کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-15 ساعت 14:33)alm80 نوشته:  چرا هيچایواینميخواد بره نيويورک؟ حتي از برنده هاي سال هاي قبل هم من هيچایوایرو نديدم که رفته باشه نيويورک

نیویورک خیلی گرونه شما توی خیلی ایالتها میتونید با هزار تا یه آپارتمان یه خوابه بگیرید یا با پونصد تا اتاق بگیرید اما تو نیویورک این رقما رو ضربدر سه کنید غذا و خرجهای دیگه هم همبنجوره
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: babak_m ، pouya007 ، alm80 ، ostokhan
سلام دوستان
کسی راجب به دالاس اطلاعاتی داره؟
میدونم خودش تاپیک داره ولی کسی هست اطلاعات کلی داشته باشه؟
مثل اب و هوا،کرایه خونه،وضعیت کار و بیشتر برای چه رشته هایی خوبه
تشکر کنندگان: bijan9 ، ostokhan
(2015-02-15 ساعت 16:45)nima2016 نوشته:  سلام دوستان
کسی راجب به دالاس اطلاعاتی داره؟
میدونم خودش تاپیک داره ولی کسی هست اطلاعات کلی داشته باشه؟
مثل اب و هوا،کرایه خونه،وضعیت کار و بیشتر برای چه رشته هایی خوبه

من که اطلاعاتی درباره دالاس یا سایر شهرهای آمریکا ندارم اما یادم میاد تو یه تاپیکی عزیزی گفته بودن کسی که خودش ساکن منطقه ای شده بهترین تحلیل رو درباره اون منطقه خواهد داشت. خب ما هم به کمک برندگان سالهای قبل که به شهرهای مورد نظر ما رفتن نیاز داریم تا اطلاعات کلی درباره اون شهر داشته باشیم. اما متاسفانه بیشتر افرادی که برنده میشن اینقدر سرشون شلوغ میشه که نمیرسن به مهاجرسرا سر بزنن (مطمئنم خودمم اگه برنده بشم اینطوری میشه ) البته دوستان زیادی هستن که سالهاست در آمریکا هستن ولی همیشه به مهاجرسرا سر میزنن و به سوالات ما جواب میدن که ما همینجا ازشون تشکر میکنیم.
دوستان ساکن آمریکا به یاری شما نیازمندیم.
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: shahram LA
(2015-02-13 ساعت 21:06)someonelikeyou نوشته:  
(2015-02-13 ساعت 20:50)rezijon نوشته:  دوستان مسافر هیوستون و سیاتل و در کل تگزاس. با هم همسفر بشیم

دوست عزیزم خوشحال میشیم سیاتل در خدمتتون باشیم البته سیاتل توی ایالت واشینگتنه ولی در کل همه مسافر آمریکاییم
وای مردم از خنده.. اره سیاتل توی واشینگتنه که همسرم عاشق اونجاس....
من تگزازیم دیگهTongue استین هم هستم. کیا پایه ان دستا بالا
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، bijan9 ، ostokhan
آقا ما که دیگه سکته میکنیم تا این جوابش بیاد، زندگی منو که متحول میکنه این لاتاری! امیدوارم برنده شم.
اردیبهشت اعلام میشه درسته؟
تشکر کنندگان: rezijon ، mona_ir ، ziba62ka
(2015-02-15 ساعت 20:25)bijan9 نوشته:  آقا ما که دیگه سکته میکنیم تا این جوابش بیاد، زندگی منو که متحول میکنه این لاتاری! امیدوارم برنده شم.

بله 15 اردیبهشت ساعت 8:30 شب
تشکر کنندگان: rezijon ، sophia* ، bijan9
(2015-02-15 ساعت 21:04)nima2016 نوشته:  
(2015-02-15 ساعت 20:25)bijan9 نوشته:  آقا ما که دیگه سکته میکنیم تا این جوابش بیاد، زندگی منو که متحول میکنه این لاتاری! امیدوارم برنده شم.

بله 15 اردیبهشت ساعت 8:30 شب

۷۸ روز و ۲۳ ساعت دیگه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: rezijon ، mona_ir ، 2taha ، bijan9
هرکس هرکس هرکس هرکس هرکس هرکس هرکس هرکس هرکس
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان: bijan9
هرکسی که لاتاری شرکت کند و هرکس که شرکت نکند با هر ایوایکه نمیداند لاتاری چیست برابر است
زیاد به مفهوم جمله دقت نکنید میخواستم منم تست کنم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: rezijon ، markopolos
هی وای من
آدم تا قبول نشده ی جور تا هم قبول میشه ی جوره دیگه
الان من و بقیه بچه ها کلی استرس داریم آخه بولتن کلی اروم داره پیش میره شاید بچه هایی هم که رفتن مصاحبه کلیشون AP خوردن و شاید بهشون ویزا نرسه.
در کل خدمتتوت عرض کنم که تا قبول میشین تازه اول استرس هستش از شماره کیستون گرفته که اولین نکته هست تا برسه به بقیه موارد
واسه همتون آرزوی قبولی میکنم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، mona_ir ، rezijon ، m.ghoreishi ، 2taha ، alireza_guitar ، bijan9
بعضی روزا واقعا حس میکنم چاره ای جز رفتن ندارم...

دعا میکنم معجزه بشه

اما اگه نشه چطوری 1 سال دیگه تحمل کنم؟

شاید این سوال تکراری باشه یا تاپیکی با این موضوع داشته باشیم اما میخوام دوباره بپرسم دلیلتون واسه رفتن چیه؟اون تصوراتی که ما داریم چقدر با واقعیت تطابق داره؟

واقعا بعضی مسائل منو آزار میده... احساس میکنم فلج شدم...

مسائلی که شمارو اذیت میکنه چیه؟
چه راه حلی به جز رفتن هست؟میشه اون مسائل رو حل کرد یا نه...
تشکر کنندگان: Alirezawee ، rezijon ، mohsen1991 ، pouya007 ، lighter ، 2taha ، alireza_guitar ، free pigeon ، bijan9
(2015-02-16 ساعت 12:06)mona_usa نوشته:  بعضی روزا واقعا حس میکنم چاره ای جز رفتن ندارم...

دعا میکنم معجزه بشه

اما اگه نشه چطوری 1 سال دیگه تحمل کنم؟

شاید این سوال تکراری باشه یا تاپیکی با این موضوع داشته باشیم اما میخوام دوباره بپرسم دلیلتون واسه رفتن چیه؟اون تصوراتی که ما داریم چقدر با واقعیت تطابق داره؟

واقعا بعضی مسائل منو آزار میده... احساس میکنم فلج شدم...

مسائلی که شمارو اذیت میکنه چیه؟
چه راه حلی به جز رفتن هست؟میشه اون مسائل رو حل کرد یا نه...

واقعا سوال قشنگى بود باعث افتخاره ک اولين نفر باشم جواب بدم... تو اين مملکت همه چى شده اشنا بازى اصلا به توانايى کسى نگاه نميکنن فقط کافى ک ى اشنا داشته باشى اونوقت بهترين جاها جايگاهت ميشه بقيه هم کلا بايد کارگرى کنن و از صبح تا شب برا ى زندگى راحت ک هيچ وقت بهش نميرسن اتفاقا امريکا برا ما ادما ک کسيو نداريم اينجا ک ى زندگى راحت داشته باشيم بهترين جاست جون ما ب تلاش کردن و زحمت کشيدن عادت داريم اونجا هم برا ما تلاش کردن شيرينه چون ميتونيم ب چيزايى ک ميخوايم برسيم.. ى چيز ديگه ک منو واقعا ازار ميده اينجا عدم صداقت ادما با همديگست من خودم ادم دو رويى نيستم خيلى هم ضربه ديدم از اين بابت ولى من دوست دارم ک رو راست باشم مخصوصا از ادمايى ک قرانو برعکس حفظن ادعا مسلمانى خدا و پيغمبرشون ميشه ولى مال مردم ميخورن و هزارتا کار ديگه ميکنن. من فقط ميخوام از ادما دور باشم ميخوام جايى باشم ک به تلاشم مزد بدن و ادما دورو برم روراستو صادق باشن... ببخشيد زياد حرف زدم دلم پر بود... ب اميد قبولى همه دوستان و اگه خدا بخواد بخواد خودم...
تشکر کنندگان: rezijon ، mohsen1991 ، pouya007 ، markopolos ، 2taha ، hossein1049 ، mona_ir ، ostokhan ، bijan9 ، shahram LA ، azadeh.mohamad ، fairy
(2015-02-16 ساعت 12:06)mona_usa نوشته:  بعضی روزا واقعا حس میکنم چاره ای جز رفتن ندارم.....

دوست عزیزم شرایطت رو در میکنم، امیدوارم کارتون درست بشه و تشریف ببرید. منم چند سال پیش همین حال شمارو توی معقوله ی رفتن داشتم و توی این چند سال به لاتاری چشم نبستم هرچند که اگه برنده شدم خیلی خوشحال میشم... ولی باید راه های رفتن رو برسی کرد و تلاش کرد و اقدام کرد و به امید لاتاری نشستن اب در هاون کوبیدنه..
اینجا شرایط خیلی یکیانه یبا باید بشی مثل خودشون یا باید رفت. سخته چشمات رو ببندی و گوشهات رو بگیری و چیزی رو به زبان نیاری
من به عنوان کسی که در بتن این جامعه هستم میدونم که باید گریخت
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: mohsen1991 ، pouya007 ، lighter ، markopolos ، 2taha ، hossein1049 ، mona_ir ، ostokhan ، bijan9 ، fairy
(2015-02-14 ساعت 23:49)nima2016 نوشته:  سلام دوستان
اینم ده شهر اول آمریکا برای زندگی
معیاراشم:هزینه زندگی،جمعیت ،امنیت و.....

[عکس: hvDHD.png]

منبع:www.cityrating.com

با سلام بر مهاجرین میخواستم نظرتون را در مورد شهر ساکرومنتو بدونم ممنون میشم توضیحاتی و یا ارائه پیشنهادی در این زمینه به من بدهید
به دو جيز تكيه نكن غرور و دروغ , ادم با غرور مي تازد و با دروغ مي بازد
تشکر کنندگان: rezijon ، ostokhan ، free pigeon
(2015-02-15 ساعت 06:20)outlaw نوشته:  دوستان عزیز پس از مدتی طولانی برگشتم تا اگه کمکی از دستم بر میاد انجام بدم، من ساکن کالیفرنیا هستم. هرایوایکه سوالی داشت ایمیل بده چون معلوم نیست که بتونم همیشه اینجا سر بزنم. Wink

سلام میشه بگید کدوم شهر ساکنین؟ و اگر از ساکرومنتو اطلاعاتی داریین بیان کنین
به دو جيز تكيه نكن غرور و دروغ , ادم با غرور مي تازد و با دروغ مي بازد
تشکر کنندگان: rezijon ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان