کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-23 ساعت 15:07)ostokhan نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 15:02)rezijon نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 14:53)fatima96 نوشته:  سلااااااااااااااام دوستیا. یک روز نیومدم دیگه داشت تنفس سخت میشد واسم. خواستم بگم که از دوستان مهاجر سرایی شنیده بودم که اگر میخواید مهاجرت کنید فقط به لاتاری دل خوش نکنید کشور های دیگه مثل کانادا و استرالیا و.. هم امتحان کنید راستش برادر بزرگ ترم خیلی نا امید و همش میگه بدشانسم حتی لاتاری شرکت نکرد 25 سال داره. بعد من گفتم برم توی صفحه کانادا ببینم چه خبر دیدم که چند آیتم داره و امتیاز بندی کرده و نوشته بود حداقل امتیاز از صد 67 باید بگیرید من فکر میکردم برادرم شاید شاید بیست بگیره در کمال تعجب ديدم که در صورت گرفتن لیسانسش امتیازش میشه 59 واقعا جالب بود و برادرم واقعا خوشحال شد درسته که هیچی معلوم نیست ولی امید به زندگی جدید واقعا لذت بخش شما هم امتحان کنید

دقیقا همینطور فاطیمای عزیز. منم میگم بجای چشم دوختن به یه چیز حاظر اماده که شانسه بشینین زبان بخونین، خوب اگه برنده بشین که زبان بدردتون خواهد خورد و اتگه برنده نشین زبان رو بلد باشین یه راهی برای مهاجرت پیدا خواهید کرد

خدمتتون عرض کنم که :

نیوزلند
استرالیا
دانمارک
سیستم امتیازبندی برای مهاجرت افراد تحصیل کرده به کشورشون رو دارن.البته استرالیا داره کمکمک قوانین مهاجرتیشو تغییر میده و سخت ترش میکنه. گرین کارت دانمارک که 100 امتیاز باید بیاری و بعد سه سال اقامت دایم رو بهت میده. من خودم بدلیل پاره ای از مشکلات فعلا نمیتونم اقدام کنم ولی دوستان دیگه بهترین موقعیت رو برای این کشورها دارن

متاسفانه دانمارک هم سیستمشو تغییر داده و کلا بی استفاده شده الان یه گرین کارت دو ساله میده و بعدش یه ساله و بدیش اینه که هیچوقت دائم نمیشه من بخاطرش کلی زحمت کشیدم آیلتس ۷ گرفتم و با فوق لیسانس و سابقه کار بالای پنج سال امتیاز صد آوردم‌ولی قانون عوض شد و منم دنبالشو نگرفتم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: Ali.ghz ، fatima96 ، rezijon
(2015-02-23 ساعت 19:56)we are one نوشته:  بچه ها کدومش ضد حال تره؟ Big Grin
1-
[عکس: Capture.PNG]

2-

[عکس: Capture_1.PNG]

خب معلومه دیگه پایینی بالایی ک درست میشه بالاخره Big GrinBig GrinBig Grin

به نظرتون بهترین ایالت برای زندگی کدوم ایالت هس ؟
لطفا دلیل خودتونو هم بگید
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: we are one ، pichak333 ، pouya007 ، rezijon ، mona_ir ، 2taha
(2015-02-23 ساعت 19:52)taherifar نوشته:  .
يه كليپ كوتاه ولي فوق العاده انگيزشي در مورد تحقق بخشيدن به رؤياها : http://www.aparat.com/v/KzAf8

ببينيد و غرق در رؤيا شويد ....
خیلی واقعا عالی بود من خیلی لذت بردم
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، 2taha ، taherifar
دوستان منتظر ارزون شدن دلار نباشید چون فرقی به حال ما متوسط ها نمیکنه هرچقدر دلار بیاد پایین درآمد ما به ریال میاد پایین

مثلا من روی فروش ماشینم حساب کردم چون تنها چیز قیمتیه که دارم خب مثلا الان ماشین من هفتاد تومن قیمتشه که میشه حدود بیست هزار دلار با دلار ۳۵۰۰ اگه توافق بشه و دلاربشه ۱۰۰۰تومن مطمئنن ماشین من تو بازار بیشتر از بیست میلیون تومن نمیبرن که میشه بازم ۲۰۰۰۰ دلار
و باز فکر میکنم اگه شما مجرد جوان و تحصیل کرده و هدفدار باشید بیست هزار تا برای شروع خیلی هم مناسبه و تا زمانی که کار پیدا کنید شما رو تامین میکنه ولی اگه هدف معینی نداشته باشید و به عشق کازینو ها و کلوب ها برید اگه صدهزار دلار هم با خودتون ببرید بعد یکی دو سال به خنسی !!!! میخورید
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pouya007 ، bijan9 ، abas_kashan ، rezijon
(2015-02-23 ساعت 19:52)taherifar نوشته:  .
يه كليپ كوتاه ولي فوق العاده انگيزشي در مورد تحقق بخشيدن به رؤياها : http://www.aparat.com/v/KzAf8

ببينيد و غرق در رؤيا شويد ....

عالی بود
و من بهش اعتقاد دارم ، چون تجربش کردم.
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، taherifar
(2015-02-23 ساعت 19:56)we are one نوشته:  بچه ها کدومش ضد حال تره؟ Big Grin
1-
[عکس: Capture.PNG]

2-

[عکس: Capture_1.PNG]

هر كدوم بجاي خودWinkWink
تشکر کنندگان: rezijon ، we are one
(2015-02-23 ساعت 20:20)someonelikeyou نوشته:  دوستان منتظر ارزون شدن دلار نباشید چون فرقی به حال ما متوسط ها نمیکنه هرچقدر دلار بیاد پایین درآمد ما به ریال میاد پایین

مثلا من روی فروش ماشینم حساب کردم چون تنها چیز قیمتیه که دارم خب مثلا الان ماشین من هفتاد تومن قیمتشه که میشه حدود بیست هزار دلار با دلار ۳۵۰۰ اگه توافق بشه و دلاربشه ۱۰۰۰تومن مطمئنن ماشین من تو بازار بیشتر از بیست میلیون تومن نمیبرن که میشه بازم ۲۰۰۰۰ دلار
و باز فکر میکنم اگه شما مجرد جوان و تحصیل کرده و هدفدار باشید بیست هزار تا برای شروع خیلی هم مناسبه و تا زمانی که کار پیدا کنید شما رو تامین میکنه ولی اگه هدف معینی نداشته باشید و به عشق کازینو ها و کلوب ها برید اگه صدهزار دلار هم با خودتون ببرید بعد یکی دو سال به خنسی !!!! میخورید
20000 خیلی کمه همش یک سال بیکاری دووم بیاریم اون دو وعده غذا و اتوبوس
تشکر کنندگان:
(2015-02-23 ساعت 20:20)someonelikeyou نوشته:  دوستان منتظر ارزون شدن دلار نباشید چون فرقی به حال ما متوسط ها نمیکنه هرچقدر دلار بیاد پایین درآمد ما به ریال میاد پایین

این مبلغ برای یک ادم مجرد تا حدود شش هفت ماه خوبه ولی بشرطی که زبانش رو در ایران کامل کنه و اونجا بعد از دو الی سه ماه یک کار گیر بیاره. حتی کارهای سبک که اصطلاحا بهش survival job میگن که تقریبا راحت گیر میاد.پس اول از همه زبان.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: rezijon ، fatima96
بیست هزار تا همچین کمم نیست ببینید الان توی سیاتل توی یه محله خوب از این خونه اشتراکیا بگیری ماهی ۶۰۰ تا اجاره اتاقشه ۱۰۰ دلار یوتیلیتی هزینه خورد و‌خوراک ۵۰۰ تا موبایل ۵۰ تا بنزین و هزینه ماشین ۱۵۰ تا ۱۰۰ تا هم واسه خرجهای پیش بینی نشده میشه ۱۵۰۰ تا واسه بازم ۱۵۰ تا اضافه کن واسه خرج های تازه واردی ۱۶۵۰ تا که واسه یک سال میشه بیست هزار تا
البته من قبول دارم هرچقد بتونی بیشتر بیاری راحت تری ولی واسه منی که بیشتر ازین زورم نمیرسه همین اندازشم خوبه اگه حواسم به خرج کردن باشه و بعد شش ماه کار پیدا کنم حتی میتونم چند هزارتا تو حساب سیوینگم بذارم و بهش اضافه کنم

سیاتل میخواند مرا... بله سیاتل جونم بیا تو بغلم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: sina000 ، fatima96 ، lighter ، rezijon ، pouya007 ، bijan9
بیست هزار تا همچین کمم نیست ببینید الان توی سیاتل توی یه محله خوب از این خونه اشتراکیا بگیری ماهی ۶۰۰ تا اجاره اتاقشه ۱۰۰ دلار یوتیلیتی هزینه خورد و‌خوراک ۵۰۰ تا موبایل ۵۰ تا بنزین و هزینه ماشین ۱۵۰ تا ۱۰۰ تا هم واسه خرجهای پیش بینی نشده میشه ۱۵۰۰ تا واسه بازم ۱۵۰ تا اضافه کن واسه خرج های تازه واردی ۱۶۵۰ تا که واسه یک سال میشه بیست هزار تا
البته من قبول دارم هرچقد بتونی بیشتر بیاری راحت تری ولی واسه منی که بیشتر ازین زورم نمیرسه همین اندازشم خوبه اگه حواسم به خرج کردن باشه و بعد شش ماه کار پیدا کنم حتی میتونم چند هزارتا تو حساب سیوینگم بذارم و بهش اضافه کنم

سیاتل میخواند مرا... بله سیاتل جونم بیا تو بغلم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: aminb ، rezijon
(2015-02-23 ساعت 22:43)abas_kashan نوشته:  

20000 خیلی کمه همش یک سال بیکاری دووم بیاریم اون دو وعده غذا و اتوبوس
سلام
کجاش کمه؟
به نظر من 5000 به بالا خوبه واسه ادم محرد
من میشناسم متاهل هست با 5000 رفت الانم تو وگاسه
تشکر کنندگان: aminb ، someonelikeyou ، rezijon ، mohsen1991 ، pouya007
پسر مجرد دست خالی هم که بره اموراتش رو میگذرونه اگه نتونه یا باید به پسر بودنش شک کنی یا مجرد بودنش
Smile
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، fatima96 ، lighter ، rezijon ، pouya007
(2015-02-24 ساعت 00:06)aminb نوشته:  پسر مجرد دست خالی هم که بره اموراتش رو میگذرونه اگه نتونه یا باید به پسر بودنش شک کنی یا مجرد بودنش
Smile

دقیقا من تمام مدت تو مهاجر سرا هستم کلی توی نظرات خوندم که سخته وحشتناک باید پول بیاری باید خفت و خواری بکشی نمیدونم من از آمریکا بدم میاد هیچ جا وطنم نمیشه و از این حرفها ولی با این حال من از مهاجرت به آمریکا عقب نمیکشم شاید واسه خیلی ها مهاجرت در حد همین مهاجر سرا باشه ولی واسه ی من در حد یک هدفه بزرگ من مقصدم لوس آنجلس و اطرافش حتی یه دفتر دارم که تمام اطلاعات مهم کلاس ها تحصیلات مکان و زمان برگزاری خیلی از اتفاقات رو یادداشت میکنم من به هیچ عنوان از حرف مردم نمیترسم حتی اقوامم در ایران و حاضرم خیلی از کار های نظافت انجام بدم حتی برنامه ام این که اگر انشاالله قبول شدیم من برم سر کار مادرم بره دانشگاه که بعدش یه کار مرتبط با حسابداری بگیره و بعد خودم برم دانشگاه چون من میدونم برادرم که دو سال از خودم کوچک تره شدیدا تنبل و پز پزی. به نظر من مهاجرت قدرت و هدف و صبر و تحمل میخواد نه پول زیاد ببخشید پر حرفی کردم شب خوش
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: hossein1049 ، babisondes ، lighter ، rezijon ، ostokhan ، aminb ، Ali.ghz ، pouya007 ، 2taha
(2015-02-24 ساعت 00:38)fatima96 نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 00:06)aminb نوشته:  پسر مجرد دست خالی هم که بره اموراتش رو میگذرونه اگه نتونه یا باید به پسر بودنش شک کنی یا مجرد بودنش
Smile

دقیقا من تمام مدت تو مهاجر سرا هستم کلی توی نظرات خوندم که سخته وحشتناک باید پول بیاری باید خفت و خواری بکشی نمیدونم من از آمریکا بدم میاد هیچ جا وطنم نمیشه و از این حرفها ولی با این حال من از مهاجرت به آمریکا عقب نمیکشم شاید واسه خیلی ها مهاجرت در حد همین مهاجر سرا باشه ولی واسه ی من در حد یک هدفه بزرگ من مقصدم لوس آنجلس و اطرافش حتی یه دفتر دارم که تمام اطلاعات مهم کلاس ها تحصیلات مکان و زمان برگزاری خیلی از اتفاقات رو یادداشت میکنم من به هیچ عنوان از حرف مردم نمیترسم حتی اقوامم در ایران و حاضرم خیلی از کار های نظافت انجام بدم حتی برنامه ام این که اگر انشاالله قبول شدیم من برم سر کار مادرم بره دانشگاه که بعدش یه کار مرتبط با حسابداری بگیره و بعد خودم برم دانشگاه چون من میدونم برادرم که دو سال از خودم کوچک تره شدیدا تنبل و پز پزی. به نظر من مهاجرت قدرت و هدف و صبر و تحمل میخواد نه پول زیاد ببخشید پر حرفی کردم شب خوش
با این همه انرژی و پشتکاری که تو این پروسه داری من واقعا آرزوی قبولی دارم واست. خداوند با صابرینه Rolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: rezijon ، fatima96 ، ostokhan ، lighter
(2015-02-24 ساعت 00:38)fatima96 نوشته:  
Smile

افرین درود برشما . امیدوارم قبول بشید.
من آرزوم اینکه بعد این چند سال انتظار اگر خدا خواست وقبول شدم هر چند تفال به حافظ آب پاکی رو روی دستم ریخت ولی به امید خدا برم ایالت واشنگتن از اونجا قاچاقی برم کانادا با اینکه میشه راحت بعنوان گرین کارت هولدر رفت ولی قاچاقی یک حال دیگه میده! برم به ریش استعمار پیر انگلیس و مستعمرش بخندم و برگردم عمه ریکا دلم خنک شه. کیا پایه اند؟Big Grin
تشکر کنندگان: rezijon ، fatima96 ، pouya007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان