کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
همراه صرف صبحانه و تنفس هوای خوب و جذب انرژی مثبت از کائنات گوش کردن آهنگ Fly از AVRIL LAVIGNE توصیه میشه
با دهان پر زمزمه کنید :
ITS YOUR TIME TO SHINE
OH YEAH
ITS YOUR TIME TO FLY
OH YEAH
پی نوشت: بمب انرژی +
تشکر کنندگان: tabim4 ، کوهنورد

[عکس: 3zzr_dv16.jpg]

Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: tabim4 ، puryapurya ، کوهنورد
سلام
به نظرتون با موبایل هم میشه اینترنتی نتایج رو چک کرد اخه من لپتاپم خراب شده؟؟
این استرس ساعتهای اخر داره منو میکشه

اصلا دلم نمی خواد نتایج رو چک کنم انگار اینطوری منتظر بودن برام بهتره

به امید قبولی هممون
تشکر کنندگان: tabim4 ، nima2016
(2015-05-05 ساعت 00:41)aliomid.ao نوشته:  شنیدم به 20 اردیبهشت تغییر زمان پبدا کرده صحت داره . لطفا بنده را اگاه نمایید با سپاس.......

نه دوست عزیز
اون نتایج کنکور ارشده که قرار بود نیمه اول اردیبهشت اعلام شه و نشد Big GrinBig GrinBig Grin
گقتن 21 ام اعلام میشه
Praise the Lord, my soul; all my inmost being, praise his holy name
Praise the Lord, my soul, and forget not all his benefits—
who forgives all your sins, and heals all your diseases -Psalm 103
تشکر کنندگان: tabim4 ، کوهنورد
صبح بخیر
امیدوارم امروز بهترین روز زندگیتون باشه ...

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: tabim4 ، mehrezand ، vashahri ، مررداد ، khorsandi ، Alirezawee ، puryapurya ، کوهنورد
دوستان حواسشون باشه اگهزمان ثبت نام اولیه اشتباهی تو وارد کردن اسم و فامیلشون داشتن، موقع استعلام نتایج هم به همون صورت اشتباه وارد کنن تا سیستم بتونه درست سرچ کنه.
پ.ن: تو فرم 260 هم میشه اصلاحش کرد .
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: tabim4 ، khorsandi ، milade ، puryapurya ، کوهنورد ، asher
(2015-05-05 ساعت 02:43)DELPHI5 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 00:11)سوار نوشته:  سر جدتون اینقدر پست نزارید (میخوام شیفت صبحیا بتونن بخونن Sad)

سال دومه که دارم شرکت میکنم
سال پیش که شرکت کردم ، بعد از اینکه فهمیدم قبول نشدم تازه فهمیدم که اصلا واجد الشرایط هم نبودم
یعنی اگه قبول هم میشدم نمیتونستم برم (به این خاطر که نه دیپلم داشتم نه سابقه کار)
گفته باشم سنم زیاده ولی ترک تحصیل کردم Shy
سال پیش همه زندگی مو گذاشتم رو لاتاری، مثل خیلی از الانی ها ، حتی قیمت آب معدنی و سیگار و سلمونی رو درآورده بودم
تازه گرفتم که ای بابا اینا همه اش یه شانس مسخره اس
مثل اینکه شما به زیــــــــدت بگی آخر این ماه با اسپرتیج میام بریم فرحزاد ،چون آخر این ماه قرعه کشی بانکی که توش حساب داری انجام میشه (شرح حال خیلی از الان شماها که شهر محل اقامتتون رو انتخاب کردید == میشه همون فرحزاد)
اینا رو گفتم که ضد حال بزنم؟ یه جورایی .... ولی حرف اساسیم اینه
از 5 ام می پارسال اینقدر رو مهاجرت تمرکز گذاشتم
که الان اصلا نیاز به لاتاری ندارم ،یعنی اصلا برام مهم نیست برنده بشم یا که نه (گرچه اگه بشم استفاده میکنم)
خیلی دنبالشو گرفتم ، به حدی رسیدم که اگه همین الان لب تر کنم (مبالغه نمیکنم) کمتر از یک هفته دیگه ، خیلی کمتر تو اروپام (نمیگم کدوم کشور، چون وقتی رفتم تو سفرنامه هام میخوام بگم)
راحت خوب میدونم چجور میشه تا شش ماه دیگه اقامت استرالیا ، کانادا رو گرفت ، کشورهای همسایه که بماند(دبی و ترکیه و امثال هم)
نمیگم کار شاقی کردم ،گرچه کردم
ولی میگم اگه واقعا دم از مهاجرت میزنی ، حداقل باید مثل من باشی
الان هم تا برج 4-5 اسیر فوق ام ، بگیرم رفتم (یعنی چاره ای واسه موندن ندارم ... شغل ام تا برج 4 قرارداد داره ، تمدید نکردم چون شرطش منوط میشد به یه سری فضایا که نمیتونستم انجام بدم)
سرتو دردآوردم که بگم اینجوریاست
مخلص سوار (عمو ضدحال Big Grin)
دوست عزیز ؛ 6 ماهه شما نمیتونی اقامت علی آباد رو بگیری ، استرالیا و کانادا پیشکش . بهتره یه خورده بیشتر تحقیق بفرمائید .
بنده اقوام درجه یکم توی یک کشور اروپایی هستند . ویزای ملاقات هم نتونستم بگیرم Smile

یه سوال... ایشون میگه که سال دومه که شرکت کرده و دیپلمم نداشته. حالا
چجوریه که تو این مدت لیسانس رو گرفته و تا 4-5 ماه دیگه "فوق" رو میگیره؟
یعنی با فرض اینکه ایشون پیش دانشگاهی هم داشته (که خودش میگه
نداشته) چجوری راه 6 ساله رو در 2 سال رفته؟Big Grin

احتمالا به همین روش هم اقامت کانادا و استرالیا و امریکا رو هم در کمتر از 6 ماه میگیرهBig Grin

در آخر، نکته دیگه اینکه چطور ممکنه، یه شخصی که دیپلمم نداشته در عرض 2 سال تعهدات کاری اینچنین گریبانش رو گرفته
Praise the Lord, my soul; all my inmost being, praise his holy name
Praise the Lord, my soul, and forget not all his benefits—
who forgives all your sins, and heals all your diseases -Psalm 103
تشکر کنندگان: tabim4 ، سوار ، Aras7 ، Gl@diator ، asher
12 ساعتِ پایانی ...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: tabim4 ، amirrrrrrr ، vashahri ، khorsandi
در همه کارهایت واقعا به خدا توکل کن ... وظیفه خودت را با اعتماد به خدا انجام بده، آن وقت ‏ببین چطور دست خدا به همراهت می ‏آید ... «فَإِنَّ اللّهَ عَزیزٌ حَکیمٌ» ... خدا غالب و قاهر است، اگر بخواهد، هیچ قدرتی در مقابل او نیست و حکیم است و کارهایش‏ حکیمانه و بر اساس مصلحت است، بی جهت کسی را تأیید نمی ‏کند.....امیدوارم امروز بچه های مهاجر سرا مورد تایید قرار بگیرن و همگی ساعت 8:30 شب هوووررراااا بکشن
تشکر کنندگان: tabim4 ، bardia55 ، vashahri ، 2014families lottery winners
دوستان لطفا یکیتون تایمر شمار ش معکوس لاتاری 2017 را بزاره من تا لاتاری برنده نشم از جام تکون نمی خورم و این فروم را حاضر نیستم ترک کنم , بدون عمه ریکا هرگز!
تشکر کنندگان: amino
ایشالا امروز این تاپیک بسته بشه و همتون بیاین تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن شمارهاShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: tabim4 ، amino ، bardia55 ، vashahri ، 2014families lottery winners ، milade ، puryapurya ، shahram LA
(2015-05-05 ساعت 08:03)tabim4 نوشته:  دوستان لطفا یکیتون تایمر شمار ش معکوس لاتاری 2017 را بزاره من تا لاتاری برنده نشم از جام تکون نمی خورم و این فروم را حاضر نیستم ترک کنم , بدون عمه ریکا هرگز!

دوست عزیز تا ساعت 8:30 شب صبر داشته باش... البته من خودم کم کم دارم استرس میگیرمBig Grin
تشکر کنندگان: tabim4 ، amino ، milade
میبینم که همتون آدرنالین دارین.نازیننننننننننننننننننننننننن.Big Grin
اگر چه زندگی هرگز به کام عاشقان نیست

برای زندگی عاشق تر از ما در جهان نیست
تشکر کنندگان: tabim4 ، usamohajer ، amino ، milade ، کوهنورد
(2015-05-05 ساعت 08:07)gaandolf نوشته:  میبینم که همتون آدرنالین دارین.نازیننننننننننننننننننننننننن.Big Grin

من که در حال رفتم تو کار صادرات آدرنالین...............
تشکر کنندگان: amino ، کوهنورد
ولي خدايي چقد دنيا مسخرس ، يه سال مي شينيم به اميد يه لحظه كه با شانس يهو زندگيمون عوض شه Smile))
واقعا برين تو عمقش Smile)
B1 : no clearance , 04,11,2014
DV 2016 waiting

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان