کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-01-07 ساعت 23:59)someonelikeyou نوشته:  
(2015-01-07 ساعت 23:51)ostokhan نوشته:  
(2015-01-07 ساعت 22:08)someonelikeyou نوشته:  
(2015-01-07 ساعت 21:55)tomalaki نوشته:  سلام بعد از مدت ها.
چند ماه دیگه مونده تا اعلام نتایج؟

اگه یک می اعلام کنند از امروز ۱۱۳ روز

جوابها 5 می ساعت 8.30 به وقت ایران Big Grin

خب تصحیح میکنم ۱۱۷ روز و یک ساعت دیگه

117 روز و 7 ساعت و 48 دقیقه

(2014-09-21 ساعت 15:22)hamid32 نوشته:  
روی لینک بالا کلیک کنید
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، alirezanz
.............. Big Grin
تشکر کنندگان: alirezanz
فعلا به زندگي روزمره خودتون مشغول شين چون الان خيلي زوده كه فكرتونو درگير كنيد
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: vahidbaq ، ostokhan
سلام ب همگی دوستان مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
دوستان من یه نظری دارم شاید بد نباشه به هرحال خیلی از ما تا اعلام نتیجه همش به لاتاری فکر میکنیم من میگم بیایم از برنامه هایی که تو سر داریم اینجا بگیم از رویاهایی که میخوایم در امریکا واقعیشون کنیم اگه مدیران عزیز و با سابقه ها موافق باشن یا همین جا یا یه تاپیک جدید درباره ابن موضوع باشه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: sina000
چقدر بزاریم کنار برای لاتاری ..؟
تشکر کنندگان:
(2015-01-08 ساعت 21:14)sara1818 نوشته:  چقدر بزاریم کنار برای لاتاری ..؟
سلام .
اگه منظورتون تمکن مالی است :
http://www.mohajersara.com/thread-7064-p...#pid524558
در صورتی که هزینه های مربوط به پروسه لاتاری رو میخوایید بدونید فکر میکنم از شروع تا رسیدن پاتون به ام ر ی ک ا هر نفر نزدیک به ده میلیون تومان هزینه داره که به هتل ، پرواز تون بستگی داره.
در غیر اینصورت در صورتیکه در مورد هزینه های اقامت است سوالتون خیلی کلی است و باید شهرتون ، تعداد نفراتتون و همچنین دیدتون از زندگی رو اعلام کنید تا دوستان بتونن راهنمائی کنند
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: vahidbaq ، maria2000 ، alirezanz
(2015-01-08 ساعت 21:14)someonelikeyou نوشته:  دوستان من یه نظری دارم شاید بد نباشه به هرحال خیلی از ما تا اعلام نتیجه همش به لاتاری فکر میکنیم من میگم بیایم از برنامه هایی که تو سر داریم اینجا بگیم از رویاهایی که میخوایم در آمریکا واقعیشون کنیم اگه مدیران عزیز و با سابقه ها موافق باشن یا همین جا یا یه تاپیک جدید درباره ابن موضوع باشه

موافقم، ولی به نظر من اگر توی همین تاپیک باشه بهتره
مثلا صحبت در مورد ایالت ها و یا مشاغل مناسب و هر موضوع دیگه ای که دوستان پیشنهاد کنند.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من با اميد خدا اكر برنده شدم ميخوام برم شهر ساكرمنتو كسي نظري يا اطلاعاتي در مورد اين شهر داره؟
به دو جيز تكيه نكن غرور و دروغ , ادم با غرور مي تازد و با دروغ مي بازد
تشکر کنندگان:
(2015-01-08 ساعت 23:19)2taha نوشته:  سلام دوستان من با اميد خدا اكر برنده شدم ميخوام برم شهر ساكرمنتو كسي نظري يا اطلاعاتي در مورد اين شهر داره؟

ایشالا که برنده بشی منم برنده بشم در مورد ساکرامنتو من فقط سریال منتالیست به ذهنم میاد چون درباره اون شهر بود!!!!!
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: 2taha
(2015-01-08 ساعت 22:10)sina000 نوشته:  
(2015-01-08 ساعت 21:14)someonelikeyou نوشته:  دوستان من یه نظری دارم شاید بد نباشه به هرحال خیلی از ما تا اعلام نتیجه همش به لاتاری فکر میکنیم من میگم بیایم از برنامه هایی که تو سر داریم اینجا بگیم از رویاهایی که میخوایم در آمریکا واقعیشون کنیم اگه مدیران عزیز و با سابقه ها موافق باشن یا همین جا یا یه تاپیک جدید درباره ابن موضوع باشه

مثلا صحبت در مورد ایالت ها و یا مشاغل مناسب و هر موضوع دیگه ای که دوستان پیشنهاد کنند.

دوستان عزیز با کمال احترام با نظرتون موافق نیستم. اگه از الان خیلی روی لاتاری سرمایه گذاری فکری کنید و خدای نکرده برنده نشید خیلی ضربه می خورید. بذارید انشالا بعد از اعلام نتایج، بیش از یک سال وقت دارید درمورد همه چی تحقیق کنید و برنامه ریزی کنید. پس فعلا به همون روزشماری تا اعلام نتایج اکتفا کنیم بهتره.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: asher ، 2taha ، babisondes ، ali_am76 ، elahe mousavi ، ostokhan ، alirezanz
سلام به همه دوستان مهاجرسرا
من با تمام وجود، امسال با انرژی مثبت به این مساله نگاه میکنم وتمام نا امیدی در 5 می رو از خودم دور میکنم و از الان خودمو تو شیکاگو میبینم ( نخند چرا میخندی، کائنات دارن کارامو راست و رسیت میکنند
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: moxtar88 ، hameddjj ، alirezanz
ضد حال نمیخام بزنم اما بسپارید به کاینات و خدا و ولش کنید
زوم کردن رو هر مسله ای ادم رو درگیر خیالبافی میکنه
خاهر من فکر نمیکرد اسمش در بیاد اما بیخیال ثبت نام کرد و سال اولم اسمش در اومد
اما من از ۲۰۰۹...
دیگه امسال ثبت نام هم نکردم
یه مدت بیخیال رفتنش میخام بشم
من عضو فعال اینجا بودم
اما درسی که گرفتم این بود اونی که باید بشه و همیشه بهترینه , میشه اما با تلاش...
زندگیتون رو کنید تا روز اعلام نتایج
امسال هم که انگار ۵ روز تاخیر داره به نسبت روال سالهای قبل
2009
2010-2011
2012-2013
2014
2015-Loading Plz wait
تشکر کنندگان: hameddjj
(2015-01-09 ساعت 12:52)vahidbaq نوشته:  
(2015-01-08 ساعت 22:10)sina000 نوشته:  

دوستان عزیز با کمال احترام با نظرتون موافق نیستم. اگه از الان خیلی روی لاتاری سرمایه گذاری فکری کنید و خدای نکرده برنده نشید خیلی ضربه می خورید. بذارید انشالا بعد از اعلام نتایج، بیش از یک سال وقت دارید درمورد همه چی تحقیق کنید و برنامه ریزی کنید. پس فعلا به همون روزشماری تا اعلام نتایج اکتفا کنیم بهتره.

با سلام به دوستان عزیز و با آرزوی برنده شدن یکایک شما. بنده از برندگان 2015 هستم و در حال حاضر در حال سپری کردن دوران پر استرس کلیرنس هستم. تمامی افرادی که وضعیت مشابه بنده رو دارن، یکی از دغدغه هاشون یادگیری زبان هست و افسوس که دیگه الان هرچقدر هم فشرده مطالعه کنی، فایده نداره و واسه یادگیری دیره. مخصوصا که با توجه به این تغییر بزرگی که در زندگی شما بوجود میاد و تمرکز کردن جهت آماده کردن مدارک، جمع کردن پول، جمع کردن زندگی و ....، فکر آدم کشش یادگیری زبان رو اونم در این مدت کوتاه نداره. پیشنهاد من اینه که شما در حال حاضر فقط به یادگیری زبان بپردازید و بقیه موارد رو بزارید به وقتش .
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
مهاجرت رو باید یه پلان B یا C حساب کرد !

امید خوبه ......
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: vahidbaq

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان