کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-03 ساعت 10:54)amirrrrrrr نوشته:  آقا این لاتاری که همه میگن چی هست اصن؟
یعنی ا م ریکا پول بلیط و اسکان و هزینه خورد و خوراک و پوشک بچه رو هم میده؟ Big Grin
فرش قرمز چطور؟ پهن میکنه برامون؟
شنیدم به هرکی قبول شه یه صندلی هم در سنا میده

راستی اصن کی اعلام میشه نتایج؟؟؟؟؟؟Big GrinBig Grin

الکی مثلا من از همه جا بی خبرم Big Grin

ولی من مورد دیدم که دقیقا تصورش از لاتاری همین بود و هنوز هم هست. میگفت( البته هنوزم میگه) هر کی لاتاری برنده میشه همه چیشو آمریکا تامین میکنه !! الانم منتظره که نتایج بیاد و قبول بشه و فقط جثه اش رو تحویل آمریکا بده!! بدبخت خودش و آمریکاش!!
در مورد موضوع"صلاح و مصلحت " هم که کاربران بهش اشاره کردند فقط میتونم اینو بگم که هر جا پاسخ منطقی برای یه اتفاق نمیشه داد دیگه آخرین حربه همینه که میگن لابد به صلاحتون بوده که فلان اتفاق نیوفتاده . چون واقعا گوینده هم نمیتونه علت واقعی رو کشف کنه. به نظر من سرنوشت ما هر لحظه بر اثر خیلی از موارد از جمله " متافیزیک" در حال تغییره. هر قدمی که بر میداریم در تعیین سرنوشت ما موثره. ضرب المثل از تو حرکت از خدا برکت به یه نوع دیگه داره این موضوع روبیان میکنه. شما ممکنه با یک حرف؛ با یک اقدام؛ حتی با یک فکر درست ؛ خودتون و سرنوشتتون رو در یک کانال جدید قرار بدید که شاید خودتون همون لحظه متوجه این جابه جایی ها نشید . خروج از یک کانال با حوادث مرتبط به اون و ورود شما به یک کانال جدید شما رو در مسیر حوادث مربوط به اون کانال جدید قرار میده. و ما بدون اینکه خودمون خبر داشته باشیم مدام در حال این جابه جایی ها هستیم . اگر در یک کانال ایستا باشیم مسلما حوادث مربوط به همون کانال برایمون پیش خواهد اومد. مثلا اتفاق افتادن یک حادثه با تمام جزیات که اونو قبلا توی خواب دیدیم و تجربه اش رو خیلی از ما داریم.....
بگذریم من هر چی تلاش میکنم وارد موضوعات جدی نشم نمیشه.
تیرکمون من کو ؟ نِه کو؟ نِه کو؟نِه کو؟
تشکر کنندگان: pichak333 ، amirrrrrrr ، بازگشت ، pouya007 ، nima2016 ، payam373
کاربران در حال بازدید این موضوع: amirmc، armanghiassi، babak82، babak_m، kamyar2، khorsandi، LORDAmiroo، majid7، Memolk، mona_usa، msr839، nora62، online27H، pichak333، reyhaneh_h، runioe، tenardie2bai، 3 کاربر مخفی، 3 مهمان

سال ها بعد كه به اين تايپيك سر ميزنيم، اينكه بدونيم چه كاربراني چه زماني دور هم آنلاين بودن خيلي جالب و خاطره انگيزه؛ پس اصلا موضوع بيخود و نشانه ي كور بودن بقيه نيست!! Wink
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: saidoo ، tenardie2bai ، babak82 ، pichak333 ، amirrrrrrr ، pouya007 ، Abdorrezaa ، mona_ir ، alirezanz ، MEHR52
(2015-05-03 ساعت 12:49)online27H نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 12:38)we are one نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 12:30)mona_usa نوشته:  نمي دونم پست مفيد شمارش معكوس چي مي تونه باشه ؟؟؟ هنوز برنده نشديم از فرم پر كردن بگيم؟؟!!!
کسی که میاد کاربران در حال بازدید رو مینویسه،به چه درد میخوره؟ که چی مثلا؟!!!!!!! یعنی بقیه بلا نسبت کور تشریف دارن،نمیبینن کی هست کی نیست!!!!
بعدشم با این همه شمارش معکوس و اعلام از طرف دوستان که تاریخ اعلام 15 اردیبهشت ساعت 20:30 که زیر بیشتر امضاها هست،یعنی واقعا چطور کسی هنوز نمیدونه کی اعلام میشه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

عاغا حرص نخور دانشمندا کشف کردن که اگه زیاد حرص بخوری به صورت غیر مستقیم رو نتیجه لاتاری تاثیر گذاره ... دو روز دیگه جواب میاد بزار این هیجان همچنان بمونه ... تایپیک هدمند نیست بیشتر برای جمع شدن دوستان در این لحظات نفس گیره تا اعلام نتایج ...
در ضمن كاربران در حال بازديد يه جور ليست منتظران هستShyBig Grin
تشکر کنندگان: babak82 ، pichak333 ، tabim4 ، mona_ir ، MEHR52
دوستان ببخشید چند تا سوال داشتم کارنت یعنی چه؟ کانفیرمیشن نامبر کدومه؟ پس اونوقت کیس نامبر دیگه چیه؟کلیرنس یعنی چه؟ آفیسر به چی میگین شما؟ ایشود یعنی چی؟ آپدیت شدم منظورتون چیه؟آی دی کارت چیه؟دبیت کارت چیه؟کردیت کارت چیه؟ فرقش با دبیت کارت چیه؟dmv به کجا می گند؟سوشیال نامبر چیه؟هی میگین اف بی آی چک یعنی چی؟آمریکا کدوم وره؟Big Grin
تشکر کنندگان: online27H ، saidoo ، babak82 ، pichak333 ، pouya007 ، vashahri
(2015-05-03 ساعت 12:42)mona_usa نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 12:38)we are one نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 12:30)mona_usa نوشته:  نمي دونم پست مفيد شمارش معكوس چي مي تونه باشه ؟؟؟ هنوز برنده نشديم از فرم پر كردن بگيم؟؟!!!
کسی که میاد کاربران در حال بازدید رو مینویسه،به چه درد میخوره؟ که چی مثلا؟!!!!!!! یعنی بقیه بلا نسبت کور تشریف دارن،نمیبینن کی هست کی نیست!!!!
بعدشم با این همه شمارش معکوس و اعلام از طرف دوستان که تاریخ اعلام 15 اردیبهشت ساعت 20:30 که زیر بیشتر امضاها هست،یعنی واقعا چطور کسی هنوز نمیدونه کی اعلام میشه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

حالا اينقدر حرص نخوريد.... واسه سلامتيتون خيلي بده....ريلكس كنيدBig Grin
اگر توجه داشته باشید متوجه میشوید که تاپیک شمارش معکوس هر ساله ایجاد میشه و بعد از اعلام نتایج حذف میشه. یعنی کلیه پستهای دوستان از بین میره و حتی در تعداد پستهاشون هم به حساب نمیاد. پس دلیل اصلی ایجاد این تاپیک پستهای مفید نبوده هرچند بعضی اوقات پستهای مفید هم زده میشه. اینجا معمولا دور هم جمع میشن تا همونطور که از اسم تاپیک پیداست شمارش معکوس کنن.
شما هم به قول مهران غفوریان ریلاکس کنید بیشتر بهتون خوش میگذره
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: saidoo ، tabim4 ، pichak333 ، pouya007 ، mona_ir ، alirezanz
(2015-05-03 ساعت 12:55)tabim4 نوشته:  دوستان ببخشید چند تا سوال داشتم کارنت یعنی چه؟ کانفیرمیشن نامبر کدومه؟ پس اونوقت کیس نامبر دیگه چیه؟کلیرنس یعنی چه؟ آفیسر به چی میگین شما؟ ایشود یعنی چی؟ آپدیت شدم منظورتون چیه؟آی دی کارت چیه؟دبیت کارت چیه؟کردیت کارت چیه؟ فرقش با دبیت کارت چیه؟dmv به کجا می گند؟سوشیال نامبر چیه؟هی میگین اف بی آی چک یعنی چی؟آمریکا کدوم وره؟Big Grin

یک موردشو که من بلدم میگم بقیرو دوستان لطف کنن ... آفیسر به کسی میگن که توی آفیس باشه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، babak82 ، azadeh.mohamad ، pichak333 ، payamshad ، Abdorrezaa ، Mansour92 ، vashahri ، lighter ، alirezanz ، msar
(2015-05-03 ساعت 13:00)online27H نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 12:55)tabim4 نوشته:  دوستان ببخشید چند تا سوال داشتم کارنت یعنی چه؟ کانفیرمیشن نامبر کدومه؟ پس اونوقت کیس نامبر دیگه چیه؟کلیرنس یعنی چه؟ آفیسر به چی میگین شما؟ ایشود یعنی چی؟ آپدیت شدم منظورتون چیه؟آی دی کارت چیه؟دبیت کارت چیه؟کردیت کارت چیه؟ فرقش با دبیت کارت چیه؟dmv به کجا می گند؟سوشیال نامبر چیه؟هی میگین اف بی آی چک یعنی چی؟آمریکا کدوم وره؟Big Grin

یک موردشو که من بلدم میگم بقیرو دوستان لطف کنن ... آفیسر به کسی میگن که توی آفیس باشه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

كار نت هم به كسي ميگن كه همش انلاين باشه، يني كلاً تو كار نت و اين چيزا باشه.بعده يه مدت بهش ميگن كار نت شده .................خخخخخخخخخخخخخ
تشکر کنندگان: pichak333 ، amirrrrrrr ، pouya007 ، ziba62ka ، vashahri ، tabim4 ، online27H ، lighter ، alirezanz ، msar

ولی من فکر میکنم آفیسر به کسی میگن که نرم افزار آفیس بلد باشه Big Grin
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: pichak333 ، payamshad ، pouya007 ، vashahri ، Seattle2015 ، online27H ، lighter ، Alirezawee ، alirezanz ، msar

Tabim4 عزیز یهچیز را از قلم انداخته بودی:تاریخ رویت قبولی چیه؟؟؟؟؟Cool
تشکر کنندگان: pichak333 ، saidoo ، pouya007 ، tabim4 ، msar
[عکس: 45049304078646572559.png]
(2015-05-03 ساعت 13:08)saidoo نوشته:  

كار نت هم به كسي ميگن كه همش انلاين باشه، يني كلاً تو كار نت و اين چيزا باشه.بعده يه مدت بهش ميگن كار نت شده .................خخخخخخخخخخخخخ
من فقط ميدونم آمريكا از سمت خونه ي خاله س.
البته فكر كنم اف بي آي چك هم چيزيه شبيه بي بي چك!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: pouya007 ، Abdorrezaa ، tabim4 ، vashahri ، azadeh.mohamad ، alirezanz ، msar

کارنت یعنی کار کردن با نت . کسی که با نت کار میکنه میگن کارنت میکنه . به کسی هم که تازه اومده میگن کارنت میشیا...

کانفرمیشن یعنی کافر میشین . دکمه اسپیس کار نمیکنه گاهاً دوستان اشتباه مینویسن . درستش همون کافر میشینه ...

کیس نامبر رو پشت کیستون نوشته . شماره کیس هست که واسه تعمیر نیاز میشه ...

ایشود یعنی این شد . محاوره ایه ای شد هست ...

کارت کردی رو کردی کارت میگن که دوستان به اشتباه مینویسن کردیت کارت ...

دبیت کارت همونی هست که توی دبی بهتون میدن که بازم به اشتباه دوستان مینویسن دبیت کارت . البته شاید چون زیاد اشتباه نوشتن رسم شده ...

افیسر کسی که توی افیس نشسته و قر میده که مخففش افیسر هست ( افیس قر ) که دوستمون اشاره کردن .

شما میتونید از مهاجر سرا درخواست کنید که ایدیتون رو پرینت بگیرن بفرستن واستون که میشه ایدی کارت شما :|

سوشیال نامبر نداریم . سوسیس و خیار رو با هم بخورید میگن طرف سوشال شده .. اسهال خودمون !

اف بی ای چک بازیه که توی استارتش یه سری چک میکنه ...

امریکا همی دس برو جلو

نازی

:| Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، Mansour92 ، tabim4 ، mona_ir ، saidoo ، fairy ، Aras7 ، vashahri ، amin_j ، mrlzdh ، Gl@diator ، Seattle2015 ، online27H ، lighter ، غلام دلخوش ، alirezanz ، dan3sh ، msar
[عکس: fjg2l1.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، mrlzdh ، nima2016 ، S0SHiANT ، msar

آفیسر یعنی کسی که به نمایندگی دولت آمریکا در سفارت یا کنسوگری ( کونسولگری ) شرمنده املاشو بلد نیستم

کار می کند 2- کارنت هم در لاتاری یعنی مورده قبول واقع شدن

دبیت کارت و کردیت دو کارت بانکی بین المللی است دبیت مجاز هستی خریدای اینترنتی رو انجام یدی

موردای دیگر هم در سایت هست جست و جو کن
تشکر کنندگان: pouya007 ، mona_ir ، saidoo ، pichak333 ، vashahri ، tabim4 ، alirezanz ، msar
(2015-05-03 ساعت 12:50)John Freeman نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 10:54)amirrrrrrr نوشته:  آقا این لاتاری که همه میگن چی هست اصن؟
یعنی ا م ریکا پول بلیط و اسکان و هزینه خورد و خوراک و پوشک بچه رو هم میده؟ Big Grin
فرش قرمز چطور؟ پهن میکنه برامون؟
شنیدم به هرکی قبول شه یه صندلی هم در سنا میده

راستی اصن کی اعلام میشه نتایج؟؟؟؟؟؟Big GrinBig Grin

الکی مثلا من از همه جا بی خبرم Big Grin

ولی من مورد دیدم که دقیقا تصورش از لاتاری همین بود و هنوز هم هست. میگفت( البته هنوزم میگه) هر کی لاتاری برنده میشه همه چیشو آمریکا تامین میکنه !! الانم منتظره که نتایج بیاد و قبول بشه و فقط جثه اش رو تحویل آمریکا بده!! بدبخت خودش و آمریکاش!!
در مورد موضوع"صلاح و مصلحت " هم که کاربران بهش اشاره کردند فقط میتونم اینو بگم که هر جا پاسخ منطقی برای یه اتفاق نمیشه داد دیگه آخرین حربه همینه که میگن لابد به صلاحتون بوده که فلان اتفاق نیوفتاده . چون واقعا گوینده هم نمیتونه علت واقعی رو کشف کنه. به نظر من سرنوشت ما هر لحظه بر اثر خیلی از موارد از جمله " متافیزیک" در حال تغییره. هر قدمی که بر میداریم در تعیین سرنوشت ما موثره. ضرب المثل از تو حرکت از خدا برکت به یه نوع دیگه داره این موضوع روبیان میکنه. شما ممکنه با یک حرف؛ با یک اقدام؛ حتی با یک فکر درست ؛ خودتون و سرنوشتتون رو در یک کانال جدید قرار بدید که شاید خودتون همون لحظه متوجه این جابه جایی ها نشید . خروج از یک کانال با حوادث مرتبط به اون و ورود شما به یک کانال جدید شما رو در مسیر حوادث مربوط به اون کانال جدید قرار میده. و ما بدون اینکه خودمون خبر داشته باشیم مدام در حال این جابه جایی ها هستیم . اگر در یک کانال ایستا باشیم مسلما حوادث مربوط به همون کانال برایمون پیش خواهد اومد. مثلا اتفاق افتادن یک حادثه با تمام جزیات که اونو قبلا توی خواب دیدیم و تجربه اش رو خیلی از ما داریم.....
بگذریم من هر چی تلاش میکنم وارد موضوعات جدی نشم نمیشه.
تیرکمون من کو ؟ نِه کو؟ نِه کو؟نِه کو؟
فریمن جون متافیزیک را ولش تیر کمو نت رو وردار زامبی ها اومدند
تشکر کنندگان: sepandarA ، pichak333 ، pouya007 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان