کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
بچه ها شما استرس ندارین؟

تشکر کنندگان: Hesam s ، msar
(2015-05-03 ساعت 14:30)sonnnna نوشته:  بچه ها شما استرس ندارین؟

وای سنا جونم سلام
خوبی عزیزم
شماره کیس شماها چنده؟
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: tabim4 ، alirezanz ، msar
باتشکر از مدیران محترم فروم...
شماره معکوس مهاجرسرا هم به نمایش در اومـ ـ ـ ـ ــــ ـ ـ ـ ـ ـ ــد.... حالا وقته استرسه
استرس ها رفت بالا
2015 6 may
تشکر کنندگان: milade ، pouya007 ، tabim4 ، alirezanz ، msar
آدرنالین داریم . همون استرسه ؟ :|
تشکر کنندگان: tabim4 ، msar
بچه ها سلام
یه چیزی می خوام بگم خواهشا به کسی بر نخوره
شمارش معکوس سال های قبل رو که با امسال مقایسه می کنم می بینم امسال فقط به پوچی رفتیم
سال های قبل بین دوستان تبادل اطلاعات خوبی رد و بدل می شد
سال های قبل بچه ها اطلاعات مفید تری قرار میدادند
ولی امسال متاسفانه !!!!!!!!!!
امیدوارم دوستان تجدید نظری بکنند تو این دو روز باقی مانده
با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: tabim4 ، Abdorrezaa ، amin_j ، roadhog ، keivin ، asher ، asher ، aaraam ، msar

نه اصلا Big Grin
Praise the Lord, my soul; all my inmost being, praise his holy name
Praise the Lord, my soul, and forget not all his benefits—
who forgives all your sins, and heals all your diseases -Psalm 103
تشکر کنندگان: pichak333 ، asher ، alirezanz
وسط ظهره ولی تاپیک سوتو کوره... نکنه از استرس رفتین تو فکر حوصله نوشتن ندارین؟ Smile
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: lottory2015 ، saeedhot ، pichak333 ، asher ، shahryar_eng ، alirezanz ، tabim4
با عرض پوزش فراوان از مدیریت و ناظم محترم و بزرگوار انجمن و تمامی کاربران بخاطر صحبت های فان و تفریح با دوستان , لازم است به عرضتون برسونم اینکار یعنیبحث های تفریحی و فان فقط به مدت محدود آنهم صرفاً برای کاهش استرس و دلهره عزیزان در این لحظات حساس باقیمانده به اعلام نتایج میباشد
و به هیچ عنوان خدای نکرده هیچگونه قصد توهین , تمسخر ؛ نیشخند ؛طعنه و کنایه اصلا و ابدا نداریم و نخواهیم داشت.
تشکر کنندگان: mona_ir ، pichak333 ، taherifar ، roadhog ، asher ، azadeh.mohamad ، milade ، Hezha ، alirezanz
به آمریکا میروم مگر آمریکایی نباشد .......
تشکر کنندگان: tabim4 ، pichak333 ، tapartoor600 ، alirezanz
(2015-05-03 ساعت 00:05)someonelikeyou نوشته:  کمتر از سه روز دیگه تمام زندگیم مسیرش مشخص میشه
یه مسیرش که مث اتوبان ساوه است میشه قبولی و ویزا و زندگی در سیاتل و زن آمریکایی!!!! و بچه هایی که نیتیو انگلیسی حرف میزنن و کار و تفریح سرجای خودشون و بعد سی و پنج سال یه بازنشستگی راحت و‌بی دغدغه

مسیر دومش از جاده بویین زهرا بد تره موندن توی همین خراب شده . رفتن سر کاری که مجبوری و دوسش نداری. حقوق مزخرف . نشستن سر سفره عقد با یه دختری که مامانم پیدا کرده ، بچه هایی که تا آخر دانشگاشون کلاس زبان میرن اما هیچوقت نمیتونن خوب حرف بزنن .وووو کار کردن تا روزی که بمیرم

سامي جان، اين طرز تفكر نابودت ميكنه ......... من به قوانين جذب و كائنات و... اعتقادي ندارم ولي به تلقين چرا ....
فكر فرداي روز اعلام نتايج باش كه خداي نكرده درصورت قبول نشدن، قراره با اين افكارت زندگي رو ادامه بدي

مجبورم پستي رو كه چندروز پيش گذاشته بودم تكرار كنم :

نلسون ماندلا در كتاب خاطراتش ميگه:

من و زندانبانم يه فرق با هم داشتيم : هروقت كه او دريچه سلول مرا باز ميكرد تاريكي و غم مي ديد، اما من روشنايي و اميد مي ديدم...

ديد خود را به همه چيز مثبت كنيم... حتي قبول نشدن در لاتاري
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
................
تشکر کنندگان: taherifar ، kamyar2 ، roadhog ، mohsen7337 ، asher ، faryas ، Ali_Hunter
(2015-05-03 ساعت 14:58)taherifar نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 00:05)someonelikeyou نوشته:  کمتر از سه روز دیگه تمام زندگیم مسیرش مشخص میشه
یه مسیرش که مث اتوبان ساوه است میشه قبولی و ویزا و زندگی در سیاتل و زن آمریکایی!!!! و بچه هایی که نیتیو انگلیسی حرف میزنن و کار و تفریح سرجای خودشون و بعد سی و پنج سال یه بازنشستگی راحت و‌بی دغدغه

مسیر دومش از جاده بویین زهرا بد تره موندن توی همین خراب شده . رفتن سر کاری که مجبوری و دوسش نداری. حقوق مزخرف . نشستن سر سفره عقد با یه دختری که مامانم پیدا کرده ، بچه هایی که تا آخر دانشگاشون کلاس زبان میرن اما هیچوقت نمیتونن خوب حرف بزنن .وووو کار کردن تا روزی که بمیرم

سامي جان، اين طرز تفكر نابودت ميكنه ......... من به قوانين جذب و كائنات و... اعتقادي ندارم ولي به تلقين چرا ....
فكر فرداي روز اعلام نتايج باش كه خداي نكرده درصورت قبول نشدن، قراره با اين افكارت زندگي رو ادامه بدي

مجبورم پستي رو كه چندروز پيش گذاشته بودم تكرار كنم :

نلسون ماندلا در كتاب خاطراتش ميگه:

من و زندانبانم يه فرق با هم داشتيم : هروقت كه او دريچه سلول مرا باز ميكرد تاريكي و غم مي ديد، اما من روشنايي و اميد مي ديدم...

ديد خود را به همه چيز مثبت كنيم... حتي قبول نشدن در لاتاري

اقا من خيلي كوچكتر از شما هستم كه بخوام در جمع بزرگاني چون شما سخني بگم اما يه چيزي واسه هممون امريكا شده خونه اخر و لاتاري هم اخرين پل اين خونه !! ايا واقعا ما قصد مهاجرت داريم؟ اين سواليه كه بايد به خودمون جواب بديم ايا فقط هدفمون رفتن به امريكاست؟ به نظرم اگر كسي واقعا اماده مهاجرت باشه اتفاقا امريكا گزينه اخرشه!! من الان برادرم در المان زندگي ميكنه يه روز كه باهاش سر قضيه لاتاري صحبت ميكردم ميگفت تو قبول شدي واقعا ميخواي بري امريكا؟ هزينه كم و حقوق زياد تو المان رو ول ميكني ميري امريكا!؟ البته اونم نظر خودشو داره ولي در كل ميخوام بگم ديد همه ما به امريكا شده مدينه فاضله در حالي كه خيلي از كساني كه اونورن ديد هاي مختلفي به اين سرزمين دارن من خودم منتظر نتيجه هام قبول بشم شاكرم قبول نشم دنباله يك راه تازه يك ميانبر جديد هستم امريكا نشد اروپا اروپا نشد استراليا اگر واقعا به دنبال مهاجرتيم هدف ول اخرمون امريكا نميشه
شرمنده كه پر حرفي كردم
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
تشکر کنندگان: tabim4 ، amirrrrrrr ، pouya007 ، nima2016 ، roadhog ، asher ، aaraam
.

دوستان سياتلي آماده تيك آف :

[عکس: 11192599_876816755718617_1706936749_n.jpg]
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، mohsen7337 ، asher ، ziba62ka ، azadeh.mohamad ، milade ، vashahri ، Ali_Hunter ، Alirezawee ، alirezanz
سلام به همه منتظران
این چند روز که تا جواب بیاد خیلی روزای سختی همش یا تو رویای برنده شدنیم یا ...
2013 بار اول بودم مگفتم شانسم میزنه ولی نشد
2014 بد جوری امید داشتم که بازم نشد
2015 عدم ثبت نام
2016 دیگه اروم شدم فقط میگم بالاخر قبول میشم

تشکر کنندگان: alirezanz
بچه ها آرزوی دومم و آخرم توو بچگی امیدوارم براورده شه و من پس فردا گیف این عکس رو بزارم Sad
[عکس: mgrr0z8os04ormevgzd1.jpg]
I am solomon northupSad for 25years
تشکر کنندگان: amir_ebrahimi99 ، roadhog ، asher ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان