کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
هرچی دارم فک میکنم میبینم اونهایی که مهاجرت کردن ار همه جهت با توجه به اضاع مملکتمون سود کردن.هم حالشو بردن هم از این اعصاب خوردی و آلودگی دور بودن.
اما از این جهت هم فکر کنید که اضاع داخلی خوب بشه
ایندفه به نفع انهایی میشه که کلا به فکر مهاجرت نبودن و توی ایران سرمایه داری کردن و کلا فکرشون داخلی بوده.

این وسط انهایی که توی ایران بودن اما فکرشون خارج از ایران بوده نصبت به 2 گروه بالایی بیشترین صدمه رو میبینن.یعنی منظورم با خودمون بود :-) دی ی
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: saboteur ، sina000 ، Abdorrezaa ، pouya007 ، mona_ir ، rezijon ، ostokhan ، 2taha ، free pigeon ، ziba62ka
هی خدا هی ی ی ی ی ی ی ی ی - کاشکی ما هم قاطی بچه های 2015 بودیم آآآآآBig GrinCool

[عکس: wqvkw3.jpg]
تشکر کنندگان: sina000 ، pouya007 ، nima2016 ، ostokhan ، 2taha ، bijan9 ، shahram LA ، azadeh.mohamad ، amino
(2015-02-16 ساعت 17:12)2taha نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 23:49)nima2016 نوشته:  سلام دوستان
اینم ده شهر اول آمریکا برای زندگی
معیاراشم:هزینه زندگی،جمعیت ،امنیت و.....

[عکس: hvDHD.png]

منبع:www.cityrating.com

با سلام بر مهاجرین میخواستم نظرتون را در مورد شهر ساکرومنتو بدونم ممنون میشم توضیحاتی و یا ارائه پیشنهادی در این زمینه به من بدهید
سلام دوست عزیز
من اطلاعات زیادی در مورد این شهر ندارم
فقط میدونم تو کالیفرنیاست
پس در نتیحه اب و هواش خوبه ولی هزینه های زندگی بالاست مخصوصا کرایه خونه
تشکر کنندگان: ostokhan ، 2taha
(2015-02-16 ساعت 19:31)mehrdad.mohajersara نوشته:  هی خدا هی ی ی ی ی ی ی ی ی - کاشکی ما هم قاطی بچه های 2015 بودیم آآآآآBig GrinCool

[عکس: wqvkw3.jpg]

امسال نوبتیم باشه دیگه نوبت ماست
خدایا.....
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، ostokhan ، 2taha ، bijan9
(2015-02-16 ساعت 14:18)rezijon نوشته:  
(2015-02-16 ساعت 12:06)mona_usa نوشته:  بعضی روزا واقعا حس میکنم چاره ای جز رفتن ندارم.....

دوست عزیزم شرایطت رو در میکنم، امیدوارم کارتون درست بشه و تشریف ببرید. منم چند سال پیش همین حال شمارو توی معقوله ی رفتن داشتم و توی این چند سال به لاتاری چشم نبستم هرچند که اگه برنده شدم خیلی خوشحال میشم... ولی باید راه های رفتن رو برسی کرد و تلاش کرد و اقدام کرد و به امید لاتاری نشستن اب در هاون کوبیدنه..
اینجا شرایط خیلی یکیانه یبا باید بشی مثل خودشون یا باید رفت. سخته چشمات رو ببندی و گوشهات رو بگیری و چیزی رو به زبان نیاری
من به عنوان کسی که در بتن این جامعه هستم میدونم که باید گریخت

ممنون از جواب

البته من منظورم لاتاری نبود کلا مهاجرت بود
چون اگه با یک هدف و انگیزه روشن که مطابق با واقعیت هست نه فقط خیالات درصد موفقیت خیلی بیشتر میشه...

من خودم از طریق خواهرم هم میتونم برم اما میدونید که خیلی طول خواهد کشید...

گریختن رو خوب اومدید Big Grin
تشکر کنندگان: rezijon ، ostokhan ، bijan9
من میخام وقتی رفتم سیاتل یه قایق بخرم روزای تعطیل برم ماهیگیری دوستان اگه مقصدشون سیاتل هستش میتونیم قایقو دانگی دونگی بخریم که بهمون فشار نیاد میتونیم دو نفری بخریم یه هفته در میون ببریم ماهیگیری
اگه قایق بزرگ باشه میتونیم دو نفری بریم با چند باکس واتر آو جو و غذا و سیگار البته سیگاری نیستم ولی خب شاید نفر دوم سیگاری باشه

پ.ن این صدمین پست منه توی مهاجرسرا تقدیمش میکنم به آفیسر پروندم در کی سی سی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: rezijon ، ostokhan ، pouya007 ، 2taha ، sina000
(2015-02-16 ساعت 22:04)someonelikeyou نوشته:  من میخام وقتی رفتم سیاتل یه قایق بخرم روزای تعطیل برم ماهیگیری دوستان اگه مقصدشون سیاتل هستش میتونیم قایقو دانگی دونگی بخریم که بهمون فشار نیاد میتونیم دو نفری بخریم یه هفته در میون ببریم ماهیگیری
اگه قایق بزرگ باشه میتونیم دو نفری بریم با چند باکس واتر آو جو و غذا و سیگار البته سیگازی نیستم ولی خب شاید نفر دوم سیگاری باشه

بهتون تبریک میگم روحیتون عالیه
با این حرفا منو یاد آقا آرش میندازین که حتما پستاشون رو خوندین همونطور که میدونین ایشون هم یه قایق دارن و باهاش میرن ماهی گیری.
حیف که دیگه خیلی به مهاجرسرا سر نمیزنن وگرنه با خوندن نوشته هاشون آدم حس میکنه خودش تو اون موقعیته.
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: someonelikeyou
(2015-02-16 ساعت 22:04)someonelikeyou نوشته:  من میخام وقتی رفتم سیاتل یه قایق بخرم روزای تعطیل برم ماهیگیری دوستان اگه مقصدشون سیاتل هستش میتونیم قایقو دانگی دونگی بخریم که بهمون فشار نیاد میتونیم دو نفری بخریم یه هفته در میون ببریم ماهیگیری
اگه قایق بزرگ باشه میتونیم دو نفری بریم با چند باکس واتر آو جو و غذا و سیگار البته سیگازی نیستم ولی خب شاید نفر دوم سیگاری باشه

دوست عزيز فكر كنم ماهیگیری ممنوع باشه البته در كاليفرنيا را مطمىنم
به دو جيز تكيه نكن غرور و دروغ , ادم با غرور مي تازد و با دروغ مي بازد
تشکر کنندگان: someonelikeyou
(2015-02-16 ساعت 23:05)pouya007 نوشته:  

بهتون تبریک میگم روحیتون عالیه
با این حرفا منو یاد آقا آرش میندازین که حتما پستاشون رو خوندین همونطور که میدونین ایشون هم یه قایق دارن و باهاش میرن ماهی گیری.
حیف که دیگه خیلی به مهاجرسرا سر نمیزنن وگرنه با خوندن نوشته هاشون آدم حس میکنه خودش تو اون موقعیته.

پویا جان ممنونم آره یادش بخیر نوشته های آرش خیلی دلنشین بودن
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، ziba62ka
(2015-02-16 ساعت 23:07)2taha نوشته:  

والا نمیدونم ولی من یادمه آقا آرش سانفرانسیسکو بودن و میرفتن ماهی گیری واسه همین فکرمیکنم کالیفرنیا هم ممنوع نباشه سیاتل هم قربونش برم که حتما آزاده
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon
(2015-02-16 ساعت 23:20)someonelikeyou نوشته:  
(2015-02-16 ساعت 23:07)2taha نوشته:  

والا نمیدونم ولی من یادمه آقا آرش سانفرانسیسکو بودن و میرفتن ماهی گیری واسه همین فکرمیکنم کالیفرنیا هم ممنوع نباشه سیاتل هم قربونش برم که حتما آزاده

شکار و ماهیگیری همه جای آمریکا آزاد هست فقط زمان و قوانین خاص خودش رو داره
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، 2taha
آقاااااااااااااا من یه تست میزنم یه به اندازه ده تا تست واسه آمریکا برنامه ریزی میکنم چرااااااا؟ ?
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان:
(2015-02-17 ساعت 01:36)fatima96 نوشته:  آقاااااااااااااا من یه تست میزنم یه به اندازه ده تا تست واسه آمریکا برنامه ریزی میکنم چرااااااا؟ ?

به خاطر اینکه خوش به حالته.هنوز روحیه داری.بد روزگار پرتو نگرفته که مثل من بی هدف بیکار بیعار چندان چیزی واست مهم باشه یا یه اتفاق زیاد خوشحالت کنه یا غمگینت.چون فک میکنی آمریکا که بری خیلی زمین به آسمون میرسه.اوووون تابوی بزرگ آمریکاااااااااااااااااا خارج کلاب اب جو اینا.واست هیجان داره.
البته واسه ما هم داره هاااا.اما نه مثل قدیما.
اگه بخام این حرفامو تو یه مثال واست توضیح بدم اینه که یادمه قدیماااا عشق آتاری بازی کردن با داداشام بودم انقد بازی میکردیم که دسته ها تند تند خراب میشد تلویزیون داغ میکرد صدای بابام بلند میشد که تروخدا رحم کنید لااقل بزارید یه اخبار ببینمBig Grin ولی من ول کن که نبودم بعد از مدرسه میرفتم گیم نت 3-4 ساعت هم انجا بازی میکردم.خیلی بهم حال میداد.کییییییییف میکردم.چون سر موقش بود این کار چون به تایم خودش بود.اما الان دیگه اصلا واسم قابل تحمل نیست که حتی با بچه داداشم واسه اینکه گریه نکنه آتاری بازی کنم.حسش پریده.هر چیزی باید سر زمان مقرر خاص خودش باشه.سن شما هم احتمالا تو موقعی هستش که نیاز به یه گشایش و هیجانی به بزرگی رفتن به آمریکا داره.اگه ازش گذشت مثل ما میشید.بی تفاوت.اگه قبول هم بشیم مثل شما نمیگیم بریم انجا بریم اینور انور تمام جاهاشو بگردیم.شاید بگیم بریم کار کنیم یه پولی به دلار در بیاریم بیاریم ایران به زنیم به یه دردی.

خلاصه خوش بحالته.طبیعیه این جس و حالت.

اگه هم داری میگی من چیکار کنم که این فکر دیگه تو سرم نیاد من بهت میگم:
1- مطمن باش احتمال قبول شدنت توی لاتری خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی کمه کمتر از نیم درصد خیلی کمه اگه میخای این حرف من رو باور کنی مثابقه پبامکی برنامه 90 رو هر هفته شرکت کن ه بار که اسمت در نیومد بیشتر به این پی میبری که بابااا اصلا لاتری فازش جداس.

2- من عاشق درس خوندنم یعنی ودس داشتم الان به جای تو باشم حسابی تست میزدم حسابی خودم رو توی درسام قوی میکردم یه دانشگاه خوب و معروف قبول میشدم - تو همچین دانشگاهای انقد جو اپلای کردن واسه دانشگاهای خارج از کشور و کلا رفتن انور درس خوندن بین دانشجوهاش عادیه.99 درصدشون اصلا میان دنبالشون.همین الان مثلا اگه از یه دانشگاه معتبر مدرک گرفتی سریع استرالیا بت ویزای اقامت میده که بری انجا.

3-بگیر تجربیات بعضی از کسایی رو که رفتن در اینجا بخون چشت واااا میشه یکم.
http://www.applyabroad.org/forum/showthr...7)/page134

4- اگه پول داشته باشی تهران یا هز شهری که هستی از لس انجلس یا لاسوگاسش بیشتر بهت حال میده.مطمن باش.
تشکر کنندگان: pouya007 ، sina000 ، ziba62ka ، saeed_sqs_20 ، lighter ، DELPHI5 ، bigboss2
(2015-02-15 ساعت 22:42)saeed_sqs_20 نوشته:  هرکس هرکس هرکس هرکس هرکس هرکس هرکس هرکس هرکس

ديكشنري سرور مهاجرسرا با اين حمله DNS از كار افتاد Big GrinBig GrinBig Grin
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: bijan9 ، ziba62ka ، saeed_sqs_20
(2015-02-16 ساعت 19:51)mona_usa نوشته:  
(2015-02-16 ساعت 14:18)rezijon نوشته:  
(2015-02-16 ساعت 12:06)mona_usa نوشته:  بعضی روزا واقعا حس میکنم چاره ای جز رفتن ندارم.....

دوست عزیزم شرایطت رو در میکنم، امیدوارم کارتون درست بشه و تشریف ببرید. منم چند سال پیش همین حال شمارو توی معقوله ی رفتن داشتم و توی این چند سال به لاتاری چشم نبستم هرچند که اگه برنده شدم خیلی خوشحال میشم... ولی باید راه های رفتن رو برسی کرد و تلاش کرد و اقدام کرد و به امید لاتاری نشستن اب در هاون کوبیدنه..
اینجا شرایط خیلی یکیانه یبا باید بشی مثل خودشون یا باید رفت. سخته چشمات رو ببندی و گوشهات رو بگیری و چیزی رو به زبان نیاری
من به عنوان کسی که در بتن این جامعه هستم میدونم که باید گریخت

ممنون از جواب

البته من منظورم لاتاری نبود کلا مهاجرت بود
چون اگه با یک هدف و انگیزه روشن که مطابق با واقعیت هست نه فقط خیالات درصد موفقیت خیلی بیشتر میشه...

من خودم از طریق خواهرم هم میتونم برم اما میدونید که خیلی طول خواهد کشید...

گریختن رو خوب اومدید Big Grin

کاملا درسته ، فقط منتظر لاتاری بودن درست نیست، وقتی بشه که فوق العادست، وقتی هم (اسمشو نیار بشه) خب باید راه جایگزین داشت برای رفتن از این خراب شده، من چون فیلمسازم یه جورایی! دنبال ویزای هنرمندی هم هستم و هم ویزای دانشجویی، البته اطلاعات درمورد این ویزای هنرمندی خیلی کمه، البته ویزای کاری رو هم بهش فکر میکنم، حالا آمریکا نشد، یه کشور اروپایی درست و حسابی!
شماهارو نمیدونم ولی الان بهم بگن بیا بریم قطب جنوب هم میام، فقط از این خاورمیانه دور شم کافیه
درضمن همین فکر رفتن یه نوع هدف گذاریه واسه یاد گرفتن زبان، باور نمیکنین چه تاثیر فوق العاده ای داره، من بهتون پیشنهاد میدم از شور و شوقتون در جهت یادگیری زبان استفاده کنین، یه نمره خوب تو این تافل لعنتی بگیریم خلاص!
تشکر کنندگان: shahram LA ، lighter ، mona_ir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان