng ، Hadi_20 ، amin_j ، ostokhan ، javadgorgani ، puryapurya
خدا قسمت كنه

[عکس: 143056092879451.jpg]

قرارمون ميدان تايمز نيويورك جلوي مك دونالدز
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان