کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-04 ساعت 20:47)javadgorgani نوشته:  
[عکس: 40004475400947816078.jpg]

[عکس: 71748671669096494801.jpg]

GOD BLESS US PLEASE
تشکر کنندگان: motinus ، javadgorgani ، lottory2015 ، milade ، Hezha ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 21:09)mona_usa نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 20:58)faryas نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 20:50)mona_usa نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 20:43)faryas نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 20:05)mona_usa نوشته:  [quote='m.a.masoud' pid='604069' dateline='1430753592']
[quote='m.a.masoud' pid='604014' dateline='1430745956']

بر عکس همه من دارم کافر میشم:D
کسی میره آمریکا یا کافره یا میشه بالاخره :D
از همون اول هم استعدادشو داشتی ....کافری چطوره ؟ چه طعمی داره ؟

خیلی بده... چون هیچ قدرتی نیست که بهش چنگ بزنی... هیچ پشتوانه ای نداری انگار...
ی حس عجیب غریبی هست که حالمو بد کرده...
میشه بمن شما هدفت از آمریکا رفتن چیه ؟ جوری بگو که اخراج نشی :D

خوب شما اشتباهت اینجاست دلخوش به شانس هستی که ی نفر هم قبول نمیشه از این تایپیک ....مطمن هستم فامیل هم نداری اونجا درسته ؟
تحصیلی هم ک نمیتونی بری فکر کنم سنت بره بالا ....
اما نهایت اینه که اینجا ۲۰۰ تومن کارت ب کارت کنی و بازم قبول نمیشی :D

خوب پس از زندگی در ایران لذت ببر و غم مخور چون سختی فقط ۴۰۰ سال اوله

همه حدسات اشتباه بود جز اینکه قراره تا آخر عمر ایران باشم:D
پول پول هم کنی میدم اخراجت کنن:D

عابد از صومعه ام رانده و از دیر کشیش......مژده ای عشق که کافرشده ام در همه کیش
تشکر کنندگان: lottory2015 ، faryas ، puryapurya
(2015-05-04 ساعت 20:06)elnaz.sh نوشته:  دوستان یه برنامه گذاشته بودید. برای تلگرام
لطفا من را هم ادد کنید.
elnaz sh
.....................................................................................................................
پرودگارا دوستانم برادرم و مرا در لاتاری 2016 برگزین . سپاس

سلام
پیام دادم با این ایدی ولی بدون فاصله
کسی جواب نداد
تشکر کنندگان: lottory2015 ، Hezha ، m.a.masoud
(2015-05-04 ساعت 17:55)farrokh33 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 16:00)Un4given نوشته:  ویزای یکضرب رو فقط دانشجوهایی که ترجیحا سن کمتر دارن و البته ارشد میخونن عموما میگیرن + اونهایی که الان ساکن یه کشور دیگه مخصوصا کانادا هستند. البته به خانومها بخاطر نداشتن خدمت هم راحتتر یکضرب میدن .برای بقیه علی الخصوص خدمت رفته ها وسنهای بالای 30 سال 99% چک میخورن .
سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعاتی که دادید من هم فرمایش شما رو کاملتر میکنم :اشخاصی که کلیرنس میگیرند(یعنی پرونده آنها نیاز به بررسی دارد ) ۱-کسایی که خدمت سربازی رفته اند ۲-کسایی که شغل دولتی دارند۳-دانشجویانی که درمقطع ارشد ویا دکتری هستندورشته تحصیلی آنها حساس است ۴-کسایی که شغل آنها برای آفیسر دارای ابهام است ویا درجاهای حساس مشغول کارند.
کسایی که به احتمال خیلی زیاد یکضرب میگیرند۱-خانم ها ی خانه دار که کار نمیکنند۲-بچه های دانش آموز۳-خانمهای دانشجوی مقطع کارشناسی۴-آقایان دانشجوی مقطع کارشناسی که سربازی نرفته اند۵-آقایان مقطع ارشد که سربازی نرفته اندورشته تحصیلی آنها حساس نیست ۵-آقایان دیپلم وفوق دیپلم ولیسانس که سربازی نرفته اند .
کسایی که ریجکت میشوند(یعنی موقع مصاحبه رد میشوند)۱-کسایی که دیپلم کامل ندارن ونمی توانند هم سابقه کار مورد قبول آنها را داشته باشند۲-کسایی که در فرمds260 به عمد اطلاعات غلط نوشته باشند وبعدا آنها را تصحیح نکرده باشند۳-کسایی که به آفیسر دروغ بگویند واطلاعات خلاف واقع بدهند.ودرخاتمه من اعتقاد دارم که ما ایرانیان هرگز دروغ نخواهیم گفت وجز راستی پندار دیگری نداریم .همگی شاد باشید

ممنون بخاطر اطلاعاتتون، فقط میشه بگین چرا کسی که خدمت سربازی رفته ، پرونده نیاز به بررسی داره و کلیرنس میخورن
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: farrokh33
سلام به تمامی دوستان
خوب بالاخره امشب هم آخرین شب انتظار است و فردا تکلیف تمامی دوستان مشخص شده
امیدوارم دوستانی که با هزار امید و آرزو مطلب قرار می دادند در صورت عدم قبولی فردا تو ذوقشون نخوره
تنها از این بچه های شمارش معکوس خیلی خوش شانس باشیم با توجه به آمار سال های قبل دو یا 3 نفر قبول شوند
پس بهتره یه خورده منطقی فکر کنیم
با آرزوی روزهای خوب برای تمامی دوستان
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: حامد ، SamueL.p
(2015-05-04 ساعت 20:58)faryas نوشته:  میشه بمن شما هدفت از آمریکا رفتن چیه ؟ جوری بگو که اخراج نشی Big Grin
خوب شما اشتباهت اینجاست دلخوش به شانس هستی که ی نفر هم قبول نمیشه از این تایپیک ....مطمن هستم فامیل هم نداری اونجا درسته ؟
تحصیلی هم ک نمیتونی بری فکر کنم سنت بره بالا ....
اما نهایت اینه که اینجا ۲۰۰ تومن کارت ب کارت کنی و بازم قبول نمیشی Big Grin
خوب پس از زندگی در ایران لذت ببر و غم مخور چون سختی فقط ۴۰۰ سال اوله
Big GrinBig Grin فریاس جان جزو "ترین" ها تو این تاپیک هستی . Big Grin
شخصا برات بهترین آرزو خوشی رو دارم و امیدوارم حتما برنده بشی .
البته سایر دوستان هم جای خودشون ، براشون آرزوی قبولی در لاتاری رو دارم .
اما شما یه چیز دیگه هستی .
من اگه جای مسئولین آ م ر ی ک ا بودم به شما حتما یه گرین کارت میدادم بابت این مبارزاتت توی این تاپیک .
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: lottory2015 ، faryas ، amin_j ، puryapurya
(2015-05-04 ساعت 20:48)Fifi2015 نوشته:  اميدوارم فردا شب همه خوشحال باشيم ، باور كنيد هيچ چيز در دنيا مثل سلامتي مهم نيست
امروز يكي از نزديكانم فهميد كه بيمار است ،خدا نصيب هيچ كس نكنه
اميدوارم لاتاري را با شادي و سلامتي و ارامش برنده شويد
that`s right
خیلی هم دوست دارم قبول بشم و از اینجا برم. ولی سلامتی چیز دیگه است. نقل که میگن سلامتی و امنیت دو نعمت پنهان هست کاملا حقیقت داره. مریض که باشی دنیا رو بپات هم بریزن پچیزی ارزش نداره
تشکر کنندگان: javadgorgani ، vahidansari ، puryapurya ، ziba62ka ، Hezha ، MEHR52
امشب غم دیروز و پریروز و فلان سال و فلان حال و فلان مال که بر باد فنا رفت...نخور
به خدا حسرت دیروز عذاب است
مردم شهر به هوشید...؟
هر چه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست،
روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست
نه یکبار و نه ده بار،
که صد بار به ایمان و تواضع بنویسید خدا هست...خدا هست....خداهست؛
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: javadgorgani ، ostokhan ، DELPHI5 ، vahidansari ، MEHR52
پوریا ما شهر راز تشریف داریم ...شهر سعدی و حافظ
تشکر کنندگان: ostokhan ، ali diana ، vahidansari ، mohamad3893 ، puryapurya
(2015-05-04 ساعت 20:41)faryas نوشته:  انگار دیروز ساعت ۱:۳۰ بامداد اولین روز ثبت نام لاتاری ،ثبت نام کردم
چقدر دلم پر بود !!! یادش بخیر ...چند ماه گذشت

الان داریم به اخر قصه نزدیک میشیم اما من قبول نمیشم مطمنم
برنامه کلا راست و ریس کردم برا چیزای دیگه ...

فریاس هدفت چیه از اینکه مدام قبول نمیشی. داشی قبول شی یا نشی تاثیری که تو کار دیگران نداره. پس سعی کن برای نوک سوزنی هم که شده امید داشته باشی. هممون شانسمون برابر بنابراین پایین بودن شانس برای همست. من آخر نفهمیدم فازت چیه Big Grin
تشکر کنندگان: faryas ، mona_ir ، vahidansari ، puryapurya
اکثر افرادی که در لاتاری اسمشون در میاد برنده هستند

بجز افرادی که اینجا دارند آره...

اگه جوون کم سن و سال هستی و رابطه و پول آنچنانی نداری و زیر 30 هستی که قطعا برنده واقعی هستی با کمی پشتکار

اگه فردی هستی که با کلی تلاش و زحمت و تحصیل به جایی نرسیدی و سنت بالای 30 هست باز هم برنده هستی چون تو زندگیت باید معجزه رخ بده تا بتونی از زندگیت به معنای واقعی لذت ببری

اگر هم بچه دارید و بالای 35 و 40 هستید ئو باز با کلی تلاش و نون حلال همش حقت خورده شده باز هم بری خودت فدا میشی اما اگه بچه ت رو درست بتونی تربیت کنید بعدها هزاران رحمت باد بهت میگن

پس اگه اینجا پورشه مورشه داری و تو کار برج و مرج هستی یا حق ویزیت میگیری خدا تومن در روز

بشین سرجات و دیگه لاتاری شرکت هم نکن میری اونجا افسرده میشی چون پورشه که اینجا 180 هزار دلاره اونجا 70 هزار دلاره تازه اقساط هم میدن و خیلی کم هم تو چشم میایی.
(2015-05-04 ساعت 21:48)ostokhan نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 20:41)faryas نوشته:  

فریاس هدفت چیه از اینکه مدام قبول نمیشی. داشی قبول شی یا نشی تاثیری که تو کار دیگران نداره. پس سعی کن برای نوک سوزنی هم که شده امید داشته باشی. هممون شانسمون برابر بنابراین پایین بودن شانس برای همست. من آخر نفهمیدم فازت چیه Big Grin

[عکس: h5x1afkscjm0j68q7rko.jpg]
تشکر کنندگان: ostokhan ، vahidansari ، hameddjj ، online27H
بچه ها راستش با اینکه من اصلا رو لاتاری حساب باز نکردم و کل تلاشم تو این سال برای گرفتن پذیرش هستش ولی دچار استرس شدم گفتم بیام اینجا ببینم شما چی میکنی دیدم اینجا همه مومن شدن یه پیش نمازز فقط کم داریم @@!!
هرچی خدا بخواد
شور و حالی که تاپیک شماره معکوس امسال داشت خیلی خیلی بیشتر از سال های قبل بود.
دم همتون گرم
امیدوارم فردا شب خبرای قبول شدن اکثر بچه های مهاجرسرا رو ببینیم و بشنویم
تشکر کنندگان: faryas ، ostokhan ، amirrrrrrr ، mona_ir ، javadgorgani ، reza0611 ، DELPHI5 ، vahidansari ، hameddjj ، Alirezawee
تاپیک رو تا بحال به بی رمقی امشب تا حالا ندیده بودم
نه سامی هست نه پوریا نه نیما و نه ......
مثلا فردا روزآخر ها!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: faryas ، mona_ir ، vahidansari ، hameddjj ، puryapurya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان