کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-05 ساعت 13:22)gallow نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 12:42)sheldon نوشته:  سلام. من هر سال این فروم رو چک میکنم گهگاهی ولی یه روز مونده به اعلام نتایج میشینم همه نظراتو میخونم اگه بشه چیزی هم مینویسم. Smile من حالا یه چیز بگم.من ثبت نام کردم ولی اصلا دوست ندارم برنده بشم و واقعا میگم . مثل بعضیها نمیگم که نمیخوام, بعد برنده بشم.چون بخاطر سربازی اگه برنده بشم هم نمیتونم برم و بنظرم آدم برنده نشه خیلی بهتره تا اینکه برنده بشه و نره و اینکه جای یکی دیگه رو که میتونست برنده بشه رو بگیرم.
همیشه حرصم در میومده از اینکه آدمایی برنده میشدن که اصلا عشق رفتن نداشتن و اتفاقی ثبتنام کرده بودن یاایوایدیگه واسشون ثبتنام کرده بود. آرزو میکنم حداقل اون کسایی برنده بشن که واقعا مثل ممد آمریکایی حداقل عشق آمریکا رو دارن.واسه خیلیا همین گرین کارت تنها شانس رفتنه واسه خیلی های دیگه هم گرین کارت تنها شانس رفتن به آمریکاس, واسه بعضی ها هم مثل همون دوست سوپرمنمون که تو سن بالا 6 ماهه از زیر دیپلم رسیدن به کارای فوق لیسانسشون و الان بین کشورا دعواس واسه اینکه کدوم بگیرنش(دوست عزیز بهتره پارکتو عوض کنی ) اصلا گرین کارت مهم نیست. پس خدا کنه اون کسایی ببرن که قدرشو میدونن.
شما با این کارت داری حق دیگران رو در قبولی ضایع میکنی میگن گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده خوب شرکت نکن یا مثل مرد برو سربازی Smile خدا میدونه چقدر مثل شما هستند که این کار رو میکنند فکرشونم اینه دیگی که برای من نمیجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه Big Grin
درود بر شما

موقع ثبتنام احتمال میدادم آزمون دکتری قبول بشم و بتونم خروج از کشور بگیرم ولی نشدم و نمیتونم خروج از کشور بگیرم.عزیزم این حرف چیه میزنی ؟ امیدوارم شما برنده بشی و به آرزوت برسی تا اینقدر حرص نخوری جیگر.
تشکر کنندگان:
مستند " اشک ها و لبخند ها " امشب ساعت 20:30 در سایت www.dvlottery.state.gov
تشکر کنندگان: payamshad ، amirrrrrrr ، ehsanssss ، taherifar
منکه میذارم جوابمو فردا ببینم... هم حوصله شلوغی سایت رو ندارم هم یجورایی دلم نمیکشه برم نگا کنم امشب..

مگر اینکه نصف شب تو خلوت خودم بشینم نگاه کنم.....
تشکر کنندگان: payamshad ، parisa.tk ، mohamad3893
حالا که روز آخر رسیدیم؛ فکر میکنین بیشترین موضوعی که تو این تایپیک تکرار شد چی بود؟ Big Grin
- از کل این فروم 3-4 نفر بیشتر قبول نمیشن ...
- اونجا فرش قرمز پهن نکردن، ...
- چقدر مهمون!! Big Grin
- نازی Big Grin
- کارت به کارت! Big Grin
- پنی و رفقا Big Grin
- حرف هاتون هیچ ربطی به شمارش معکوس نداره
-نتایح کی اعلام میشه؟
- همسایه بغلی ساعت 8:30 دوماه پیش عطسه کرد، به فال نیک میگیرم، پس من قبولم!
...

شما لیستو تکمیل کنین
Just for Fun Smile
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
خيلي عجيبه اصلا استرس ندارمBig Grin
٧ ساعت ...
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، khorsandi ، puryapurya ، aida_7 ، moxtar88
بچه ها یعنی چی می شه؟؟؟؟؟
.
.
امشب با دیدن اون بارکد یکی از خاطره انگیزترین روزهای عمرم و تجربه می کنم.
آدم لذت میبره از این همه امید و شور و شوق و انرژی. درود بر همتون. واقعا من به دلم افتاده امسال خیلیا از این فروم قبول میشن.
آمریکا چی میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
مهاجر کوچک وارد می شود!
چقدر کاربر آنلاین؟!
استرس نداشته باشین فقط 6 ساعت و 52 دقیقه دیگه مونده!
(آواتار جدیدم بهم میاد؟؟؟)
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: we are one ، amirrrrrrr ، Nima NB ، mehdi_449 ، vashahri ، azadeh.mohamad ، hameddjj ، amirmc
بچه ها گروه وایبر یا لاین ندارین واسه لاتاری ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: شادی رستگار
یه دلم میگه بمونم خونه نتایج لاتاریو چک کنم..یه دلم میگه برم سینما بعد که برگشتم چک کنم
من بین 2دل گیر کردمBig Grin
we fight for a better life
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، puryapurya ، aida_7 ، vashahri ، 2014families lottery winners
(2015-05-05 ساعت 11:45)lottory2015 نوشته:  1_ واسه همه بیماران به خصوص بیماران سرطانی دعا کنید

2_ بیاد تمام پدران و مادرانی که خانه سالمندان هستن باشید

3_ به یاد پدران و مادرانی باشید که تو این روزا شرمنده بچه هاشون هستند

4_ به اندازه خودتون به انسان های نیازمند کمک کنید تا اونام شاد باشن

5_ دعا کنید عدالت و مهربانی و تندرستی مهمون همیشگیمون باشه
امیییییییییییییییییییییییییییییییییینSmile

تشکر کنندگان: Nima NB ، member ، lottory2015 ، taherifar ، 2014families lottery winners
شش ساعت و نیم دیگر
شمارش معکوس سرعت بیشتری بخود گرفت
تشکر کنندگان:
اول برو سینما بعد بیا چک کن ایشالله که برنده شدی
تشکر کنندگان: fairy ، شادی رستگار
6 ساعتِ پایانی ...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018