کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
دوستان هلو یه سوالی داشتم اقامت با خانواده آمریکایی ارزانتره یا زندگی در کمپ یا اینکه بهترین راه اجاره خونه است؟؟؟ کسانی که تجربه در کمپ و Homstay دارند منو راهنمایی کنند تنکسSad
تشکر کنندگان:
(2015-01-19 ساعت 19:38)khatarnak نوشته:  دوستان هلو یه سوالی داشتم اقامت با خانواده آمریکایی ارزانتره یا زندگی در کمپ یا اینکه بهترین راه اجاره خونه است؟؟؟ کسانی که تجربه در کمپ و Homstay دارند منو راهنمایی کنند تنکسSad

بر طبق تجربه ای که اکثر دوستانی که سالهای پیش رفتن، دارن، زندگی با یک خانواده آمریکایی، نه تنها از لحاظ مالی به صرفه هست، بلکه مهمتر از اون باعث میشه که شما خیلی زود با فرهنگ آمریکایی آشنا بشین و البته در یادگیری زبان هم تاثیر زیادی دارد.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: vahidbaq ، khatarnak ، ostokhan
سلام
یکی از دوستان چند وقت پیش یه پیشنهاد داد که کسانی که بالای 10 پست دارن و امضاشون رو تکمیل نکردن لطفا بهشون مدیریت تذکر بدن چون سوال میپرسن بعد یه دور باید پرسید شرایطتون چیه ..... الکی پیج ها داره شلوغ میشه
منم فکر کنم این پیشنهاد بد نیست
درسته شاید من دوست ندارم به کسی اطلاعات بدم یا فقط تو این سایت خواننده باشم ولی وقتی سوال میپرسم تا کسی جزییات ندونه که نمیتونه جواب بده
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، khatarnak ، kaamiran ، goliii ، AliReza.Sh
سلام دوستان یه سوالی داشتم کسانی که گرین کارت دریافت کردند آیا باید فرمی در هواپیما پر کنند یا خیر ؟ یا مختص به دانشجویان است ؟ با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-01-20 ساعت 20:14)khatarnak نوشته:  سلام دوستان یه سوالی داشتم کسانی که گرین کارت دریافت کردند آیا باید فرمی در هواپیما پر کنند یا خیر ؟ یا مختص به دانشجویان است ؟ با تشکر

بله دوست عزیز کسانی که با ویزای مهاجرتی عازم امریکا میشوند این فرم رو در هواپیما باید پر کنند
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: vahidbaq ، khatarnak ، bahar101 ، goliii
(2015-01-20 ساعت 20:33)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-20 ساعت 20:14)khatarnak نوشته:  سلام دوستان یه سوالی داشتم کسانی که گرین کارت دریافت کردند آیا باید فرمی در هواپیما پر کنند یا خیر ؟ یا مختص به دانشجویان است ؟ با تشکر

بله دوست عزیز کسانی که با ویزای مهاجرتی عازم آمریکا میشوند این فرم رو در هواپیما باید پر کنند

مرسی از بابت راهنمایی ولی این فرم اسمش چیه ؟ و خود مهماندار هواپیما میده ؟ یا از خود فرودگاه باید بگیرم ؟ آخه توی یکی از وب سایتها نوشته بود برای دانشجویان که از سال 2013 به بعد خود بازرس یا افسر با توجه به ویزا و پاسپورت توی سیستم تایپ می کنند البته مختص به دانشجویان بود و نمی دونم این امر شامل حال گرینکارتیها میشه یا نه ؟
تشکر کنندگان:
(2015-01-20 ساعت 20:42)khatarnak نوشته:  

بله دوست عزیز کسانی که با ویزای مهاجرتی عازم آمریکا میشوند این فرم رو در هواپیما باید پر کنند

مرسی از بابت راهنمایی ولی این فرم اسمش چیه ؟ و خود مهماندار هواپیما میده ؟ یا از خود فرودگاه باید بگیرم ؟ آخه توی یکی از وب سایتها نوشته بود برای دانشجویان که از سال 2013 به بعد خود بازرس یا افسر با توجه به ویزا و پاسپورت توی سیستم تایپ می کنند البته مختص به دانشجویان بود و نمی دونم این امر شامل حال گرینکارتیها میشه یا نه ؟

فرم مخصوص گرین کارتیهاست و مهماندار اونو میده خدمتتون و تا موقع نشستن در فرودگاه مقصد فرصت داری برا پر کردنش
تشکر کنندگان: khatarnak ، bahar101 ، goliii ، ostokhan

سلام
این فرم داخل هواپیما به شما میدن که باید اطلاعات فردی و یک سری سئوالات که باید پاسخ بدید و مقدار دلاری که همراهتون هم هست باید داخل اون قید کنید

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: kaamiran ، HERMES7 ، Mahmood129 ، khatarnak ، milad.nas ، vahidbaq ، ostaad ، m.ghoreishi ، goliii ، ostokhan
(2015-01-20 ساعت 20:49)babak12 نوشته:  

سلام
این فرم داخل هواپیما به شما میدن که باید اطلاعات فردی و یک سری سئوالات که باید پاسخ بدید و مقدار دلاری که همراهتون هم هست باید داخل اون قید کنید

از بابک عزیز و اون دوست قبلیمون تشکر می کنم بابت راهنمایشون

البته این فرم مال 2007 هست شاید تغییراتی هم توش داده باشند به هر حال من این فرمو سیو کردم که نمونه ای ازش داشته باشم کرچه که انکلیسیم در حد متوسطه یه سرچی هم که کردم توی اینترنت فرم I-485 بود که البته اونم مختص به اقامت دائم بود بازم از همه گی تشکر می کنم
تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi ، goliii
(2015-01-20 ساعت 20:49)babak12 نوشته:  

سلام
بابك جان اين كه فرم گمرك هست يعنى فقط همينو بايد پر كرد پس چى ميگن موقع ورود يكى دو ساعت كارهاى مهاجرتين طول ميكشه و بعد ميتونى مهر ورود بخورى و از اين حرفا ؟
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
دوست عزیز کارهای گمرک ربطی به امور مهاجرین نداره. اونی که میگید طول میکشه بررسی مدارک مهاجرتی (تحویل پاکت زرد سفارت و...) و امضای فرمهای مربوطه است. البته اگر توی فرم گمرک هم اعلام کنید که بالای 10هزارتا یا مواد خوراکی و... همراه دارید، کنترل گمرک هم باید انجام بشه.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: laleht ، babak12 ، bahar101 ، m.ghoreishi
سلام يه سوال واسم پيش اومده
توى كيس هايي كه نفر أصلى كليرنس ميخوره و أعضا خانواده ويزا ميگيرين خوب مگه نه اينكه تا نفر أصلى ويزا نگيره أعضا خانواده نميتونن وارد امريكا بشن
پس ديگه اين ويزا به چه درد ميخوره ؟ البته اگه نفر أصلى زود كلير بشه قبول اما منظورم وقتى كليرنس طولانى ميشه منظورم هست
تشکر کنندگان:
(2015-01-23 ساعت 14:34)laleht نوشته:  سلام يه سوال واسم پيش اومده
توى كيس هايي كه نفر أصلى كليرنس ميخوره و أعضا خانواده ويزا ميگيرين خوب مگه نه اينكه تا نفر أصلى ويزا نگيره أعضا خانواده نميتونن وارد امريكا بشن
پس ديگه اين ويزا به چه درد ميخوره ؟ البته اگه نفر أصلى زود كلير بشه قبول اما منظورم وقتى كليرنس طولانى ميشه منظورم هست

سلام
اتفاقا اگه نفر اصلی ویزا نگیره به هر دلیلی به اعضای دیگه کیس ویزا نمیدن چرا که به قول شما به دردشون نمیخوره و منطقا به اعضای دیگه کیس به خاط رابطه نسبی با برنده ویزا میدن
کارشناس ارشد شرکت پاریز تراول
021-44622214-16
تشکر کنندگان: ofrfar ، laleht ، shahin2737
دوست عزیز (پریسا)

از نظر مدرک تحصیلی فقط فرد برنده و اصلی کیس مهم بوده و همراهان اصلا تاثیرگذار نیستند
تشکر کنندگان: Pariz Travel ، vahidbaq
دوستان عزیز لطفا مباحث تاریخ لاتاری و یا جواب اولیه لاتاری را در تاپیک مربوطه به خود سوال بفرمایید .
الان تاپیک 2016 ها برای این کار است

موفق باشید

( پست های نامربوط پاک شد )
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، kaamiran ، vahidbaq

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان