کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
نگاهت گر به آن بالاست و در رقص دعا قلبت مثال بید میلرزد , دعایم کن, دعایم کن که من محتاج محتاجم
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

یعنی اینقدری که اینجا استرس هست کاندیدای ریاست جمهوری سر اینکه رای بیارن یا نیارن استرس ندارن !!!
تشکر کنندگان: mohamad3893 ، tenardie2bai ، alirezanz ، pouya007 ، tabim4
دوستان من هچنان استرس دارم و منتظرم.به امیدقبولی همه دوستان
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، tabim4
من که اصلا استرس ندارم قبولی من رو صدا می زنهSmile
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، majid7 ، someonelikeyou ، pouya007 ، tabim4
پارسال خلی امید داشتم کلی واس خودم خوش بودم که قبولم Smile

امسال دیگه بی خیال ترم Smile
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: majid7 ، azadeh.mohamad ، pouya007 ، tabim4
(2015-05-04 ساعت 01:48)alirezanz نوشته:  پارسال خلی امید داشتم کلی واس خودم خوش بودم که قبولم Smile

انشاالله قبول میشید. دیگه چیزی نمونده
آمین
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: alirezanz ، pouya007 ، mehdi_449 ، tabim4
(2015-05-04 ساعت 01:25)nima2016 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 01:11)Msns نوشته:  خیلی سوپرشانس یعنی قبولی با کیس نامبر 1!ادم دوست داره همچین کیس هایی رو از نزدیک ببینه باهاشون عکس بندازه.اصلا اینجور ادم هایی چه شکلی اند؟کسی تا حالا برخورد داشته؟شانس با اینا یاره یا یار با اینا شانس؟؟

خود من همچین کیس نامبری نمیخوام ولی.به نفر دومی هم قانع ام D:

پارسال من با یکی اشنا شدم کیس نامبرش 2 بود
و کارش مهم و تو دولت بود
الانم کلییر نشده

همچین ادم مهم دولتیی باید هم 2 باشه!

بعد میگم این لاتری هم پارتی بازیه میگید نه.اصلا مسئول لاتری تو جیبشونه ایناBig Grin

خب حالا نوبت میرسه به اون شخصی که دکمه لاتری رو تو کامپیوتر فشار میده و نتایج به صورت رندم(Wink) انتخاب میکنه.

دوست دارم بدونم این ادم چه شکلیه.اصلا میدونه سرنوشت 55 هزار ادم دستشه؟

میدونه داره با سرنوشت مردم بازی میکنه؟؟

و مهم تر از همه چند میگیره تا چند بار دکمه رو فشار بده تا اسم ما هم درآد؟؟

مظنه یا همون فی ش چنه؟؟Big Grin
تشکر کنندگان: alirezanz ، pichak333 ، nima2016 ، nima_no ، azadeh.mohamad ، pouya007 ، Gl@diator ، mehdi_449 ، saidoo ، tabim4
Wink 
دوستان...

[عکس: 675620_JC_ghey.gif]

من...

[عکس: 543021_LaieA_036.gif]

[عکس: 288919_offtobed.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
سفرنامه......
الان که این پست رو مینویسم دوروزه که تعطیلات تموم شده و ما برگشتیم سرکار
حدود یه هفته قبل از کریسمس یه دختر ایرونی با خط at&t بهم زنگ زد که بهترین اتفاق این مدت بود بعلهههه پیچک بود که از میامی زنگ میزد خیلی تلاش کردم که مخشو بزنم بیاد سیاتل زندگی کنه ولی عشق میامی داشت مام گفتیم ایشالا خوشبخت بشی خواهر راستش خجالت کشیدم که اون زنگ زد چون تو کل این هف هشت ماه دو بار با هم حرف زده بودیم ولی خداروشکر صداش خیلی خوشحال و پولدار بود
و در کمال ناباوری من و استخان و سر جهازیامونو دعوت کرد که تعطیلات بریم خونش و خب کور از خدا چی میخاد ؟؟؟
منم زیاد تعرف نکردم که نکنه نظرش برگرده و دعوتشو پس بگیره و این شد به استخان گفتم برو روغن و آب رادیات ماشینو چک کن میخایم بریم فلوریدا و خودم خواستم برم زنگ بزنم به دخترا که ساکشونو ببندن که یهو دیدم استخان داره گچ دیوارو با دندوناش میکنه
اولش فکر کردم از خوشحالیه که میخایم بریم مسافرت ولی بعدش که موهای سرشو کند فهمیدم عصبانیه
خب من چه بدونم از سیاتل تا میامی چقد راهه با ماشین واقعن این طرز برخورد استخان در شان یه آدم گرین کارتی نیس
و این شد که نفری ۸۲۶ دلار بابت بلیط دو سره از سیاتل به میامی دادیم و با هواپیمر رفتیم ولی بازم به نظرم میشد با ماشین بریم چون چهار نفر بودیم شیفتی رانندگی میکردم نهایتش سی و هفت ساعت تو راه بودیم ولی خب اون سه نفر جور دیگه فکر میکردن

میامی..... خدایی قشنگ بود آب و هواش مث کیش بود ولی خیلی سر سبز تر و پر از نخل های بلند
و چقد کوبایی داشت و چقد مرداش پیرهنای گل گلی تنشون بود مث بامشاد
آقا خلاصه ما از فرودگاه رفتیم به آدرسی که پیچک اس ام س کرده بود و اینم بگم دروغه که میگن امریکاییا غیرت ندارن چون توی فرودگاه سیاتل سارا دور از چشم استخان و پنی باهام دعوا کرد که این دختره چرا اینقد با تو صمیمیه که به گوشی تو زنگ زده .. تو ایران چی بین شما بوده منم هرچی فکر کردم که چطور توضیح بدم جریان مهاجرسرا چیه و ما چه له له اس واسه کشور اینا زدیم تا اومدیم غرور ملیم اجازه نداد بگم فقط گفتم همکلاسیم بوده
بگذریم آقا ما به آدرس که رسیدیم فکمون افتاد.....
تا اینجا باشه بقیش واسه فردا شب خوش
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
(2015-05-04 ساعت 01:50)2014families lottery winners نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 01:48)alirezanz نوشته:  پارسال خلی امید داشتم کلی واس خودم خوش بودم که قبولم Smile

انشاالله قبول میشید. دیگه چیزی نمونده
آمین

همه با هم نقل مکان میکنیم به تاپیک برنده هاTongue

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
(2015-05-04 ساعت 01:53)someonelikeyou نوشته:  سفرنامه......
الان که این پست رو مینویسم دوروزه که تعطیلات تموم شده و ما برگشتیم سرکار
حدود یه هفته قبل از کریسمس یه دختر ایرونی با خط at&t بهم زنگ زد که بهترین اتفاق این مدت بود بعلهههه پیچک بود که از میامی زنگ میزد خیلی تلاش کردم که مخشو بزنم بیاد سیاتل زندگی کنه ولی عشق میامی داشت مام گفتیم ایشالا خوشبخت بشی خواهر راستش خجالت کشیدم که اون زنگ زد چون تو کل این هف هشت ماه دو بار با هم حرف زده بودیم ولی خداروشکر صداش خیلی خوشحال و پولدار بود
و در کمال ناباوری من و استخان و سر جهازیامونو دعوت کرد که تعطیلات بریم خونش و خب کور از خدا چی میخاد ؟؟؟
منم زیاد تعرف نکردم که نکنه نظرش برگرده و دعوتشو پس بگیره و این شد به استخان گفتم برو روغن و آب رادیات ماشینو چک کن میخایم بریم فلوریدا و خودم خواستم برم زنگ بزنم به دخترا که ساکشونو ببندن که یهو دیدم استخان داره گچ دیوارو با دندوناش میکنه
اولش فکر کردم از خوشحالیه که میخایم بریم مسافرت ولی بعدش که موهای سرشو کند فهمیدم عصبانیه
خب من چه بدونم از سیاتل تا میامی چقد راهه با ماشین واقعن این طرز برخورد استخان در شان یه آدم گرین کارتی نیس
و این شد که نفری ۸۲۶ دلار بابت بلیط دو سره از سیاتل به میامی دادیم و با هواپیمر رفتیم ولی بازم به نظرم میشد با ماشین بریم چون چهار نفر بودیم شیفتی رانندگی میکردم نهایتش سی و هفت ساعت تو راه بودیم ولی خب اون سه نفر جور دیگه فکر میکردن

میامی..... خدایی قشنگ بود آب و هواش مث کیش بود ولی خیلی سر سبز تر و پر از نخل های بلند
و چقد کوبایی داشت و چقد مرداش پیرهنای گل گلی تنشون بود مث بامشاد
آقا خلاصه ما از فرودگاه رفتیم به آدرسی که پیچک اس ام س کرده بود و اینم بگم دروغه که میگن آمریکاییا غیرت ندارن چون توی فرودگاه سیاتل سارا دور از چشم استخان و پنی باهام دعوا کرد که این دختره چرا اینقد با تو صمیمیه که به گوشی تو زنگ زده .. تو ایران چی بین شما بوده منم هرچی فکر کردم که چطور توضیح بدم جریان مهاجرسرا چیه و ما چه له له اس واسه کشور اینا زدیم تا اومدیم غرور ملیم اجازه نداد بگم فقط گفتم همکلاسیم بوده
بگذریم آقا ما به آدرس که رسیدیم فکمون افتاد.....
تا اینجا باشه بقیش واسه فردا شب خوش

سرشار از غلط املایی ..........................
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: alirezanz ، pichak333 ، tabim4 ، someonelikeyou
استرس لاتاری کم بود!!! استرس امتجان پس فردا را هم دارم!!!
20 صفحه از تاپیک جا موندم عذاب وجدان دارم ...
حالا باز خدا را شکر سفرنامه صفحه آخر بود D:
تشکر کنندگان: alirezanz ، tenardie2bai ، lottory2015 ، pouya007 ، Ali_Hunter ، tabim4
شب همگی بخیر ؛ من خوابم میاد دیگه نمیتونم چشمامو باز بذارم Smile

شبتون خوش و خوابهای خوب ببینید SmileSmileSmileSmileSmile
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: alirezanz ، tenardie2bai ، pichak333 ، tabim4
(2015-05-04 ساعت 02:10)pichak333 نوشته:  استرس لاتاری کم بود!!! استرس امتجان پس فردا را هم دارم!!!
20 صفحه از تاپیک جا موندم عذاب وجدان دارم ...
حالا باز خدا را شکر سفرنامه صفحه آخر بود D:

منم پس فردا امتحان دارمSadSadSadBig Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: pichak333 ، lottory2015 ، pouya007 ، tabim4
روزگاريست که ما را نگران مي داري
مخلصان را نه به وضع دگران مي داري
گوشه چشم رضايي به منت باز نشد
اين چنين عزت صاحب نظران مي داري
ساعد آن به که بپوشي تو چو از بهر نگار
دست در خون دل پرهنران مي داري
نه گل از دست غمت رست و نه بلبل در باغ
همه را نعره زنان جامه دران مي داري
اي که در دلق ملمع طلبي نقد حضور
چشم سري عجب از بي خبران مي داري
چون تويي نرگس باغ نظر اي چشم و چراغ
سر چرا بر من دلخسته گران مي داري
گوهر جام جم از کان جهاني دگر است
تو تمنا ز گل کوزه گران مي داري
پدر تجربه اي دل تويي آخر ز چه روي
طمع مهر و وفا زين پسران مي داري
کيسه سيم و زرت پاک ببايد پرداخت
اين طمع ها که تو از سيمبران مي داري
گر چه رندي و خرابي گنه ماست ولي
عاشقي گفت که تو بنده بر آن مي داري
مگذران روز سلامت به ملامت حافظ
چه توقع ز جهان گذران مي داري
تشکر کنندگان: alirezanz ، pichak333 ، lottory2015 ، pouya007 ، mehdi_449 ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان