کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
سلام
من مصاحبم از انکارا به ابوظبی تغییر کرده ، میشه اطلاعاتی در مورد فرق انکارا با ابوظبی بهم بدین؟
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-01-26 ساعت 11:43)sina1868 نوشته:  سلام
من مصاحبم از انکارا به ابوظبی تغییر کرده ، میشه اطلاعاتی در مورد فرق انکارا با ابوظبی بهم بدین؟

برا ما هم از آنکارا به ایروان تغییر کرده اگه دوستان لطف کنن در مورد فرقشون یکم توضیح بدن ممنون میشیم. همه چی یکیه؟ فقط پست و ثبت نام برا دکتر نداریم؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-01-26 ساعت 13:44)hilda60 نوشته:  

برا ما هم از آنکارا به ایروان تغییر کرده اگه دوستان لطف کنن در مورد فرقشون یکم توضیح بدن ممنون میشیم. همه چی یکیه؟ فقط پست و ثبت نام برا دکتر نداریم؟

سلام دوستان عزيز
از نظر نهوه مصاحبه هيچ تفاوتى بين سفارتها نيست و همه از يك قانون پى روى ميكنند با اين تفاوت كه جهت انجام مديكال ايروان حتما يكماه قبل از مصاحبه از طريق تلفن يا ايميل با منشى دكتر هماهنگ كنيد و نوبت بگيريد و دوستان ابوظبى هم معمولا بر خلاف معمول بدون نوبت هم تشريف ببرن مشكلى پيش نخواهد امد بجز در ايام خاص كه با اين اوصاف گرفتن نوبت از طريق ايميل هم ضرر ندارد
اينم شماره منشى دكتر در ايروان كه به زبان فارسى مسلط هستن 0037494408992
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babak12 ، hilda60 ، bahar101 ، AliReza.Sh
(2015-01-27 ساعت 12:59)satan نوشته:  سلام من این مطلب تو تاپیک سفر ترکیه هم گذاشتم چون واقعا نمیدنم باید چیکار کنم اینجا هم بیان کردم

اگر یکی از اعضای کیس نخواد بیاد سفارت باید چیکار کنیم آیا باید به سفارت خبر بدم یا اینکه اصلا کاری نکیم. ایا باید وقت دکتر بگیرم واسش یا اینکه نباید بگیرم
بخدا موندم چه کنم. از دست این بچه های............
خواهش میکنم دوستان اگه تجربه ای مشابه دارین یا اینکه میدونید باید چیکار کرد من و راهنمایی کنید.
سلام اصلا نمیخوام تو دلتون رو خالی کنم ولی تو همین مهاجرسرا خوندم همونجا ریجکت کرده بودن
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان:
کسی میدونه فرم AR-11 چی هست؟ و برای چیه؟

چون من 1 اسفند عازم هیوستون هستم. اول قرار بود برم شیکاگو ولی بنا به دلایلی میرم هیوستون برای انجام کارهای مهاجرتی، سوشیال و گرین کارت. بمدت 2 ماه هم میمونم. بعدش برمیگردم ایران. برای پاس سفید هم اقدام میکنم( گفتم توصیح بدم شاید لازم باشه.)
تشکر کنندگان: laleht ، bahar101 ، ostokhan
میشه لطفا مراحل مربوط به آپدیت شدن کیس رو در سایت ELIS بعد از واریز 165$ بگید؟
مثل: accepted/in process/initial و.....

ممنونم.
تشکر کنندگان:

سفرنامه های امارات امسال (و سال گذشته) رو در انجمن خصوصی 2015 (و 2014) بخونید. اطلاعات کامل داخلوشن هست.
این تاپیک هم مباحث ابوظبی امسال هست: http://www.mohajersara.com/thread-7072.html
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ofrfar ، ostokhan
دوستان کاربر خوب مهاجرسرا جناب یامی یه لینک از یه فیلم گذاشته
خیلی خوبه که ببینید:

http://videolinkz.us/nv.php?url=mmepb542xjucr
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان آیا هنوز هم ارز مسافرتی پرداخت میشه؟ همون ۳۰۰ دلار؟ برای دریافتش باید فقط در فرودگاه اقدام کرد یا سامانه آنلاین داره؟
ممنونم از کمکتون
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ostokhan
(2015-01-30 ساعت 14:55)Marmad نوشته:  سلام
دوستان آیا هنوز هم ارز مسافرتی پرداخت میشه؟ همون ۳۰۰ دلار؟ برای دریافتش باید فقط در فرودگاه اقدام کرد یا سامانه آنلاین داره؟
ممنونم از کمکتون

سلام
بله پرداخت میشه. شما میتونید با اصل بلیط و پاسپورت به شعب بانکی مراجعه و حواله بگیرید بعد موقع پرواز تو فرودگاه از شعبه بانک مستقر در فرودگاه ارزتون رو تحویل بگیرین
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، babak12 ، bahar101 ، ostokhan ، vahidbaq
سلام كيس نامبرم بالاي ٨٢٠٠ - ٢٠١٥ سربازي معافيت دارم ولي شغلم نمليند گي بيمه ايران آيا بخاطر دولتي بودن بيمه ايران كلير ميشم ؟ خيلي ناراحتم

تشکر کنندگان: bahar101
بله باید از بانک ملت یا سامان حوالشو بگیرین برین فرودگاه نقد بگیرین.
تشکر کنندگان: ostokhan
(2015-01-31 ساعت 22:50)roozbehtaleb نوشته:  سلام كيس نامبرم بالاي ٨٢٠٠ - ٢٠١٥ سربازي معافيت دارم ولي شغلم نمليند گي بيمه ايران آيا بخاطر دولتي بودن بيمه ايران كلير ميشم ؟ خيلي ناراحتم

نه برادر خودتو درگیر نکن. کلا یک ضرب ویزا گرفتن امر نسبیه و قریب به اتفاق ایرانیها چک میخورن. با این کیس نامبر مصاحبت چه ماهیه و کدوم کنسولگری؟
تشکر کنندگان:
(2015-01-27 ساعت 14:01)bahreini.ehsan نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 12:59)satan نوشته:  سلام من این مطلب تو تاپیک سفر ترکیه هم گذاشتم چون واقعا نمیدنم باید چیکار کنم اینجا هم بیان کردم

اگر یکی از اعضای کیس نخواد بیاد سفارت باید چیکار کنیم آیا باید به سفارت خبر بدم یا اینکه اصلا کاری نکیم. ایا باید وقت دکتر بگیرم واسش یا اینکه نباید بگیرم
بخدا موندم چه کنم. از دست این بچه های............
خواهش میکنم دوستان اگه تجربه ای مشابه دارین یا اینکه میدونید باید چیکار کرد من و راهنمایی کنید.
سلام اصلا نمیخوام تو دلتون رو خالی کنم ولی تو همین مهاجرسرا خوندم همونجا ریجکت کرده بودن

متاسفان باید تمام اعضای خانواده کیس در سفارت حضور به عمل برسونند وگرنه نتیجه جالبی ممکنه براتون نداشته باشه
تشکر کنندگان:
والا ابوظبي رو انتخاب كردم و هنوز وقت مصاحبم اعلام نشده طبق جدولي كه ادمين گذاشته بودن تا ٤٣٠٠تقريبا ٣٠مارچ ده فروردين احتمالا وقته مصاحبه من براي اوايل تير ماه باشه

تشکر کنندگان: ostokhan ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان