کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-17 ساعت 21:22)someonelikeyou نوشته:  دوستان دعا کنید هیچکدوممون بز نیاریم
والا مثل اینکه بز رو ما کیس بالایی های 2015 قراره بیاریم چون با این کم کارنت کردن kcc باید اسباب کشی کنیم دوباره بیاییم این تاپیک.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007
(2015-02-18 ساعت 15:25)pouya007 نوشته:  http://kazeroon.info/zehn/Step1.php
این کجاش انیشتینه، تابلوه که کلکش چیهBig Grin
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007
(2015-02-18 ساعت 20:41)رضا2015 نوشته:  دوستان انشاله بعد از قبولی و رفتن به آمریکا شما باید به شدت کار کنید
معمولا شرکت ها تست هایی رو از افراد میگرن که روحیاتشون رو بشناسن
یکی از این تست ها تست mbti هست
حتما برین این تست رو بزنید و با خودتون و چالشاتون بیشتر آشنا بشین

http://www.iranzehn.com

تازشم برای ارتباط دو نفره خیلی خوبه!
میدونستی ؟ نه میدونستی Big Grin
سلام سایت باحلی بود اولین شغل پیشنهادیش بعد از تست زدن من شغل واقعی من بود، معلومه کارم حسابی روی روحیاتم تاثیر گذاشته، متاسفانهCool
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، someonelikeyou ، ostokhan ، pouya007
(2015-02-18 ساعت 21:07)Ali.ghz نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 20:41)رضا2015 نوشته:  دوستان انشاله بعد از قبولی و رفتن به آمریکا شما باید به شدت کار کنید

شخصیت من شد ESTJBig GrinBig Grin
شخصیت من INFJ : ساکت ، مهربان ، متوجه و قلبی رقیق دارند. شخصیت پیچیده آنها اغلب اسباب حیرت دیگران را فراهم می سازد. این تیپ شخصیتی از تصور و تخیل غنی بر خوردار است و به احساسات و انگیزه های دیگران بها می دهد. آنها به الهامات و ایده آل های خود وابسته هستند و به دیگران نیز رشد و فراست می بخشند
تشکر کنندگان: HERMES7 ، abas_kashan ، someonelikeyou ، babak_m
(2015-02-18 ساعت 22:59)ostokhan نوشته:  

شخصیت من INFJ : ساکت ، مهربان ، متوجه و قلبی رقیق دارند. شخصیت پیچیده آنها اغلب اسباب حیرت دیگران را فراهم می سازد. این تیپ شخصیتی از تصور و تخیل غنی بر خوردار است و به احساسات و انگیزه های دیگران بها می دهد. آنها به الهامات و ایده آل های خود وابسته هستند و به دیگران نیز رشد و فراست می بخشند

استخان جان پس دیگه هیچ قولی به کسی نده چون مقصدت سیاتله و همخونه خودمی داش
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: ostokhan ، rezijon ، pouya007
Isfj
تمام خصوصیات منو درست گفت فقط نفهمید من میخوام برم‌امریکا
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: ostokhan ، HERMES7 ، rezijon ، bijan9
(2015-02-18 ساعت 23:18)someonelikeyou نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 22:59)ostokhan نوشته:  

استخان جان پس دیگه هیچ قولی به کسی نده چون مقصدت سیاتله و همخونه خودمی داش
ان شااله. قبول بشیم بعدش با هم همسفر میشیم Smile خدایا امسال رو سال ما کن دیگه. نزار به 2017 بکشه. هر آن ممکنه این قضیه لاتری رو ببندن
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon
(2015-02-18 ساعت 22:36)shahin2737 نوشته:  
(2015-02-17 ساعت 21:22)someonelikeyou نوشته:  دوستان دعا کنید هیچکدوممون بز نیاریم
والا مثل اینکه بز رو ما کیس بالایی های 2015 قراره بیاریم چون با این کم کارنت کردن kcc باید اسباب کشی کنیم دوباره بیاییم این تاپیک.

شاهین جان خودتو اذیت نکن . رفتنی باشی میری.در ضمن تا پایان پرونده 2015 ها هنوز کلی زمان باقی مونده.
باز شما یه قدم از ما که قبول نشدیم جلوتر هستید. به هر حال خدا شما انتخاب شدگان رو بیشتر از ما قابل دونسته و این فرصت رو در اختیارتون قرار داده. ما که هرسال has not been selected رو برو میشیم و باز از رو نمیریم و خودمون رو برای سال بعد آماده میکنیم. ان شااله سال دیگه در فروم برای 2017 ها که میخوان ثبت نام کنن از سرزمین موعود راهنما باشی Wink
تشکر کنندگان: sina000 ، shahin2737 ، rezijon ، bijan9 ، pouya007 ، ziba62ka
استخان عزیز ایشالا امسال سال ماست امریکا به من و تو و بقیه بچه های مهاجرسرا نیاز داره سیاتل مارو صدا میکنه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: ostokhan ، sina000 ، rezijon ، pouya007 ، pichak333
(2015-02-18 ساعت 19:58)we are one نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 15:25)pouya007 نوشته:  http://kazeroon.info/zehn/Step1.php
یعنی بدجوری خنده ام گرفت Big Grin
همچی نوشته بودی نابغه کازرونی که من گفتم انیشتین در دو قدمی ما بوده و نمیدونستیم!
من 43 تو ذهنم بود.7 تا ازش کم کردم شد 36.کشور شماره 36 قبرس بود که واسم نوشت پاکستان Big Grin
ولی بازی فانی بود.خیلی خندیدم.دمت گرم.تو این وضعیت نابسامان تایپیک که همه دارن از زمین و زمان مینالن و یکی دنبال رتبه هست و یکی دنبال بز،فرصتی هم شد که بخندیم Big Grin
به یک کارگر ساده جهت رتبه دادن به اعضای انجمن نیازمندیم با حقوق مکفی و جای خواب و انعام Big Grin
دنبال رتبه گرفتن واسه اینکه بگن ما اسمی این سایت هستیم.جلب توجه کردن یعنی همین.
سلام دوست عزیز

خیلی خوشحالیم از اینکه اسباب خنده شما رو فراهم اوردیم و از این بابت به خود می بالیم
اما لازمه چند نکته رو عرض کنم خدمت شما
اولا اگه تاپیک نا بسامانه شما چرا زحمت نمی کشید سامان دهی کنید و یا حداقل چند تا پست یزارید که ما استفاده کنیم
دوما اون لینک فقط جنبه فان داره و کسی نمی خاست مقدار هوش و ای کیوی کسی رو بسنجه
سوما چرا پیش داوری می کنید شاید هدف از درخواست رتبه فقط کسب 5 رتبه برای رتبه دادن باشه نه رسیدن به اسم و رسم
(همچنین به کسانی که رتبه دادن ،رتبه نیز داده شده و این یعنی وضعیت برابر)

به هر حال ممنون از لطف شما

چند پست قبل یکی از دوستان پست داده بود که چرا میخایید مهاجرت کنید؟
خب:
یکی از دلایل اینه که دیگه نمی خام در میان کسایی باشم که خود را بالاتر از همه میدانند
یکی دیگه از دلایل اینه که دیگه خسته شدم از کسایی که به خود اجازه میدهند از همه چی ایراد بگیرند و حق اظهار نظر به خود میدهند
یکی دیگه هم از دلایل اینه که دیگه نمیخام در میان مردمی باشم که دست از حسادت بر نمیدارند
(البته منظور من همه افراد جامعه نیست یک سری افراد چون همه جا خوب و بد هست)
یکی دیگه .....
تشکر کنندگان: rezijon ، mohsen1991 ، ostokhan ، برسام٤ ، ziba62ka ، 2taha
بعضی از دوستان قدیمی یواش یواش دارن خودی نشون میدن
Smile

آقا miladfathi تنها کسی بود که از بچه های تاپیک شمارش مهعکوس سال گذشته گفت برنده شده، کسی ازش خبر نداره؟ وقتی اکانتش رو باز میکنم آخرین فعالیتش رو واسه همون سال 2014 میزنه نگرانشم!
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، ostokhan ، bijan9
(2015-02-19 ساعت 02:36)aminb نوشته:  بعضی از دوستان قدیمی یواش یواش دارن خودی نشون میدن
Smile

آقا miladfathi تنها کسی بود که از بچه های تاپیک شمارش مهعکوس سال گذشته گفت برنده شده، کسی ازش خبر نداره؟ وقتی اکانتش رو باز میکنم آخرین فعالیتش رو واسه همون سال 2014 میزنه نگرانشم!

سلام
SadSadSadSad
راس میگی اتفاقا تو تاپیک سوالات مرتبط به فرم ds-260 هم خبری ازش نبود
فکر کنم بچه شمال بود اگه اشتباه نکنم

به هر حال هر جا که هست ارزوی سلامتی و موفقیت داریم براشون
تشکر کنندگان: ostokhan ، rezijon ، bijan9
(2015-02-19 ساعت 02:36)aminb نوشته:  بعضی از دوستان قدیمی یواش یواش دارن خودی نشون میدن
Smile

بچه کجا بود دقیقا؟
رامسری نبود؟
تشکر کنندگان: rezijon
دوستان سلام. اگه کسی گروهی رو میشنهسه در جهت تبادل نظر برای مهاجرت به من ادرس بدین. اگه هم نیست گروه تشکیل بدیم و با هم اطلاعاتمون رو در میون بذاریم و بهترین روش رو با توجه به شرایطمون انتخاب کنیم،
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، sina000 ، pichak333 ، someonelikeyou
سلام به همهSmile
من اولین ساله که ثبت نام کردم
ولی ناخواسته کل روند زنگیم عوض شده
همیشه به مهاجرت فکر میکردم ولی این طوری فشرده برنامه ریزی نکرده بودم (زبان و کلاسهای دیگه)
انگار که دارم سالهایی را که از دست دادم برای یادگیری جبران میکنم.
از طرفی هم کسی خبر نداره من هدفم چیه. به خاطر همین خیلی نصیحتهایی که دوست ندارم را میشنوم.
خیلی منتظر 5 می هستم...
تشکر کنندگان: pouya007 ، taherifar ، hossein1049 ، ostokhan ، rezijon ، sina000 ، DELPHI5

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان