کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-22 ساعت 13:15)Ali.ghz نوشته:  یه سوال بعد از قبولی در لاتاری چه فرم هایی باید به صورت آنلاین سابمیت شه ؟ دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن Big Grin:

سلام
فقط فرم ds-260 دوست عزیز
تشکر کنندگان: rezijon ، pouya007 ، 2taha
(2015-02-23 ساعت 15:07)ostokhan نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 15:02)rezijon نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 14:53)fatima96 نوشته:  سلااااااااااااااام دوستیا. یک روز نیومدم دیگه داشت تنفس سخت میشد واسم. خواستم بگم که از دوستان مهاجر سرایی شنیده بودم که اگر میخواید مهاجرت کنید فقط به لاتاری دل خوش نکنید کشور های دیگه مثل کانادا و استرالیا و.. هم امتحان کنید راستش برادر بزرگ ترم خیلی نا امید و همش میگه بدشانسم حتی لاتاری شرکت نکرد 25 سال داره. بعد من گفتم برم توی صفحه کانادا ببینم چه خبر دیدم که چند آیتم داره و امتیاز بندی کرده و نوشته بود حداقل امتیاز از صد 67 باید بگیرید من فکر میکردم برادرم شاید شاید بیست بگیره در کمال تعجب ديدم که در صورت گرفتن لیسانسش امتیازش میشه 59 واقعا جالب بود و برادرم واقعا خوشحال شد درسته که هیچی معلوم نیست ولی امید به زندگی جدید واقعا لذت بخش شما هم امتحان کنید

دقیقا همینطور فاطیمای عزیز. منم میگم بجای چشم دوختن به یه چیز حاظر اماده که شانسه بشینین زبان بخونین، خوب اگه برنده بشین که زبان بدردتون خواهد خورد و اتگه برنده نشین زبان رو بلد باشین یه راهی برای مهاجرت پیدا خواهید کرد

خدمتتون عرض کنم که :

نیوزلند
استرالیا
دانمارک
سیستم امتیازبندی برای مهاجرت افراد تحصیل کرده به کشورشون رو دارن.البته استرالیا داره کمکمک قوانین مهاجرتیشو تغییر میده و سخت ترش میکنه. گرین کارت دانمارک که 100 امتیاز باید بیاری و بعد سه سال اقامت دایم رو بهت میده. من خودم بدلیل پاره ای از مشکلات فعلا نمیتونم اقدام کنم ولی دوستان دیگه بهترین موقعیت رو برای این کشورها دارن

واااااااااااااااااااای واقعا؟؟؟ یک دنیا ممنونم تاپیکی درباره مهاجرت به دانمارک وجود داره؟ راستی دوستان کره جنوبی یا هند اقامت دائم دارن؟
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: bijan9
(2015-02-23 ساعت 15:54)pouya007 نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 15:08)tenardie2bai نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 14:49)ostokhan نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 14:16)tenardie2bai نوشته:  به نظرم اگه برنده های ۲۰۱۶ خوشبخت ترین نباشند حتما جزو خوشبخت ترین مهاجرهای ایرانی خواهند بود... اینجور که شواهد نشون میده احتمال توافق خیلی زیاده ...تصور کن دلار ارزون و مهاجرت چه معجون خوبی در بیاد ....تصور کن

دعا کنید که اونایی که لیاقتشو دارن جزو این خوشبخت های خوش شانس باشن
به نظرم توافقی حاصل بشه یا نشه قیمت ارز همینه. اصلا خود دولت قصد داره نرخ ارز رو تو این قیمت نگه داره چون صرفه اقتصادی داره. باید با دلار زیر 3000 ت خداحافظی کرد Cool

درسته كه دولت بودجه سال آينده رو روى ارز ٢٨٥٠ تومان در نظر گرفته ولى اين مسئله براى سال ٢٠١٥ ممكنه صدق كنه تازه اين هم بگم كه واكنش بازار ارز به توافق احتمالى منجر به ارزون شدن قيمت دلار خواهد شد...باز هم تاكييد ميكنم در صورت حصول توافق برنده هاى ٢٠١٦ خوشبخت ترين برنده هاى لاتارى در طى اين چند سال خواهند بود پس پيش به سوى برنده شدن ؛)

پیش به سوی موفقیت.
خدا از دهنت بشنوه! با این حرفی که زدی حسابی انرژی گرفتم.
دوستان آیا رو زبان کار می کنین یا اینکه منتظر اعلام نتایج هستید؟

واااااااااااااااااااای معلوم که داریم زبان میخونیم البته من زیاد گرامر کار نمیکنم همین جوری مهاوره ای یاد میگیرم و خیلی موزیک گوش میدم تا سریع تر صحبت کنم خودم کار میکنم چون وقت رفتن به کلاس ندارم
تشکر کنندگان: pouya007 ، 2taha ، bijan9
(2015-02-23 ساعت 14:53)fatima96 نوشته:  سلااااااااااااااام دوستیا. یک روز نیومدم دیگه داشت تنفس سخت میشد واسم. خواستم بگم که از دوستان مهاجر سرایی شنیده بودم که اگر میخواید مهاجرت کنید فقط به لاتاری دل خوش نکنید کشور های دیگه مثل کانادا و استرالیا و.. هم امتحان کنید راستش برادر بزرگ ترم خیلی نا امید و همش میگه بدشانسم حتی لاتاری شرکت نکرد 25 سال داره. بعد من گفتم برم توی صفحه کانادا ببینم چه خبر دیدم که چند آیتم داره و امتیاز بندی کرده و نوشته بود حداقل امتیاز از صد 67 باید بگیرید من فکر میکردم برادرم شاید شاید بیست بگیره در کمال تعجب ديدم که در صورت گرفتن لیسانسش امتیازش میشه 59 واقعا جالب بود و برادرم واقعا خوشحال شد درسته که هیچی معلوم نیست ولی امید به زندگی جدید واقعا لذت بخش شما هم امتحان کنید

دقیقا همینطور فاطیمای عزیز. منم میگم بجای چشم دوختن به یه چیز حاظر اماده که شانسه بشینین زبان بخونین، خوب اگه برنده بشین که زبان بدردتون خواهد خورد و اتگه برنده نشین زبان رو بلد باشین یه راهی برای مهاجرت پیدا خواهید کرد

بله درسته کاملا همین که شما میگید اتفاقا بعد از دیدن این امتیاز بندی ها خیلی بیشتر امیدوار شدم هم به درس خوندن واسه کنکور هم به مهاجرت جدی جدی جدی فکر کردم چون من هجده سالم خیلی بیشتر وقت دارم که امتیازم بالا ببرم و خودم از نظر علمی بالا بکشم درسته که ممکن این قوانین عوض بشه تا اونموقع ولی اگر بخوام به آرزوهام برسم باید تلاش کنم
تشکر کنندگان: pouya007 ، 2taha ، bijan9
(2015-02-23 ساعت 14:46)fatima96 نوشته:  
(2015-02-22 ساعت 08:12)babisondes نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 19:57)rezijon نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 18:03)babisondes نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 11:41)Ali.ghz نوشته:  
من فکر میکردم فقط من 18 ساله هستم پس کلی همسفر هم سن خودم دارم به امید موفقیت هممون تو لاتاری 2016 Smile Tongue
به امید قبولیتون تو آزمون ۲۰۱۵،۲۰۱۶:-)
بنده هم ۱۸ سالو ۱۵۵ ماهمه
سلام دوست عزیز ۱۸ سال و ۱۵۵ ماه
من ۱۸ سال و ۱۲۹ ماه دارم

سلام دوست عزیز ۱۲۹ ماههSmile
خدایی وقتی میبینیم دوستان ۱۸ سالرو هم از انرژیشون لذت میبریم و هم اینکه میبینیم ۱۵۵ ماه از بیشتر از عمرمون گذشته غصه میخوریمSmileTongue

سلاااااااااام دوست 155 ماهه عزیزم انشاالله سریع تر کارتون درست بشه و برید چون ما هم پشت سرتون داریم میایم :-D ?
مرسی فاطیما جان
انشالا که شما هم سال جدید میلادی رو پیش ما تو لس انجلس باشین. SmileWink
انشالا همگیتون سال دیگه اونور باشین Shy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: pouya007 ، fatima96 ، 2taha ، bijan9
(2015-02-22 ساعت 13:22)bijan9 نوشته:  Smile Smile Smile
چند نفر مثل من هنوز به مساله شهر و ایالت فکر نکردن و هنو نمیدونن وقتی که رفتن آمریکا کجا باید مستقر بشن؟!؟؟
من که به شخصه فعلا فقط تمرکزم رو برنده شدنه! بعدش میخوام دو متر بپرم تو هوا!!! بعدشم دنبال یه دانشگاه خوب باشم که واسه جا و مکان زیاد تو خرج نیفتم...
فکر میکنم این بهترین روش باشه واسه اونایی که خیلی پول ندارن و فقط واسه خوش گذرونی نمیرن آمریکا.

این حسی که گفتی ۲ متر بپری هوا رو دوس دارم، ۱۵ اردیبهشت امسال که بکلی یادمون رفته بود که نتایجو زدن و چون دفه اول بود ثبت نام میکردیم ، ساعت ۱ نصف شب وقتی خانومم داد زد که بیدار شو ما برنده شدیم من ۲۰ سانت از جام کنده شدم و تا صبح نخابیدیم و بی ادبی هم میشه یک بسته سیگار کشیدیم ، انشالا نصیب همه بشه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: pouya007 ، fatima96 ، pichak333 ، bijan9 ، we are one ، azadeh.mohamad
(2015-02-23 ساعت 17:30)fatima96 نوشته:  

بله درسته کاملا همین که شما میگید اتفاقا بعد از دیدن این امتیاز بندی ها خیلی بیشتر امیدوار شدم هم به درس خوندن واسه کنکور هم به مهاجرت جدی جدی جدی فکر کردم چون من هجده سالم خیلی بیشتر وقت دارم که امتیازم بالا ببرم و خودم از نظر علمی بالا بکشم درسته که ممکن این قوانین عوض بشه تا اونموقع ولی اگر بخوام به آرزوهام برسم باید تلاش کنم

بله به نظر من هم هرچی زودتر شروع کنی بهتره.
من هم همین قصد رو دارم .
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: fatima96 ، bijan9
(2015-02-23 ساعت 17:51)babisondes نوشته:  
چند نفر مثل من هنوز به مساله شهر و ایالت فکر نکردن و هنو نمیدونن وقتی که رفتن آمریکا کجا باید مستقر بشن؟!؟؟
من که به شخصه فعلا فقط تمرکزم رو برنده شدنه! بعدش میخوام دو متر بپرم تو هوا!!! بعدشم دنبال یه دانشگاه خوب باشم که واسه جا و مکان زیاد تو خرج نیفتم...
فکر میکنم این بهترین روش باشه واسه اونایی که خیلی پول ندارن و فقط واسه خوش گذرونی نمیرن آمریکا.

این حسی که گفتی ۲ متر بپری هوا رو دوس دارم، ۱۵ اردیبهشت امسال که بکلی یادمون رفته بود که نتایجو زدن و چون دفه اول بود ثبت نام میکردیم ، ساعت ۱ نصف شب وقتی خانومم داد زد که بیدار شو ما برنده شدیم من ۲۰ سانت از جام کنده شدم و تا صبح نخابیدیم و بی ادبی هم میشه یک بسته سیگار کشیدیم ، انشالا نصیب همه بشه

واااااااااااااااااااای خیییییییییییلی خووووووووووووب بووووووود انشاالله مبارکتون باشه و زود تر کارتون درست بشه از الان بگم من سال دیگه همسایتونماااااااااا
تشکر کنندگان: 2taha ، babisondes ، bijan9
من الان خیلی وقته که مدرک دیپلم زبانمو گرفتم تصمیم دارم اگه امسال اسمم توی لاتاری در اومد برای تافل هم اقدام کنم اگه اسم در بیاد میتونه یه تغییر خیلی بزرگ باشه Rolleyes
ایشالا اسم هممون در بیاد
پ.ن:با ایمان قوی نا ممکن ترین ها ممکن میشود Smile
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: pouya007 ، bijan9 ، hameddjj ، mona_ir ، azadeh.mohamad
(2015-02-23 ساعت 18:18)fatima96 نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 17:51)babisondes نوشته:  

واااااااااااااااااااای خیییییییییییلی خووووووووووووب بووووووود انشاالله مبارکتون باشه و زود تر کارتون درست بشه از الان بگم من سال دیگه همسایتونماااااااااا
ایشالا ایشالا. خدا همسایهای خوبی مثل شمارو از ما نگیره، Smile بی تعارف شام دیزی داریم تشریف بیارینTongue
تشکر کنندگان: bijan9 ، pouya007 ، Ali.ghz ، ziba62ka ، fatima96
(2015-02-23 ساعت 19:36)Ali.ghz نوشته:  دوستان عزیز قسمت امضا برای من فعال نمیشه چجوری میتونم فعالش کنم ؟

اگه ارسال هاتون به 10تا رسیده باید تو کنترل پنلتون یه گزینه به اسم تغییر امضا باشه.
اگه نبود میتونین به مدیران سایت پیام بدین.

[عکس: tc8r8xn36kh2.jpg]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: ziba62ka ، hameddjj ، fatima96
.
يه كليپ كوتاه ولي فوق العاده انگيزشي در مورد تحقق بخشيدن به رؤياها : http://www.aparat.com/v/KzAf8

ببينيد و غرق در رؤيا شويد ....
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، Ali.ghz ، we are one ، pichak333 ، babak_m ، only_flight ، 1987p ، 2taha
بچه ها کدومش ضد حال تره؟ Big Grin
1-
[عکس: Capture.PNG]

2-

[عکس: Capture_1.PNG]
تشکر کنندگان: pouya007 ، Ali.ghz ، ziba62ka ، rezijon ، azadeh.mohamad ، 2taha
(2015-02-23 ساعت 19:52)taherifar نوشته:  .
يه كليپ كوتاه ولي فوق العاده انگيزشي در مورد تحقق بخشيدن به رؤياها : http://www.aparat.com/v/KzAf8

ببينيد و غرق در رؤيا شويد ....

شاید باورت نشه ولی من این کلیپ رو هر روز یکبار میبینم و هیچ وقت از دیدنش خسته نمیشم.
بازم ممنون

(2015-02-23 ساعت 19:56)we are one نوشته:  بچه ها کدومش ضد حال تره؟ Big Grin
1-
[عکس: Capture.PNG]

2-

[عکس: Capture_1.PNG]

بالایی بیشتر.
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: Ali.ghz ، we are one ، rezijon ، taherifar
(2015-02-23 ساعت 19:51)pouya007 نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 19:36)Ali.ghz نوشته:  دوستان عزیز قسمت امضا برای من فعال نمیشه چجوری میتونم فعالش کنم ؟

اگه ارسال هاتون به 10تا رسیده باید تو کنترل پنلتون یه گزینه به اسم تغییر امضا باشه.
اگه نبود میتونین به مدیران سایت پیام بدین.

[عکس: tc8r8xn36kh2.jpg]
ممنون خیل کمک کردی الان فعال شد Big Grin
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان