کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان اینقد تند تند پست میزارن که بعضی وقتا سایت از دسترس خارج میشه ... بزن کف قشنگه رو
من یجور حسی دارم نمیدونم چجوری وصفش کنم!!! هی دارم خودمو تو سفارت آنکار میبینم که دارم مصاحبه میدم، چیزیم مصرف نکردم ها. این توهمه یا تصویر آینده ؟؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، azadeh.mohamad
برای دوستانی که در لاتاری 2016 ثبت نام کردن آرزوی موفقیت دارم.
نمیشه که همه برنده بشن Big Grin ولی امیدوارم کسی که تقدیر و سرنوشتش توی آمریکا رقم خورده، هر چه زودتر و بی دردسر به آرزوش برسه.

- یادتون باشه دوستان، برنده شدن در لاتاری تازه اول راهه. توصیه من اینه که به هیچ کس نگید اگه برنده شدید. خیلی از دوستانی که سال قبل متاسفانه ویزاشون رو نتونستند بگیرن خیلی ضربه خوردن.

- یادتون باشه اصلاً روال عادی زندگیتون رو به هم نریزید. برنده شدن در لاتاری 50% رفتن شما به آمریکاست ( یه کم بیشتر و کمترش مهم نیست ولی شما 50-50 بگیرید )

- یادتون باشه که بحث زبان رو جدی بگیرید. در هر سطحی که هستید باز هم تقویت کنید زبانتون رو. اگر در سطح مبتدی هستید که خیلی خیلی باید روی زبان کار کنید، حدود 1 سال وقت دارید، از دستش ندید. اینجا بدون زبان بهترین پزشک یا مهندس دنیا هم باشید هیچ کاری نمیتونید بکنید ( حتـــــــــی کارگری !! )

- برای زندگی توی آمریکا قبل اومدنتون تحقیق مفصل کنید. به جای وقت گذاشتن روی تاپیک های انتظار ( مثل بولتن ویزا و خصوصاً کلیرنس ) برید تو تاپیکای کار و مسائل مربوط به زندگی تحقیق کنید.

- تا میتونید پول جمع کنید، یه 6 ماهی اینجا باید از جیب بخورید و سختی های خاص خودش رو داره اینجا.

پیروز باشید
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: payamshad ، manheb1 ، alirezanz
بچه ها من 8:30 شب موقع اعلام نایج خونه نیستم احتمالا 10 برسم خونه بعدش اول میام توی مهاجرسرا ببینم چه خبره ؟

به نظرتون چه خبره؟
بعدش به نظرتون من خودم کی چک کنم؟
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان:
[عکس: HrAWT.png]

و چه سریع میگذرد این عمر ....
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: payamshad ، vashahri ، milade ، azadeh.mohamad
7:24
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: Alissa ، alireza_guitar ، vashahri ، asher
(2015-05-05 ساعت 12:19)alirezanz نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 11:42)mohamad3893 نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 11:32)khatarnak نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 11:24)mohamad3893 نوشته:  دوستان ی سوال داشتم . از عراق هم میشه رفت آمریکا یا ترکیه؟

اربیل پرواز مستقیم نداره باز باید بری کشور ثالث

چرا خدای نکرده .. Big Grin

اگر اهل اونجای می ری کشور ثالث بعد آمریکا

اگر ایرانی کار ملانصردین ( خدا بیامرزتش) را انجام نده از ایران ترکیه آلمان

امارات قطر و کشورهای اسیای

موفق باشی

با این که میدونم امشب برنده نمیشم Big Grin حالا اگه ی وقت برنده شدم چون سربازی نرفتم و برای گرفتن پاس سفید بیشتر از یک ماه طول میکشه و اگه بیشتر از یک ماه بشه وثیقه رو ضبط میکنن . حداقل از طریق سفر زیارتی برم که 2 ملیون وثیقه رو ضبط کنن بنه 15 ملیون .بعد پاس سفید بگیرم بیام ایران برم سربازی .

زیارتی نمیشه ضامن میخواد تو تاپیکش بری توضیح دادنWink

آخه همین سالی که گذشت برای اربعین رفتم عراق فقط دو ملیون وثیقه گذاشتم . دانشجو هستم . فقط میخواستم ببینم از عراق میشه رفت یا نه . که فکر کنم از عراق میشه به ترکیه رفت
تشکر کنندگان:
USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA
تشکر کنندگان: شادی رستگار
71 مهمان؟؟؟؟؟؟؟؟کاربران در حال بازدید این موضوع: aa_8788، afthab، alireza.nayyeri، Alissa، american star، armanrn، arya_m2، fgh747، gallow، gholamrezaei، GreenRoad، hamhi، hassantajdari، ibehnam، kamyar2، karkiaa، LORDAmiroo، madira، manheb1، mohammad 741، mona_usa، moxtar88، nima2016، pani.sh، ParvinA، payamshad، pichak333، puryapurya، rbb، reyhaneh_h، S@R@V، sara mohajer، sattar1981، sa_krb، shahram LA، taherifar، Un4given، vahid.vp، Watch me، امیرسلامی، بازگشت، 2 کاربر مخفی، 71 مهمان
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، Ali_Hunter ، vashahri ، puryapurya ، moxtar88 ، azadeh.mohamad
در حال بازدید این موضوع: aa_8788، aliman210، Ali_Hunter، amin_j، AMIR57K، amirrrrrrr، amiruuu، amir_epa، baha90، esmail_babadi_0611، gallow، hassantajdari، hmahmoudi، k1_m_1358، kamyar2، karkiaa، k_nastaran، majidhiro، mdarling1991، mehrezand، MMFR، mortezafox، moxtar88، nazanin fatemi، nima2016، pani.sh، ParvinA، payamshad، Pezhi، puryapurya، reyhaneh_h، sasan67، shahram LA، sheldon، shilan، tenardie2bai، tohid5180، Un4given، vampire897، vashahri، ریاحی، 5 کاربر مخفی، 67 مهمان

کار از پذیرایی گذشته باید فکر شام باشیم برا مهمونا.... :d

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: vashahri ، puryapurya ، azadeh.mohamad
سلام. من هر سال این فروم رو چک میکنم گهگاهی ولی یه روز مونده به اعلام نتایج میشینم همه نظراتو میخونم اگه بشه چیزی هم مینویسم. Smile من حالا یه چیز بگم.من ثبت نام کردم ولی اصلا دوست ندارم برنده بشم و واقعا میگم . مثل بعضیها نمیگم که نمیخوام, بعد برنده بشم.چون بخاطر سربازی اگه برنده بشم هم نمیتونم برم و بنظرم آدم برنده نشه خیلی بهتره تا اینکه برنده بشه و نره و اینکه جای یکی دیگه رو که میتونست برنده بشه رو بگیرم.
همیشه حرصم در میومده از اینکه آدمایی برنده میشدن که اصلا عشق رفتن نداشتن و اتفاقی ثبتنام کرده بودن یا کس دیگه واسشون ثبتنام کرده بود. آرزو میکنم حداقل اون کسایی برنده بشن که واقعا مثل ممد آمریکایی حداقل عشق آمریکا رو دارن.واسه خیلیا همین گرین کارت تنها شانس رفتنه واسه خیلی های دیگه هم گرین کارت تنها شانس رفتن به آمریکاس, واسه بعضی ها هم مثل همون دوست سوپرمنمون که تو سن بالا 6 ماهه از زیر دیپلم رسیدن به کارای فوق لیسانسشون و الان بین کشورا دعواس واسه اینکه کدوم بگیرنش(دوست عزیز بهتره پارکتو عوض کنی ) اصلا گرین کارت مهم نیست. پس خدا کنه اون کسایی ببرن که قدرشو میدونن.
تشکر کنندگان: ibehnam ، LORDAmiroo ، aaraam ، amirrrrrrr ، amirmc
من هی نمیخوام بهش فکر کنم اما نمیشه....

باز یکی کِرمی منو به زور میکشه تو انجمن....

خداااااااا
تشکر کنندگان: aida_7
USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA USA

من شک ندارم قبولم
تشکر کنندگان:
(2015-05-05 ساعت 12:17)payamshad نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 12:03)lottory2015 نوشته:  دوستان لطفا بفرمایید تعدا افراد کیس شما چندنفر است ؟

2 نفر + همه بچه های خوب مهاجر سرا مخصوصا امسالیا

ما هم دو نفریم Big Grin
تشکر کنندگان: payamshad
استرسو ببین اون 53 مهمانو میبینین دوستان اینا همون .. شانسایی هستن که قرار ببرن ما همه ول معطلیم

بخدا...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2014families lottery winners، aaa1990، admiral.arash، alirezanz، amirrrrrrr، amiruuu، arman_ghasr68، azadeh.mohamad، BLACK_DAY، buttinho، gholamrezaei، Hadi_20، k1_m_1358، kamyar2، LORDAmiroo، lossi، madira، mohammad 741، mortezafox، ParvinA، payamshad، puryapurya، rahbari، reyhaneh_h، saidoo، sami2004، sattar1981، shahram LA، Shahram_m، tenardie2bai، Un4given، بازگشت، 53 مهمان
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: puryapurya ، azadeh.mohamad ، taherifar
(2015-05-05 ساعت 12:17)payamshad نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 12:03)lottory2015 نوشته:  دوستان لطفا بفرمایید تعدا افراد کیس شما چندنفر است ؟
2 نفر + همه بچه های خوب مهاجر سرا مخصوصا امسالیا
ما هم دو نفریم Big Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان