کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-04 ساعت 00:31)tenardie2bai نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: Anamis، dan3sh، emanifard، hossein1049، jsmlz، lottory2015، m.a.masoud، masoud65، MEHR52، mohsen1984، nima2016، Nima4185، sheldon، soroosh yz، tenardie2bai، zahra 1، 8 کاربر مخفی، 8 مهمان

دوستان همه حال و احوالشون خوبه؟!!! لحظات آخر انتظار چطور میگذره ؟

نفس گیر
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: alirezanz ، tenardie2bai ، tabim4
(2015-05-04 ساعت 01:09)elahe mousavi نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 00:31)tenardie2bai نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: Anamis، dan3sh، emanifard، hossein1049، jsmlz، lottory2015، m.a.masoud، masoud65، MEHR52، mohsen1984، nima2016، Nima4185، sheldon، soroosh yz، tenardie2bai، zahra 1، 8 کاربر مخفی، 8 مهمان

دوستان همه حال و احوالشون خوبه؟!!! لحظات آخر انتظار چطور میگذره ؟

نفس گیر

پس من چی؟ من که هی دارم جواب سوال میدم Sad
دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
بسیار سنگین تر از دردیست که
انسان را به فریاد وا میدارد...!
و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،
نه به سکوت هم!

-------------------------------------------------------------------------
2017 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : HAS NOT BEEN SELECTED  
تشکر کنندگان: alirezanz ، tenardie2bai ، tabim4
خیلی سوپرشانس یعنی قبولی با کیس نامبر 1!ادم دوست داره همچین کیس هایی رو از نزدیک ببینه باهاشون عکس بندازه.اصلا اینجور ادم هایی چه شکلی اند؟کسی تا حالا برخورد داشته؟شانس با اینا یاره یا یار با اینا شانس؟؟

خود من همچین کیس نامبری نمیخوام ولی.به نفر دومی هم قانع ام D:
تشکر کنندگان: motinus ، lottory2015 ، پدی ، alirezanz ، kia_0950 ، azadeh.mohamad ، tabim4
(2015-05-04 ساعت 00:59)m.a.masoud نوشته:  دوستان عزیز چون هر لحظه به ترافیک این سایت افزوده میشه و یقینا پس فردا اوضاع شلوغ تر از الان خواهد شد، لذا اگر کسی لینک اعلام برندگان را داره لطفا از الان برای افرادی مثل من که اطلاغات کمی دارن بگذاره. ممنون از زحماتی که می کشید.

لینک اعلام نتایج لاتاری 2016

برای استفاده هر چه بهتر و دقیق ترجیحا از مرورگر اینترنت اکسپلورر 8 به بالا استفاده کنید
http://www.dvlottery.state.gov/ESC/

بنا به خواسته ی دوستمونWink
تشکر کنندگان: m.a.masoud ، alirezanz ، tabim4
خداوند بهترین های خود را به کسانی میدهد که حق انتخاب را به خدا میدهند

[عکس: 2i1h0tu.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: someonelikeyou ، پدی ، alirezanz ، motinus ، nima2016 ، MEHR52 ، Paradox ، milade ، saidoo ، tabim4 ، Alirezawee
(2015-05-04 ساعت 01:08)2014families lottery winners نوشته:  Someonelikeyou ؛ پسر چقدر گرین کارتتو گم میکنی و من هی باید واست پیداش کنم (البته کسی برش نمی داره بخاطر عکس روش CoolWink آدم شب خوابش نمی بره بخدا) دفعه دیگه گمش کردی از این خبرا نیست توسط من از وسز دو نیم میشه صادر شدن دوبارشم هیهاته Cool

[عکس: 20120919b_355x230.jpg?lgfp=1000]

هاهاها مرسییییی روحم تازه شد دم شما گرم خداییی
یه دونه باشی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، اشکان 3D ، alirezanz ، azadeh.mohamad ، tabim4 ، kuwait
اونقد بعضیا گفتن اینجا بی محتواس دیگه چشمه جوشان سفرنامه هام خشکیده
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، pouya007 ، saidoo ، tabim4
سلام
واووووو کمتر از 48 ساعت دیگه
امیدوارم این تایم باقی مونده رو هم مقاومت کنم و اینجا نیام
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، MEHR52 ، pouya007 ، tabim4
در پله های بالایی نرده بان، آرامش عمیقی حکمفرماست. دست و پا زدن های اولیه در آن شلوغی بی پایان، به آرامش انتهایی می ارزد. تنها چند قدم مانده است، مایوس نباش که مقصد نزدیک است.

تشکر کنندگان: alirezanz ، someonelikeyou ، amin_j ، pouya007 ، tabim4 ، Alirezawee
(2015-05-04 ساعت 01:16)someonelikeyou نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 01:08)2014families lottery winners نوشته:  Someonelikeyou ؛ پسر چقدر گرین کارتتو گم میکنی و من هی باید واست پیداش کنم (البته کسی برش نمی داره بخاطر عکس روش CoolWink آدم شب خوابش نمی بره بخدا) دفعه دیگه گمش کردی از این خبرا نیست توسط من از وسز دو نیم میشه صادر شدن دوبارشم هیهاته Cool

[عکس: 20120919b_355x230.jpg?lgfp=1000]

هاهاها مرسییییی روحم تازه شد دم شما گرم خداییی
یه دونه باشی

خواهش می کنم قابلتون رو نداشت ولی دیگه آخرین باره که گرین کارتتو بهت میدم دفعه بعدی از وسط دو نیم میشه بعد بیفت دنبال وکیل و دادگاه و .....واسه صادر شدن دوباره تا حسابی حال و احوالتون سر جاش بیاد ؛ اوکی دوست من
ضمنا عکستو یه کم به عکاس بگو با فتوشاپ درست کنه این دفعه ملت نترسن !!!!
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: someonelikeyou ، alirezanz ، pouya007 ، tabim4
(2015-05-04 ساعت 01:11)Msns نوشته:  خیلی سوپرشانس یعنی قبولی با کیس نامبر 1!ادم دوست داره همچین کیس هایی رو از نزدیک ببینه باهاشون عکس بندازه.اصلا اینجور ادم هایی چه شکلی اند؟کسی تا حالا برخورد داشته؟شانس با اینا یاره یا یار با اینا شانس؟؟

خود من همچین کیس نامبری نمیخوام ولی.به نفر دومی هم قانع ام D:

پارسال من با یکی اشنا شدم کیس نامبرش 2 بود
و کارش مهم و تو دولت بود
الانم کلییر نشده
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، Msns ، alirezanz ، faryas ، azadeh.mohamad ، pouya007 ، Sky of NY ، milade ، tabim4 ، puryapurya ، kuwait
(2015-05-04 ساعت 01:20)someonelikeyou نوشته:  اونقد بعضیا گفتن اینجا بی محتواس دیگه چشمه جوشان سفرنامه هام خشکیده

یكی قشنگی مزرعه رو میبینه و یكی كثیفی پنجره،این تویی كه تصمیم میگیرى چی ببینی امیدوارم همیشه قشنگ ببینی حتی از پشت پنجره كثیف

تشکر کنندگان: nima2016 ، someonelikeyou ، alirezanz ، azadeh.mohamad ، pouya007 ، tabim4 ، Mansour92 ، puryapurya
ولی سیبیل بهم میادااا
چشم با سنجاق قفلی میزنم رو کتم که‌گم نشه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: alirezanz ، azadeh.mohamad ، pouya007 ، tabim4
[quote='someonelikeyou' pid='603600' dateline='1430686257']
اونقد بعضیا گفتن اینجا بی محتواس دیگه چشمه جوشان سفرنامه هام خشکیده
[/qu

کی آباد بوذه این سفرنامه که حالا خشکیده !!!!!!!!!!!!

ضمنا شما میخوای بری واسه اقامت دایم اونجا نه ویزای توریستی !!!! اینکه سفر نمیشه میشه بخشی از زندگینامه !
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، tabim4
(2015-05-04 ساعت 01:31)aydin-j نوشته:  قیافه بعضی از دوستان(بخصوص اوناییکه از حالا کیس نامبر و تاریخ کارنت و... گذاشتن) بعد قبول نشدن شبیه اون راننده ایه که ماشینشو بیمه ابوالفضل کرده.با خودتون اینکارارو نکنید وقتی قبول نشید با اونهمه توقع زندگی سخت میشه

وای چقدر موج منفی میدین ؛ هیچ چیز بعید نیست
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: alirezanz ، someonelikeyou ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان