کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-05 ساعت 07:57)amirrrrrrr نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 02:43)DELPHI5 نوشته:  [quote='سوار' pid='603557' dateline='1430682116']
سر جدتون اینقدر پست نزارید (میخوام شیفت صبحیا بتونن بخونن Sad)

سال دومه که دارم شرکت میکنم
سال پیش که شرکت کردم ، بعد از اینکه فهمیدم قبول نشدم تازه فهمیدم که اصلا واجد الشرایط هم نبودم
یعنی اگه قبول هم میشدم نمیتونستم برم (به این خاطر که نه دیپلم داشتم نه سابقه کار)
گفته باشم سنم زیاده ولی ترک تحصیل کردم Shy
سال پیش همه زندگی مو گذاشتم رو لاتاری، مثل خیلی از الانی ها ، حتی قیمت آب معدنی و سیگار و سلمونی رو درآورده بودم
تازه گرفتم که ای بابا اینا همه اش یه شانس مسخره اس
مثل اینکه شما به زیــــــــدت بگی آخر این ماه با اسپرتیج میام بریم فرحزاد ،چون آخر این ماه قرعه کشی بانکی که توش حساب داری انجام میشه (شرح حال خیلی از الان شماها که شهر محل اقامتتون رو انتخاب کردید == میشه همون فرحزاد)
مخلص سوار (عمو ضدحال Big Grin)
دوست عزیز ؛ 6 ماهه شما نمیتونی اقامت علی آباد رو بگیری ، استرالیا و کانادا پیشکش . بهتره یه خورده بیشتر تحقیق بفرمائید .
بنده اقوام درجه یکم توی یک کشور اروپایی هستند . ویزای ملاقات هم نتونستم بگیرم Smile
اولا دوستان متنی رو میخواید نقد کنید (برا بار چندم ) شایسته است بگید فلان قسمت مطلبتون درست ، فلان جاش غلط ...
دیگه به هر حال باید یه فرقی بین امثال ما با کسایی که پستاشون خلاصه میشه به میزان بازدیدکننده و OMg یه فرقی داشته باشه
بابت اقامت ، من منظورم اخذ ویزا برای اقامت بود (باید شفاف میکردم ولی نمیطلبید تا الان که شما عزیز بحث رو رو کردید)
بد یا خوب چیزیه که میتونم رفیق Smile
شاید در ظاهر درست بگی شما ، ولی کاریه که از دستمون برمیاد ... من پایین هم گفتم ، نه قراره اینجا شبکه راه بندازم از کسی پول بگیریم ، نه نیاز دارم خودمو به افراد بالغ این فروم ثابت کنم و نه هیچ انگیزه ی منفعت طلبانه .... به هر حال خوش باشی

نقل قول:یه سوال... ایشون میگه که سال دومه که شرکت کرده و دیپلمم نداشته. حالا
چجوریه که تو این مدت لیسانس رو گرفته و تا 4-5 ماه دیگه "فوق" رو میگیره؟
خخخخخخ Big Grin عزیز دل منظورم فوق دیپلم بود، من که به تو دروغ بگم چیزی بارم نمیشه که (همه مثل شما نیستن اهل درس باشنBig Grin) عزیزی
تشکر کنندگان:
(2015-05-05 ساعت 02:43)DELPHI5 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 00:11)سوار نوشته:  سر جدتون اینقدر پست نزارید (میخوام شیفت صبحیا بتونن بخونن Sad)

سال پیش که شرکت کردم ، بعد از اینکه فهمیدم قبول نشدم تازه فهمیدم که اصلا واجد الشرایط هم نبودم
یعنی اگه قبول هم میشدم نمیتونستم برم (به این خاطر که نه دیپلم داشتم نه سابقه کار)
سال پیش همه زندگی مو گذاشتم رو لاتاری، مثل خیلی از الانی ها ، حتی قیمت آب معدنی و سیگار و سلمونی رو درآورده بودم
مثل اینکه شما به زیــــــــدت بگی آخر این ماه با اسپرتیج میام بریم فرحزاد ،چون آخر این ماه قرعه کشی بانکی که توش حساب داری انجام میشه (شرح حال خیلی از الان شماها که شهر محل اقامتتون رو انتخاب کردید == میشه همون فرحزاد)
اینا رو گفتم که ضد حال بزنم؟ یه جورایی .... ولی حرف اساسیم اینه
از 5 ام می پارسال اینقدر رو مهاجرت تمرکز گذاشتم
که الان اصلا نیاز به لاتاری ندارم ،یعنی اصلا برام مهم نیست برنده بشم یا که نه (گرچه اگه بشم استفاده میکنم)
خیلی دنبالشو گرفتم ، به حدی رسیدم که اگه همین الان لب تر کنم (مبالغه نمیکنم) کمتر از یک هفته دیگه ، خیلی کمتر تو اروپام (نمیگم کدوم کشور، چون وقتی رفتم تو سفرنامه هام میخوام بگم)
راحت خوب میدونم چجور میشه تا شش ماه دیگه اقامت استرالیا ، کانادا رو گرفت ، کشورهای همسایه که بماند(دبی و ترکیه و امثال هم)
نمیگم کار شاقی کردم ،گرچه کردم
ولی میگم اگه واقعا دم از مهاجرت میزنی ، حداقل باید مثل من باشی
الان هم تا برج 4-5 اسیر فوق ام ، بگیرم رفتم (یعنی چاره ای واسه موندن ندارم ... شغل ام تا برج 4 قرارداد داره ، تمدید نکردم چون شرطش منوط میشد به یه سری فضایا که نمیتونستم انجام بدم)
سرتو دردآوردم که بگم اینجوریاست
دوست عزیز ؛ 6 ماهه شما نمیتونی اقامت علی آباد رو بگیری ، استرالیا و کانادا پیشکش . بهتره یه خورده بیشتر تحقیق بفرمائید .
بنده اقوام درجه یکم توی یک کشور اروپایی هستند . ویزای ملاقات هم نتونستم بگیرم Smile

یه سوال... ایشون میگه که سال دومه که شرکت کرده و دیپلمم نداشته. حالا
یعنی با فرض اینکه ایشون پیش دانشگاهی هم داشته (که خودش میگه
نداشته) چجوری راه 6 ساله رو در 2 سال رفته؟Big Grin

احتمالا به همین روش هم اقامت کانادا و استرالیا و آمریکا رو هم در کمتر از 6 ماه میگیرهBig Grin

در آخر، نکته دیگه اینکه چطور ممکنه، یه شخصی که دیپلمم نداشته در عرض 2 سال تعهدات کاری اینچنین گریبانش رو گرفته

امیر جان، احتمالا منظورشون فوق دیپلم بوده. شما زیادی جدی مسایل رو نگیر.
تشکر کنندگان:
[عکس: CHzsK.jpg]
Praise the Lord, my soul; all my inmost being, praise his holy name
Praise the Lord, my soul, and forget not all his benefits—
who forgives all your sins, and heals all your diseases -Psalm 103
تشکر کنندگان: arminqt88
(2015-05-05 ساعت 08:23)amirmc نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 02:43)DELPHI5 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 00:11)سوار نوشته:  سر جدتون اینقدر پست نزارید (میخوام شیفت صبحیا بتونن بخونن Sad)

اینا رو گفتم که ضد حال بزنم؟ یه جورایی .... ولی حرف اساسیم اینه
از 5 ام می پارسال اینقدر رو مهاجرت تمرکز گذاشتم
که الان اصلا نیاز به لاتاری ندارم ،یعنی اصلا برام مهم نیست برنده بشم یا که نه (گرچه اگه بشم استفاده میکنم)
خیلی دنبالشو گرفتم ، به حدی رسیدم که اگه همین الان لب تر کنم (مبالغه نمیکنم) کمتر از یک هفته دیگه ، خیلی کمتر تو اروپام (نمیگم کدوم کشور، چون وقتی رفتم تو سفرنامه هام میخوام بگم)
راحت خوب میدونم چجور میشه تا شش ماه دیگه اقامت استرالیا ، کانادا رو گرفت ، کشورهای همسایه که بماند(دبی و ترکیه و امثال هم)
نمیگم کار شاقی کردم ،گرچه کردم
ولی میگم اگه واقعا دم از مهاجرت میزنی ، حداقل باید مثل من باشی
الان هم تا برج 4-5 اسیر فوق ام ، بگیرم رفتم (یعنی چاره ای واسه موندن ندارم ... شغل ام تا برج 4 قرارداد داره ، تمدید نکردم چون شرطش منوط میشد به یه سری فضایا که نمیتونستم انجام بدم)
سرتو دردآوردم که بگم اینجوریاست

یه سوال... ایشون میگه که سال دومه که شرکت کرده و دیپلمم نداشته. حالا
یعنی با فرض اینکه ایشون پیش دانشگاهی هم داشته (که خودش میگه
نداشته) چجوری راه 6 ساله رو در 2 سال رفته؟Big Grin

احتمالا به همین روش هم اقامت کانادا و استرالیا و آمریکا رو هم در کمتر از 6 ماه میگیرهBig Grin

در آخر، نکته دیگه اینکه چطور ممکنه، یه شخصی که دیپلمم نداشته در عرض 2 سال تعهدات کاری اینچنین گریبانش رو گرفته

امیر جان، احتمالا منظورشون فوق دیپلم بوده. شما زیادی جدی مسایل رو نگیر.

ظاهرا هر چی به لحظات پایانی نزدیک تر میشیم حرف های عجیب و غریب هم زیاد میشه... این حرفا رو ول کنید و به هم انرژی مثبت بدید لطفا.... ایشاالله همگی برنده بشیم.. بگو آمین
تشکر کنندگان: سوار ، arminqt88
[عکس: 292qj45.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: vashahri ، tabim4 ، saidoo ، milade ، asher ، arminqt88
در سال ۲۰۱۵ ، شانس برنده شدن در لاتاری در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۱۱۴ بوده که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱۸۷ بوده است .
در سال ۲۰۱۴ ، شانس برنده شدن در لاتاری در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۱۰۴ بوده که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱۷۲ بوده است .
در سال ۲۰۱۳ ، شانس برنده شدن در لاتاری در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۱۱۹ بوده که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱۱۵ بوده است .
در سال ۲۰۱۲ ، شانس برنده شدن در لاتاری در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۱۹۶ بوده که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱۲۳ بوده است .
در سال ۲۰۱۱ ، شانس برنده شدن در لاتاری در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۱۶۴ بوده که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱۵۱ بوده است .
در سال ۲۰۱۰ ، شانس برنده شدن در لاتاری در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۱۳۲ بوده که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱۷۰ بوده است .
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: vashahri ، tabim4 ، saidoo ، کوهنورد ، بازگشت
(2015-04-29 ساعت 07:11)امید به خدا نوشته:  سلام
کاربران در حال بازدید این موضوع: چه خبره اینجا

ظاهرا که نبودم نرکوندین
با توجه به اهمیت موضوع و اینکه ممکنه یه تعدادی مثل من بخاطر سرعت نور تاپیک عقب مونده باشن دوباره تکراری میزارم به بزرگیتون ببخشید.
چند نکته را یادآوری میکنم برای زمان اعلام نتایج:

1- یه لباس راحت بپوشید که به سادگی شسته بشه
2- اگه کلاه ایمنی مخصوصا از اونایی که مال موتور سواریه دارین حتما استفاده کنید.
3- اگه تو آپارتمان هستید دنج ترین اتاق را برا دیدن نتیجه انتخاب کنید.
4- قهوه آماده داشته باشید.
5- توصیه میکنم یه نوشابه خانواده سایز 2 لیتری حتما بخرید (اگه نوشابه نیست یا وضع مالی خوبی دارید حتما از اسمشو نبر استفاده کنید)
6- نوقل از اون ریزها یه 2 کیلو بخرید
حالا بریم سر اصل داستان:
بعد چک کردن سایت و دیدن اون بارکد رویایی اگه با کسی تو اتاقید دستارو مشت کرده چشما بهم دوخته و یکم مکث کنید بعد تا میتونید جیغ بزنید
مرحله بعدی بپرید هوا نگران سقف و سر هم نباشید
در مرحله بعدی یه نفر نوشابه را باقدرت تکان بده و درشو نیمه باز کنه بپاشید به هم نگران لباس هم نباشید و نفر بعدی نوقل هارو مشت مشت بپاشه
مرحله بعدی
بیاید تو مهاجرسرا شادیهاتونو تقسیم کنید. Big GrinBig Grin

دوباره سایت و چک کنید
انشاالله قهوه اصلان لازم نشهShy
البته اگه قفل و مفلی درکار نباشه
بازم دوستتون دارم
دوستان الان شب هست مي خواهم بخوابم قبل خواب براي همه تون آرزوي موفقيت دارم ايشالا برادر منم امسال برنده ميشه مياد پيش خودم
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، vashahri ، khorsandi ، we are one ، tabim4 ، faryas ، motinus ، puryapurya ، کوهنورد
من برم لیگ آو لجندزمو بازی کنم Big Grin
[عکس: xi5q9.jpg]
تشکر کنندگان: vashahri ، tabim4 ، faryas
حالا بریم سر اصل داستان:
بعد چک کردن سایت و دیدن اون بارکد رویایی اگه با کسی تو اتاقید دستارو مشت کرده چشما بهم دوخته و یکم مکث کنید بعد تا میتونید جیغ بزنید
مرحله بعدی بپرید هوا نگران سقف و سر هم نباشید
در مرحله بعدی یه نفر نوشابه را باقدرت تکان بده و درشو نیمه باز کنه بپاشید به هم نگران لباس هم نباشید و نفر بعدی نوقل هارو مشت مشت بپاشه
مرحله بعدی
بیاید تو مهاجرسرا شادیهاتونو تقسیم کنید. Big GrinBig Grin[/size][/color]
دوباره سایت و چک کنید
انشاالله قهوه اصلان لازم نشهShy
البته اگه قفل و مفلی درکار نباشه
بازم دوستتون دارم
[/quote]
[/quote]
دوست عزیز من اگه جای مامانت بودم میفرستادمت تو انباری هر کار خواستی بکنی ... تو آپارتمان جیغ؟ تو خونه و زندگی نوشابه بریزی؟بالا پائین بپری بیچاره همسایه طبقه پائین گناهش چیه؟ وای نه ...
Big Grin
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، tabim4 ، saidoo ، faryas ، puryapurya
نقل قول:در تکمیل صحبتهای دلفیس عزیز . اولا اونایی که میان تولاتاری ثبت نام میکنند دلیلش این نیست که نمی تونند به کشور دیگه ای مهاجرت کنند . خود من هم اگر بخام فقط باید وقت بزارم یک مدرک ایلتس بگیرم که بتونم به استرالیا یا کانادا مهاجرت کنم
اولا دوست عزیز این بحث رو به دوستان دیگه توضیح بده که مهاجرت امری بدیعی نیست (و احسنت به شماBig Grin)
ثانیا همه ی ما جنجالمون سر همین قضیه است که آمریکا همیشه اولویت اول بوده با اینکه من به شخصه اونجا نرفتم ولی ببینید وقتی یه شخصی تو دوره عمرش هر فیلمی که میبینه قالب به 80 درصد برای آمریکاست ، هر علمی هر چیزی
خب طبیعتا آمریکا واسش حکم شلوار کردی رو پیدا میکنه ... در کل حرف شما کاملا صحیحه و من و خیلیای دیگه باهاش موافقیم
یه زمان جور شده بود بریم فنلاند (یه شخصی معرفی کرد همونم نظرم رو برگردوند) اولین سوالی که ازش پرسیدم به شوخی این بود : فلانی دخترای اونجا چجورن ؟ خوشگلا؟
گفت : نه بابا به پا بچه ها تهرون نمیرسن ، در ضمن مگه مغز خــــر خوردی که پاشی بری قطب شمال Big Grin خب خداییش راست میگفت ، این مربوط میشه به این که همه دلشون میخوان اولویت اولشون آمریکا باشه ولی اگه نشد ، میشه به استرالیا اکتفا کرد ، نمیشه؟
تشکر کنندگان: tabim4 ، faryas
آقا چرا من نمیتونم به کسی رتبه بدم؟؟؟؟؟؟؟

---->>شما نمی‌توانید به دیگران رتبه بدهید چون خودتان رتبه کافی ندارید.
تشکر کنندگان: tabim4 ، faryas ، puryapurya ، کوهنورد
[عکس: gz3c_hama-2016-big.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
سلام صبح همگی بخیر
من هم برای همه آرزوی موفقیت میکنم.موفقیتی که الزاما انتخاب شدن تو لاتاری نیست می خواستم خدمت تمام دوستان عرض کنم همونجور که اکثر شما می دونید شانس هر کدوم ما کم تر از نیم درصد یعنی بین هر 200 نفر یک نفر !حالا یه صف 200 نفری رو تصور کنید که قراره یک نفر ازش انتخاب شه تمام این مقدمه برای این بود که بگم خیلی از ماها امروز با جمله HAS BEEN NOT SELECTED مواجه میشیم متاسفانه .لطفا به این موضوع به عنوان یه امر علی حده حساب کنید به قول خیام
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل

زین پس چو نباشیم همان خواهد بود
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، tabim4 ، roadhog ، vashahri ، faryas ، Gl@diator ، puryapurya ، کوهنورد
(2015-05-05 ساعت 08:42)سوار نوشته:  
نقل قول:در تکمیل صحبتهای دلفیس عزیز . اولا اونایی که میان تولاتاری ثبت نام میکنند دلیلش این نیست که نمی تونند به کشور دیگه ای مهاجرت کنند . خود من هم اگر بخام فقط باید وقت بزارم یک مدرک ایلتس بگیرم که بتونم به استرالیا یا کانادا مهاجرت کنم
ولا دوست عزیز این بحث رو به دوستان دیگه توضیح بده که مهاجرت امری بدیعی نیست (و احسنت به شماBig Grin)
ثانیا همه ی ما جنجالمون سر همین قضیه است که آمریکا همیشه اولویت اول بوده با اینکه من به شخصه اونجا نرفتم ولی ببینید وقتی یه شخصی تو دوره عمرش هر فیلمی که میبینه قالب به 80 درصد برای آمریکاست ، هر علمی هر چیزی
خب طبیعتا آمریکا واسش حکم شلوار کردی رو پیدا میکنه ... در کل حرف شما کاملا صحیحه و من و خیلیای دیگه باهاش موافقیم
یه زمان جور شده بود بریم فنلاند (یه شخصی معرفی کرد همونم نظرم رو برگردوند) [u]اولین سوالی که ازش پرسیدم[/u] به شوخی این بود : فلانی دخترای اونجا چجورن ؟ خوشگلا؟
گفت : نه بابا به پا بچه ها تهرون نمیرسن ، در ضمن مگه مغز خــــر خوردی که پاشی بری قطب شمال Big Grin خب خداییش راست میگفت ، این مربوط میشه به این که همه دلشون میخوان اولویت اولشون آمریکا باشه ولی اگه نشد ، میشه به استرالیا اکتفا کرد ، نمیشه؟
من دیگه حرفی ندارم
تشکر کنندگان: tabim4 ، faryas ، Gl@diator ، saidoo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان