کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
سلام
من که نفهمیدم برگه ها چه رنگی هستن؟
یکی میگه کلیرنس آبیه یکی میگه زرده یکی میگه صورتیه؟!
و همینطور واسه یکضرب میگن سفیده یا آبی؟!
کسی میدونه هر سفارت چه رنگایی رو استفاده میکنه؟!

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-11-28 ساعت 17:05)goldfish_729 نوشته:  سلام

Sent from my GT-P3100

در ابوظبی: برای ویزای یکضرب برگه ی صورتی میدن. برای کلیرنس هم برگه ی آبی داده میشه.
سایر جاها رو نمیدونم.
تشکر کنندگان:
(2014-11-28 ساعت 23:35)atlantis770 نوشته:  
(2014-11-28 ساعت 17:05)goldfish_729 نوشته:  سلام

Sent from my GT-P3100

در ابوظبی: برای ویزای یکضرب برگه ی صورتی میدن. برای کلیرنس هم برگه ی آبی داده میشه.
سایر جاها رو نمیدونم.
در انکارا: برای یکضرب برگه سفید و کلیرنس برگه صورتی هستش
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: atlantis770
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید:
این سوالو تو تایپیک مربوطه گذاشتم متاسفانه کسی جواب نداد.
من اصل نامه تمکن مالی رو چندروز پیش فرستادم آنکارا و از بانک هم فقط همین یک نسخه رو گرفتم.آیا باید روز مصاحبه نسخه دوم بهمراه داشته باشم و یا همونی که قبلا براشون فرستادم کافیه؟؟یکم نگران شدم چون فقط همون یک نسخه رو داشتم که برا سفارت فرستاد
تشکر کنندگان:
(2014-12-02 ساعت 13:38)moshkelgosha نوشته:  دوستان لطفا منو راهنمایی کنید:
این سوالو تو تایپیک مربوطه گذاشتم متاسفانه کسی جواب نداد.
من اصل نامه تمکن مالی رو چندروز پیش فرستادم آنکارا و از بانک هم فقط همین یک نسخه رو گرفتم.آیا باید روز مصاحبه نسخه دوم بهمراه داشته باشم و یا همونی که قبلا براشون فرستادم کافیه؟؟یکم نگران شدم چون فقط همون یک نسخه رو داشتم که برا سفارت فرستاد
همون کافیه دوست عزیز خودتونو نگران نکنید......موفق باشید.(فقط اگر مجددا سوال کردند بفرمایید با مدارکم براتون ارسال کردم...همین Rolleyes )
تشکر کنندگان:
سلام، این دومین پیام من به مدیران زحمتکش و محترم سایته، اولین پیام که بنظرم منطقی بود مورد تائید و توجه قرار نگرفت (ارسال: 111).
پیشنهاد دومم اینه که نام تایپک "انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015" به تایپک "انتظار برای دریافت نامه دوم برندگان لاتاری 2015 " تغییر پیدا کنه.
انتظار برای مصاحبه بیشتر به کسانی اطلاق میشه که نامه دومشان آمده و منتظر مصاحبه هستند.
به امید دریافت ویزای یکضرب برای دوستان مهاجر سرائی.
تشکر کنندگان:
با سلام کارتهای ملی خودم و خانمم سال 88منقضی شده اند ایا جهت اراعه به سفارت مشکلی ایجاد میشه یا بایستی تعویض بشه؟لطفا اگه اطلاع دارید راهنماییم کنید ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2014-12-02 ساعت 22:36)alireza.moazini نوشته:  با سلام کارتهای ملی خودم و خانمم سال 88منقضی شده اند ایا جهت اراعه به سفارت مشکلی ایجاد میشه یا بایستی تعویض بشه؟لطفا اگه اطلاع دارید راهنماییم کنید ممنونم.

منم همین مشکل رو دارم ولی تو سفرنامه های دوستان دیدم که نوشتن افیسر اصلا به تاریخ انقضای کارت ملی توجه ای نکرده و در مواردی اصلا کارت ملی رو نخواستن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: atlantis770 ، لطف اله
(2014-12-02 ساعت 23:24)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-02 ساعت 22:36)alireza.moazini نوشته:  با سلام کارتهای ملی خودم و خانمم سال 88منقضی شده اند ایا جهت اراعه به سفارت مشکلی ایجاد میشه یا بایستی تعویض بشه؟لطفا اگه اطلاع دارید راهنماییم کنید ممنونم.

منم همین مشکل رو دارم ولی تو سفرنامه های دوستان دیدم که نوشتن افیسر اصلا به تاریخ انقضای کارت ملی توجه ای نکرده و در مواردی اصلا کارت ملی رو نخواستن

من بدون اینکه بگه ترجمه ی کارت ملی رو دادم ولی حتی شک دارم بهش نگاه هم کرده باشه. خیلی خودتونو نگران نکنید.
اما اگر (تاکید میکنم اگر) سوالی در رابطه با تاریخ انقضای کارت ملی از شما پرسید میتونید بگید: قراره از امسال برای همه کارت ملی دیجیتالی صادر کنن. واسه همین هم برای هیچکسی تمدید نکردن.
دروغ هم نگفتید.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، HERMES7
دوستان عزیز نیازی به تعوض کارت ملی نیست
بی خودی برای خودتون نگرانی ایجاد نکنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: atlantis770 ، HERMES7 ، soruosh ، m.ghoreishi
چند تا سوال دارم دوستای خوبم:
1- من توی 10 سال گذشته چند بار به مدت 2-3 ماه چند جای مختلف کار کردم.. و یه مدت طولانی هم مغازه داشتم و کار آزاد که برای هیچکدوم مدرک قابل ارائه ای به سفارت ندارم... به نظرتون توی فرم 260 همه رو بنویسم؟ یا اصلاً چیزی ننویسم؟
2- اسپانسر دارم و خودم هم می تونم تمکن مالی بگیرم.. ولی شنیدم اسپانسر گرفتن ممکنه موجب کلیرنس بشه چون باید حساب اون فرد حامی رو چک کنن.. درسته یا نه؟!!
ممنون میشم جواب بدید
تشکر کنندگان:
(2014-12-03 ساعت 15:11)ArashDone نوشته:  چند تا سوال دارم دوستای خوبم:
1- من توی 10 سال گذشته چند بار به مدت 2-3 ماه چند جای مختلف کار کردم.. و یه مدت طولانی هم مغازه داشتم و کار آزاد که برای هیچکدوم مدرک قابل ارائه ای به سفارت ندارم... به نظرتون توی فرم 260 همه رو بنویسم؟ یا اصلاً چیزی ننویسم؟
2- اسپانسر دارم و خودم هم می تونم تمکن مالی بگیرم.. ولی شنیدم اسپانسر گرفتن ممکنه موجب کلیرنس بشه چون باید حساب اون فرد حامی رو چک کنن.. درسته یا نه؟!!
ممنون میشم جواب بدید

1- بنظر من بنویس
2-بله ، با حساب خودتون برین راحت تر هستش.
تشکر کنندگان:
عزیزان سلام
1*ادرسی که برای امریکا به سفارت می دهیم ،ایا مهم هست که مال چگونه شخص و شخصیتی باشه(مثلا از نطر وضعیت اقتصادی او و این که خود ان شخص تازه یکساله که به امریکا رفته....)
2*و ایا از ان ادرس در امریکا، استعلام میگیرند(می شه ادرس دوستانمون را بدیم و فعلا تا گرفتن ویزا قطعی نشده ،موضوع را باهاشون مطرح نکنیم؟)
تشکر کنندگان:
(2014-12-07 ساعت 00:20)sh_mm10 نوشته:  عزیزان سلام
1*ادرسی که برای آمریکا به سفارت می دهیم ،ایا مهم هست که مال چگونه شخص و شخصیتی باشه(مثلا از نطر وضعیت اقتصادی او و این که خود ان شخص تازه یکساله که به آمریکا رفته....)
2*و ایا از ان ادرس در آمریکا، استعلام میگیرند(می شه ادرس دوستانمون را بدیم و فعلا تا گرفتن ویزا قطعی نشده ،موضوع را باهاشون مطرح نکنیم؟)

1_ خیر _ ادرس از این جهت مهم هست که هنگام ورود و در فرودگاه از شما سوال میشه و
باید حتما آدرس داشته باشید و مدارک اولیه شما هم به این ادرس ارسال میشه.(آدرس قابل تغییر هست)
2_ خیر_ بله دوستتون میشه فقط مطمین بودن شخص برای شما مهم هست که کسی که مدارکتون به منزلش ارسال میشه مطمین باشه.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، soruosh ، vahidbaq ، shaghayegh
سلام
اگه خدا بخواد و موفق به گرفتن ویزا بشیم و بریم، چطور میشه واسه فرزند مجرد بالای 21 سال درخواست گرین کارت داد؟ و حدودا چقدر طول میکشه که ویزا بگیره؟ این پرونده ها رو زود بررسی میکنن؟

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان