کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
گاهى خودت رامثل یک کتاب ورق بزن،
انتهای بعضی فکرهایت " نقطه" بگذار که بدانی باید همانجا تمامشان کنی.
بین بعضی حرفهايت "کاما" بگذار که بدانی باید با کمی تامل ادایشان کنی .
پس از بعضی رفتارهایت هم "علامت تعجب" و آخر برخی عادت هایت نیز علامت "سوال" بگذار .
تا فرصت ویرایش هست... خودت را هر چند شب یکبار ورق بزن...
حتی بعضی از عقایدت را حذف کن ... اما بعضی را پر رنگ...
هرگز هیچ روز زندگیت را سرزنش نکن !
روز خوب به تو شادی میدهد،
روز بد به تو تجربه،
و بدترین روز به تو درس میدهد ...!
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، غلام دلخوش ، elnaz.sh ، elahe mousavi
فردا دعوت شدم بیمارستان ارتش ، برای معافیتم. (همین العان بهم زنگ زدن)

یعنی هم لاتاری برنده میشم و هم سربازیم درست میشه .
یا لاتاری برنده نمیشم و سربازی هم میرم.

غیر از دو مورد بالا نمی خوام.
چه شیر تو شیری هست برای من فردا؟!
شماره كيس :احتمال افتادن زباله فضایی تو سرم بیشتر از قبولیم هست. اخه هر کی رو می شناسم امسال شرکت کرده. ( شده قضیه بخت آزمایی که همه به امید برنده شدن بلیط میخرن و همه هم می بازن)
تعداد : خودم + خودم
سفارت :
رؤيت قبولي :
ارسال فرمها :
كارنت :
نامه دوم :
مصاحبه :
كلير :
مقصد :

اگر قبول نشدید ، ناراحت نشید ، چرا که زندگی خیلی واقعی تر از اونی هست که ما همیشه در ذهنمون ازش تصور داریم.Cool
تشکر کنندگان: lottory2015 ، milade ، amin-rabiei ، pouya007 ، tabim4 ، حامد ، alirezanz ، aydin-j ، kuwait
روزی انوشیروان بر بزرگمهر خشم گرفت و در خانه ای تاریک به زندانش فکند و فرمود او را به زنجیر بستند.چون روزی چند بر این حال بود،کسری کسانی را فرستاد تا از حالش پرسند. آنان بزرگمهر را دیدند با دلی قوی و شادمان.بدو گفتند:در این تنگی و سختی تو را آسوده دل می بینم!
گفت:معجونی ساخته ام از شش جزئ و به کار می برم و چنین که می بینید مرا نیکو می دارد.
گفتند:...
آن معجون را شرح بازگوی که ما را نیز هنگام گرفتاری به کار آید
گفت:آری جزئ نخست اعتماد بر خدای است ،عزوجل،دوم آنچه مقدر است بودنی است،سوم شکیبایی برای گرفتار بهترین چیزهاست.چهارم اگر صبر نکنم چه کنم،پس نفس خویش را به جزع و زاری بیش نیازارم،پنجم آنکه شاید حالی سخت تر از این رخ دهد.ششم آنکه از این ساعت تا ساعت دیگر امید گشایش باشد چون این سخنان به کسری رسید او را آزاد کرد و گرامی داشت.
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: nima_no ، pouya007 ، nima2016 ، elnaz.sh ، elahe mousavi
(2015-05-04 ساعت 14:12)nima_no نوشته:  فردا دعوت شدم بیمارستان ارتش ، برای معافیتم. (همین العان بهم زنگ زدن)

یعنی هم لاتاری برنده میشم و هم سربازیم درست میشه .
یا لاتاری برنده نمیشم و سربازی هم میرم.

غیر از دو مورد بالا نمی خوام.
چه شیر تو شیری هست برای من فردا؟!
فردا روز سختی رو در پیش خواهی داشت داداش
واست آرزوی موفقیت دارم
تشکر کنندگان: nima_no ، alirezanz
خود را که به خدا سپردی، دیگر نگران هیچ طوفانی مباش... کشتی نوح را یک غیرحرفه ای ساخت، و کشتی تایتانیک را صدها حرفه ای...

آدم های منفی به پيچ وخم جاده می انديشند و آدم های مثبت به زيبايی های طول جاده ...
عاقبت کار ٬ هردو به مقصد ميرسند اما يکی باحسرت وديگری با لذت...
از زندگی لذت ببر وقدر ثانيه های خودت را بدان.
چون زمان ارزشمند است وما يک بار بیشتر زندگی نمی کنیم
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: nima_no ، Mansour92 ، pouya007 ، elnaz.sh
ماشالا به اينهمه انرژي. هيچكدوم از تاپيكاي ٢٠١٥ تعداد صفحات به اين رقم نرسيده حتي تاپيك كليرنس!
اين چندروزه خاطرات خوش پارسال برام مرور ميشه و ميام اينجا رو چك ميكنم و بيشتر انرژي ميگيرم. من كه اصلا تو فكرش نبودم. ١ روز بعد هم چك كردم ولي خيلي لحظه شيريني بود. انروز مهمون داشتيم و ميخاستم اونا متوجه نشن ولي هركاري ميكردم نيشم بسته نميشدSmile Smile و آخر اونا هم فهميدن. اميدوارم همه قبول بشين و سعي كنين راز نگه دار باشين نه مثل من.
به اميد اينكه ويزاي امريكا تو پاس من و همه بچه هاي مهاجرسرا بخوره
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: milade ، nima_no ، Mansour92 ، babak82 ، ziba62ka ، pouya007 ، حامد ، danial74 ، alirezanz ، Alirezawee
از صمیم قلب آرزو میکنم که هیچ وقت آرزوهایتان آرزو نماند

برای طولانی زیستن لازم نیست به روزهای زندگی اضافه شود
باید تلاش شود که زندگی به روزهایمان اضافه شود …
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: nima_no ، mona_ir ، pouya007 ، ziba62ka ، mansky1a ، Fifi2015 ، elnaz.sh ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 11:37)alirezanz نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 10:06)mona_usa نوشته:  سلام صبح به خير دوستان
الان كه بايد برم دانشگاه تا ظهر فردا هم امتحان دارم هيچي نخوندم اصلا نميتونم تمركز كنم...
از ديشب ي دلشوره عجيبي دارم ... فكر نميكردم استرسي بشم چون كلا خوش شانس نيستم واسه همين فكر ميكردم برنده نميشم پس چه استرسي؟؟؟

اميدوارم همگي برنده بشيم

منم فردا امتحان دارم اما نمیدونم چرا هیچ استرس ندارمBig Grin

تازه از دانشگاه رسيدم خونه تا غذا بخورم و ... درس نخوندم حتما تو خوندي... در ضمن واسه امتحان دلشوره ندارم كه واسه لاتاري دارمBig GrinSad
تشکر کنندگان: alirezanz
(2015-05-04 ساعت 12:57)azadeh.mohamad نوشته:  من یه مشکلی پیدا کردم......
از دیروز تا حالا هیچ کاری نمیتونم انجام بدم،با اینکه کلی کار سرم ریخته...البته اینم میدونم در صد قبولی حتی یه درصد کامل هم نیست ولی همش میگم بزار هر چی شد... بعدش از چهار شنبه شروع میکنم... زندگیم استاپ کردهSad Sad

دوست عزیز اگر هم خدای نکرده قبول نشین زندگی ادامه داره. من از سال 2001 شرکت کردم وبالاخره 2015
اسمم در اومد. ...یعنی زندگی بدون امید بی معنیه
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
سلام دوستان،
طبق اعلام سایت رسمی دفتر امور کنسولیِ وزارت کشور آمریکا (travel.state.gov) برای لاتاری 2015 از کشور ایران 499135 نفر ثبت نام کردند. آدرس:
http://travel.state.gov/content/dam/visa...3-2015.pdf
و طبق اعلام همین سایت 4992 نفر از ایران انتخاب شدند تا خود را برای مصاحبه آماده کنند. آدرس:
http://travel.state.gov/content/visas/en...rants.html

با بستن تناسب بین این دوعدد به این نتیجه میرسیم که 1 درصد از ثبت نام کنندگان ایرانی دعوت به مصاحبه شده اند !!
تشکر کنندگان: payamshad ، pouya007 ، nima_no ، taherifar ، nima2016 ، lottory2015 ، mrlzdh ، faryas ، alirezanz ، aydin-j ، kaziar
ارزوی موفقیت برا اونایی که قبول میشن و میتونن برن... و صبر برای دوستانی که موفق نشدن و به هر دلیلی نمی تونن برن...
تشکر کنندگان: mona_ir ، pouya007 ، mehrezand ، lottory2015 ، alirezanz
به امید قبولی مهاجرسرایی های عزیز.
دوستان، من در سفرم و کانفرمیشنم همراهم نیست. میشه بدون کانفرمیشن چک کرد؟؟؟ البته 2014 که اسمم در اومد کانفرمیشنم رو نداشتم و با regenerate کردن کافرمیشن از طریق سایت، توسنتم چک کنم. اما الان نمیدونم همون روال سابق برقرار هست یا نه؟
کیس نامبر: 2014AS69**
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفارت: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ رویت: 5 می 2013
تاریخ ارسال فرم ها: 16 جولای 2013
کارنت: 14 آپریل 2014
مصاحبه: 3 جون
وضعیت: ادمین پروسس
آپدیت ها: قبل از مصاحبه رو نمی دونستم، چک نکردم. بعد از مصاحبه (اولین بار شاید 15-16 جون چک کردم): 9 جون، 13 جولای (فقط نفر اصلی) با ایمیل، 6 و 7 آگوست
تشکر کنندگان: pouya007 ، Fifi2015 ، lottory2015 ، alirezanz
دوستان منتظر اعلام نتایج سلام
اول برای همتون آرزوی سلامتی و بعد قبولی دارم البته اینکه همه قبول بشین خوب ممکن نیست و طبیعتا 99 درصد احتما قبولی ندارین این یک واقعیته .
حالا گیریم جزئی از اون یک درصد خوش شانس بودین ، باید بدونیک که این شانس بسیار بزرگیه ولی شروع یک ماراتن سخت و طاقت فرسا تا رسیدن به ویزاست . یعنی چی؟ یعنی اینکه تمامی قبول شده ها ویزا نمیگیرن . چرا ؟ براای اینکه با توجه به کیس نامبر شرائط کاملا متفاوته و هر چی کیس نامبر بالاتر باشه اما و اگرش بیشتره یعنی با توجه به اینکه بتدریج شماره ها اعلام و به مصاحبه دعوت میشن ممکنه بعضی از شماره های بالا به مصاحبه نرسن ، از طرفی تعدا زیادی از ایرانیها مشمول چکهای امنیتی میشن و این هم روند صدور ویزا رو کند میکنه و ممکنه بعضی ها مشمول دریافت ویزا نشن .
خوب با انرژی ولی با اطلاعات کافی با این موضوع برخورد کنید و تاکید میکنم که در حد امکان این موضوع رو علنی نکنید تا بتدریج اطلاعاتتون تکمیل بشه .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: amin_j ، lottory2015 ، kaziar ، pouya007 ، حامد ، elnaz.sh ، elahe mousavi ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 14:26)ali_ahn نوشته:  سلام دوستان،
طبق اعلام سایت رسمی دفتر امور کنسولیِ وزارت کشور آمریکا (travel.state.gov) برای لاتاری 2015 از کشور ایران 499135 نفر ثبت نام کردند. آدرس:
و طبق اعلام همین سایت 4992 نفر از ایران انتخاب شدند تا خود را برای مصاحبه آماده کنند. آدرس:

با بستن تناسب بین این دوعدد به این نتیجه میرسیم که 1 درصد از ثبت نام کنندگان ایرانی دعوت به مصاحبه شده اند !!
ظاهرا اطلاعات مربوط به 2015 است و نه 2016 که همه منتظرش هستیمSmile
تشکر کنندگان: kaziar ، pouya007 ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 14:43)mansky1a نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 14:26)ali_ahn نوشته:  سلام دوستان،

ظاهرا اطلاعات مربوط به 2015 است و نه 2016 که همه منتظرش هستیمSmile

فقط یک سوال کسانی که کیس نامبرهای بالای 7000 دارند هم جزء همین 4992 نفر هستند ؟
تشکر کنندگان: pouya007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان