کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
[عکس: zf80uzl6mmx7.jpg]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: hossein1049 ، Ali.ghz ، nima2016 ، we are one ، ostokhan ، azadeh.mohamad ، fatima96 ، ziba62ka ، taherifar ، 2taha ، DELPHI5
آقا هم سن منم هست تو لاتاری 2016 ثبت نام کرده باشه ؟

راستی یادم رفت بگم من 18 سالمه D:
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2015-02-19 ساعت 20:47)Ali.ghz نوشته:  آقا هم سن منم هست تو لاتاری 2016 ثبت نام کرده باشه ؟

سلام
بنده 18 ساله هستم. به امید برنده شدن و همسفری!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: fatima96
آقا صلوات بفرستید زشته بخدا شما مثلاً سیتیزن‌های آینده امریکا هستید
تشکر کنندگان: babak_m ، abas_kashan ، ostokhan ، azadeh.mohamad ، taherifar ، 2taha
(2015-02-19 ساعت 19:42)abas_kashan نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 19:39)someonelikeyou نوشته:  کاش میشد تا پنج می هرشبش را می بنوشم من حافظا
با کبد خراب تا شهرریم نمیتونی بری چه برسه آمریکا

عباس آقا گفتم می نگفتم الکل سفید
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: ostokhan ، fatima96
(2015-02-19 ساعت 20:56)pouya007 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:47)Ali.ghz نوشته:  آقا هم سن منم هست تو لاتاری 2016 ثبت نام کرده باشه ؟

سلام
بنده 18 ساله هستم. به امید برنده شدن و همسفری!
سلام
بله معمولا 18 سال و کمتر زیادن
یادمه یکی از دوستان که هنوز دیپلم نگرفته بود و دانش اموز بود شرکت کرده بود قبول شده بود
مصاحبه که رفت بخاطر نداشتن دیپلم نقص مدرک خورد و بهش وقت دادن تا دیپلم بگیره و گرفت و بعدا هم ویزا گرفت
2012 بود یا 2013 فکر کنم
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، fatima96
(2015-02-20 ساعت 23:12)nima2016 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 21:31)we are one نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 02:28)nima2016 نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 19:58)we are one نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 15:25)pouya007 نوشته:  http://kazeroon.info/zehn/Step1.php
یعنی بدجوری خنده ام گرفت Big Grin
همچی نوشته بودی نابغه کازرونی که من گفتم انیشتین در دو قدمی ما بوده و نمیدونستیم!
من 43 تو ذهنم بود.7 تا ازش کم کردم شد 36.کشور شماره 36 قبرس بود که واسم نوشت پاکستان Big Grin
ولی بازی فانی بود.خیلی خندیدم.دمت گرم.تو این وضعیت نابسامان تایپیک که همه دارن از زمین و زمان مینالن و یکی دنبال رتبه هست و یکی دنبال بز،فرصتی هم شد که بخندیم Big Grin
به یک کارگر ساده جهت رتبه دادن به اعضای انجمن نیازمندیم با حقوق مکفی و جای خواب و انعام Big Grin
دنبال رتبه گرفتن واسه اینکه بگن ما اسمی این سایت هستیم.جلب توجه کردن یعنی همین.
سلام دوست عزیز

خیلی خوشحالیم از اینکه اسباب خنده شما رو فراهم اوردیم و از این بابت به خود می بالیم

اما لازمه چند نکته رو عرض کنم خدمت شما
اولا اگه تاپیک نا بسامانه شما چرا زحمت نمی کشید سامان دهی کنید و یا حداقل چند تا پست یزارید که ما استفاده کنیم
دوما اون لینک فقط جنبه فان داره و کسی نمی خاست مقدار هوش و ای کیوی کسی رو بسنجه
سوما چرا پیش داوری می کنید شاید هدف از درخواست رتبه فقط کسب 5 رتبه برای رتبه دادن باشه نه رسیدن به اسم و رسم
(همچنین به کسانی که رتبه دادن ،رتبه نیز داده شده و این یعنی وضعیت برابر)

به هر حال ممنون از لطف شما

چند پست قبل یکی از دوستان پست داده بود که چرا میخایید مهاجرت کنید؟
خب:
یکی از دلایل اینه که دیگه نمی خام در میان کسایی باشم که خود را بالاتر از همه میدانند
یکی دیگه از دلایل اینه که دیگه خسته شدم از کسایی که به خود اجازه میدهند از همه چی ایراد بگیرند و حق اظهار نظر به خود میدهند
یکی دیگه هم از دلایل اینه که دیگه نمیخام در میان مردمی باشم که دست از حسادت بر نمیدارند
(البته منظور من همه افراد جامعه نیست یک سری افراد چون همه جا خوب و بد هست)
یکی دیگه .....
اولا اینکه شما نبودی که اسباب خنده ما رو فراهم آوردی،بلکه آقا پویا بود! چرا شما به خودتون زحمت میدین که ببالین؟ بعدشم یه جوری داری میگی از این بابت به خود میبالیم انگار که من تازه اومدم تو سایت و بین شماها غریبه ام! زمانی که شما خواب مهاجرسرا رو هم نمیدیدی،من عضو سایت بودم.
دوم اینکه شما زحمت بکش از 50 صفحه قبل (صفحه 39 همین تایپیک) رو بخون بعد میفهمی که من و امثال من چرا دیگه بیخیال تایپیک شدیم.من 3 بار لاتاری قبول نشدم و ایندفعه خواستم چشمای دوستان رو باز کنم که زیاد به لاتاری امیدوار نباشن ولی گوششون بدهکار نیست.چندین بار پست گذاشتم ولی فایده نداره.گفتم بذار هر جور دلشون میخواد فکر کنند.پس این شما هستی که داری زود قضاوت میکنی!
با سلام
نه اشتباه میکنی
شما سه ساله ولی من 5 ساله دوستان دیگه هم هستن با تجربه تر از شما مثل استخوان ، سام وان لایک یو و...
ببینید این تاپیک شمارش معکوسه و موضوع خاسی نداره که حرف بزنیم و همچنین همه می دونن شانس خیلی کمه ولی یه ساعتی از وقتشون میان که در میان این جو باشن دیگه نیاز نیست کسی کاسه داغ تر از اش بشه
کسی نگفته شما غریبه ای .شما پست بزار ما استقبال میکنیم ولی شما حق نداری به پست دیگران اشکال بگیری چون نه مدیری و نه ...
بلکه می تونی تشکر ندی یا رتبه ندی و...
(2015-02-19 ساعت 21:31)we are one نوشته:  سوم اینکه اگه هدف شما از کسب رتبه،فقط مجوز رتبه دادن به دیگران بود،امضاتو عوض نمیکردی! معمولا رتبه رو به کسی باید داد که واقعا یه پست مفید و به درد بخور بذاره نه اینکه به قفل دوچرخه امتیاز بدی یا طرف مثلا پست بذاره (بچه ها سال بعد میرم آمریکا) و امتیاز بگیره.
وجدانن خودت قضاوت کن.شما رتبه های کاربرانی مثل (امیر مهاجر-rs232-yami) رو نگاه کن ببین اونا رو چه حساب رتبه گرفتن.حالا هم اگه بخوای امضاتو از روی لجبازی دوباره برگردونی دیگه فایده نداره Smile
بله حق با شماست من امضامو برداشتم چون رتبم 6 شده بود و خودم می تونستم رتبه بدم و دیگه هم نیاز به برگردوندن امضام نیست همچنین ما از زحمات اون دوستان تشکر می کنیم ولی هر کسی تو این سایته به غیر از مدیرا از یه حق برخوردارن و دوست دارن به هرکی خاست رتبه بدن و یا تشکر کنن و کاملا هم شخصیه و به کسی ربط نداره.همچنین خیلی جابه،من به رتبه های شمام نگاه کردم هیچ کدوم به خاطر و پست و یا فعالیتی نبوده خیلی جالبه

(2015-02-19 ساعت 21:31)we are one نوشته:  یکی از دلایل مهاجرتم اینه که دیگه نمیخوام در میان کسانی باشم که زحمت مفید دیگران رو به نام خودشون میزنند.
دیگه خسته شدم از کسانی که به خود اجازه میدهند زود قضاوت کنند بدون اینکه تایپیک رو از اول بخونن.
دیگه نمیخوام جایی باشم که فکر میکنند مهاجرسرا ارث باباشونه و هیچکس حق اظهار نظر نداره.
دیگه نمیخوام جایی باشم که فکر میکنند بعضی ها به رتبه های دیگران حسودیشون میشه.یکی نیست بهشون بگه مثلا اگه رتبه شما 1000 تا باشه،میشی رئیس جمهور آمریکا؟ یا بهت لامبورگینی میدن؟ واقعا موندم کلمه حسادت رو از کجا آوردن؟

دوست عزیز حرف ما هم همینه
هیچکس از شما به زور و رتبه و یا تشکر نخاسته پس لازم نیست واکنش نشون بدین
هیچکس زحمت کسی دیگه رو به نام خودش نکرده (اقلا من نکردم) شما وقتی می تونی این حرفو بزنی که یه پست کپی از کسی بیاری و ثابت کنی مال یکی دیگست
همچنین کسی جز شما فکر نکرده مهاجرسرا مال باباشه و کسی حق نداره یه پست ساده بده
حسادت یعنی همین کار شما.ولی شما واکنش نشان دادی. کسی با رتبه چیزی نمیشه ولی شما خودت میبری و میبافی
همچنین اگر حرفای خودتونو تو این پستتون مطالعه کنید باید قانع بشید
دیگه من نمی دونم چی بگم والا

همچنین کسی که تاریخ عضویتش تازست به این معنی نیست که هیچی حالیش نیست یا تازه شرکت میکنه.شاید فقط پستا رو میخونده قبلا و عضو نبوده و یا شاید رمزشو فراموش کرده و ایمیلشم رمزشو فراموش کرده...
نیما جان ببخشید زیر پست تو مینویسم فقط جهت تنویر افکار عمومی
اگه من میگم قفل دوچرخه یه ایده واسه پولدار شدنتون بود چرا واسه من قاطی میکنی وی آر وان جان
شما مدیونی اگه قبول شدی بری تو کار بیزینس قفل دوچرخه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: ostokhan
سلام دوستان بعد از مدت ها دوباره اومدم بهتون سر بزنم . من از وقتی نامه های قبولی میومد در خونه لاتاری ثبت نام کردم دیگه شمارش از دستم در رفته. یه بنده خدایی که تو همین مهاجرسرا بود حسرتش 20 ساله شد . امسال می خوام برای همیشه از دنیای لاتاری خداحافظی کنم و امسال بر خلاف سال های دیگه اصلا منتظر 5 می نیستم.اونایی که بار اول ثبت نام می کنن شانس زیادی برای قبولی دارن اینون تجربه چندین ساله من می گه.
از انتظار خسته شدم دیگه منتظر هیچی تو زندگی ام نیستم
تشکر کنندگان: abas_kashan ، ostokhan ، shahram LA ، bijan9
(2015-02-20 ساعت 23:45)nima2016 نوشته:  
(2015-02-20 ساعت 23:41)we are one نوشته:  با سلام
نه اشتباه میکنی
شما سه ساله ولی من 5 ساله دوستان دیگه هم هستن با تجربه تر از شما مثل استخوان ، سام وان لایک یو و...
ببینید این تاپیک شمارش معکوسه و موضوع خاسی نداره که حرف بزنیم و همچنین همه می دونن شانس خیلی کمه ولی یه ساعتی از وقتشون میان که در میان این جو باشن دیگه نیاز نیست کسی کاسه داغ تر از اش بشه
کسی نگفته شما غریبه ای .شما پست بزار ما استقبال میکنیم ولی شما حق نداری به پست دیگران اشکال بگیری چون نه مدیری و نه ...
(2015-02-19 ساعت 21:31)we are one نوشته:  سوم اینکه اگه هدف شما از کسب رتبه،فقط مجوز رتبه دادن به دیگران بود،امضاتو عوض نمیکردی! معمولا رتبه رو به کسی باید داد که واقعا یه پست مفید و به درد بخور بذاره نه اینکه به قفل دوچرخه امتیاز بدی یا طرف مثلا پست بذاره (بچه ها سال بعد میرم آمریکا) و امتیاز بگیره.
وجدانن خودت قضاوت کن.شما رتبه های کاربرانی مثل (امیر مهاجر-rs232-yami) رو نگاه کن ببین اونا رو چه حساب رتبه گرفتن.حالا هم اگه بخوای امضاتو از روی لجبازی دوباره برگردونی دیگه فایده نداره Smile
بله حق با شماست من امضامو برداشتم چون رتبم 6 شده بود و خودم می تونستم رتبه بدم و دیگه هم نیاز به برگردوندن امضام نیست همچنین ما از زحمات اون دوستان تشکر می کنیم ولی هر کسی تو این سایته به غیر از مدیرا از یه حق برخوردارن و دوست دارن به هرکی خاست رتبه بدن و یا تشکر کنن و کاملا هم شخصیه و به کسی ربط نداره

(2015-02-19 ساعت 21:31)we are one نوشته:  یکی از دلایل مهاجرتم اینه که دیگه نمیخوام در میان کسانی باشم که زحمت مفید دیگران رو به نام خودشون میزنند.
دیگه خسته شدم از کسانی که به خود اجازه میدهند زود قضاوت کنند بدون اینکه تایپیک رو از اول بخونن.
دیگه نمیخوام جایی باشم که فکر میکنند مهاجرسرا ارث باباشونه و هیچکس حق اظهار نظر نداره.
دیگه نمیخوام جایی باشم که فکر میکنند بعضی ها به رتبه های دیگران حسودیشون میشه.یکی نیست بهشون بگه مثلا اگه رتبه شما 1000 تا باشه،میشی رئیس جمهور آمریکا؟ یا بهت لامبورگینی میدن؟ واقعا موندم کلمه حسادت رو از کجا آوردن؟

هیچکس زحمت کسی دیگه رو به نام خودش نکرده (اقلا من نکردم) شما وقتی می تونی این حرفو بزنی که یه پست کپی از کسی بیاری و ثابت کنی مال یکی دیگست
حسادت یعنی همین کار شما.ولی شما واکنش نشان دادی. کسی با رتبه چیزی نمیشه ولی شما خودت میبری و میبافی

همچنین کسی که تاریخ عضویتش تازست به این معنی نیست که هیچی حالیش نیست یا تازه شرکت میکنه.شاید فقط پستا رو میخونده قبلا و عضو نبوده و یا شاید رمزشو فراموش کرده و ایمیلشم رمزشو فراموش کرده...
شما 5 ساله عضوی؟ پس یعنی الان سال 2019 هستیم چون تاریخ عضویت شما 2014 ست! اگه منظورت اینه که شما 5 ساله عضو نبودی و فقط میخوندی،پس منم از سال 2008 داشتم میخوندم و سال 2013 عضو شدم.حالا دیدی اشتباه نمیکنم.
من به استخون چکار دارم؟ به سام وان لایک چکار دارم؟ بله این سایت حدود 80 هزار عضو داره و شاید مثلا من نفر 75 هزارم باشم.چه ربطی داشت؟
بعدشم این شما بودی که به پست من واکنش نشون دادی.وگرنه من قضیه رتبه رو به طنز نوشته بودم (به یک کارگر ساده...) چون تو این 80 هزار نفر فقط شما بودی که رتبه گدایی میکردی.واقعا اگه این 80 هزار نفر میدونستن که شما چقدر عشق رتبه دادن دارید و اینقدر مهربون و از خود گذشته هستید،بدون شک تا الان رتبه شما 80 هزار بود.حیف که قدر شما رو ندونستن Big Grin
شما اگه زحمت پویا رو به نام خودت نزدی پس این چی بود : از اینکه موجبات خوشحالی شما رو فراهم آوردیم به خود میبالیم.پس چرا جمع بستی؟
دقیقا درست میگی.من به کسی فله ای رتبه نمیدم و بیخودی هم از پست کسی تشکر نمیکنم.
آقا خواهش میکنم دیگه بحث رو اینجا تموم کنید خیلی داره کشدار میشه. بیخیالش بشید. اصلا چه فرقی میکنه چند سال عضوی و رتبت چنده؟؟
خود من بشخصه حاضرم 2016 قبول شم ولی عضویتم ماله 2015 باشه. مهم قبول شدنه و از اون مهمتر کمک کردن به همدیگه
من خودم از سال 2012 عضو سایتم و تو این سه سال تو شمارش معکوس حضور مداوم داشتم و الانم دارم. در واقع کار اصلی ما بعد اعلام نتایجه که به دوستانی که به تازگی عضو شدن و راه و رسم کار رو نمیدونن کمک کنیم
الان سایت 80000 عضو داره ولی واقعا چندتاشون میان و فعال هستن؟؟؟
بحث رو خاتمه بدید. ما میخوایم از اینجا بریم که از این مسایل جدا بشیم نه اینکه دوباره این مباحث تکرار شه
(2015-02-19 ساعت 13:05)pichak333 نوشته:  سلام به همهSmile
من اولین ساله که ثبت نام کردم
ولی ناخواسته کل روند زنگیم عوض شده
همیشه به مهاجرت فکر میکردم ولی این طوری فشرده برنامه ریزی نکرده بودم (زبان و کلاسهای دیگه)
انگار که دارم سالهایی را که از دست دادم برای یادگیری جبران میکنم.
از طرفی هم کسی خبر نداره من هدفم چیه. به خاطر همین خیلی نصیحتهایی که دوست ندارم را میشنوم.
خیلی منتظر 5 می هستم...
پیچک جان من هم سال اول که لاتاری ثبت نام کرده بودم بدتر از تو بودم ولی وقتی که برنده نشدم تا چند وقت خیلی ناراحت بودم حتی الان که برنده شده ام چون کیس نامبرم بالاست زیاد دل نبسته ام پس مواظب باش خدای نکرده با قبول نشدن ضربه نخوری .چون راه درازی رو در پیش داری.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، ziba62ka
منم با استخان موافقم دوستان بیخیال این بحثای حاشیه ای بشید به این فکر کنید پس فردا تو‌ دیار غربت چشممون تو چشم همدیگس و باید کمک حال هم باشیم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: ostokhan
(2015-02-19 ساعت 19:10)sepandarA نوشته:  سلام به همه دوستان

این جریان ثبت نام قرعه کشی قرعه کشی اقامت دائم آمریکا آمریکا با آی پی های ویژه فقط 3 میلیون تومان توسط رامین دلاوری چیه؟.....این فرد ادعا می کنه قرعه کشی ابتدا توسط آی پی هست !!!...لطفا دوستان توضیح دهید...

دایی این رامین دلاوری شارلاتان هست. از اون خنده هایی که میزنه معلومه. یه مدتی تو یکی از شبکه ها میدیدمش فهمیدم حقه بازه. اینی که شما میگی هم یکی از حقه های جدیدشه
قبلا میگفت شمارو با شینگن میارم اروپا بعد برات ویزای توریستی آمریکا رو میگیرم و بعد میای اینجا و خودت ردیف میکنی بقیه قضیه رو.
کلی ملتو برد تو ایتالیا آواره کرد با پولایی که ازشون هاپولی کرد
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، mehrdad.mohajersara ، abas_kashan ، sepandarA
(2015-02-21 ساعت 00:21)ostokhan نوشته:  
(2015-02-20 ساعت 23:45)nima2016 نوشته:  
(2015-02-20 ساعت 23:41)we are one نوشته:  با سلام
نه اشتباه میکنی
بله حق با شماست من امضامو برداشتم چون رتبم 6 شده بود و خودم می تونستم رتبه بدم و دیگه هم نیاز به برگردوندن امضام نیست همچنین ما از زحمات اون دوستان تشکر می کنیم ولی هر کسی تو این سایته به غیر از مدیرا از یه حق برخوردارن و دوست دارن به هرکی خاست رتبه بدن و یا تشکر کنن و کاملا هم شخصیه و به کسی ربط نداره

شما 5 ساله عضوی؟ پس یعنی الان سال 2019 هستیم چون تاریخ عضویت شما 2014 ست! اگه منظورت اینه که شما 5 ساله عضو نبودی و فقط میخوندی،پس منم از سال 2008 داشتم میخوندم و سال 2013 عضو شدم.حالا دیدی اشتباه نمیکنم.
من به استخون چکار دارم؟ به سام وان لایک چکار دارم؟ بله این سایت حدود 80 هزار عضو داره و شاید مثلا من نفر 75 هزارم باشم.چه ربطی داشت؟
بعدشم این شما بودی که به پست من واکنش نشون دادی.وگرنه من قضیه رتبه رو به طنز نوشته بودم (به یک کارگر ساده...) چون تو این 80 هزار نفر فقط شما بودی که رتبه گدایی میکردی.واقعا اگه این 80 هزار نفر میدونستن که شما چقدر عشق رتبه دادن دارید و اینقدر مهربون و از خود گذشته هستید،بدون شک تا الان رتبه شما 80 هزار بود.حیف که قدر شما رو ندونستن Big Grin
شما اگه زحمت پویا رو به نام خودت نزدی پس این چی بود : از اینکه موجبات خوشحالی شما رو فراهم آوردیم به خود میبالیم.پس چرا جمع بستی؟
دقیقا درست میگی.من به کسی فله ای رتبه نمیدم و بیخودی هم از پست کسی تشکر نمیکنم.
آقا خواهش میکنم دیگه بحث رو اینجا تموم کنید خیلی داره کشدار میشه. بیخیالش بشید. اصلا چه فرقی میکنه چند سال عضوی و رتبت چنده؟؟
خود من بشخصه حاضرم 2016 قبول شم ولی عضویتم ماله 2015 باشه. مهم قبول شدنه و از اون مهمتر کمک کردن به همدیگه
من خودم از سال 2012 عضو سایتم و تو این سه سال تو شمارش معکوس حضور مداوم داشتم و الانم دارم. در واقع کار اصلی ما بعد اعلام نتایجه که به دوستانی که به تازگی عضو شدن و راه و رسم کار رو نمیدونن کمک کنیم
الان سایت 80000 عضو داره ولی واقعا چندتاشون میان و فعال هستن؟؟؟
بحث رو خاتمه بدید. ما میخوایم از اینجا بریم که از این مسایل جدا بشیم نه اینکه دوباره این مباحث تکرار شه

باز دعوا شدSmile آغا منم 2 سال پیش بحثم شد با یکی از این مدیرا که کلا قابلیت حذف دلیلت و فرستادن موشک به طرف من رو داشتBig Grin الان زده فریزم کرده 4-5 ساله هنوز سرباز صفرم.Big Grin ولی مهم نیست دوستان.دعوا نکنید. به نظر من آدم خوب و آدم بد نداریم.همه ی آدما یه روحیه ی خوب دارن یه روحیه ی بد .روحیه و روی خوبشون رو نشون کسایی میدن مثل خانوادشون و دوستای خوبشون و روحیه و روی بدشون رو نشون دشمنانشون میدن.چه خوبه استعداد این رو داشته باشیم که همیشه کاری کنیم با روی خوب آدما سر کار داشته باشیم.تجربه شخصی بودShy
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، ostokhan ، sina000
(2015-02-21 ساعت 00:24)someonelikeyou نوشته:  منم با استخان موافقم دوستان بیخیال این بحثای حاشیه ای بشید به این فکر کنید پس فردا تو‌ دیار غربت چشممون تو چشم همدیگس و باید کمک حال هم باشیم

متاسفانه بعضی از ایرانیهایی که قبل از انقلاب به اونجا بالاخص LA رفتن هنوز اخلاقهای بد رو حفظ کردن و به هم فخر میفروشن و سایه همو با تیر میزنه. امیدوارم نسل جدید ایرانیها دیگه این مسایل بینشون کمتر باشه یا اینکه اصلا نباشه. راه و رسم رو باید از این چینی ها یاد بگیریم که همه جا یه کلنی تشکیل دادنو و هوای همو دارن و به هم کمک میکنن/ اصلا تو سانفرانسیسکو و نیویورک اینا برای خودشون بروبیا و دبدبه و کبکبه ای دارن
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، mehrdad.mohajersara
(2015-02-21 ساعت 00:30)ostokhan نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 19:10)sepandarA نوشته:  سلام به همه دوستان

این جریان ثبت نام قرعه کشی قرعه کشی اقامت دائم آمریکا آمریکا با آی پی های ویژه فقط 3 میلیون تومان توسط رامین دلاوری چیه؟.....این فرد ادعا می کنه قرعه کشی ابتدا توسط آی پی هست !!!...لطفا دوستان توضیح دهید...

دایی این رامین دلاوری شارلاتان هست. از اون خنده هایی که میزنه معلومه. یه مدتی تو یکی از شبکه ها میدیدمش فهمیدم حقه بازه. اینی که شما میگی هم یکی از حقه های جدیدشه
قبلا میگفت شمارو با شینگن میارم اروپا بعد برات ویزای توریستی آمریکا رو میگیرم و بعد میای اینجا و خودت ردیف میکنی بقیه قضیه رو.
کلی ملتو برد تو ایتالیا آواره کرد با پولایی که ازشون هاپولی کرد

بله otekhan درست میگه این یکی از کلاه بردارای درجه یکه.هنوزم تو یکی از شبکه ها 24 ساعته برنامه داره.قبلا هم میگفت من با افیسرها دوستم میدونم شما رو کدوم سفارت بفرستم.من افیسرهارو میشناسم.
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: ostokhan ، sepandarA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان